Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 147 (147 összesen)

Téma: HTCM8 - Silverstone (Szezonnyitó)

  1. #126
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Számomra nehezen hihető, hogy Szabi innen átpakolt hsz-t az óvás topikba, hogy aztán ott jól kimoderálhassa...
    Nop, onnan pakolta az előzőt át ide, csak sajnálkoztam, hogy a legújabb fejlesztés hogy odaírta hogy moderálta az előző kommenteket el is maradt itt már, pedig akkor már ide is írhatna volna hogy áthelyezve : Szabi vagy törölve, de mindegy ne kívánjak sokat tudom Amúgy is csak komment huszárkodom, ha nem itt akkor máshol gerjesztem a többieket
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  2. #127
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    sokat gondolkodtam hogy kitegyem-e ezt a videót, a képminőséggel nem vagyok megelégedve(azóta készítettem egy másikat is, fényévekkel jobb lett a minősége a csatornámon megtekinthető), de végül is aki szerepel benne lehet szívesen megnézi, és remélem a tartalom kárpótol a minőség miatt


  3. #128
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    kissé megkésve meg röviden.
    nem nagyon akart össze állni a kép nagyon sokat hibáztam mindkét futamon és a mérésen is,mikor beültem elsőre na az halál volt az corsa-után szinte alig tudtam körbe menni a pályán annyira szokatlan volt az egész,itt annyira másképpen kell kezelni a kormányt a kanyarokban mint a corsaban hogy ég és föld a kettő és nem tudom hogyan tudnám közelebb hozni őket hogy ne keljen órákat szokni azért mert itt többet kell tekerjek mint az ac-ban
    2. verseny izgalmas volt,mikor kiléptem a rácsra akkor esett le hogy nézni kellett volna valami infót az időjárásról mák mák:Pazt sajna az első körben nem úgy alakultak a dolgok így picit hátra estem,de nem volt meg bennem a kellő gyorsaság és a stabilitás a jobb eredményre
    grat
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  4. #129
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom te melyik versenyt nézted, de arra sem igazán méltatlak megmondom őszíntén ,hogy erre bármit is részletesen írjak, majd a VB eldönti, ha megóvtad. Kicsit megnézted volna jobban engem raktak ki 3x míg / az első versenyen 2x /és én egyszer akadtam össze Fedorral, majd ügyesen hazavágtam a saját versenyem. nem óvtam meg ,mert ebből egyszer Fedor, akit én is meglöktem így kvittnek gondoltam, volt 2x meg a csapattársam lökött meg hátulról őt meg nem óvjuk meg.. De ezzel te megóvtad őket is. Amivel nincs probléma, hiszen jogod van hozzá, igaz a 4. kanyarban már 4 autóval előtted voltam. .. mint Zolder után. tudod amit anno sérelmeztél a VB fórumon, hogy én hogy mertem azt megóvni, mikor hátulról 2x belém szálltál és kiforgattál.. stb.. / Az utolsó mondatod kicsit mosolyogtató ennek fényében /Már hogy én nagy kockázatot vállalok.. De ez nem is probléma ,mert ehhez jogod van mindenki azt óv amit akar és ami neki belefér. De. A Másik része.. Mielőtt véleményt írsz rólam, hogy mi hova való és milyen ligába avagy milyen foldrészre vagy vallásba előtte vagy kérdezz meg vagy tájékozódj, ha nem vagy biztos valamiben vagy nem tudod értelmezni az írásom és ne helyettem gondolkodj. Ha a jövőben erre megkérhetlek kedves Zsolt. Csak objektíven. Úgy látszik neked csak akkor tellik a pohár az egyik oldalról öntik..

    Ám a sok- sok esetből nem értem miért csak 4-et óvtál.. a sokszori eszetlen pályára visszatérés 10 koccanásból csak négyet sikerült megóvni? Hát ahogy leírtad kb. golyó általi halál járna, hisz az egész mögöttem jövő teljes mezőny versenyét veszélyeztettem.

    Lehettem volna diplomatijkusabb,de baromira nem akartam,de mielőtt mé Zsolti felfedezel valamit majd én tudok objektív maradni mindentől függetlenül. További jó versenyzést!
    Én eddig se hülyéztem, meg ezután se fogok senkit lehülyézni, így ha lehet még itt a fórumon tisztáznám a félreértéseket.

    Zolder miatt semmi rossz emlékem nincs, megóvtad és a VB döntött. Részemről lezárva.

    Sem a személyedet, sem a vallásodat nem ismerem pusztán annyit kifogásoltam ahogy közlekedsz a tömegben. Ez a fele viszont már sokunkat érint a szerveren.
    A poharat a tavalyi brnoi verseny tötötte elő ahol az első négy kanyarból hárombanban voltak kalandjaid. Az elsőben pont velem amit a VB mindentől hibernáltan megvizsgálva közös bulinak hozott ki, de azért az egész folyamat így sorban egymás után szerintem sokaknak feleslegesen sok galibát eredményezett. Itt a replay ha gondolod:
    https://drive.google.com/file/d/0B-v...it?usp=sharing

    A Silverstoni verseny, meg ha lehet még ennél is beválalósabbra sikeredett, ezért megvótam azzal a céllal, hátha sikerül, ha nekem nem is, de valaki másnak meggyőzni arról, hogy mindenkinek jobb lenne ha kicsit jobban vigyáznál magadra és a többiekre az elejen.

    Az új posztod ezzek tükrében kicsit meg is lepett. Így méginkább szükséged lesz arra, hogy kicsit messzebbról és objektívabban tudd elemezni a saját és a többiek versenyét. Sik sikert hozzá!

    PS.: Még az óváshoz annyit, hogy az eredeti moderált verzióban benne volt a Márkos kalandod is, de a részletesből már ezt kihagytam, hiszen az a ti dolgotok, így kérném a VBt is, hogy a tekergetés közben ha erre ráakadna, akkor ha lehet ne értékelje.

  5. #130
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    "Sorry, you can't view or download this file at this time.
    Too many users have viewed or downloaded this file recently."


    Nah, jó sokan rácuppantak, én már nem férek oda a vályúhoz

  6. #131
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Zsolti: Egy kis hozzászólás ehhez aztán én ezzel be is fejeztem. Te egy több, mint egy évvel ezelőtti Brno - i esetet emlegetsz, ahol a T4 -ben picit elmértem a féktávot és oldalról meglöktelek, te bebicskáztál, majd mentél tovább én meg mögötted. Ennyi történt ott. Én akkor már a verseny utáni HSZ -ben elnézést kértem érte, poziciót nem vesztettél max 1 mp-et. Te megóvtad a VB köztesre, hozta ki, de ennek ellenére én utána még egyszer elnézést kértem érte később, hogy én voltam a ludas szerintem. Ezt már 3x hallom azóta tőled. Ez megtörtént, de egy piszlicsáré dologról beszélünk annak tükrében, ami később történt Zolderben én mégsem emlegettem ezt neked eddig vissza, pedig nekem a versenyem ment tönkre. Most is csak viszonyításképpen hozom fel. Látom neked ez nagyon fájó pont a Brno-i eset. Nem tudok vele már mit csinálni, esetleg festetek neked egy jobb első ajtót.. Nem tudom milyen replay-t raktál feljebb,de ha a Brno-i ,akkor mellékeld hozzá a Zolder-i eseteid is , mert ez a 3 eset történt köztünk a 1.5 év alatt asszem. Aztán nézd vissza mind hármat és kicsit lásd objektívan a dolgot. Én anno nem kértelek számon, hogy miért óvtál meg, te Zolderben igen, ha jól emlékszem. A mostani dolgokról meg a VB eldönti, hogy mi történt. A saját véleményem megvan. Én arra kértelek, hogy ne úgy kommentáld a dolgokat, mintha ámukfutást rendezett volna valaki ott és hazavágta volna 13 ember versenyét. A többit utána.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #132
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Na és most csókoljátok meg egymást!

    Tapatalk-kal küldve az én GT-I9000-el


  8. #133
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Na és most csókoljátok meg egymást!

    Tapatalk-kal küldve az én GT-I9000-el
    Attól még messze vagyunk.. felét még le sem írtam.. Brno -i 3 kanyar.. lassan magyar népmese lesz..Most kezd eljutni az agyamig miket olvasok. Képzeld neked azt írnám ámokfutottál bárhol ahol összeértünk.
    Na tényleg befe. /%bár nehezen tudom befogni, ha hülyének néznek / Csak megint előjött a juhász szindróma.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  9. #134
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Na és most csókoljátok meg egymást!
    „... de semmi buzulás...!”
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 09. 23. 08:55.

  10. #135
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Zsolti: Egy kis hozzászólás ehhez aztán én ezzel be is fejeztem. Te egy több, mint egy évvel ezelőtti Brno - i esetet emlegetsz, ahol a T4 -ben picit elmértem a féktávot és oldalról meglöktelek, te bebicskáztál, majd mentél tovább én meg mögötted. Ennyi történt ott. Én akkor már a verseny utáni HSZ -ben elnézést kértem érte, poziciót nem vesztettél max 1 mp-et. Te megóvtad a VB köztesre, hozta ki, de ennek ellenére én utána még egyszer elnézést kértem érte később, hogy én voltam a ludas szerintem. Ezt már 3x hallom azóta tőled. Ez megtörtént, de egy piszlicsáré dologról beszélünk annak tükrében, ami később történt Zolderben én mégsem emlegettem ezt neked eddig vissza, pedig nekem a versenyem ment tönkre. Most is csak viszonyításképpen hozom fel. Látom neked ez nagyon fájó pont a Brno-i eset. Nem tudok vele már mit csinálni, esetleg festetek neked egy jobb első ajtót.. Nem tudom milyen replay-t raktál feljebb,de ha a Brno-i ,akkor mellékeld hozzá a Zolder-i eseteid is , mert ez a 3 eset történt köztünk a 1.5 év alatt asszem. Aztán nézd vissza mind hármat és kicsit lásd objektívan a dolgot. Én anno nem kértelek számon, hogy miért óvtál meg, te Zolderben igen, ha jól emlékszem. A mostani dolgokról meg a VB eldönti, hogy mi történt. A saját véleményem megvan. Én arra kértelek, hogy ne úgy kommentáld a dolgokat, mintha ámukfutást rendezett volna valaki ott és hazavágta volna 13 ember versenyét. A többit utána.
    Elbeszélünk egymás mellett ezért ezt tényleg kár folytatni így akkor én is befejeztem

    A Replay magáért beszél aki akarja megnézi és alkot saját véleményt.
    Azt látom Söri, hogy te nem nézted vissza, mert a T4ben épp másnak mentél neki, mi a T1ben kakaskodtunk, de ez is mindegy

    Valami gáz volt az előző linkkel, felraktam ide újra:
    https://drive.google.com/file/d/0B-v...it?usp=sharing

  11. #136
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Elbeszélünk egymás mellett ezért ezt tényleg kár folytatni így akkor én is befejeztem

    A Replay magáért beszél aki akarja megnézi és alkot saját véleményt.
    Azt látom Söri, hogy te nem nézted vissza, mert a T4ben épp másnak mentél neki, mi a T1ben kakaskodtunk, de ez is mindegy

    Valami gáz volt az előző linkkel, felraktam ide újra:
    https://drive.google.com/file/d/0B-v...it?usp=sharing
    Zsolt.. nézz már bele abba tükörbe.. Nem firtatnám, ha nem néznél tényleg hülyének. Nem beszélünk el egymás mellett. Nézd vissza miket írtál Zoldernél, majd a replayeket is. Gondolom az is megvan visszamenőleg egy évre.. Nem Zsolt én nem nézem a magam versenyét, ha nem érzek olyat, amit feltétlen vissza kéne másét meg még ritkábban nézem vissza, hogy kivel - mit csinált. Megóvni más esetét meg még ritkábban szoktam ,de ettől te megteheted nem tiltja semmi. Az objektivitásról meg.. mondom nézd vissza a Zolderi eseteidet, hozzá a kommentjeidet mind az óvás, mind a VB kihírdetési topicban, majd nézd vissza a replayt. / pl. a megpöckölés nem az mikor a másik 180 vagy 360 fokot forog a tengelye körül.. / Aztán olvass vissza ide miket írtál és óvtál. Aztán hozzad összhangba. A többit privátban, ha akarsz erről beszélni oda írd. Bár én nem akarok megmondom őszíntén. Már itt is abba maradt volna, ha nem a nyílvánosság előtt néznél hülyének.

    Azzal az egy éves Brno-i replay -el meg nem tudom mi a célod amit bőszen linkelgetsz itt..
    Amúgy mostg sem jó, mert már én is megnéztem volna. Esetleg rakd ki még egyszer..
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 09. 23. 10:01.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #137
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Szerintem most már mindenki érti, hogy miért kértem, hogy privátban rendezzétek le egymás között... Ehhez mi többiek miért kellünk?

  13. #138
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    "Sorry, you can't view or download this file at this time.
    Too many users have viewed or downloaded this file recently."


    Nah, jó sokan rácuppantak, én már nem férek oda a vályúhoz
    "Visít a hízó disznó, levágja a paraszt,
    Gyerünk nyomd be legalább egy araszt,
    A kést a disznónak a nyakába..." by Busa István

    Ez jutott eszembe az egészről
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #139
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    "Visít a hízó disznó, levágja a paraszt,
    Gyerünk nyomd be legalább egy araszt,
    A kést a disznónak a nyakába..." by Busa István

    Ez jutott eszembe az egészről

    Valld be ezzel rukkoltál elő a versmegosztó őrületben is

  15. #140
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Tényleg nem szítani akarom a tüzet, de r2 első köréből nekem is az maradt meg, hogy volt daráló, és amit én láttam, hogy egyik féktávon, mikor már mindenki lassított, elszáguldottál mellettem Söri, és bevágódtál a tömegbe. Belülről nem úgy tűnt, mint aki figyel a többiekre, hanem lesz ami lesz, bemegyek. Mivel ez megmaradt bennem, futam után visszanéztem a replayt, ott már nem tűnt olyan brutálnak a dolog, és végülis túl nagy ütközések sem voltak, de a többiek és a Te tempókülönbséged akkora volt, hogy ez inkább a szerencsén múlt. Ezt ne vedd személyes támadásnak, mert nincs veled semmi bajom, csak ezt éreztem futam alatt az autóban. A többit majd a VB eldönti.

  16. #141
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Valld be ezzel rukkoltál elő a versmegosztó őrületben is
    Szerencsére nem léptem fel azon bolondságon, de simán passzolt volna ez oda illetve lett volna pár hasonló idézetem
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2014. 09. 23. 14:16.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  17. #142
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    "Sorry, you can't view or download this file at this time.
    Too many users have viewed or downloaded this file recently."


    Nah, jó sokan rácuppantak, én már nem férek oda a vályúhoz
    Nemtom mivan szopat a gogli ez most már tesztelt és mükszik:
    http://data.hu/get/8075129/Brno_07_1...2213_Race2.Vcr

    Köszi az észrevételt

  18. #143
    Krajcsi Richárd Versenyző Krajcsi Richárd logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 08.
    Város
    Ajka
    Életkor
    43
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Nemtom mivan szopat a gogli ez most már tesztelt és mükszik:
    http://data.hu/get/8075129/Brno_07_1...2213_Race2.Vcr

    Köszi az észrevételt

    Hála isten! Már az első 2 linknél is le lehetett tölteni, de most végre van egy harmadik. Tenksz gád wétéef oemdzsi eloel. Tényleg nem lehet privátban folytatni ?

  19. #144
    Illés András Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 01. 31.
    Város
    Buchs
    Életkor
    46
    Üzenetek
    9
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    sokat gondolkodtam hogy kitegyem-e ezt a videót, a képminőséggel nem vagyok megelégedve(azóta készítettem egy másikat is, fényévekkel jobb lett a minősége a csatornámon megtekinthető), de végül is aki szerepel benne lehet szívesen megnézi, és remélem a tartalom kárpótol a minőség miatt

    Szia Sasy,

    hát nekem tetszett a videó... nagyon jó meccsek voltak. Bocs az R2-ben a "kocc"-ért... csúnyán benézem a féktávot.

    Bundi

  20. #145
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Kedves Versenyzők!

    Kikerültek a Silverston-i büntetések a megfelelő topicba. Akinek bármilyen formában van hozzáfűzni valója, kérdése az természetesen ha kulturált formában felteszi válaszolni fogunk rá.
    Mindenkinek szép hétvégét és jó felkészülést kívánunk a következő futamra!

    HTCM8 - Silverstone GP Büntetések


    Még egyszer nyomatékosan megjegyeznénk, hogy aki nem óv meg bizonyos eseteket utólag ne háborogjon és fejtse ki véleményét, mert az óvás lehetősége mindenki számára adott, tessék élni vele!







  21. #146
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Bundi írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Sasy,

    hát nekem tetszett a videó... nagyon jó meccsek voltak. Bocs az R2-ben a "kocc"-ért... csúnyán benézem a féktávot.

    Bundi
    köszi örülök hogy tetszett, előfordulnak az ilyen koccok vesztettünk pár másodpercet és annyi

  22. #147
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Egyelőre nem, de még folynak tárgyalások a háttérben, de ha más nem lesz valószínűleg saját részről lesz megoldva vagy közvetítés vagy összefoglaló formájában
    Lesz ebből valami Zoli? Anno nagyon csíptem a munkáid!

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •