Szavazás eredménye: Ott leszek a HGTLM10-en, a következő formációk tetszenek:

Szavazók
38. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • GTL light: barátságos autók, HTCM pályák

    11 28,95%
  • GTL hardcore: tökös autók, tökös GTL pályák

    11 28,95%
  • GTL mods: válogatás a legütősebb GTL modokból

    5 13,16%
  • Race07 - WTCC '87 (BMW M3 E30, Alfa Romeo 75, Volvo 240)

    15 39,47%
  • Assetto Corsa bajnokság (a tesztkupa után egy korhű autóval)

    20 52,63%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (42 összesen)

Téma: HGTLM10 - legyen-e folytatás?

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    HGTLM10 - legyen-e folytatás?

    Kedves Versenyzők!

    Nyakunkon az ősz, kezdődik az új idény, ilyenkor szoktuk mindig bejelenteni az új HGTLM szezont is a GT Legends-szel!

    Én minden évben azt hiszem, hogy ez lesz az utolsó szezonunk ezzel a nagyszerű szimulátorral, de aztán a Ti lelkesedésetek erre mindig rácáfol, sőt akadnak váratlan meglepetések is, mint hogy a tavalyi HGTLM9 - Ősz volt minden idők legnépszerűbb GT Legends bajnoksága, ahol minden korábbi részvételi rekordot megdöntöttünk és folyamatosan óriási csata dúlt szerveren a jobbnál jobb helyezésekért! A teljesen újragondolt lebonyolítási rendszer tehát bevált, a Tavaszi szezon végére mégis leapadt a létszám, ami lehet hogy csak egy átmeneti hullámvölgy (volt már ilyen ), de lehet hogy nem... ezt a kérdést viszont Nektek kell eldönteni a fenti szavazáson!


    Kérnénk mindenkit, hogy aki szeretne a jövőben is velünk és a régi vasakkal versenyezni, az nyomjon rá egy-egy nagy kövér "igen"-t minden neki tetsző formációra és utána látogasson is el a futamokra!


    Amennyiben összegyűlik egy mezőnyre való jelentkező, akkor új erővel és új lelkesedéssel állunk neki a következő HGTLM bajnokság megszervezésének, mely szeptember végén fog indulni!
    Itt most nincs olyan opció, hogy "talán", "jó eséllyel", meg "ha anyu is elenged", mindenkitől egyértelmű választ várunk, hogy ott lesz-e velünk a rajtrácson, vagy sem!


    A lehetséges bajnokság formációk a következő:

    • Egyszerűbb, könnyen kézben tartható, de roppant élvezetes autók (Alfa Romeo GTA, Ferrari 275 GTB/C, stb), kevésebb készülés igénylő a HTCM naptárhoz illeszkedő bajnokság
    • A GTL legjava: igazi tökös gépek (Ford Capri 3100RS, Corvette '69, Porsche 911), tökös GTL-es pályák (by Sziszka)
    • Csak GTL modok, abból is a legjava márkakupa formájában (Chevrolet Camaro II, Porsche 935, Ferrari 365 GTB/4, Chevrolet Monza, stb)
    • Race07 - WTCC '87 Bajnokság (Alfa Romeo 75, BMW M3 E30, Volvo 240 Turbo)
    • Assetto Corsa tesztkupa után megkeressük a leginkább nekünk való oldschool gépet a kínálatból és azzal rendezünk bajnokságot ősz végétől (ha az AC teszt sikeres)



    Nos srácok, ezek a lehetőségek, várjuk szavazatokat és a jelentkezőket a HGTLM10-re!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 08. 30. 01:57.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Hozzáadtam a szavazást, lehet nyomkodni, természetesen több válasz is adható!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 08. 29. 18:18.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Söri, látom szavazgatsz... de arról ne is álmodj, hogy az AC-ban majd vmi FWD taliga lesz a GTL utódja!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 08. 29. 18:23.

  4. #4
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Telorol nem latom a szavazast!
    Mar keresem a szolgaltatot, hogy legyen netem, de a Tonline munkatarsai itt Gyorben eleg elfoglaltak ahhoz,hogy ajanlatot adjanak...

    En mindenkepp jovok,ha meglesz a netem!

  5. #5
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    lightra szavaztam, de a GTL legyen előbb ne a Race

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    lightra szavaztam, de a GTL legyen előbb ne a Race
    Ha az első opció győz, akkor adott pályán a GTL futamok lesznek előbb és utána héten pedig a HTCM8 futamok.

  7. #7
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Söri, látom szavazgatsz... de arról ne is álmodj, hogy az AC-ban majd vmi FWD taliga lesz a GTL utódja!
    Natessék! Áhh talán kicsit merem remélni csak , hogy a nagyvadak közé bekerül egy orrtúró . Nomeg az AC-val szívesebben "szenvedek". /viszont ezért majd kiírom a lökőre, hogy Tóóóód nekijjje Szabi! /
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #8
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...AC-ban majd vmi FWD taliga lesz a GTL utódja!
    Én az év elején, a HTCM-ből kiábrándulva, átnyergeltem az iRacingre. A GTL is egyrészt ezért maradt el. Másrészt pedig azért, mert csak egy autóval akartam versenyezni egy bajnokságban. Ha így lesz, akkor belefér az iRacing mellé. Főleg, ha egy másik, induló AC bajnokságban (és ezért az idézet) fronthajtású autók is lesznek, mert akkor azt hanyagolom. Többet nem akarok olyan bajnokságban versenyezni, ahol első kerekesek is vannak.


  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Egy kis múltidéző:




  10. #10
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    tavalyból kiindulva nem férne bele az időmbe a GTL. Ez a 87'-es cucc ha esetleg megszavazódik olyan 70% esélyt látok hogy jöjjek, úgy hogy szavaztam hátha, köszi!
    Any Given Sunday!

  11. #11
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Csak hogy legyen kis UP a témának, illetve ne csak "vakon" tapogatózzunk a "tökös" pályákról és autókról, íme az előzetes terv:

    Autóválasztás terén még rugalmasak vagyunk, jelenlegi állás szerint minden autót 2x hajtani kell. De elképzelhetőnek tartok egy olyan verziót is, ahol nincs előírva milyen kocsival, de egyel maximum kétszer lehet menni. Ennek előnye hogy a régi motorosok többet taktikázhatnak, tesztelhetnek melyik pályára mi a jobb. De erre már kevésbé van igény sajnos...

    A mod oszlop pedig az adott pályára tervezett "csak mod" autót jelenti..izgalmas fenevadak az biztos, és három még tesztelés alatt, de azok is komoly aszfaltszaggatók lesznek

    dátum pálya kocsik típus mod
    09.25. Kyalami Capri 3100, Corvette '69, Porsche 911 normál Q20, R60 ???
    10.09. A1 ring Capri 3100, Corvette '69, Porsche 911 sprint Q10 (2x), R30 (2x) Chevrolet Camaro II
    10.23. Hockenheim '99 Chevrolet Monza enduro/kupa Q20, R90 Porsche 935
    11.06. Interlagos Capri 3100, Corvette '69, Porsche 911 normal Q20, R60 Chevrolet Monza
    11.20. Rouen '55 (VLM) Ferrari 365 GTB/4 kupa Q20, R60 Ferrari 365 GTB/4
    12.04. Montreal Capri 3100, Corvette '69, Porsche 911 normal Q20, R60 ???
    12.18. Sebring (VLM) Capri 3100, Corvette '69, Porsche 911 enduro Q20, R90 Chevrolet C3
    01.15. Monaco (EMG) Mini KAD works sprint/kupa Q10 (2x), R30 (2x) Mini KAD works
    01.29. Hungaroring Capri 3100, Corvette '69, Porsche 911 normal Q20, R60 ???
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #12
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Nekem tetszik -első ránézésre
    A kocsik is -hogy kicsit modernebben GT-sek és a pályák is

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Hát srácok egyelőre még nincs meg a teljes mezőny.. tessék nyüstölni a régi spanokat, csapattársakat, ellenfeleket, hogy összegyűljön egy komplett rajtrács!

  14. #14
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Telorol nem latom a szavazast!
    Mar keresem a szolgaltatot, hogy legyen netem, de a Tonline munkatarsai itt Gyorben eleg elfoglaltak ahhoz,hogy ajanlatot adjanak...

    En mindenkepp jovok,ha meglesz a netem!



  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    • Race07 - WTCC '87 Bajnokság (Alfa Romeo 75, BMW M3 E30, Volvo 240 Turbo)
    Ennél a lehetséges verziónál csak betettem a Volvót mert maga a Race07 is ide írja, de bevallom még nem próbáltam.
    Természetesen ha nincs pariban a másik két autóval, akkor nem fog szerepelni a bajnokságban..
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 06. 17:39.

  16. #16
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ennél a lehetséges verziónál csak betettem a Volvót mert maga a Race07 is ide írja, de bevallom még nem próbáltam.
    Természetesen ha nincs pariban a másik két autóval, akkor nem fog szerepelni a bajnokságban..

    fogyasztást/tankméretet esetleg érdemes lenne megnézni, ha nem sprint futamokat terveztek(gondolom nem) régebben abban volt eltérés. és a pályák hogy lennének ebben az esetben? bár mind1 mert a csütörtök valószínű nem lesz jó nekem

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    fogyasztást/tankméretet esetleg érdemes lenne megnézni, ha nem sprint futamokat terveztek(gondolom nem) régebben abban volt eltérés. és a pályák hogy lennének ebben az esetben? bár mind1 mert a csütörtök valószínű nem lesz jó nekem
    WTCC 87' esetében sztem az egyszerűség jegyében a HTCM-es naptárat követnénk, illetve mivel úgy néz ki az Assetto Corsa tesztkupa lesz csütörtökön, így lehet áttenénk szerdára a futamokat.

  18. #18
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    WTCC 87' esetében sztem az egyszerűség jegyében a HTCM-es naptárat követnénk,
    Szabi!
    Erről lesz valami egyéb info is, mert jobb híján esetleg benéznék egy ilyen szériába, bár... De hát ínséges időket élünk, ugye GTL nélkül... itt mintha kissé szegényes lenne a géppark. Mi kell majd hozzá?

    Szerk: pl. honnan van a Volvo?

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi!
    Erről lesz valami egyéb info is, mert jobb híján esetleg benéznék egy ilyen szériába, bár... De hát ínséges időket élünk, ugye GTL nélkül... itt mintha kissé szegényes lenne a géppark. Mi kell majd hozzá?

    Szerk: pl. honnan van a Volvo?
    A 75-ös Alfa és az M3-as Bömbi az alap Race07 csomag részei, szóval csak told ki a őket garázsból és hajtsd meg jó alaposan a gépeket!

    A Volvo 240 Turbo pedig az STCC2-ben egy bónusz tartalom, azt még majd meg kell vizsgálni, hogy mennyire bevethető... de várjuk róla véleményeket, ha kipróbáltátok!


    Ami pedig a bajnokságot illeti, ha erre a verzióra összejön 20 nevező, akkor az egyszerűség jegyében váltott héten a HTCM8 pályáin fogunk menni, a gépválasztás pedig szabad lesz minden futamon, ami pedig a futamtávokat illeti, nos ezt a kérdést sztem majd rátok bíznánk egy szavazáson, akár csak a változó időjárást és a többi nyalánkságot... Ez amolyan hibrid HTCM/HGTLM bajnokság lenne, Race07 alapon csak értelmes gépekkel!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 09. 13:32.

  20. #20
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A 75-ös Alfa és az M3-as Bömbi az alap Race07 csomag részei, szóval csak told ki a őket garázsból és hajtsd meg jó alaposan a gépeket!

    A Volvo 240 Turbo pedig az STCC2-ben egy bónusz tartalom, azt még majd meg kell vizsgálni, hogy mennyire bevethető... de várjuk róla véleményeket, ha kipróbáltátok!


    Ami pedig a bajnokságot illeti, ha erre a verzióra összejön 20 nevező, akkor az egyszerűség jegyében váltott héten a HTCM8 pályáin fogunk menni, a gépválasztás pedig szabad lesz minden futamon, ami pedig a futamtávokat illeti, nos ezt a kérédést sztem majd rátok bíznánk egy szavazáson, akár csak a változó időjárást és a többi nyalánkságot... Ez amolyan hibrid HTCM/HGTLM bajnokság lenne, Race07 alapon csak értelmes gépekkel!
    Szerintem a 850-es Volvot is erdemes lenne probakepp hozza adni.
    kicsit alacsonyabb a vegsebessege, de
    -6gang
    -elsokerek hajtas
    -konnyu vezethetoseg

    Igy biztos lehetne nyerni par fwd-s embert meg.

    Rovid kanyargos palyakon biztos pariban lenne a tobbivel.

    (Ha lesz kis idom majd megyek E30-al azon a palyan, ahol volt az a ligak kozti verseny,mert ott mar a Volvo ki lett maxolva,igy lesz egy viszonyitasi alap)

  21. #21
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    WTCC87-es kategóriához van még egy viszonylag jó, ismert autó mod, a Toyota AE86.
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=32771
    Alapból wtcc87-es kategóriába tűnik fel. Tehát elvileg a többihez passzolhat. Csak egymagába mentem még vele versenyen. Elsőkerekes, de elég állat kocsi. Nem lacafacázik. Mintha turbós lenne ez is.

  22. #22
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Elsőkerekes, de elég állat kocsi. Nem lacafacázik. Mintha turbós lenne ez is.
    Elsőkerekes Hacsi? Az érdekes lenne


  23. #23
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    WTCC87-es kategóriához van még egy viszonylag jó, ismert autó mod, a Toyota AE86.
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=32771
    Alapból wtcc87-es kategóriába tűnik fel. Tehát elvileg a többihez passzolhat. Csak egymagába mentem még vele versenyen. Elsőkerekes, de elég állat kocsi. Nem lacafacázik. Mintha turbós lenne ez is.
    Belevele!

    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #24
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Elsőkerekes Hacsi? Az érdekes lenne
    Az is lehet hogy összkerekes, csak elveszett a kardán! ...mondjuk tényleg fura.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  25. #25
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    WTCC87-es kategóriához van még egy viszonylag jó, ismert autó mod, a Toyota AE86.
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=32771
    Alapból wtcc87-es kategóriába tűnik fel. Tehát elvileg a többihez passzolhat. Csak egymagába mentem még vele versenyen. Elsőkerekes, de elég állat kocsi. Nem lacafacázik. Mintha turbós lenne ez is.
    Kipróbáltam, és ez bizony hátsókerekes, de nagyon fa..a!!!

    Komoly munka, szép kivitelezés(730 Mb), a belsőnézet is jó nem elnagyolt, a hang is rendbe van.

    Erre a bajnokságra szavaztam, de a Toyotával még jobb. Részemről mehet a buli!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •