Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (164 összesen)
  1. #76
    E1

    Kval.: Valami nagyon nem volt tuti, a játék szerint egy körön mindenhol 60-80 FPS volt, viszont néhol pulzálva szaggatott a kép. Nem is tudtam megközelíteni sem a prekval.-os időmet..

    Race: Itt látszott kinek milyen gépe van. Hiába rajtoltam nagyon jót, kaptam egy pöcit valakinek a laggjából szerintem és a le kellett vágjam a kanyart. Verseny közben szerencsére eltűnt a kvalin jelentkező szaggatás, cserébe az utolsó kör kezdésénél a célvonalnál megállt a kép 2-3 mp-re, majd a féktávra pattant a kép, volt gépészkedés rendesen (meg mák, hogy Mugelloban van a célvonal után még egyenes szakasz ) . Az más, hogy a végére úgy elmelegítettem a balokat, hogy rendesen visszaestem

    Összességében jó volt, legközelebb is jövünk! Csak csiszolgassák a Giovannik tovább a multit

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Nem hivatalos végeredmény:

    BMW M3 E30 Gr. A / Mugello / 2014.09.18. - 21:00

    #E0: http://www.gtr-masters.hu/eventresul...1_00_01%20Race
    #E1: http://www.gtr-masters.hu/eventresul...1_00_02%20Race


    Replay-ek megköszönjük a ha töltetek fel ide: AC Tesztkupa - Replayek
    Ha vkinek valamilyen sérelme volt a futamon, akkor itt lehet óvást benyújtani: AC Tesztkupa - Óvások


    Ide a topikba jöhetnek a tapasztalatok, élmények, beszámolók... és mivel ez egy tesztkupa, így bármi, amit érdemesnek láttok ennek kapcsán megemlíteni!

    Vásárnap esete találkozunk ugyan itt!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 18. 22:13.

  3. #78
    Üdvözletem Sziszka

    Sajnélom hogy a második körben törntént incidensbe sikerült belekeveredni mivel nem sikerült elkerülni a falról vissza pattano kocsit Illetve remélhetőleg lesz majd lehetőség vissza nézni mi történt, mivel nekem nem mentette el a replay-t
    Grat a győztesnek illetve akik nagyokat csatáztak egymás ellen lökdösődés nélkül.

  4. #79
    Laczkó Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 06. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    45
    Igen, #E0-ra gondoltam Tök jó verseny volt, élveztem nagyon. Egyszer hibáztam kicsit az elején az 5 jobbosból kifele, megpördülve. Sajna ZM-nek ezzel belerondítottam a lendületébe, ugyanis megpördültem előtte és belém jött. Bocsesz! Nem sokkal később volt 1-2 karambol, jobbra balra cikázó autókkal, amin sikerült füsttől alig látva áthajtani. Mindentől függetlenül viszont sajna nagyon lassú vagyok, 02:06 és 02:08 közötti időkkel, ami ebben a mezőnyben igen kevés volt és lesz is.
    Utoljára módosította: Zozzer; 2014. 09. 18. 22:17.

  5. #80
    Horváth Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    19
    Nálam a lag nem jelentkezett, talán egyszer a rajt után, de egyszer szépen ledobott a szerver a 6. körben, szóval onnan ugrott a versenyem. Visszacsatlakoztam, de akkor már 1 kör hátrányban voltam. Amúgy tetszett. Jó kis verseny volt, még ha csak az első 6 körig is voltam versenyben.

  6. #81
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    (végén volt is kemény védekezés, de sztem korrektül megoldottuk Scheiblinger Péter-el )
    Hatalmas meccs volt a végén, teljesen korrekt volt.

  7. #82
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Hajmási Norbi nagyon laggolt és egyszer ütköztünk is emiatt vagy 150m távolságból, akkor ez-az kipirosodott a gépen, nemtom ez befolyásolja-e a menettulajdonságokat.
    Áhh dehogy!
    Az égi áldást rátok szórtam picit.
    Vasárnap is jövök, és hozom a laggom. Összehaverkodtunk kicsit.

    Bocsánat midenkitől, szar a netem tegnap óta, és használhatatlan online játékra mint kiderült.

    Ja és korrektűl rajtolt mindenki (akit én láttam), meglepett!
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  8. #83
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    Penalty

    Egyébként nem arról volt szó, hogy nem lesz penatly?
    Elég szopás volt, amikor jó helyről egy keresztbeálló kocsit kikerülve le kellett mennem a fűre és megbüntetett...

  9. #84
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként nem arról volt szó, hogy nem lesz penatly?
    Elég szopás volt, amikor jó helyről egy keresztbeálló kocsit kikerülve le kellett mennem a fűre és megbüntetett...
    Bizony, ezt én is kérdezem. Arról volt szó.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  10. #85
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként nem arról volt szó, hogy nem lesz penatly?
    Elég szopás volt, amikor jó helyről egy keresztbeálló kocsit kikerülve le kellett mennem a fűre és megbüntetett...
    De, csak benéztem.
    Sorry

  11. #86
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De, csak benéztem.
    Sorry

  12. #87
    Igen, szép volt a rajt!
    Aztán volt egy-két jó csata, majd a kör végén Hompoth Szilárd megpöckölt, így rám estek még 2-en, és jó kis szendvics alakult ki a célegyenesben. Aztán kaptam egy pofont a 2. kör elején KTMNORBI-tól, többen elmentek, és utána kissé unalmassá vált a verseny.
    De összességében jó kis játék lesz ez, jó versenyekkel. Mondjuk a kocsi nem fog a szívemhez nőni.

  13. #88
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Kellemes meglepetés igy elsőre sztem elég jól eljött a mezőny. Akiket láttam, mindenki igyekezett vigyázni a másikra. Fair emberkék voltak. Csak micro laggal találkoztam egy embernél, és azt is csak 1x, nem volt vészes. A gumi választás sokakat megtréfált ugy látom. Én is az utolsó pillanatban döntöttem el hogy inkább a mediumon megyek, mert nem teszteletem versenyszimulációt.
    A 2ik körben a célegyenesben éppen csak hogy el tudtam kerülni a pördülő kocsikat. Sokaknak viszont nem sikerült...
    További hasonló jó futamokat.

  14. #89
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Áhh dehogy!
    Az égi áldást rátok szórtam picit.
    Vasárnap is jövök, és hozom a laggom. Összehaverkodtunk kicsit.

    Bocsánat midenkitől, szar a netem tegnap óta, és használhatatlan online játékra mint kiderült.

    Ja és korrektűl rajtolt mindenki (akit én láttam), meglepett!
    Néha átment a kocsid aszfaltbúvárba, majd egyszercsak megjelent. Az biztos, hogy én szélárnyékban mögötted inkább nem megyek D

  15. #90
    Idézet Eredetileg bardocz írta Hozzászólás megtekintése
    Néha átment a kocsid aszfaltbúvárba, majd egyszercsak megjelent. Az biztos, hogy én szélárnyékban mögötted inkább nem megyek D
    Ez az én kis Appom, de még nem tökéletes.
    Sry.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  16. #91
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, szép volt a rajt!
    Mondjuk a kocsi nem fog a szívemhez nőni.
    Miért, mondj jobbat!
    Nincs még egy hasonló jó autó a palettán, amivel lyukas gumival is ilyen szépen körbe lehet menni.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  17. #92
    Kiss Dávid Regisztrált dadamc logója
    Csatlakozott
    2012. 05. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    16

    Post

    Én szívesebben mennék GT verdákkal, a formuláról nem is beszélve. De persze a többség dönt. Idővel biztos minden versenykategória le lesz tesztelve.

  18. #93
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    129
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, szép volt a rajt!
    Aztán volt egy-két jó csata, majd a kör végén Hompoth Szilárd megpöckölt, így rám estek még 2-en, és jó kis szendvics alakult ki a célegyenesben. Aztán kaptam egy pofont a 2. kör elején KTMNORBI-tól, többen elmentek, és utána kissé unalmassá vált a verseny.
    De összességében jó kis játék lesz ez, jó versenyekkel. Mondjuk a kocsi nem fog a szívemhez nőni.

    Akkor az te voltál, ne haragudj Peti de annyira toltak le, hogy hiába próbáltam jobbra lemenni rólad nem engedte a game.
    Ez is egy apró ám de fontos hiba ha két autó ősszeér mintha összeragasztanák, nehéz őket szétválasztani.
    Amúgy engem is kilöktek de nem szándékosan, alapjában véve tetszett megyek vasárnap is.
    Köszönöm a szervezőknek a bajnokit, grat a dobogósoknak!!!

  19. #94
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Nem volt rossz a tegnapi futam. Igaz a elején fűre mentem, gyakorlatilag az utolsó helyre estem vissza, de sikerült előre lépegetni a hibázások miatt. A célegyenesben történő durva tömegbalesetet sikerült elkerülni, pedig a füsttől alig láttam .

    Aztán telibe kaptam (szerencsére nem túl nagy lendülettel) az egyik kanyar után az éppen megprödülő Laczkó Zolit, rosszkor rossz helyen . Aztán a verseny közepe felé Andrási Norberttel csatáztunk amikor az egyik kanyarkijáraton túl szélesre vettem (Ő a belső íven fordult), és az a nyomorult rázókő megdobta az autó farát és nekivágódtam Norbertnek. Elnézést érte, máskor óvatosabban bánok a rázókővel. 10. helyre sikerült behozni.

    Sajna a felkészülés hiánya miatt a soft gumik mellett döntöttem, ami nem volt jó választás nekem, mivel eléggé elkezdtek kopni a verseny 2/3-a felé már. Eléggé szenvedtem a gumikkal. Alapvetően egyébként bejövős volt az egész verseny, tetszik ez az AC.

  20. #95
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    Video

    Szívesen látnék egy összefoglaló videót a futamokról, valami jó kis zenével alatta, biztos vagyok benne, hogy itt többen is képesek ilyet összeállítani, hajrá!

  21. #96
    Bende Imre Versenyző emerico logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    24
    Először is köszi a szervezést, teljesen profi volt, full hülyeként (nem indultam még itt bajnokin) is felfogtam mit kell csinálni. Számomra sajnos ez a program még nem alkalmas bajnokság futására. Egész biztos velem is van a baj, de én ezt egyáltalán nem érzem, összevissza ugráló autók, váratlan autómozgások koccanások után, beállíthatatlan, érthetetlen setupolás. Mondom, biztos ha utána olvasnék, vagy jobban beleásnám magam, jobban boldogulnék, de most nagyon nem tetszik ez az AC.

  22. #97
    Idézet Eredetileg dadamc írta Hozzászólás megtekintése
    Én szívesebben mennék GT verdákkal, a formuláról nem is beszélve. De persze a többség dönt. Idővel biztos minden versenykategória le lesz tesztelve.
    Azért érzed a cinikus fogalmazásom. Én is azokkal mennék leginkább, mint amivel te.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  23. #98
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Azért érzed a cinikus fogalmazásom. Én is azokkal mennék leginkább, mint amivel te.
    Miről beszéltek? Nincs ennél jobb autó!

    Amúgy azt nem teljesen értem, hogy miért kell az összes futamon ezzel a csodával menni?

  24. #99
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997

  25. #100
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Először köszönöm én is a szervezést, illetve az egész bajnoki megvalósítását, mert amit ki lehet hozni bajnokság szintjén ebben a gyerekcipőben lévő platformmnál, azt sztm kihoztátok.

    Én sem tartozom azok táborába, akik szanaszét teszteli magát, viszont ennél az autónál magamhoz képest kicsit jobban megerőltettem magam, továbbá volt/van némi tapasztalatom a járművel kapcsolatosan, mivel nyár folyamán többször is napirenden volt az SG-s FUN futamokon, illetve a VSR is rendezett még májusban egy komolyabb tesztfutamot ezzel a csodával Nürburgringen. Az alap tapasztalatokat és setupot ez utóbbiból hoztam át, és itt már csak finomhangolással kellett bíbelődni. Már az említett VSR futamon is kiderült, hogy hosszabb távon nem biztos, hogy gazdaságos a lágy gumi, így ezen tapasztalatok alapján döntöttem a közepes "keveréken". Kicsit aggódtam, mert a nyáron érkeztek olyan frissítések az AC-hoz, ahol ha jól tudom a gumikhoz is hozzányúltak, így teljes mértékben én sem voltam biztos, hogy jól döntök e, mert hosszabb etapot nem teszteltem itt a verdával. A futam előtt Sári András (Bandito) Maszimos csapattársammal egyeztettünk némi információt ts-n és végül úgy döntöttünk, hogy Ő a lágyon, én pedig a medium gumin fogok elrajtolni.

    A rajt meglepően jól sikert, ami betudható a futam előtt összeeszkábált házibarkács kinézetű gamepados kuplungrendszernek.
    Andrissal szemben vesztettem egy pozíciót, de különösképp nem akartam vele komolyabb kontaktba kerülni, mert tudtam, hogy Ő a lágy gumikon gyorsabb lesz. A harmadik helyet viszont sikerült tartanom, sőt Leitner Norbival szemben apró léptékben, de tudtam növelni a hézagot. Ennek különösképp örültem mert korábban más bajnokikban az esetek 90%-ban mindig Ő a gyorsabb.
    Körülbelül az 5. kör környékén Attila és Anrdis egy jó 4 másodperces előnyt autózott ki velem szemben, amikor egyszercsak elkezdett stagnálni a köztünk lévő hézag, majd ezt követően elkezdtem közeledni hozzájuk. Andris jelezte is ts-n, hogy a gumik elkezdtek fogyni, így a verseny vége előtt pár körrel sikerült mindkettejüket megelőznöm és legnagyobb meglepetésemre sikerült megnyernem a versenyt. A cél a TOP 5 volt, így ez eredmény látván nem kis meglepetés ért.

    Eredetileg a csütörtöki napok jók számomra, mert vasárnaponként bajnoki szervezőként ténykedek egy másik helyen (ill. versenyzek is), de ha sikerült időben befejeznem az ottani dolgokat, akkor lehet, hogy néha beugrok majd a vasárnapi futamokra is.

    Gartulálok a dobogósoknak, illetve mindenkinek, mert a rajtot elnézve nagyon szépen eljött mindenki. Bár az AC ütközésmodellje még a modell kategóriát sem érinti, viszont nagyon szép tanúbizonyságot tettünk, hogy ha mindenki odafigyel, akkor még ezzel a nem kiforrott rendszerrel is megoldhatók a dolgok.

    u.i.: bár a rengeteg piros autó biztos nem tenne hozzá túl sokat a kép világhoz, viszont ha készül egy futamösszefoglaló videó, akkor azt én is szívesen várom

    szerk.: közben látom, hogy Laci már készült. köszi
    simraceseries.com

Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •