Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (68 összesen)

Téma: HTCM8 Teszt Futam - Road America

  1. #26
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Hát emberek ez kurva jó volt! Köszi Nagy Zsolt-nak igen jót mentünk Balázs bocsi ha letereltelek, bennem az volt hogy egyszer válthatok irányt és hogy mögöttem vagy még, aztán látom mész még és még jobbra.... R2-n megízlelhettem a BMW rajtot, aztán Kristóf úgy döntött inkább kicsit hátrébb folytassuk a csatát, az is fasza volt, aztán azért hogy ne legyen olyan kerek minden eldobtam a közepe felé


  2. #27
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Gyíííháááá
    No emberek, hát ez az értelme a bajnokságban használt autókkal tartott fun futamoknak! Ez valami istentelenül jó volt!
    Két napja beültem a VW-be mert kicsit visszaakartam nézni a kezdetekhez, amikor még FWD-vel elkezdtem ezt az egész szimulátorosdit.
    Ha már újonc, lessük meg. Fura! Nagyon fura! Nem mondom hogy rossz, de nagyon szokni kell.
    Kb 2 óra készülés után érkeztem este a szeróra. Ahogy jöttek a nevek, éreztem hogy nem lesz ez rossz móka. Hát nem lett! Nagyon nem!
    Az időmérő lebonyolítása, Q1 - Q2 super pole zseniális lett! Nagyon feelinges, ahogyan a repülő rajt is!
    A felvezető kör vége felé már Toga nem bírt a jobb lábával, mert volt hogy 140 felett nem értem utol az előttem haladókat de részlet kérdés. Ezt is szokni kell, szerintem fog ez működni, én mindenesetre tuti támogatom!
    R1: 4 helyről vártam a Zöld zászló jelzést, közepesen sikerült elkapni és ráakadtam Kristófra akivel gyakorlatilag végig fogócskáztuk a komplett futamot. Az első 3 más ligában játszott, ez már a kvalin látszott, a többiek meg leszakadtak, de Kristóffal oda vissza csatákkal elvoltunk. Nagyon fasza volt!
    Két körrel a vége előtt viszont kanyarkijáraton koccoltunk, és Kristóf elment fűért. Ezúton kérek elnézést ha én voltam a hunyó, baromira kár volt érte mert addig nagyon fair csata volt, legalábbis az én kormányom mögül nézve.

    R2: Na hát rajtolni még nagyon meg kell tanulni a taligával, a Warm Up alatt septibe elvégzett 4-5 rajtgyakorlat bizony kevés volt!
    Borzasztó rajt, többen el, T1 ok aztán T2-ben próbáltam óvatos lenni és igazán nem is értem miért de megcsúsztam és mentem füvezni. A kihagyott hónapok meglátszottak, mert elfelejtettem kuplungot nyomni így még le is fulladtam, egy kellemes hátránnyal a 23 full utolsó helyre evickéltem vissza. Hát mondom remek, de mégiscsak teszt futam vagy mi, ergye!
    Ééééés de jó hogy mentem. Iszonyat jó meccsekkel előre verekedtem magam és ha jól emlékszem a 9. helyen intettek le.
    Nagy gratula és köszönöm Varga Ákosnak a csatát, az a 3-4 kör vagy mennyi valami hihetetlen jó volt. Egymás mellett fordulva, egyszer sem összeérve, oda vissza kifékezve egymást... bravó!
    A végére még beértem a tesót, de Balázsnak már csak nekigyorsulni tudtam az utolsó kanyarban, szépen zárta az íveket. Nagy csörte volt! Grat!

    Jó kis szezon lesz ha ilyen lesz! Még sok ilyet tessék szervezni!


  3. #28
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Hát emberek ez kurva jó volt! Köszi Nagy Zsolt-nak igen jót mentünk Balázs bocsi ha letereltelek, bennem az volt hogy egyszer válthatok irányt és hogy mögöttem vagy még, aztán látom mész még és még jobbra.... R2-n megízlelhettem a BMW rajtot, aztán Kristóf úgy döntött inkább kicsit hátrébb folytassuk a csatát, az is fasza volt, aztán azért hogy ne legyen olyan kerek minden eldobtam a közepe felé
    No problem!
    Először én is azt mondtam hogy, "hé vaze, hát ez engem leterel!", de aztán visszanéztem és bizony még messze nem voltam melletted, csak annyit kellet volna hogy egy picit elveszem és akkor minden ok, még szerencse hogy Zsoltit nem ütöttem ki.

    A lényeg viszont hogy marha jó volt, a a super pole, a repülő rajt, a csaták minden! Nagyon komoly szezonnak nézünk elébe, már most viszket a talpam!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Hát úgy terveztem hogy pont oda szúrok be, mert tán megvolt a tempóelőnyöm, de ügyesen levédted. Énhibám. Utána megvátalak, jókat mentünk, és jól is mentél.

    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Kerékvető, fű kombón csúsztam meg, nincs gond. Faja volt, jóvolt újra menni veled.

    Mozgalmas, forgalmas verseny volt.

  5. #30
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Na akkor most csak így az eredmények. R2-n valamiért a gap-et nem szerette az autosim analyzer, a kvalit meg meg se nyitja Superpole-ról van egyedül egy fényképem. Azé az szoros volt ( nem engem nézni, direkt elrontottam aztán gondoltam tolok egy 19es kört :P )

    R1


    Finish Driver +/- Car Gap
    1 Gabor Toth - BMW 320si E90 Seq STCC /
    2 Norbert Huszar -1 VW Scirocco CNG +0:04,712
    3 Jozsef Verpelethy +1 BMW 320si 2009 +0:08,467
    4 Peter Diczhazi -1 VW Scirocco CNG +0:18,513
    5 Akos Vent -2 BMW 320si 2009 +0:23,983
    6 Zsolt Nagy - VW Scirocco CNG +0:25,827
    7 Gabor Antal -7 VW Scirocco CNG +0:27,519
    8 Mate Mihajlovics -17 BMW 320si 2009 +0:34,071
    9 Kristóf Pfennig +5 BMW 320si E90 Seq STCC +0:36,174
    10 Gabor Csatay +2 BMW 320si 2009 +0:36,300
    11 Zoltán Mihályi +2 SEAT Leon +0:36,624
    12 Szabolcs Pataki -5 VW Scirocco CNG +0:45,234
    13 Tomi Tömöl -13 VW Scirocco CNG +0:54,854
    14 Zsolti Bartha -1 Honda Accord R +0:55,931
    15 Zsolt Hegyi -1 Chevrolet Cruze +0:56,444
    16 Akos Varga +6 Honda Accord R +0:57,417
    17 Szabolcs Zsak +4 Alfa Romeo 156 2007 +0:58,674
    18 Balazs Varga +7 VW Scirocco CNG +1:03,214
    19 Tamas Dezso +1 Honda Accord R +1:04,813
    20 Adam Daniel Fari -1 Chevrolet Cruze +1:05,085
    21 Gyorgy Korcsmaros +1 VW Scirocco CNG +1:15,472
    22 Janos Szente -1 VW Scirocco CNG +1:21,559
    23 Daniel Szilagyi -1 Honda Accord R +1 lap
    24 Norbert Sass +12 Honda Accord R +5 laps
    25 Attila Szigethy +3 Honda Accord R +6 laps
    26 Zoltan Vida +7 Lada 110s +7 laps
    R2

    Finish Driver Car
    1 Mate Mihajlovics BMW 320si 2009
    2 Norbert Huszar VW Scirocco CNG
    3 Zsolt Nagy VW Scirocco CNG
    4 Tomi Tömöl VW Scirocco CNG
    5 Gabor Antal VW Scirocco CNG
    6 Zoltán Mihályi SEAT Leon
    7 Kristóf Pfennig BMW 320si E90 Seq STCC
    8 Gabor Csatay BMW 320si 2009
    9 Balazs Varga VW Scirocco CNG
    10 Peter Diczhazi VW Scirocco CNG
    11 Zsolt Hegyi Chevrolet Cruze
    12 Akos Varga Honda Accord R
    13 Tamas Dezso Honda Accord R
    14 Daniel Szilagyi Honda Accord R
    15 Szabolcs Pataki VW Scirocco CNG
    16 Szabolcs Zsak Alfa Romeo 156 2007
    17 Zoltan Vida Lada 110s
    18 Janos Szente VW Scirocco CNG
    19 Adam Daniel Fari Chevrolet Cruze
    20 Gyorgy Korcsmaros VW Scirocco CNG
    21 Akos Vent BMW 320si 2009
    22 Jozsef Verpelethy BMW 320si 2009
    23 Gabor Toth BMW 320si E90 Seq STCC


  6. #31
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    29
    Üzenetek
    181
    Szilágyi Danitól elnézést az első és második futamon történt ütközésekért.
    Nem az én versenyem volt a mai, még jó, hogy nem volt éles futam.

  7. #32
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Remek pálya, jó mezőny, sok szépreményű vw-s, minden adott volt egy jó tesztre erre az estére. A superpole eredményein látszott egyrészt, hogy inkább biztonságit ment a mezőny eleje, mint beszaratósidőt, meg hogy a vw lazán ott van a BMW nyakán.

    R1 első repülőrajtom, hát olyan is volt. Belülről úgy éreztem Toga mellett vagyok, de kiderült, hogy szinte mögötte bóklásztam, szerencsére ez csak az én rajtomat viselte meg, és még Huszi is elment belső íven. Utána Őt kergettem végig, és figyeltem, mit tud a gépe. A vw a hosszú egyenesek végén nagyon erőtlenné válik, de ha jó tempóban tud kijönni a kanyarokból, akkor nem egyszerű megfogni. Az utolsó előtti körben nagyon rámásztam és a féktávon kisodródtam a tapadás nélküli részre, így a kanyart egy gyönyörű négykerekes blokkolással abszolváltam és ezzel el is dőlt a meccs a 2. helyért.
    R2 belenyúltam a váltóba véletlenül (nyár elején eltört a pillangó kormány felőli rögzítése (azóta néha random nem vált/vált, 100ft-os műanyag alkatrész, persze beszerezhetetlen.) és csináltam egy rontott rajtot, 3 kör után meg DQ és ennyi volt. Kár érte.

  8. #33
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Utána Őt kergettem végig, és figyeltem, mit tud a gépe. A vw a hosszú egyenesek végén nagyon erőtlenné válik, de ha jó tempóban tud kijönni a kanyarokból, akkor nem egyszerű megfogni.
    Ezt éreztem én is belülről. Nagyon jó a kanyarsebessége, már amikor nem keresztbecsúszva abszolváltam . Így az egyenes elején ellóg kicsit.

    Előzni viszont máshol és máshogy kell vele mint a tádéval, mert kanyarkijáraton hiába esek rá, egyenesben hamar elfogy a lendülete előzéshez. Ha mindketten szélárnyékban voltunk akkor még távolodtam is a bmw mögött. Új élmény a kályhához képest.

    Megtankolva cefetül túlkormányzott lett a kanyarbejáratokon, ezt a helyzetet még szokni kell. Összességében, egy teljes bajnokságra, erősebbnek érzem a tádénál, ha sikerül megülni, meg megszokni, hogy totál másképpen viselkedik.

    Egyébként baromi jó volt mindkét futam, kezdődjönmá a szezon.

  9. #34
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt éreztem én is belülről. Nagyon jó a kanyarsebessége, már amikor nem keresztbecsúszva abszolváltam . Így az egyenes elején ellóg kicsit.

    Előzni viszont máshol és máshogy kell vele mint a tádéval, mert kanyarkijáraton hiába esek rá, egyenesben hamar elfogy a lendülete előzéshez. Ha mindketten szélárnyékban voltunk akkor még távolodtam is a bmw mögött. Új élmény a kályhához képest.

    Megtankolva cefetül túlkormányzott lett a kanyarbejáratokon, ezt a helyzetet még szokni kell. Összességében, egy teljes bajnokságra, erősebbnek érzem a tádénál, ha sikerül megülni, meg megszokni, hogy totál másképpen viselkedik.

    Egyébként baromi jó volt mindkét futam, kezdődjönmá a szezon.
    Igen az a kanyarba becsúszós technika még finomításra szorul többünknél
    Viszont érdekes amit mondasz, amikor Kristóf BMW-jét kergettem nem egyszer volt ha jól jöttem ki a kanyarból bizony nem lógott meg a bömbi! Előznöm is végül így sikerült, igaz pár kör múlva ugyanígy előzött vissza is!
    Érdekes adaléka lehet a VW a bajnokságnak. Főleg hogy ahogy nézem került egy két ügyes kezekbe!


  10. #35
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont érdekes amit mondasz, amikor Kristóf BMW-jét kergettem nem egyszer volt ha jól jöttem ki a kanyarból bizony nem lógott meg a bömbi!
    Csak olyankor amikor az előttem levő is szélárnyékban volt, akkor nem tudtam tartani a tempót. Ha csak 2en voltunk, ezzel nem volt gond.

  11. #36
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont érdekes amit mondasz, amikor Kristóf BMW-jét kergettem nem egyszer volt ha jól jöttem ki a kanyarból bizony nem lógott meg a bömbi!
    Én ezt úgy tapasztaltam a bömbiből többször is hogy Nagy Zsolti nagyon sok körön keresztül 2-3 tizedre volt tőlem és a hosszú nyújtott félkör alakú jobbost sokkal gyorsabban tudta venni, a kanyarsebessége brutális viszont mire a törésnél átmentünk elment az előnye és egyenesben úgy hogy ő szélárnyékba volt kb. állandó volt a távolság. Tehát szélárnyékba ment úgy egyenesben a VW mint a BMW anélkül.


  12. #37
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Csak érdekességképp a 07-es gépet is meghajtottam most TT-ben.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  13. #38
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Számomra elég megmosolyogtató, amikor itt a BMW "megüléséről" beszélnek. Nem mentem igazából sokat a Race-el, de nekem továbbra is finoman szólva is furcsa, ahogy a bömös viselkedik ebben a játékban. Olyan érzésem van, mint ha a programozók némileg rosszul paraméterezték volna be a kocsi viselkedését. Én konkrétan nem akarom elhinni, hogy igazából egy ilyen kocsi így viselkedik. A GTR2-ben (nem beszélve a GTL-ről) ennél többször erősebb fenevadakat is könnyebb volt elterelgetni, mert sokkal jobban lehetett érezni a határokat (persze az is lehet, hogy az a játék volt rossz és ez áll közelebb a valósághoz...). Szóval szerintem aki ebben a játékban BMW-vel megy, az nem azzal bírkózik leginkább, hogy ez egy RWD, hanem a programozókkal...
    Úgyhogy ezért fogok egy FWD-t választani. Arról legalább fogalmam sincs, hogy kéne viselkednie... így mindent elhiszek. A VW elég jó kis kocsinak tűnik, bár azt hittem, gyorsabb az egyenesekben. A kanyarban meg nem tudom, hogy gyorsabb-e a többinél, valszeg igen, csak én vagyok béna egy FWD elvezetéséhez... Azt legalább érzem én is, hogy hajlamos eldobni a seggét, főleg a tempósabb kanyarokban, mint az első és az utolsó...

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Számomra elég megmosolyogtató, amikor itt a BMW "megüléséről" beszélnek. Nem mentem igazából sokat a Race-el, de nekem továbbra is finoman szólva is furcsa, ahogy a bömös viselkedik ebben a játékban. Olyan érzésem van, mint ha a programozók némileg rosszul paraméterezték volna be a kocsi viselkedését. Én konkrétan nem akarom elhinni, hogy igazából egy ilyen kocsi így viselkedik. A GTR2-ben (nem beszélve a GTL-ről) ennél többször erősebb fenevadakat is könnyebb volt elterelgetni, mert sokkal jobban lehetett érezni a határokat (persze az is lehet, hogy az a játék volt rossz és ez áll közelebb a valósághoz...).
    Magam is azt érzem, hogy vmi nagyon nem stimmel ezzel a Bömössel, de nekem pont az ellenkező a gondom, hogy nem úgy viselkedik mint egy 300 lóerős hátsó kerekes autó, hanem iszonyatosan bárgyú és gyámoltalan, egy teljesen semleges és jellegtelen sínautó. Onnantól kezd csak érdekes lenni vele a dolog, ha 40 fölé kopott a gumi, vagy kimész slick-kel a nedves aszfaltra, onnantól jelent csak némi kihívást és élvezetet a terelgetése, legalábbis nekem..

  15. #40
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Csak érdekességképp a 07-es gépet is meghajtottam most TT-ben.
    Hali,

    ket kerdes:
    -hogy nem durran el a motor ilyen visszavaltasoknal?
    -meg van a TT mentesed is? (kuld el pls.)

    Koszi
    Taky

  16. #41
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Számomra elég megmosolyogtató, amikor itt a BMW "megüléséről" beszélnek. Nem mentem igazából sokat a Race-el, de nekem továbbra is finoman szólva is furcsa, ahogy a bömös viselkedik ebben a játékban. Olyan érzésem van, mint ha a programozók némileg rosszul paraméterezték volna be a kocsi viselkedését. Én konkrétan nem akarom elhinni, hogy igazából egy ilyen kocsi így viselkedik. A GTR2-ben (nem beszélve a GTL-ről) ennél többször erősebb fenevadakat is könnyebb volt elterelgetni, mert sokkal jobban lehetett érezni a határokat (persze az is lehet, hogy az a játék volt rossz és ez áll közelebb a valósághoz...). Szóval szerintem aki ebben a játékban BMW-vel megy, az nem azzal bírkózik leginkább, hogy ez egy RWD, hanem a programozókkal...
    Úgyhogy ezért fogok egy FWD-t választani. Arról legalább fogalmam sincs, hogy kéne viselkednie... így mindent elhiszek. A VW elég jó kis kocsinak tűnik, bár azt hittem, gyorsabb az egyenesekben. A kanyarban meg nem tudom, hogy gyorsabb-e a többinél, valszeg igen, csak én vagyok béna egy FWD elvezetéséhez... Azt legalább érzem én is, hogy hajlamos eldobni a seggét, főleg a tempósabb kanyarokban, mint az első és az utolsó...
    TT.

    Felejtsd el a berogzult beallitasi formakat Raceben. Teljesen mas kell itt, ha vezetheto autot akarsz...ergo szerintem se kerek itt vmi!
    Ahogy Szabi is irja, szerintem is ingerszegeny a jatek es csak a nagy letszam lenne a vonzo szamomra a Raceben.

  17. #42
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Életkor
    34
    Üzenetek
    175
    Pont ezért nem választottam énsem a Bmw-t.Sztem sincs köze a valósághoz.Az assettonál ugyanúgy kivan kapcsolva minden, sokkal erősebb gépek vannak és még a beállításom is gyenge, de nem viselkedik akkor sem úgy mint a bömbi a race-ben.
    Sztem nagyon itt van az ideje egy jo Assetto bajnokságnak

  18. #43
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Hali,

    ket kerdes:
    -hogy nem durran el a motor ilyen visszavaltasoknal?
    -meg van a TT mentesed is? (kuld el pls.)

    Koszi
    Taky
    -Fordulatszám tartományon belüli leváltás kissé rátolt gázzal, a GTR2-ben is így csináltuk, ott sem durrant el.
    -A TT kört feltöltöttem az online file-ok közé
    -Szabi, TT Echo: talán meg kéne tolni a gépet a határaihoz közel is és utána kinyilvánítani, hogy mennyire sínautó.

  19. #44
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    -Szabi, TT Echo: talán meg kéne tolni a gépet a határaihoz közel is és utána kinyilvánítani, hogy mennyire sínautó.
    Azt, hogy sínautü, Szabi írta. Én nem írtam semmi ilyesmit...
    Én pont azt írtam, hogy nem érzem vele megfelelően a határokat. Ennél fogva a határaihoz közel sem tudok menni... Számomra a kocsi viselkedése nem logikus: néha egy nagyobb gázadással sem tudom megindítani a seggét, néha meg a legkisebbre is egyből elindul...
    Ha valakinek, akkor neked igazán érezned kell a két játék közötti különbséget amúgy...

  20. #45
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    -Fordulatszám tartományon belüli leváltás kissé rátolt gázzal, a GTR2-ben is így csináltuk, ott sem durrant el.
    -A TT kört feltöltöttem az online file-ok közé
    -Szabi, TT Echo: talán meg kéne tolni a gépet a határaihoz közel is és utána kinyilvánítani, hogy mennyire sínautó.
    Nincs netem...
    ha becsatolod ide, telorol le tudom tolteni!

  21. #46
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    szerintem sokkal okosabbak nem lettünk tegnap a vw kérdésben. hételején tudtam hogy szerdán hosszú napom lesz és lehet nem is jövök ugyh kedden inkább e46 meg bms.
    mindenesetre azért odaültem tegnap és olyan lett amilyen 2.ratjnál ki is ugrottam. Huszival beszéltünk hogy Ő sem nagyon készült, Józsi tempója mérvadóbb lett volna, ha lett volna üres területe.
    amit azért leszűrtem, hogy a táv 2.felében jobb a vw mint a tdi, nem nőtt látványosan a különbség és hiába fogy el az erő a vw-ből ha kanyarból gyorsabban jön ki.

    a wtcc-s bmw (kivéve e46) kontra alá írt fizika kapcsán annyi, hogy több mint 5 évig lfs-eztem, és kimerem jelenteni hogy 100%ban visszalépés hozzá képest a race07, az említett bmw fizika meg egy kalap szar, de komolyan! szerintem ezt mindeki tudja és érzi az első pár kanyar után, semmi újdonság. a remek a mezőny, az hogy sokan vagyunk, pörög a fórum, van élet.. szóval na, valamit valamiért. és a maga módján mégiscsak kihívás ezt a bmw-t terelni, pont azért mert ilyen dágvány.
    Any Given Sunday!

  22. #47
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs netem...
    ha becsatolod ide, telorol le tudom tolteni!
    Ok, akkor csatolva.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  23. #48
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, akkor csatolva.
    Koszi

  24. #49
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Kis tapadásfészek.. / Szabi figyelj / Talán utoljára Melnbööörben éreztem ezt tavaly, hogy néha elment a tapadás körről - körre ugyanazon a helyen. Road America-n megint ezt éreztem első kanyarnál meg az utána lévő első balos visszafordítónál. De De ott csak egyszer volt a többi az elsőben volt. Szóval vagy nekem maradnak ki fél másodpecek az életemben kanyarféktávon néha vagy nem volt gömbölyű valami. Mert nem az , hogy leesek az ívről, hanem szinte egyenesen lementem a pályáról, pedig ugyanott fékeztem és ahhoz marhára el kéne mérnem , hogy ne csak lecsússzak, hanem a sóderbe kirepüljek. Olyan érzés ill a hang is olyan volt, mintha nem esett volna le a fordulat. 6-5-4 és fent maradt a fordulat. Szóval valami ilyesmi volt vagy 4x. Másnak nem volt ilyen vagy én lettem skizo?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  25. #50
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Kis tapadásfészek.. / Szabi figyelj / Talán utoljára Melnbööörben éreztem ezt tavaly, hogy néha elment a tapadás körről - körre ugyanazon a helyen. Road America-n megint ezt éreztem első kanyarnál meg az utána lévő első balos visszafordítónál. De De ott csak egyszer volt a többi az elsőben volt. Szóval vagy nekem maradnak ki fél másodpecek az életemben kanyarféktávon néha vagy nem volt gömbölyű valami. Mert nem az , hogy leesek az ívről, hanem szinte egyenesen lementem a pályáról, pedig ugyanott fékeztem és ahhoz marhára el kéne mérnem , hogy ne csak lecsússzak, hanem a sóderbe kirepüljek. Olyan érzés ill a hang is olyan volt, mintha nem esett volna le a fordulat. 6-5-4 és fent maradt a fordulat. Szóval valami ilyesmi volt vagy 4x. Másnak nem volt ilyen vagy én lettem skizo?
    Ilyen hibat nem lehet reprodukalni,ergo nem letezik!

    En meg Brno-ban mondtam,hogy korrol-korre mas volt a tapadasom es rohadtul szenvedtem vegig a fektavok valtozasan is...
    De legalabb kozvetitesben jol nezett ki, hogy driftelgettem mig a tobbiek toltak le!

    Ez a Race mar csak ilyen...

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •