Találatok: 1 - 13 (13 összesen)

Téma: GTL tesztfutamok

  1. #1
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    GTL tesztfutamok

    Bízom benne hogy pénteken megjelenik itthon is, és többen leszünk már vasárnap. Szerintem a következő pálya lehetne Hockenheim, a kérdés az milyen autóval menjünk???

  2. #2
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    38
    Üzenetek
    676

    Re: GTL tesztfutamok

    kéne csinálni szerintem egy mustangos disznólkodást))
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  3. #3
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Re: GTL tesztfutamok

    Asszem én egy-két hetet nem leszek, eltört a jobb lábam azon belül is a sarkam, szal nem sok esélyem van, tegnap probálkoztam de egyeneseken amikor lenyomva kell tartani a gázt majd megörülök a fájdalomtol, igy inkább kiléptem...
    Addig meg szépen elbujok valami szikla alatt fent a hegyekben mert amilyen szerencsés vagyok ebben az évben még egy repülö is rázuhanhat a házra, esetleg egy eltévedt atomtöltet hullik a kertbe, szal rossz érzésem van

  4. #4
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTL tesztfutamok

    Gáz,és a fék nem konfigolhato a gombokra?Ugytudom,hogy be lehet valahogy lőni a gombkra,bár az időd nem lessz tul jo,azért az iveket lehetne gyakorolni,és a lábadat sem nyüstöli.
    Egy misét megérne...

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTL tesztfutamok

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Asszem én egy-két hetet nem leszek, eltört a jobb lábam azon belül is a sarkam, szal nem sok esélyem van, tegnap probálkoztam de egyeneseken amikor lenyomva kell tartani a gázt majd megörülök a fájdalomtol, igy inkább kiléptem...
    Addig meg szépen elbujok valami szikla alatt fent a hegyekben mert amilyen szerencsés vagyok ebben az évben még egy repülö is rázuhanhat a házra, esetleg egy eltévedt atomtöltet hullik a kertbe, szal rossz érzésem van
    Jobbulást!

  6. #6
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTL tesztfutamok

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Asszem én egy-két hetet nem leszek, eltört a jobb lábam azon belül is a sarkam, szal nem sok esélyem van, tegnap probálkoztam de egyeneseken amikor lenyomva kell tartani a gázt majd megörülök a fájdalomtol, igy inkább kiléptem...
    Addig meg szépen elbujok valami szikla alatt fent a hegyekben mert amilyen szerencsés vagyok ebben az évben még egy repülö is rázuhanhat a házra, esetleg egy eltévedt atomtöltet hullik a kertbe, szal rossz érzésem van
    Jobbulást András! Remélem azért szombaton tudsz jönni!
    Ha csak az a gond én szívesen fuvarozlak!

  7. #7
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTL tesztfutamok

    A következő tesztfutam színhelye december 11.-én vasárnap Hockenheim lesz, az autó pedig Ferrari 275 GTB/C amely bónusz-autóként a "70's extravaganza" sorozat megnyerésével hozzáférhető.
    Az AI elleni versenyzés nélküli autó és pályamegszerezés az 1.1-es patch-el már nem működik, először meg kell csinálni az 1.0-ás verzióval és utána szabad csak felrakni az 1.1-es patch-et!!!

    1.0 val: a .plr fájlban a [ Game Options ] részben át kell írni a Vehicle Removal="30.00000"-t Vehicle Removal="00.01000"-re, így a rajt pillanatában az AI eltűnik a gridről, és még ha nem is megy át az ember a célvonalon, csak nyom egy escape-et akkor is DNF-el végigmegy a kupa megnyeréséig. 2-3 óra alatt megvan minden.

    1.1-el: nem tudom hogy működik-e, de a .plr fájlban lehet állítani az AI gyorsaságán:
    AI Driver Strength="100"
    AI Driver Strength Boost="0"

    Annak hogy az ember milyen, nehézségi szinten csinálja a kupákat csak annyiban van jelentősége, hogy mennyi kreditet kap, a bónusz autókat és pályákat nehézségi szinttől függetlenül ugyanúgy megkapja! Viszont arra vigyázni kell, hogy ha az ember eladja valamelyik bónusz autót akkor azért újra kell versenyeznie!

  8. #8
    Banned Superman logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 04.
    Életkor
    51
    Üzenetek
    147

    Re: GTL tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    1.1-el: nem tudom hogy működik-e, de a .plr fájlban lehet állítani az AI gyorsaságán:
    AI Driver Strength="100"
    AI Driver Strength Boost="0"
    Ennek állítása manuálisan nem lehetséges. Illetve a játék indítása előtt be lehet állítani egy értéket , de attól függően, hogy milyen nehézségi szinten viszed a kupát )Pro, Semi-pro, stb.) úgyis visszaáll egy előre beállított szintre. Ez jelen esetben Professional szinten 100%.

    De: lehet variálni az AI-ra vonatkozó paraméterekkel a PLR-ben. Ez már az én módosított PLR fájlom, lassultak valamelyest, próbálgassátok állítani. A kisebb szám mindig annyit jelent, hogy lassabban fékeznek, vesziik be a lanyarokat, kisebb a tapadása a kocsijuknak, stb.

    AI Driver Strength="100"
    AI Driver Strength Boost="0" // For the hardcore only - strength value added to in-game difficulty levels to make AI faster
    AI Power Calibration="0" // Adjustments with AI strength (0=none, or add the following: 1=power, 2=gearing, 4=fuel)
    AI Additional Fuel Mult="0.95000" // Additional fuel multiplier for AIs because of their driving style
    AI Brake Power Usage="0.88000" // Fraction of theoretical brake power that AI attempt to use
    AI Brake Grip Usage="0.87000" // Fraction of theoretical brake grip that AI attempt to use
    AI Corner Grip Usage="0.85000" // Fraction of theoretical cornering grip that AI attempt to use


    A kurzivált részt nézzétek!

  9. #9
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    38
    Üzenetek
    676

    Re: GTL tesztfutamok

    ment már valaki a ferrarival hockenheim en?
    mentem most pár kört, hát elég fura egy gép!
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  10. #10
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTL tesztfutamok

    Meg sincs a Ferrari,de egy darabig nem is lessz!
    Ünnepek elött nincs időm bajnokságot végigvinni...
    Csak ugy csapatom más kocsikkal.

  11. #11
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    38
    Üzenetek
    676

    Re: GTL tesztfutamok

    meglehet csinálni 2 óra alatt!a peti írta hogy hogyan kell!
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  12. #12
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTL tesztfutamok

    igen én a 7-es hozzászólásban írtam le, Superman pedig a 8-asban egészítette ki.
    És ha megvan az összes autó akkor is lehet még bajnokságot végigvinni!

  13. #13
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    gpNürburgring

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Már csak 2:30... Ha elérem a 107%-ot, kaphatok egy jelszót a szerverhez?
    2:27... Ha ebben a tempóban fejlődök, akár 2:20-ra is le tudok menni vasárnapig

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •