Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (56 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Arrow Assetto Corsa Tesztkupa!!

    Indul az Assetto Corsa Tesztkupa!!



    Elérkezett az idő, hogy beindítsuk az első teszt kupánkat az Assetto Corsa-val! A teszt elsődleges célja - amellett hogy jól érezzük magunkat -, hogy egy rövid, 6 futamból álló sorozatban komoly versenykörülmények között is kipróbáljuk a legújabb generációs szimulátorunkat, tehát olyan szituációkban, amikor minden centi és minden tized számít és nem babra megy a játék! Ennek fényében a versenyekre előzetesen készülni kell majd, különösen ha be akartok kerülni a futamokon a legerősebb szerverre, amelyen a prekvalifikáción legjobb időt futó versenyzők küzdhetnek majd meg egymással!

    A futamokon való részvétel teljesen nyílt, a versenyzőkkel szemben az egyelten elvárás a szabályok betartása, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán és mind a fórumon!

    A futamok közkívánatra a BMW M3 E30 "fickósított" pályaverziójával, a közel 300 lóerős "Group A" típussal kerülnek megrendezése 5 gyári és 1 Add-on pályán.
    Mivel az előzetes szavazáson a legtöbben a csütörtöki és vasárnapi versenynapokra voksoltatok, ezért úgy döntöttünk, hogy párhuzamosan két teszt bajnokságot indítunk külön pontozással, de azonos tartalommal!


    Versenynaptár:
    1. futam: 09.18. & 09.21. - 21:00 - Mugello (LINK: az 1. futam topikja)
    2. futam: 09.25. & 09.28. - 21:00 - Nürburging (LINK: a 2. futam topikja)
    3. futam: 10.02. & 10.05. - 21:00 - Monza (LINK: a 3. futam topikja)
    4. futam: 10.09. & 10.12. - 21:00 - Imola (LINK: a 4. futam topikja)
    5. futam: 10.16. & 10.19. - 21:00 - Silverstone (LINK: az 5. futam topikja)
    6. futam: 10.23. & 10.26. - 21:00 - Spa-Francorchamps (LINK: a 6. futam topikja)


    Mivel az előzetes igényfelmérő szavazásokon rengeteg volt a résztvevő (80+ !!), ezért csütörtök és vasárnap esténként is annyi szervert indítunk, amennyit csak kell, mert nem szeretnénk hogy bárki is lemaradjon a futamokról.
    A szerverek létszámát egyelőre 20 főben maximalizáljuk, hogy a gyengébb konfiggal rendelkezők se küzdjenek komoly FPS problémákkal, a szerverek között pedig a prekvalifikációs eredmény alapján osztjuk el a versenyzőket.
    A csütörtöki és vasárnapi futamokon is szabadon lehet indulni, a részvételhez minden futamra egyedileg szükséges nevezni a futam kezdete előtti fél órás sávban, a nevezés részletes leírása itt olvasható: AC Prekval és nevezési rendszer


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához (nem kötelező, lehetőséggel lesz "Booking"-gal is csatlakozni, de a legerősebb szerverre csak a köridővel nevezők juthatnak be)
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt 20:30 és 21:00 között ("Booking"-os belépés esetén nem kötelező)
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!



    Az szoros menetrendre való tekintettel összesített pontozásban az 6 versenyből csak a 4 legjobb futam eredménye számít, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel!
    A bajnokságnak izgalmas fődíja is van, mind a csütörtöki és mind a vasárnapi bajnokság nyertese kipróbálhatja a SimHouse high-tech szimulátorát: motion cockpit, Fanatec Clubsport wheel, Oculus Rift DK2 és persze az Assetto Corsa!
    Ezen felül a rendszeres résztvevők közül* is kisorsolásra kerül egy-egy tesztvezetés!




    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 19. 18:44.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Az első futam topikja (versenykiírás és egyéb részletek):
    GTR-Masters Fórum --> Bajnokságok --> Assetto Corsa Bajnokság --> Futam beszámolók --> AC Tesztkupa - Mugello


    Futam eredmények: AC Tesztkupa - Pontverseny
    Futam Replay-ek: AC Tesztkupa - Replay-ek
    Egyedi Festések:
    AC Tesztkupa - Skin választás

    Többen kérdeztétek, hogy lehet-e a csütörtöki és a vasárnapi futamokon is egyaránt indulni... természetesen, semmi akadálya!

    A nevezéses rendszer nyugodtan lehet próbálgatni , a GTR-Masters.hu #E0 nevű szerver minden óra egészkor elindul, amennyiben az előtte lévő fél órában adtok le érvényes nevezést!
    A nevezési, szerverre lépési procedúrát javaslom mindenki próbálja egyszer el, hogy ne éles futamon derüljön ki, ha vmi nem világos!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 21. 16:40.

  3. #3
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Kár érte .. talán kéthetente így elindulok ..

    Scuderia Giudice #099#

  4. #4
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Ment a kiírás maszimra is

    Úgy néz ki, hogy a csütörtöki mulatságokon részt is fogok venni!
    simraceseries.com

  5. #5
    Merzsán Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 01. 23.
    Város
    Gyula
    Üzenetek
    2
    Hali! A sárga leaderbord mappát hova kell bemásolni a másik sikerült de ez nem. Köszi!

  6. #6
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    TeamSpeak

    Sziasztok!

    A TeamSpeak kötelező, ajánlott vagy tiltott lesz?

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tiba75 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! A sárga leaderbord mappát hova kell bemásolni a másik sikerült de ez nem. Köszi!
    A leaderbord nem szükséges a nevezéshez, de amúgy ugyan oda kell másolni mint a Rank App-ot is


    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A TeamSpeak kötelező, ajánlott vagy tiltott lesz?
    Csak ajánlott, hogy ha bármi kérdésed vagy problémád van, akkor tudjunk beszélni!

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Az első futam topikja (versenykiírás és egyéb részletek):

    GTR-Masters Fórum --> Bajnokságok --> Assetto Corsa Bajnokság --> Futam beszámolók --> AC Tesztkupa - Mugello

  9. #9
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    a gtr-master app azt írja ki hogy error: invalid user_name.txt

    ezt mi okozza? elvileg a játékba, a txt-ben és itt is Lehel Nyilas van megadva
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  10. #10
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    a gtr-master app azt írja ki hogy error: invalid user_name.txt

    ezt mi okozza? elvileg a játékba, a txt-ben és itt is Lehel Nyilas van megadva
    a username txt-be a masters fórumon használt nickneved kell : lehel6

  11. #11
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a username txt-be a masters fórumon használt nickneved kell : lehel6
    köszi most jónak tűnik
    (amúgy én azt hittem hogy oda azt kell írni ami itt megvan adva játékban használt névnek)
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    köszi most jónak tűnik
    (amúgy én azt hittem hogy oda azt kell írni ami itt megvan adva játékban használt névnek)

    Ha valahol nem világos valamelyik kiírás, leírás, akkor kérlek szóljatok és javítjuk!

    (persze csak miután alaposan elolvastátok )

  13. #13
    Horváth Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    19
    Sziasztok!

    Manuál kuplunggal lesz majd a verseny? Remélem igen

  14. #14
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Az mitől van hogy valakinek vannak szektoridők a prekvalos táblázatban, van akinek nincsenek?

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Daninet írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Manuál kuplunggal lesz majd a verseny? Remélem igen
    Jelenleg nincs mód szerver oldalról korlátozni a használható helpeket, így mindenki úgy megy, ahogy akar, habár help-ek nélkül elvileg gyorsabb lehetsz, de persze úgy nehezebb is.
    Reméljük hamarosan lesz Update, amiben ezeket a hiányosságokat is pótolják.

  16. #16
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    Az mitől van hogy valakinek vannak szektoridők a prekvalos táblázatban, van akinek nincsenek?
    Tegnapelőtt offline körözgettem a pályán és a prekvalos táblázatba bekerültek a szektor idők is. Tegnap viszont már online voltam a Masters szerveren és race közben sikerült megfutni az eddigi legjobbamat és a szektor idők már nem kerültek fel. Ebből következvén lehet h nem mind1, hogy "offline" v. online futod az időt, illetve lehet, hogy az onlinenál az is számít, hogy qual v. race van.
    simraceseries.com

  17. #17
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnapelőtt offline körözgettem a pályán és a prekvalos táblázatba bekerültek a szektor idők is. Tegnap viszont már online voltam a Masters szerveren és race közben sikerült megfutni az eddigi legjobbamat és a szektor idők már nem kerültek fel. Ebből következvén lehet h nem mind1, hogy "offline" v. online futod az időt, illetve lehet, hogy az onlinenál az is számít, hogy qual v. race van.
    Jelenleg online nem működik a szektorok idomerese... Ettől függetlenül a rankba bekerul ha javitasz!

    Ptracker ír szektoridot online is,de az is tulajdonképpen csak a saját offline idodhoz képest állapítja meg,nem pedig a serverlogbol...

  18. #18
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Jelenleg online nem működik a szektorok idomerese... Ettől függetlenül a rankba bekerul ha javitasz!

    Ptracker ír szektoridot online is,de az is tulajdonképpen csak a saját offline idodhoz képest állapítja meg,nem pedig a serverlogbol...
    Köszi, ezt nem tudtam.

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A csütörtöki és vasárnapi futamokon is szabadon lehet indulni, a részvételhez minden futamra egyedileg szükséges nevezni a futam kezdete előtti fél órás sávban, a nevezés részletes leírása itt olvasható: AC Prekval és nevezési rendszer
    Srácok, a nevezéses rendszer nyugodtan lehet próbálgatni , a GTR-Masters.hu #E0 nevű szerver minden óra egészkor elindul, amennyiben az előtte lévő fél órában adtok le érvényes nevezést!

    A nevezési, szerverre lépési procedúrát javaslom mindenki próbálja egyszer el, hogy ne éles futamon derüljön ki, ha vmi nem világos!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 17. 16:23.

  20. #20
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    Az mitől van hogy valakinek vannak szektoridők a prekvalos táblázatban, van akinek nincsenek?
    Az online és a single player két külön kliens. Online nem ad szektor időket az AC, a többi app ami online ír szektor időt mind barkács megoldás és pontatlan.

  21. #21
    Eddig úgy néz ki vasárnap tudok majd jönni, addig alaposan utánanézek merre / mit / hogyan.

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Frissítettem a GTR-Masters címlapot, most már onnan is, illetve a Fórum nyitóoldaláról is eléritek közvetlenül az Assetto Corsa Prekvalifikációt!

    A főoldalon a felső menüsávban még nincs Asseto Corsa opció, de hamarosan az is bekerül!

  23. #23
    Molnár Attila70 Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Város
    Szatmárnémeti
    Üzenetek
    39

    Szero

    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig úgy néz ki vasárnap tudok majd jönni, addig alaposan utánanézek merre / mit / hogyan.
    Nem látok semmi szervert
    Hogy kell fellépni?

  24. #24
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Sajnos én sem látom a szervereket.

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos én sem látom a szervereket.
    Pedig voltak, sajnos az AC-ben ilyenkor nem árt néha ráfrissíteni a listára.
    Másik verzió, hogy rossz szűrést használtatok, itt van leírva, hogy kell jól beállítani.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •