Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 56 (56 összesen)
  1. #51
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Nekem is hiányoznak a hosszú távú versenyek, és ezzel együtt a box taktikázás. Elég sokan vagyunk még a régi motorosok közül, akik a GTR 1,5 órás versenyeit szerették, és most is arra várnak. Ehhez sajnos kevés a mostani replay hossz. Persze szükséges lenne a szerver replay, egyszerűbbé tenné az óvásokat és hozzá egy folyamatos időmérés (nem csak körönkénti).
    Jó lenne, ha működne a pálya levágás jelző, vagy logoló, amivel ezek után nem nagyon lehetne vitatkozni, hogy ki mikor mennyiszer vágott.
    Engem még egy kicsit zavar, hogy a kerékkopást elég kis tartományban jelzi. Gondolok itt arra, hogy elindul 100%-ról és 95-96-nál már csúszkál az autó. Ezt a tartományt ha kitolnák és mondjuk 50-től kezdene el használhatatlan lenni, akkor jobban lehetne számolni, hogy meddig jó még a gumi.
    Nagyjából a többi része már használható lenne, persze több mindenen lehetne még finomítani.

    Ja és jó lenne, ha lehetne rögzíteni szerver oldalról a használható nézetet, hogy ebből se legyen félreértés és egy kijátszható lehetőség.
    Utoljára módosította: White; 2014. 10. 30. 10:06.

  2. #52
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és jó lenne, ha lehetne rögzíteni szerver oldalról a használható nézetet, hogy ebből se legyen félreértés és egy kijátszható lehetőség.
    Ezt egyébként sosem bírtam megérteni...ez olyan mint amikor azért hordanak öltönyt emberek, hogy komolynak látszanak - nem attól lesz valaki menő tőzsdecápa, mert Armani öltönyben megy el hétvégén plázázni.
    Ugyanúgy nem ettől lesz valaki versenyző, hogy hol "ül" az autóban.

    (Vagy ugyanott vagyunk mint 15 éve mondjuk a Grand Prix játékoknál? FPStől függ a köridő és mondjuk lökhárító nézetben, többet rajzol ki, ezért körönte -1 tized? Vagy mi az hogy kijátszható lehetőség?)

  3. #53
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    En ket dologra tippelek:
    1.) Ha mar szimulator,akkor ne a motorhazteton uljon az ember!Persze,szimulator,egy halom dolog nem valos stb,de ha mar beulhet az ember az autoba...
    2.) Iganis van elonye a motorhaz nezetnek peldaul a cockpittel szemben,sokkal jobban latod az iveket,tavokat,mint bentrol,hatranya is akad,peldaul oldalra kevesebbet latsz,megha gombra is allizod a jobbra,-balra nezest.
    Szoval (talan) ilyesmikre gondolt a kollega!

  4. #54
    Ez itt egy tradíció, és nagyjából ez a két érv van.
    Aztán valaki elfogadja, valaki meg nem. Én spec lobbiztam ellene, de igazán tökmind1. Ha viszont egyenlőséget akarunk, akkor meg kell köti szerver oldalról, hogy mi használható, mi nem.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  5. #55
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt egyébként sosem bírtam megérteni...ez olyan mint amikor azért hordanak öltönyt emberek, hogy komolynak látszanak - nem attól lesz valaki menő tőzsdecápa, mert Armani öltönyben megy el hétvégén plázázni.
    Ugyanúgy nem ettől lesz valaki versenyző, hogy hol "ül" az autóban.

    (Vagy ugyanott vagyunk mint 15 éve mondjuk a Grand Prix játékoknál? FPStől függ a köridő és mondjuk lökhárító nézetben, többet rajzol ki, ezért körönte -1 tized? Vagy mi az hogy kijátszható lehetőség?)
    Javaslom nézz utána a szimulátor vagy inkább a szimulál szavak jelentésének...
    A hasonlatod pedig ebben a témakörben teljesen értelmetlen.

  6. #56
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt egyébként sosem bírtam megérteni...ez olyan mint amikor azért hordanak öltönyt emberek, hogy komolynak látszanak - nem attól lesz valaki menő tőzsdecápa, mert Armani öltönyben megy el hétvégén plázázni.
    Ugyanúgy nem ettől lesz valaki versenyző, hogy hol "ül" az autóban.

    (Vagy ugyanott vagyunk mint 15 éve mondjuk a Grand Prix játékoknál? FPStől függ a köridő és mondjuk lökhárító nézetben, többet rajzol ki, ezért körönte -1 tized? Vagy mi az hogy kijátszható lehetőség?)
    Az előttem szólók már lényegében megválaszolták a felvetésedet. (A plázába járó tőzsdecápás dolgot én sem értem hogyan jön ide, de nem is nagyon érdekel. )
    A lényeg, hogy itt mindig is a cockpit nézet volt csak megengedett, és ha valamelyik játékban nem lehet meghatározni, hogy csak így lehessen vezetni, akkor azt páran biztos ki fogják játszani, vagyis csalnak a jobb látás és egyéb előnyök szerzése miatt.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •