Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (147 összesen)

Téma: HTCM8 - Silverstone (Szezonnyitó)

  1. #76
    Figyelem, a szerverbeosztás megváltozott!

    Egy hely megüresedett az „A” szerveren, ezért prequalifikáció a 31. helyezettje Krajcsi Richárd ott indulhat!
    A „B” szerver tehát Szeredi Norberttel kezdődik.

  2. #77
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Béla, valakit tegyetek be helyettem gyorsan, kedves nejem rászervezett az estémre. Nem kicsit vagyok mérges...

  3. #78
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    Sokkal többet vártam ettől a futamtól. Talán jobb is lehetett volna ha a gépem az első versenyen nem tesz le 2x is az asztalra akkor talán meg lett volna a 8. pozíció. Bocsánat Cola a 2. verseny rajtja után a lökésért

  4. #79
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Fedor bocsánat a felvezetőn a koccért!

  5. #80
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Peter Speed írta Hozzászólás megtekintése
    Sokkal többet vártam ettől a futamtól. Talán jobb is lehetett volna ha a gépem az első versenyen nem tesz le 2x is az asztalra akkor talán meg lett volna a 8. pozíció. Bocsánat Cola a 2. verseny rajtja után a lökésért
    Engem is lerakott asztalra egyszer. Elötte meg egy soha véget nem erö lag volt.. Bocs Lányi Tomi,ekkor löktelek ki.. sorry

  6. #81
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    nem is értettem hogy kerülhetett be ilyen silány minőségű pálya mennem se volt rajta kedven de mondom azért csak na, megjött az égi áldás ami elhozta a megváltás

    BQ: P20

    BR1: rajtnál kb 8-at előztem, majd balesetek és végül P5 , egyáltalán nem gondoltam volna, Terjék Ati bocs az esetért

    BR2: jó rajt P3 majd 6 majd végül P8

    + a felvezető kör nagyon gyors volt, mindkét futamra a slick volt a jó választás, örültem így végül az esőnek nagyon sokat köszönhetek neki, bőven túlteljesítettem az elvárásaimat

  7. #82
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Életkor
    34
    Üzenetek
    175
    Repulo rajtnál bocsi akinek gondot okoztam.Elment a force feedback...fel se fogom ilyen meg nem volt ráadásul úgy megzavarodtam,h a gombot se találtam Bocsánat Mihálszki Csabátol és Togátol ás így utólag láttam Petryx-től.Lehet vkit kihagytam,de holnap visszanézem és módosítom.Ez a mai nap katasztrófa volt.Ha nem a gép, nem a net baszakszik akkor a kormány.pfff joéjt

  8. #83
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Elindultam ezen a mai futamon.

    Katasztrófa volt.

    B szerver. A qualin még csak-csak. Valami 11. hely sikerült az időmérőn.

    R1. Ránézek a pályára, ömlik az eső. Na akkor esőgumi. Na ez nem jött be. A rajt még sikerült, az első nagy zakót is kikerültem, ötödik hely. Viszont az esőgumim elkezdett melegedni, amit én észre sem vettem.
    Utolért Marton István, aztán a kanyarban összekoccantunk, nem figyeltem eléggé, ez két helybe került. Viszont a következő kanyarban utolért egy brigád, Széchy Szabolcs részvételével. Szabolcs a kanyarban szépen beleérkezett az autóm oldalába, onnantól kezdve nekem a kanyarból kifelé mutató ivet sikerült autóznom, mert csúsztam ki. Ez három helyembe került. Ezt természetesen meg fogom óvni. Utána már a verseny a hagyjuk már kategória volt, a hatodik körre cseresznyepirosak voltak a gumijaim és csak azt néztem hogy van-e valaki aki még nem előzött meg. Bementem gumit cserélni és a hátralévő pár körben sikerült még két helyet visszavennem. A vége valahol a 18.hely környéke.

    R2. Megint esik, de most már nem hagytam magam átvágni, csak azért is slick gumival indulok. Jó rajt, aztán sokan hibáznak, sikerül feljönnöm a nyolcadik helyre. Egyszercsak ismét Széchy Szabolccsal van találkozóm, aki jobbra kisodródik a pályáról, majd miután az emelkedő kanyarból beérkezek a lejtőre, akkor látom hogy jobb oldalról szépen lassan csorog keresztbe előttem a pályán. A pálya csúszott, ugyhogy esélyem nem volt kikerülni, telibetaláltam. A motor nulla százalékos, a kocsi kigyulladt, a versenyemnek vége. Ezt is meg fogom óvni, bár attól nekem még nem lesz jobb ez a mostani versenyem.

    Hál istennek csapattársaim legalább helyt álltak a csapatért, Fári Dani A szerveres lett, ugyhogy ő bárhogy versenyzett csak nálunk jobb helyen végezhetett . Szente Jani is nagyon szépen összeszedetten versenyzett, gratulálok neki.

    Én Deák Krisztiántól kérek elnézést, a második futamon egyszer meglöktelek, túl hirtelen húztad be elém a csúszós pályán az autót, de sikerült megvárjalak és egyikünk sem vesztett poziciót. Ha gondolod óvd meg nyugodtan.

    Szóval összesitve valószinüleg nekem ez lesz az eldobós futamom ebben a szezonban, borzasztóan sikerültek ezek a versenyek.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  9. #84
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Roli bocsi még egyszer, sajna amikor jöttem vissza a pályára már hiába fékeztem, kicsit meglöktelek.

    A verseny jó volt, már most aláírnám a többi versenyre ugyan ezeket a helyezéseket.
    Álmomban sem gondoltam, hogy ilyen eredménnyel zárom a futamot.
    Kristóffal meg Togával jót kűzdöttünk, benn volt a zabszem végig.

  10. #85
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Grat fiúk, jókis vonatozás volt

    Q: Sikerült a "szükséges" pluszt előrántani, addigi PB-m, első 8-ban bent.
    Q2: Hátezt elbiztonságiztam, utolsó hely lett. De megkeveredtem a végén, mert azt hittem az első 10 mehet, meg azt is hogy fordított rajtsorrend lesz. Aztán meg azon paráztam hogy nekem kell kezelni a zöldzászlózást, ezért már a gyorsbillentyűket állítgattam (legalább mostmár bevan).
    R1: Kis bizonytalanság maradt még bennem. Felvezető feelinges volt, sehol semmi probléma, rajtnál fogtam 1-2 autót, de első kanyarokban el is vesztettem, bizonytalankodtam, de sikerült a mögöttem jövőket lecsillapítani, onnan megmárcsak akik kipotyogtak előlem azokat ugrottam át. P7
    R2: Ki milyen kocsival rajtol, leskelődés ki merre, ajjaj ez fejfájós futamnak tünt (ergó hátulról mindenki megelőz, lealáz, egy perc nyugtom sem lesz, boxzsák leszek). Rajt után már megvolt a P1, de Tomcy elég kellemetlen volt, benyomult, Togának átadtam a kezdeményezési lehetőséget hogymajd Ő megoldja ezt a kellemetlen problémát. Jónéhány kör nyüstölés után nembírta tovább, és kibicskázott, így mégis rám maradt a Tomcy megelőzési feladat. Igazság szerint nem is nagyon akartam, mert távolról, és előző futam alapján is látszott, hogy nem adná olcsón a pozicióját, nekem meg a 2 hely többmint jónak tűnt. Úgyhogy akkor menjünk menjünk hadd lobogjon a hajunk, csak a többiek utol ne érjenek. Végig elöttem mögöttem 1-1mp hézagban kellett autóznom, nem túl komfortos. Utolsó körökben huszi-cola ágyú már tükörközelben volt mögöttem, de pont sikerált kihúzni. P2

    Első futamnak nagyon jó, szép versenyek
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 09. 17. 23:16.

  11. #86
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Így visszanézve a replayt Madarász Krisztiántól is elnézést kell kérjek...

  12. #87
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    "B"
    Hát ezt elkúrtam, de rendesen. Az eső azonnali hatállyal monyon le, így kicseszni mindenkivel, bameg vagy essél vagy húzzál a g.cibe.
    Q: P1
    R1: Nyirkos pálya, én hülye meg bedöltem, esőgumit feltettem. A felvezetést élveztem, de hát ekkora stessz ami ezzel jár, nem kérek belőle, Biztos jól csinálom, nem cseszem el mindenki versenyét, nem felejtem el elrajtoltatni a mezőnyt, megfelelő a tempó? Sasy jelezte, hogy gyors volt a felvezető, 130 km van írva, erre figyeltem, lehet hogy a sor végén ez már ennél gyorsabb. Végül az eső gumikat a 5-6 körben lecseréltem, erre sem készültem, a végére valahol a 19 hely környéke.
    R2: Első kanyarban megpördültem, lefulladt a motor, verseny kuka, feljöttem talán 13-nak.
    Összességében, nem rossz ez a változó időjárás, ha győztesen jössz ki belőle.
    .

  13. #88
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    B Q: Q1 kötelezőt hoztam, Superpole-ban 5. hely. Gyors körben rontottam, kicsit bosszantott.

    R1. Húú, hát nagyon felemás érzések vannak bennem. Rajt előtt kinéztem RTT-re és 16%-os víz van a pályán, egy perc múlva 13. Száraz lesz ez kérem szépen. Repülő rajt jól sikerült, sikerült egy helyet javítanom, de ennek csak az első kanyarig örülhettem. Farkas Tamás rám lökte Szeredi Norbi autóját így 2 pörgés után a 21. helyen találtam magam. Pokoli dühös voltam. Aztán leszállt a lila köd és mindegy mindegy alapon nyomtam neki ahogy tudtam. Szinte minden körben sikerült megelőznöm valakit. Zsak Szabolcs kicsit bevállalósan próbált visszaelőzni, a vége az lett, hogy Terjék Attila elment mellettünk. Majd Szabolcsnak is sikerült megelőznie, de az utolsó előtti körben visszavettem tőle a pozícióm (kicsit talán agresszívan, de 2 körrel ezelőtt ő ugyanígy tett) Végül P7

    R2. RTT-n 1% eső a pályán és esik is. Majd 2%...na most mi legyen. Marad a száraz, boxstratégia vizesre beállítva Rajtom kriminális lett, 2. helyről 4. helyre estem vissza. Sass Norbit vettem üldözőbe, akinek az autóját azonnal kéretem technikailag bevizsgálni !!! Szerintem 2 számmal nagyobb lökhárítója van, pokoli keményen védekezett. Végül sikerült megelőznöm (kicsit aggódtam, h miattam csúsztál ki) Fekete Tibort vettem üldözőbe. Pár kör alatt utol is értem, és relatíve könnyen sikerült megelőznöm, majd kiautóznom úgy 2 mp előnyt. Már kezdtem locsolni a második helyért járó pezsgőt, mikor Tibor vérszemet kapott és nagyon gyorsan érkezett rám. Ahogy a klasszikus szinkrontolmács mondaná: Tibor, nagyon jól jötttttél Nem tudom hogyan, de sikerült magam mögött tartani (húú az utolsó kanyarokba mindketten mentünk mindenfelé, de pokolian élveztem, Szujó beájulna ), de sikerült a P2!

    Ha nem nézem az első futam első kanyarjában történt incidenst, akkor azt mondom ez volt eddigi legjobb szimulátoros futamom, rengeteg előzéssel, kifejezetten jó csatákkal (és talán az első ahol elmaradt a szokásos bealvásom futam közben)
    Ha viszont nézem és ha arra gondolok, hogy milyen tempót tudtam menni (persze akkor nincs a lila köd), akkor komoly hiányérzetem van.

    Még két dolog, ügye lesz utólagos közvetítés? A másik, ez a változó időjárás marha jó, rendesen megkavarja a futamokat
    Utoljára módosította: dtom84; 2014. 09. 17. 23:47.

  14. #89
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    No hét nem volt ez rossz, sőt! Elsőnek...
    Az hogy a csapatnak a 11. hellyel nem hozok pontot, azt látatlanba aláírtam volna előre!
    Nagy gratula Daninak és Rolandnak, fel kell kötnöm a gatyót! Szép volt srácok!

    Q: Egyetlen tiszta köröm volt, iszonyat szoros volt a középmezőny, sokáig 9-10, a legvégén hibáztam, mások javítottak: P14.

    R1: Ez a repülő rajt még mindig feelinges, nekem bejött! Bár néha érzésem szerint túl hirtelen voltak tempóváltások, meg is toltak egyszer de belefér, szerintem komolyabb gond nélkül lezajlott.
    Fogtam is pár pozíciót, iszonyatos helyezkedés és kavarodás volt az első pár kanyarban! Jó vóóót!
    Aztán megindultunk, csatáztunk, mindenki fair volt! Külön grat és thx Fedornak akivel a múltban már jó pár csetepaténk volt, most viszont korrekt és figyelmes volt! Nice!
    Tempóban voltam többekkel ez jó jel, remélem lesz még jobb is, most P11-re volt elég.

    R2: Közepesen elkapott rajt, a BMW-k valami iszonyat előnyben vannak itt, de hát ez ilyen, ismét helyezkedés, leterelés, előzgetés, szuper volt!
    Itt meg is jegyezném hogy ahhoz képest hogy első futam, sokan autót váltottak, újak is voltak mérhetetlenül intelligens volt a mezőny! Le a kalappal, remélem ilyen lesz a jövőben is!
    Itt is ment a kergetőzés, nem volt üresjárat, 4-7 tized előttem mögöttem végig. Ott is izzadtam ahol biológiailag nem lenne indokolt. Brutál jó volt!
    Fél kör kellett volna a boldogsághoz, direkt el is vettem az utolsó kört nehogy bármi gond legyen, kényelmes légüres térben mentem bő 1-1 sec előttem mögöttem.
    A Becketts-ben összeakadtak előttem de pont takarta az esetet az A oszlop, mire beértem a kanyarba már csak a füstöt láttam, próbáltam finoman lassítani mert ha ott leszállok a gázról vagy satuféket nyomok, tuti eldobom. A VW-el számomra a pálya legnehezebb része volt, iszonyat könnyen bebicskázott. Sajna nem tudtam elég tempót veszíteni és megkoccoltam a bömös orrát beforogtam a kavicsba. 10. helyről visszaestem a 16-ra. Kár érte!

    Összességében jó volt a futam, az égiek száraz időt adtak mindvégig, vagy a szervezők felejtették el átállítani változó időre mindenesetre most olyan nagyon nem bántam. Összerázódásnak hibátlan volt és szerintem 5-ösre vizsgázott a mezőny!
    Gratula mindenkinek, különös képen a csapattársaknak!
    Szép volt DAPE!


  15. #90
    Marton István Versenyző Svejk logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    18
    B szerver:

    Visszanéztem a versenyt, és hát találtam néhány bakit. Leginkább Széchy Szabolcs és Szente János elnézését kérem a nem kívánt testi kontaktus miatt!

  16. #91
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    29
    Üzenetek
    181
    "A" szerver - nem is gondoltam volna, de nagyon örültem.

    Q (P28): Alig tudtam egy értelmes kört összerakni, így jött össze a 28. hely.

    R1 (P21): Biztonságit akartam autózni, végül is sikerült. A verseny felét Varga Ákos mögött autóztam, átugrani könnyebb lett volna, mint megelőzni.

    R2: (P22): Itt se akartam kockáztatni, a rajt átlagosan sikerült, majd az első kanyarokban javítottam, majd rontottam. Remek csatákban vehettem részt és láthattam előttem , többek között Mihályi Zoltánnak, Madarász Krisztiánnak, Nagy Zsoltnak, Horváth Márknak és Prantner Gábornak köszönhetően (remélem nem hagytam ki senkit ).

    Összességében jó versenyek voltak, az autó erősen versenyképesnek tűnik, de még határait nem igazán érzem, ezért se kockáztattam meg néhány előzést.

    Sajnos a csapattársakat az eső "megviccelte" az első futamon, a másodikon Zsoltnak nem volt szerencséje, míg Janinak jó versenye volt, gratulálok neki.

    A következő pálya Essington GP lesz, nem ismerem, de remélem, hogy ott több szerencsénk és jó versenyünk lesz!

  17. #92
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    A server
    Q1: elég jó lett hoztam a prequalis 23. helyemet.
    R1: Jól elkaptam a rajtott, már a közép mezőnyben voltam, de sajnos Kis Gergő pont előttem piruettezett kikerültem így vissza a #27. Nem sokkal később már Varga Ákossal csatáztunk a 24. helyért annyira önfeledten hogy féktávon lekoccoltam Prantner Gábort SORRY! Kicsit később a Brooklandsban elment a hátulja &#224; szépen beálltam a sor végére. Aztán jöttem fölfelé. Madarász Krisztiánnal nagy meccs volt a #24 ért, de végül Fehér Zoli lett a nevető 3. az ucsó körben -> P26.
    A gumijaim nagyon elmelegedtek.

    R2: Nagyon jó rajt a 2 körben már a p13nak örülhettem pár pillanatig aztán már nem Fedortól kaptem egyett -> #16 majd a Brooklandsban megint beszitált (valami gáz lehet ott a pályával) -> P26. Aztán jót mentünk Németh Mihállyal Varga Ákossal és Fari Ádámmal (Bocsi az előzésnél kicsit lecsúsztam az ívről). Szép volt amit a Márk-Mihályi-Pranter trió rendezett előttem körökön keresztűl majd a végén Mihályi Zolival meccseltűnk egy jót -> P20.

    Köszi mindenkinek, volt egy kis adok kapok, de nagyon élveztem az egészet!

  18. #93
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is lerakott asztalra egyszer. Elötte meg egy soha véget nem erö lag volt.. Bocs Lányi Tomi,ekkor löktelek ki.. sorry
    Akkor elég mérges voltam, mert buktam 9 helyet, de ezek szerint nem figyelmetlenség volt, hanem a technika ördöge. Aztán szépen jöttem fel és mikor utólértelek úgy vettem észre hogy visszaadtad a poziciót, ez korrekt volt köszi, nincs harag.
    Jó csaták voltak mindkét versenyen. Erős a mezőny, bár ezt eddig is tudtuk

  19. #94
    Ságodi Dániel Versenyző Godi logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Életkor
    32
    Üzenetek
    43
    Nekem iszonyatosan tetszett.
    A
    Q:Az időmérőn picit értetlenül álltam azelőtt ,hogy miért nem tudom akár csak 1,3 másodpercre megközelíteni a prequal időmet,de mások voltak a körülmények.Mikor láttam ,hogy a többiek sem tudnak a közelíteni a sajátjukhoz,akkor kicsit megnyugodtam,de azért maradt benne még így is,elbambultam a dolgot.P11
    R1: A repülőrajtos formáció nagyon tetszett,szerencsém volt,jól kaptam el a jelzést,fogtam pár helyet.Utána kis tobzódás,mindenki mindenkin,én pedig a 3. körben észrevettem ,hogy 103 fokos a bal első gumi,annak ellenére,hogy nem is erőltettem annyira és sokkal kisebb nyomást állítottam,kisebb dőléssel,úgyhogy visszavettem,aztán ez lett a vége.Olyan jó volt,hogy nem félve kell mennem,hogy mikor vernek telibe hátulról,oldalról vagy elölről,így nagyon élveztem,én pont ezt kerestem ebben a ligában.Az utolsó előtti körben full légüres térben autóztam a 8. helyen,akkor jutott eszembe hogy fordított rajtrács és poleból indulok,ha így érünk célba.Elsőkerekes autóval,mögöttem BMWkkel,a rajtot nem igazán gyakoroltam,kuplung pedálom nincs,úgyhogy belülről kicsit röhögtem előre ,hogy ebből vajon mekkora blama lesz Végül P8. *
    R2: Vettem egy gagyi rajtot,majdnem lefulladt az autó,ha őszinte akarok lenni, szerintem egy néni is legyorsult volna egy lefingott Suzuki Altoval.Roland is elment,nagyjából 6. lehettem,volt előttem buli bőven és éreztem ,hogy ott csurran cseppen talán valami,úgyhogy gyilkoltam kicsit az autót és hiába volt kevésbé meleg,simán túlhajtottam a gumikat,hiába próbálkoztam egy idő után.Roland valahogy elém keveredett,nem láttam pontosan miért,a célegyenes utáni S kanyar után tudtam bemenni mellé,ahogy fordulunk a hosszú egyenesre.Ott volt a hely és mögöttem sokkal gyorsabbak jöttek,tehát bementem mellé.Nem érintettük egymást,de meleg volt,nekem tetszett,így utólag lehet hogy hülyeség volt,de nem tudtam mit csinálni.Utána besült a kísérlet és elmentek a többiek is 7. kör környékétől csak bejöttem.
    Örülök ,hogy sok pontot szereztünk a csapatnak.Ha minden futam hasonlóan sikerülne én azt aláírnám.A jövőt tekintve ez talán nem reális a részemről,de ne legyen igazam.Nagyon jó volt srácok!

    *Kristóf,R1 utolsó kör utolsó kanyarban kicsit megpöcköltelek,bocsi.Nagyon csúszkált alattad az autó kigyorsításon,gondoltam megpróbálom,de amikor láttam ,hogy mire odaérek,már pont nincs annyi hely,akkor el is vettem.

  20. #95
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Hát én ezt hamar elfelejteném.. Kvali valahogy nem állt össze pedig előtte fél órával 12:0 -ás időket mentem. Versenyekre bárcsak azt írhatnám, mint Petryx. / igaz épp neked mentem majdnem R1 -en mikor valaki keresztbe rakott / Nekem kicsit búcsús, dodzsemes, rallycross hangulatom volt. Aki arra járt szerintem nekem jött. Jó lenne WTCC -nénk és nem BTCC -nénk és úgy előzne meg valaki, hogy nem megtámaszkodik vagy letol az ívről. A Fair Play meg.. , de tudjuk be első versenynek megint, mint tavaly a szezonkezdetet. Ill. valakinek már baromira nem tudom annak betudni.. Egy megoldást látok. Menekülés előre! Aztán vagy sikerül vagy nem. Inkább többet nem írok, mert lángra kap az erdő.

    Asszem csapatszinten is megvan a mínuszos versenyünk.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 09. 18. 06:02.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  21. #96
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Godi írta Hozzászólás megtekintése
    *Kristóf,R1 utolsó kör utolsó kanyarban kicsit megpöcköltelek,bocsi.Nagyon csúszkált alattad az autó kigyorsításon,gondoltam megpróbálom,de amikor láttam ,hogy mire odaérek,már pont nincs annyi hely,akkor el is vettem.
    Nincs gond. Már eléggé küszködtem, abból a kanyar kombóból alapból lassan jöttem ki, vw-ellen pláne. Ha pöckölsz, és beszúrsz belülre, akkor lett volna randa, de elvetted
    Replay alapján, az elképzelés jó lett volna, talán szoros lett volna a célvonalnál, talán ha még tudatosabban, mégjobban kívülről kezded meg azta kanyart...

  22. #97
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor elég mérges voltam, mert buktam 9 helyet, de ezek szerint nem figyelmetlenség volt, hanem a technika ördöge. Aztán szépen jöttem fel és mikor utólértelek úgy vettem észre hogy visszaadtad a poziciót, ez korrekt volt köszi, nincs harag.
    Jó csaták voltak mindkét versenyen. Erős a mezőny, bár ezt eddig is tudtuk
    Visszaadtam volna rögtön, de utána letett a gép az asztalra pár másodperc alatt észbe kaptam( pont a hátsó pit résznél ahol legalább a fal a pályán tartott), visszaléptem de utána azt sem tudtam mi van, buktam vagy 5-6 helyet sztem. Mikor láttam, hogy jössz a minimum ez volt..

  23. #98
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    "A" szerver

    Q: Nem tudtam még a közelébe se menni a prekvalis körömnek, 27. pozicíót sikerült megszerezni.

    R1: Próbáltam a biztonságra törekedni, illetve szokni a Seat-ot, elgé fura nekem még ez az FWD. Elég jó rajtot sikerült fognom (ez a repülőrajt bejövős/izgalmas egyébként, nekem ), aztán előttem voltak kisebb csetepaték, de sikerült elkerülni mindet. Párszor hibáztam, de viszonylag stabilan tudtam hozni a köröket, előttem és mögöttem is másodpercekre voltak, így nagyon izgulnom sem kellett. A 8. kör környékén vettem észre hogy a bal elsőket nagyon elmelegítem, így onnantól kicsit visszább vettem, illetve próbáltam kíméletesebben bánni velük a kanyarokban. Behoztam a 19. helyre.

    R2: Na a rajtot sikerült kicsit elbaltázni, de szerencsére nem buktam vele (már ha jól emlékszek, de majd visszanézem a replay-t valamikor). Elég nagy volt a kavarodás, próbáltam túlélni. Az egész versenyen gyakorlatilag küzdeni kellett valakivel, hol préda hol vadász voltam . Köszönöm mindenkinek a csatákat, mindenki fair volt, remélem nem voltam túl aggresszív . Nagyon király volt, izgalmas volt, pörgős. Jól kis szezonkezdet volt ez

  24. #99
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    A server
    Madarász Krisztiánnal nagy meccs volt a #24 ért, de végül Fehér Zoli lett a nevető 3. az ucsó körben -> P26.
    Az nem Cola volt, hanem én.

    Az időmérő várakozásaimon felül sikerült. Bár elmaradtam a pekvalos időmtől, de így is 10-edik lettem. Aztán a superpole-nál azt hittem, hogy csak az 1-5 mehet, úgyhogy szépen végignéztem őket. Valószínű nem jutottam volna előrébb, ha kimegyek a pályára, úgyhogy nem bánkódom ez miatt.

    A warmup-on már éreztem, hogy gondok lesznek a teli tankos körözgetéssel (sajnos idő hiány miatt ezt nem gyakoroltam). Olyan szinten riszálta a vw a seggét, hogy a kacsák is megirigyelhették volna. A R1-ben pár kör után visszaestem az utolsó helyek egyikére, mert egyszer még meg is akart előzni a fara, ami lefulladással végződött. A végére azért még fogtam pár pozíciót és 25. lettem.
    R2. Kicsit állítottam az autón, ami érezhetően kezelhetőbbé tette a járgányt, így jó és sikeres csaták után a végén 12. helyen tudtam célba érni.
    Utoljára módosította: White; 2014. 09. 18. 09:05.

  25. #100
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    10 hónap kihagyás után újra kedvet kaptam a szimezéshez. Több dolog bosszantó volt részben az én figyelmetlenségem, részben a technika ördöge miatt. A prekvalon 20 óra után fél perccel futottam egy "A" szerveres időt sajnos mindaddig kormány problémákkal küzdöttem. Benéztem ezt a két edzéses időmérőt mert én a igazi kvalra már azt hittem, hogy a verseny előtti edzés kimentem rajtot gyakorolni majd vissza és látom inaktívvá vált a Race felirat. Mindegy, a verseny... csúnyán benéztem a gördülő rajtot elnézést érte. Az első kanyaros balhé miatt visszaestem valaki csúnyán beszállt jobbról de ezen kívül mindenki odafigyelt a másikra én is hasonlóképpen de kanyarokban néha meglepett a sebesség különbség elkerülve az ütközést sajna el kellett egy párszor hagynom a pályát kilinccsel előre. Jó verseny volt köszönöm a fair előzgetéseket.
    A király nem Elvis volt...

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •