Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (56 összesen)
  1. #26
    Mondjuk nálam is csak a fun szerver van kilistázva.

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk nálam is csak a fun szerver van kilistázva.
    Ha nincs nevező az aktuális menetre, akkor a futam szerver sem indul el...

  3. #28
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nincs nevező az aktuális menetre, akkor a futam szerver sem indul el...
    Akkor ma is okosabb lettem valamivel.

    Már azt hittem AC probléma van.

  4. #29
    Éles bajnokság indítása tervben van?
    Ha igen mikortól indulna?

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Éles bajnokság indítása tervben van?
    Ha igen mikortól indulna?
    Az éles bajnokságról a tesztkupa után döntünk a tapasztalatok fényében.
    Viszont ha már így belelendültünk, a tesztkupa után 1-2 héten belül biztos indul vmi, hogy milyen néven/címen az még a jövő zenéje.

  6. #31
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az éles bajnokságról a tesztkupa után döntünk a tapasztalatok fényében.
    Viszont ha már így belelendültünk, a tesztkupa után 1-2 héten belül biztos indul vmi, hogy milyen néven/címen az még a jövő zenéje.
    Remélhetőleg addigra már 1.0-át +DLC-t élvezünk majd

  7. #32
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799

    1.0RC

    Csak egy kérdés...
    Elvileg Imola után, vagy a két Silverstone-i futam között kijön az 1.0RC.
    Amiben lesz valamilyen sérülés-ütközés modell, illetve könnyen lehet hogy a szerver oldali szűrés is működni fog.
    Akkor is engedélyezitek a bajnokság végéig az ABS-t, illetve más segítségeket?

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egy kérdés...
    Elvileg Imola után, vagy a két Silverstone-i futam között kijön az 1.0RC.
    Amiben lesz valamilyen sérülés-ütközés modell, illetve könnyen lehet hogy a szerver oldali szűrés is működni fog.
    Akkor is engedélyezitek a bajnokság végéig az ABS-t, illetve más segítségeket?
    Ez majd akkor dől el, ha kijött az update.
    Olyan dologról nem szeretünk dönteni, amit még nem látunk.

  9. #34
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Csak azért kérdezem mert mert ha két futam között változik az ABS használat, vagy a DFGT-sek nem tudnak menni automata váltóval, elég nagy lesz a felzúdulás!
    De azért a TC már tényleg egy kicsit sok!

  10. #35
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    vagy a DFGT-sek nem tudnak menni automata váltóval,
    ÖÖÖ, ezt hogy is kell most érteni?

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azért kérdezem mert mert ha két futam között változik az ABS használat, vagy a DFGT-sek nem tudnak menni automata váltóval, elég nagy lesz a felzúdulás!
    De azért a TC már tényleg egy kicsit sok!
    Az ABS és a TC segítségek használhatósága lehet hogy változik, viszont biztos hogy nem fogjuk azokat kirekeszteni a részvételből, akik nem rendelkeznek H-váltóval és kuplung pedállal.

  12. #37
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    azt akkor ez a flancos imola jön?más kocsi?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #38
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Hogy miért megyünk BMW-vel?
    http://vimeo.com/stereoscreen/adrenalin
    Talán ezért

  14. #39
    Lehet most pénteken jön upgrade. Ha benne lesz Spa, nem nyomjuk ott az utolsó versenyt?

  15. #40
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg bardocz írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet most pénteken jön upgrade. Ha benne lesz Spa, nem nyomjuk ott az utolsó versenyt?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post194878

  16. #41
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Szeretném megkérdezni, hogy a másik csoport, "GTR" típusú autó részére ( amelyek nem szerepeltek a szavazásban ) külön lesz- e teszt kupa, vagy bajnokság, mert nagyon hiányzik?!! Nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel az érzéssel.

  17. #42

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném megkérdezni, hogy a másik csoport, "GTR" típusú autó részére ( amelyek nem szerepeltek a szavazásban ) külön lesz- e teszt kupa, vagy bajnokság, mert nagyon hiányzik?!! Nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel az érzéssel.
    Hogy a következő bajnokság már éles lesz, vagy szükség lesz-e még egy tesztre, azt majd a Tesztkupa után a tapasztalatok fényében döntjük el.
    Azt pedig, hogy milyen autóval fogjuk futni, azt szavazással döntjük majd el, első körben direkt maradtak ki a gyorsabb autók az opciók közül, de persze nem feledkeztünk el róluk...

  19. #44
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy a következő bajnokság már éles lesz, vagy szükség lesz-e még egy tesztre, azt majd a Tesztkupa után a tapasztalatok fényében döntjük el.
    Azt pedig, hogy milyen autóval fogjuk futni, azt szavazással döntjük majd el, első körben direkt maradtak ki a gyorsabb autók az opciók közül, de persze nem feledkeztünk el róluk...
    Köszönöm.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Kedves Versenyzők!

    Bevezetésre kerül pár apró újdonság, melyekről szeretnélek röviden tájékoztatni Titeket!

    Az utolsó két futamon lehetőség lesz egyedi skin-eket használni a futamokon, a festéseket ebben a topikban (AC Tesztkupa - Skin választás) lehet eljuttatni a szervezőség részére, melyeket egy csomagba foglalva jövő héten kiadásra kerül egy hivatalos skinpack, amit mindenkinek telepíteni kell majd a gépre, ha nem akar majd csupa fehér autókat látni maga körül a futamokon. Ez is a teszt része, kérlek segítsétek a munkánkat.

    Az 5. futamon Silverstone-ban egy-egy hosszabb versenyt tartunk majd, tehát nőni fog az eddig megszokott ~30 perces futamtáv 15-20 perccel. Pontos infók erről jövő héten, természetesen boxkiállás nem lesz majd szükséges, habár a gumistratégiát biztosan meg fogja majd kavarni a változás...

    Az utolsó 6. futamon pedig (hacsak nem jelenik meg addig Spa) egy általatok választott Add-on pályán fogunk majd menni, pályákat javasolni és szavazni ebben a topikban lehet: AC Tesztkupa - Pályaszavazás!!


    A pontverseny aktuális állását itt tekinthetik meg (AC Tesztkupa - Pontverseny), aki bármi hibát, problémát tapasztal, az kérjük jelezze!


    Ma este 21:00-tól pedig futam Imola-ban, gyertek, mindenkit várunk a rajtrácson!

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem!!

    Tegnap este megjelent az AC 1.0 RC, benne Spa-Francorchamps és egy rakás újdonság, köztük az új szemcsésedő, hólyagosodó és kockásodó gumimodell.
    Az AC Tesztkupa e heti programja változatlan, megtartjuk a csütörtöki és vasárnapi futamot Silverstone-ban, jövő héten pedig Spa-ba látogatunk!

    A Masters-rank app továbbra is működik, viszont a frissítés törli a teljes AC profilt (setup, replay, beállítások, minden..) ezért újra engedélyezni kell az App-ot és újra beírni a neved az AC-ban!


    A fizika nem tudjuk hogyan változott és hogy ez érinti-e a köridőket, erről a beszámolókat tőletek várjuk!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 16. 13:19.

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Kedves Versenyzők!

    Lezajlott az első Assetto Corsa Tesztkupa utolsó futama is, a versenyek eredményét és a bajnokság egyelőre még nem hivatalos végeredményét itt tudjátok megnézni: AC Tesztkupa - Pontverseny
    (Aki a ponttáblázatban bármilyen hibát talál, az kérjük mielőbb jelezze felénk!)

    A korábban benyújtott óvások kivizsgálása természetesen nem marad el, szöveges kiértékeléssel jelentkezünk majd, elsősporban abból a célból, hogy tanulni lehessen majd az elkövetett hibákból. A szabálysértők bajnoki pontjaiból nem fogunk levonni, viszont akiknek sok vaj gyűlt össze füle mögött, azokat kizárjuk a fődíj sorsoláson résztvevő versenyzők névsorából, illetve a következő tesztkupán fokozott figyelemmel fogjuk kísérni a ténykedésüket a pályán!


    Ami a jövőt illeti, elkezdtük szervezni a következő AC Tesztkupát, de hogy addig se unatkozzunk, ezen a héten pedig egy jó kis tökös menetre várunk Titeket a Shelby Cobra-val!


    Végezetül pedig, hogy a kupának a teszt jellege se vesszen el, szeretnénk megkérni mindenkit, hogy írjátok meg nekünk a tapasztalataitokat, benyomásaitok az Assetto Corsa-t, illetve a tesztkupa lebonyolítását illetően, szerintetek alkalmas-e a már Corsa komoly bajnokság rendezésére, mik az erősségei, gyengeségei, megfelelő volt-e a szervezés, stb... jöhet hideg-meleg, persze örülnénk ha a a kritika elsősorban építő jellegű célzattal és formában érkezne!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 28. 21:03.

  23. #48
    Én magamat idézném, ill. javítanám a checklistemet.
    - Szerver logok - Kevés
    - Replay hossza lefedje a bajnoskág tervezett hosszát - Kevés
    - Szerver replay - Nincs
    - Vágás büntetése négy kerékkel a vonalon kívül - Nem logolja a szerver
    - Multiplayer szektor idők mutatása - Nem működik
    - Box, tankolás - - Működik
    - Esc és box kezelése - Működik
    - Autók rajtrács átrendezése - Nincs
    - Belső nézet eröltetése - Nincs
    - Ütközések kezelése - Nevezzük megfelelőnek...
    - Törések, mechanikai hibák kezelése - Kezdetnek jó
    - Szerver oldali tiltások, gumi kopás, benzin fogyasztás, segítségek kikapcsolása - Kezdetnek jó
    - A becsatlakozás tiltása/kezelés race alatt - Nem működik
    (El lehet rajtolni akár a futam közepén is)
    - A klasszikus nevezés és prequalozási rendszer használata (esetleg mutatva a megtett körök számát) - ?
    - Felvezető autó, repülőrajt - Nincs
    - Zászlók - Nincs
    - Skinek kezelhetősége a versenyen - Működik?
    - Multiban autók "ugrálása" (nem lagra gondolok) - Javítva sztem

    Én olyan egetrengető problémákat nem látok, de hiányosságok vannak még bőven, csak kérdés, hogy ezek fontosak e, és hogyan kezeljük majd őket?

    Ha versenybírói oldalról ki lehet elemezni az óvásokat,
    ha szerver oldalról kinyerhető a végeredmény,
    ha működik a prequal (a végleges), akkor kompromisszumokkal, de szerintem működhet a nagyobb bajnokság is.
    Kérdések persze még vannak.
    Utoljára módosította: nortsen; 2014. 10. 29. 10:54.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  24. #49
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Én magamat idézném, ill. javítanám a checklistemet.
    - Szerver logok - Kevés
    - Replay hossza lefedje a bajnoskág tervezett hosszát - Kevés
    - Szerver replay - Nincs
    - Vágás büntetése négy kerékkel a vonalon kívül - Nem logolja a szerver
    - Multiplayer szektor idők mutatása - Nem működik
    - Box, tankolás - - Működik
    - Esc és box kezelése - Működik
    - Autók rajtrács átrendezése - Nincs
    - Belső nézet eröltetése - Nincs
    - Ütközések kezelése - Nevezzük megfelelőnek...
    - Törések, mechanikai hibák kezelése - Kezdetnek jó
    - Szerver oldali tiltások, gumi kopás, benzin fogyasztás, segítségek kikapcsolása - Kezdetnek jó
    - A becsatlakozás tiltása/kezelés race alatt - Nem működik
    (El lehet rajtolni akár a futam közepén is)
    - A klasszikus nevezés és prequalozási rendszer használata (esetleg mutatva a megtett körök számát) - ?
    - Felvezető autó, repülőrajt - Nincs
    - Zászlók - Nincs
    - Skinek kezelhetősége a versenyen - Működik?
    - Multiban autók "ugrálása" (nem lagra gondolok) - Javítva sztem

    Én olyan egetrengető problémákat nem látok, de hiányosságok vannak még bőven, csak kérdés, hogy ezek fontosak e, és hogyan kezeljük majd őket?

    Ha versenybírói oldalról ki lehet elemezni az óvásokat,
    ha szerver oldalról kinyerhető a végeredmény,
    ha működik a prequal (a végleges), akkor kompromisszumokkal, de szerintem működhet a nagyobb bajnokság is.
    Kérdések persze még vannak.

    server logok kevés: amit itt használtak az nem minden itt egy példa grafikonokkal minden egyes köridővel, távolságokkal stb stb:http://simresults.net/141001-Xl8

    replay hossza lefedje a bajnokság tervezett hosszát: a 40 -50 perces futam szerintem nem kevés , de jobb lenne a nagyobb mozgástér, bár nekem kérdéses h mennyire lenne igény a hosszabbra tömegesen...

    vágás büntetése négy kerékkel nem logoloja a server: tegnapi nap folyamán a MASZIM serveren Ákossal kipróbáltunk valamit: bele kéne mélyedni , de annyit bizonyosan mondhatok h van már mód arra h a kinek vágott a köre (serveren futott leggyorsabb körnél biztosan, de ha jól tudom akkor az összes kört tekintve is be lehet álltgatni h azt is jelezze)

    multiplayer szektoridők mutatása: a fent említett módszerrel ezt is elő lehet csalni úgy néz ki

    klasszikus prekval stb: külföldön már működik a fent említett módszert használva ... Maszim szerveren is működhetne akár már most úgy egy prekval h csak a serveren futott (egyenlő feltételek mellett) köridők számítsanak a rangsorban (honlapra kirakáshoz viszont nem értek)multiclass bajnoksággal sincs probléma,amúgy ezen felül azt is ellenőrizhetjük h ki milyen vezérlővel megy , netán H-val vagy pillangóval , PRO módban megy -e (mondjuk ez nem fontos szerintem hisz meg lett magyarázva h a segítségek bekapcsolása a menüben is , az a profizmus része )

    skinek működnek

    belső nézet erőltetése: ez tényleg olyan fontos? szerintem elenyésző azok száma akik nem így használják , de a top pilóták szerintem cockpitben tolják, de lehet tévedek

    amúgy láthatóan Szabiéknak nincs /nem volt kapacitása az óvások kezelésére. Nincs itt a régi őstagok között olyan akik besegítenének nekik ezügyben a jövőben? mert így pl a replay fájl hosszán pl eleve felesleges polemizálni...

    a gumizódást is jó lenne ha használnánk a serveren...

    úgyhogy egetrengető problémát én se látok

    építő jellggel írtam a kritikaiként is vehető dolgokat, remélem úgy is veszitek és nem értitek félre az írott szót...

  25. #50
    - Nem tudom a vágásokat miként nézitek, ez érdekelne engem is.
    - Replay hossza: Én szeretném, ha lenne hosszú távú versenyekből bajnokság, mert ebben nagy az űr itt mióta nincs gtr2. Az meg 90 perc és spa hagyományosan 120 perces volt dupla pontokkal. Szerver replay viszont fontos lenne, mert ez a feltöltögetés elég gagyi.
    - A multi szektoridő spec engem idegesít, hogy a játékban nem mutatja. Én remélem nem kell ezzel trükközni, és lesz vmi official javítás.
    - A klasszikus prequal-hoz pontosan tudja Laci mit kell megoldani, hisz ez megy 2005-2006 óta, így ehhez remélem csak idő kell.
    - Belső nézet itt a ligában alapelv. Sok vita ment erről a múltban, és van aki szereti, van aki nem. Mindenesetre a múltban itt kizárólag belső nézet volt az elfogadott, így gondolom most is hiányzik ennek a kikényszerítése.

    Köszi a hozzászólásokat, igazából én is csak segíteni akarok ezekkel a listákkal, mert nem vagyok szervező.
    Az óvások kivizsgálását klasszikusan "versenybírók" végzik, akik így vagy úgy felajánlják a segítségüket. Erről neilszab tud többet mondani.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •