Találatok: 1 - 17 (17 összesen)

Téma: Ptracker (1.9)

  1. #1
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997

    Ptracker (1.9)

    http://www.assettocorsa.net/forum/in...atistic.13169/

    online is mutatja a távolságokat

    sok állítási lehetőség van...akár mutatja live is a távolságot vagy beállíthatod h szektor mérőpontoknál írja a különbséget...nem csak a közvetlenül előtted mögtted lévőket hanem mindenki egymáshoz vistzonyított távolságát stb...
    ráadásul egy database-t is csinál mindenki eredményeiről, (szektoridejeiről is mostmár)
    ingame meg lehet nézni h adott kombón akikkel mentél azoknak mi a leggyorsabb körük az adott kombón (mikor futották, milyen szektoridők stb...ja és persze ez is live deltat is ír , hanyadik körnél jársz, mennyi van még a q-ból stb..

    de itt egy kép a statisztikas részről:


  2. #2
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Szuper kis app ez

  3. #3
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    kijött ebből is az 1.10 ami működik a frissítés után is...

  4. #4
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Van olyan gyári app, ami sorrendet mutat? Szerintem a lekörözötteknek sem volt fogalma, hogy mi van, én is csak onnan sejtettem, hogy lekörözött, hogy egyszerűen nem lehetett előttem. Aztán előzés után maradt a helyezésem, onnan már 100% volt. Ez így elég rossz.
    .
    F9 nyomogatásával alul megjelenik egy sorrend, viszont ez csak a célvonalon áthaladáskor frissül...

    az ilyen kék zászlós helyzetekre van egyébként 2 zászlós app
    illetve a ptracker 2.4.2 http://www.racedepartment.com/downlo...d?version=5986 live mutatja a távolságokat (illetve ha a Maszim szerveren vagytok akkor akinél fent van annak küld egy csomó plusz infót a legygorsabb kör mérésén túl is pl:milyen segítségeket használ,hány kört ment ebből mennyi valid, illetve a vágásokat is ellenőrzi és azt nem tölti fel...stb) Maszim server leaderboard:http://87.229.108.129:50041/lapstat (a monzás táblázaton látszik h az első helyezett vágott, de mivel nem használta az appot így felkerült a listába...)

  5. #5
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Elég hozzá a ptrackert felrakni, vagy az stracker kell? A ptracker fent van, de valamiért nem sikerült az esti futamon rávenni, hogy mutassa a különbségeket, csak egy a saját részidejeimet mutatta.

    A futam kicsit uncsi volt, mert az eleje nagyon meglógott, a hátulja meg nagyon leszakadt, így többnyire egyedül küzdöttem a lekockásított gumik miatt iszonyatosan rázó kormánnyal.
    A boxkiállás nekem már nagyon hiányzott, úgyhogy nagyon jó volt újra ezt az elemet is alkalmazni versenyzés közben, már csak a 1,5-ás futam hiányzik.
    játékosnak elég a ptrackert felrakni (stracker a szerverre kell felrakni ha szerver leaderbordot/prekvalt akar a szervergazda...

    a különbségek mutatására úgy lehet rá bírni h:

    .\Documents\Assetto Corsa\plugins\ptracker\ptracker.ini" -t lecseréled erre tiny_align_top_live_delta.ini amit ebben a mappában találsz.:\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\apps \python\ptracker\ini_samples\'
    majd nevezd át ptracker.ini-re

  6. #6
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    játékosnak elég a ptrackert felrakni (stracker a szerverre kell felrakni ha szerver leaderbordot/prekvalt akar a szervergazda...

    a különbségek mutatására úgy lehet rá bírni h:

    .\Documents\Assetto Corsa\plugins\ptracker\ptracker.ini" -t lecseréled erre tiny_align_top_live_delta.ini amit ebben a mappában találsz.:\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\apps \python\ptracker\ini_samples\'
    majd nevezd át ptracker.ini-re
    köszi!

  7. #7
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    játékosnak elég a ptrackert felrakni (stracker a szerverre kell felrakni ha szerver leaderbordot/prekvalt akar a szervergazda...

    a különbségek mutatására úgy lehet rá bírni h:

    .\Documents\Assetto Corsa\plugins\ptracker\ptracker.ini" -t lecseréled erre tiny_align_top_live_delta.ini amit ebben a mappában találsz.:\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\apps \python\ptracker\ini_samples\'
    majd nevezd át ptracker.ini-re
    Laci ezt írd le mégegyszer légy szíves, mert nekem nem világos mit kéne mire átírni. Meg a Ptrackert, honnan lehet lekapni,mert csak strackert találok.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #8
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Életkor
    36
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Laci ezt írd le mégegyszer légy szíves, mert nekem nem világos mit kéne mire átírni. Meg a Ptrackert, honnan lehet lekapni,mert csak strackert találok.
    ptracker utolsó stabilnak mondott verzió: http://www.racedepartment.com/downlo...d?version=5396

    van az a xy nevű fájl azt kel ptracker.ini-re átnevezni, de játékban is lehet módosítani egy csomó mindent, csak duplán kell kattintani az alapból megjelenő ptracker-en és bejön a statisztika (ahol látszanka a többiek körei az adott szerveren) + a beállítások, vagy akár setup megosztás is van.

  9. #9
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg KommyKT írta Hozzászólás megtekintése
    ptracker utolsó stabilnak mondott verzió: http://www.racedepartment.com/downlo...d?version=5396

    van az a xy nevű fájl azt kel ptracker.ini-re átnevezni, de játékban is lehet módosítani egy csomó mindent, csak duplán kell kattintani az alapból megjelenő ptracker-en és bejön a statisztika (ahol látszanka a többiek körei az adott szerveren) + a beállítások, vagy akár setup megosztás is van.
    Nekem az 1.0.9-es frissítés óta csak az 2.4.3-as verzió működik, ami itt van: http://www.racedepartment.com/downlo...d?version=6170

  10. #10
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az 1.0.9-es frissítés óta csak az 2.4.3-as verzió működik, ami itt van: http://www.racedepartment.com/downlo...d?version=6170
    itt már valami haladás van,mert nem eg ybaromi nagy négyzetet látok üresen, hanem egy 05x2 cm-eset. Hiába kattolok rá 2x nekem max ki-be kapcsolja. Mit kéne látnom?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #11
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Életkor
    36
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    itt már valami haladás van,mert nem eg ybaromi nagy négyzetet látok üresen, hanem egy 05x2 cm-eset. Hiába kattolok rá 2x nekem max ki-be kapcsolja. Mit kéne látnom?
    A mi szerverünkön is próbáltad a teszten? Nekem ott is szépen mutatja a többiek köridejét. Az utolsó 2.3.9-es stable-t használom.

    Amúgy a statisztikákhoz nem árt ha a szerver vissza is tudja adni az adatokat.
    Utoljára módosította: KommyKT; 2014. 11. 09. 11:37. Indoklás: Kiegészítés

  12. #12
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Segítséget szeretnék kérni. Honnan tudom letölteni azt az app-ot amely az ABS, TC használatot, a gumikopást, tank állapotot, PB-t stb mutatja, elvesztettem a win telepítéskor?

  13. #13
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Ov info, igy keress rá.
    Utoljára módosította: Hezso; 2014. 12. 22. 17:22.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  14. #14
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Ovi info, igy keress rá.
    Ez komoly? Nekem a kerék volt a jelem, nem a lófej küldése.

  15. #15
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Bocs hogy segiteni akartam.
    Utoljára módosította: Hezso; 2014. 12. 22. 17:22.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  16. #16
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Segítséget szeretnék kérni. Honnan tudom letölteni azt az app-ot amely az ABS, TC használatot, a gumikopást, tank állapotot, PB-t stb mutatja, elvesztettem a win telepítéskor?
    http://www.assettocorsa.net/forum/in...pps-v5-0.1018/
    én ezt használom..az OV infóval voltak gondjaim eleinte, persze azóta lehet már az is okés..de amit ez mutat az sztem bőven elég
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #17
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    http://www.assettocorsa.net/forum/in...pps-v5-0.1018/
    én ezt használom..az OV infóval voltak gondjaim eleinte, persze azóta lehet már az is okés..de amit ez mutat az sztem bőven elég

    Köszi, ezt kerestem. A fórumokon voltak ezek, de nem találtam meg a gumi-jelző kockákat is meg kell még keresnem, mert átálltam 32-ről win 64-re, de az egyik winyómat csak látja, de nem indul, még matatom, mert fontos dolgok vannak rajta egyébként is.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •