Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (147 összesen)

Téma: HTCM8 - Silverstone (Szezonnyitó)

  1. #51
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Egy apró észrevétel a vwseknek, ami hotlapozás közben nem tűnik fel. Futamon, csatákban nagyon kijön, hogy a kanyarsebessége brutális, így minden kocsira keményen ráesik. Nagyobb tempóval jön ki a kanyarból mint a bmw. Nem vagyok hozzászokva ehhez a kanyarsebességhez és durván kiraktam tegnap Prostot és Petit is. Figyelni kell vele nagyon, mert meglepetést okozhat.

  2. #52
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Egy apró észrevétel a vwseknek, ami hotlapozás közben nem tűnik fel. Futamon, csatákban nagyon kijön, hogy a kanyarsebessége brutális, így minden kocsira keményen ráesik. Nagyobb tempóval jön ki a kanyarból mint a bmw. Nem vagyok hozzászokva ehhez a kanyarsebességhez és durván kiraktam tegnap Prostot és Petit is. Figyelni kell vele nagyon, mert meglepetést okozhat.
    A tükörben látva, ahogy jöttél a kanyarokban, nekem óráknak tűnt, míg ívre tudtam tenni a Bömit.

  3. #53
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    A tükörben látva, ahogy jöttél a kanyarokban, nekem óráknak tűnt, míg ívre tudtam tenni a Bömit.
    Nekem is volt ilyen feelingem, nagyon más a két autó viselkedése.
    Én T3-T4-be tapasztaltam ezt , hát amúgy is kiidegelt ez a pálya ez már csak hab volt a tortán és látva ezt a sok VW-t nem a legjobbak a kilátások.
    Max lesz sok óvás....lol
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #54
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Formációs zóna: a boxutca bejárata előtti enyhe bal kanyar rázókövének eleje.




    Rajtzóna: a célegyenesben baloldalt futó rázókő vége.
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 09. 16. 22:24.


  5. #55
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Elindítottam a #3as szerót, 6 kör meg 30p quali. Lehet menni rá csapatni aki akar, szerveződjetek Meg a versenyek között azért várjatok, hátha jönne még valaki.
    Sajna a #3 szerver nem menti prekval listára az időt. Ezt nem lehetne belőni?
    Hátha többeknek lenne kedve ott gyakorolni és pár futamot is futhatnánk, mert a tegnap esti dzsámburi finoman szólva is érdektelenségbe fulladt.
    Mindenki az egyes szerón tolongott!

    Pedig ahogy egy bölcs mondta vala:
    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

    szerk.
    Kedves szervezők!
    Folyamatos lagok vannak a szerveren! Volt hogy egész mezőny teleportált több métert oldalra! Többünknél is, tehát valószínűleg szerver oldalon van valami bibi!
    Ahányszor tömegben mentünk a jelenség megvolt! Tegnap is, ma is! Nem bíztató a holnapi futamra nézve!
    Utoljára módosította: Petryx; 2014. 09. 16. 21:11.


  6. #56
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Addig értettem, hogy q1-q2 között nem változik, de utána...
    3x próbáltam értelmezni, aztán elmentem sörözni.
    Alapesetben tudja a játék a q1 és q2-t. Csak a q2 -t nem tuddod választani ,mert fel sem ajánlja,de ha a dedi szero .ini -ben átírod a qvali2=0 -t 1 -re akkor lenne q2 is. Valósan q1 és q2 majd warmup stb.. Csak annyi a baj vele a q1 -ben futsz egy x időt azt nem törli a q2 -re, hanem átviszi az idődet. Magyarul, ha annál nem futsz jobbat akkor is megtartja ott. Így ugye kilőve a superpole vagy bármi más. Ezért kell a q1 -et a R2 -n rendezni. Remélem világos,mint a vakablak.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #57
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Alapesetben tudja a játék a q1 és q2-t. Csak a q2 -t nem tuddod választani ,mert fel sem ajánlja,de ha a dedi szero .ini -ben átírod a qvali2=0 -t 1 -re akkor lenne q2 is. Valósan q1 és q2 majd warmup stb.. Csak annyi a baj vele a q1 -ben futsz egy x időt azt nem törli a q2 -re, hanem átviszi az idődet. Magyarul, ha annál nem futsz jobbat akkor is megtartja ott. Így ugye kilőve a superpole vagy bármi más. Ezért kell a q1 -et a R2 -n rendezni. Remélem világos,mint a vakablak.
    Őőőő... de toga nem az időjárásról kérdezett eredetileg?

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért kell a q1 -et a R2 -n rendezni. Remélem világos,mint a vakablak.
    Nekem nem, mi az az R2?

  9. #59
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem, mi az az R2?
    Sörinél az R2 a Practice2. Már többször is így írta, ezért gondolom nem elírás. Azt csodálkozik, h senki nem érti h miket ír Főleg, hogy Toga csak az időjárást kérdezte, hogy gyakorlatban változhat-e P2(q1) és Q(q2) között.

    Söri:

    R2 = Race 2
    P2 = Practice 2

  10. #60
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Jelentem a 3-as szerver épp ugyanúgy laggol mint az egyes!


  11. #61
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Sörinél az R2 a Practice2. Már többször is így írta, ezért gondolom nem elírás. Azt csodálkozik, h senki nem érti h miket ír Főleg, hogy Toga csak az időjárást kérdezte, hogy gyakorlatban változhat-e P2(q1) és Q(q2) között.

    Söri:

    R2 = Race 2


    P2 = Practice 2
    Kösz. elírtam P2 akart az lenni. Ha ezért nem értettétek mea cupla.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #62
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Őőőő... de toga nem az időjárásról kérdezett eredetileg?
    de arról.. mielőtt elmentél sörözni ott írtam a 2 q között nem változna, ha lehetne használni. De ott a ha.. ha a macska nem szarna kipukkadna..

    Utólag visszanézve egyszerűbb lett volna egy igen válaszként.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #63
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ...mielőtt elmentél sörözni ott írtam a 2 q között nem változna...
    Addig még én is értettem.

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Jelentem a 3-as szerver épp ugyanúgy laggol mint az egyes!
    Lehet az AC FUN szerver akkor már sok neki így együtt, holnap ezzel nem lesz gond, lelövöm.

  15. #65
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Kedves Versenyzők!

    Ma este 21:00-kor indul a HTCM8 Bajnokság, amivel kapcsolatban szeretnénk megosztani néhány FONTOS információt!


    ÁLTALÁNOS INFÓK:

    • Minden résztvevő köteles ismerni és maradéktalanul betartani a HTCM8 Versenyszabályzatot!
    • Az aktuális futam kiírása és fontos részletei a futam topikjában találhatók meg, ezt a topikot érdemes folyamatosan figyelemmel kísérni a felkészülés során és közvetlenül a verseny előtt is, mert kikerülhetnek a futammal kapcsolatos új információk.
    • A tölthető a HTCM8 Ősz Skinpack és a HTCM8 őszi teljes pályacsomag, ezek használata a futamon kötelező
    • A szerver jelszó átállításra kerül a szerveren, 2014 Szeptember 30.-ig a tavalyi jelszavak (link) vannak érvényben, melyek a szervertagok fórumában találhatók meg és szigorúan titkosak!
    • A futamon csak az érvényes nevezéssel rendelkező versenyzők vehetnek részt, melyet a Prekvalifikáció NEVEZÉS gombjára kattintva lehet leadni a megfelelő autó kiválasztásával ma este 20:00-ig. A sikeresen nevezők neve zöld megjelöléssel lesz látható. Fontos, hogy aki nem tud jönni, az ne adja le, vagy adott esetben vonja vissza a nevezését!
    • A nagy résztvevőszám miatt a futam több szerveren kerül megrendezésre, a szerverre sorolás a prekval időeredmények alapján történik és a pontos szerverbeosztás a futam topikjában lesz olvasható 20:00 óra után. Mindenkinek kötelező a számár kijelölt szerverre csatlakozni 21:00 után!
    • Újdonságok: Idén több újdonság is bevezetésre került, ilyen a repülő rajt, a Q1, Q2 és a SuperPole, ezekről bővebben a Versenyszabályzat 2. pontjában olvashattok, a változó időjárásról pedig itt találtok infókat.
    • vágások: kötelezően 2 kerék teljes terjedelmével a pálya szélét jelző fehér vonalon belül kell haladni! Szabadon óvható, ha valaki szabálytalanságot észlel a verseny, vagy a kvalifikáció során. Vágással szerzett jogtalan előnyt kötelező a lehető legrövidebb időn és úton belül visszaadni. Ha valaki nem így jár el, illetve ha valaki egy futamon 3x is levágja a pályát és ez bármilyen módon a VB tudomására jut, akkor büntetést von maga után!
    • A kvalifikáción és a futamokon Chatstop van érvényben!



    Szerveren való magatartás:

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A szabályzat előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    Rengetegen leszünk a szerveren, nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadósnak a testi épségét és ezzel a versenyét. A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 2-3 tizednek.

    Mindenkinek jó versenyt kíván a szervezőség!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 17. 08:56.







  16. #66
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Szerda, szerda! Ma



    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Ma este 21:00-kor indul a HTCM8 Bajnokság, amivel kapcsolatban szeretnénk megosztani néhány FONTOS információt!

    egy javaslat, hogy a gördülőrajtos zónákról a képeket fel lehetne tüntetni minden pályán a legelső hozzászólásban is, ha valaki nem követi végig az eseményeket, ott könnyebben megtalálja.

    thx

  17. #67
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Szeretném jelezni, hogy tegnap a hármas szerón nem volt beállítva a kötelező belső nézet.

  18. #68
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném jelezni, hogy tegnap a hármas szerón nem volt beállítva a kötelező belső nézet.
    Ok köszönjük, de az egy gyakorló külön kérésre indított szerver volt a rendes futam szervereken természetesen kötelező belső nézet lesz!







  19. #69
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Ok köszönjük, de az egy gyakorló külön kérésre indított szerver volt a rendes futam szervereken természetesen kötelező belső nézet lesz!
    Ok gondoltam, hogy ez csak a véletlen műve lehet, csak nagyon meglepődtem, hisz azért volt egyértelmű, hogy hozzátok jövök, (a HROC sajnálatos hanyatlása miatt), mert hisz get real.

  20. #70
    Ságodi Dániel Versenyző Godi logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Életkor
    32
    Üzenetek
    43
    Sziasztok!
    Remélem jó helyre írok,annyi problémám lenne,hogy hiányzik a szervertagságom a nevezéshez.Prekval alján azt írja,hogy "nem vagy szervertag".Nem tudom beérkezett-e már a pénz,tegnap utaltam dél körül az 500 forintot.

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Godi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Remélem jó helyre írok,annyi problémám lenne,hogy hiányzik a szervertagságom a nevezéshez.Prekval alján azt írja,hogy "nem vagy szervertag".Nem tudom beérkezett-e már a pénz,tegnap utaltam dél körül az 500 forintot.
    Ma este megnézem a bankszámlát, és miden eddig berkezett tagdíjat jóváírok, tudsz majd nevezni határidőig!

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Na, meg is van, most már tudsz nevezni...

  23. #73
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Na csak szokásos feszkózás...
    Szezon elején vagyunk, hidegek a fékek, gémberek még a pedálizmok, nyári üzemmódban a fogaskerekek. Friss ropogós új emberek, új gépjárművek. A lényeg hogy nem az első kanyarnál, vagy az első futamnál kell feltétlen megmutatni ki a legény a gáton. 10 helyszínünk, 20 futamunk lesz erre.
    "Think before you drive" (vagy drink?)

    Az 1-es kanyarban ha vki kisodródik, akkor vegye észre hogy hibázott, és neúgyakarjön visszajönni mintha misem történt volna. (rövid idő alatt ilyeneket szúrtam ki)

    Mindenkinek sok sikert estére, induljon a cirkusz!

  24. #74
    "A" szerver (GTR-Masters.hu #1): Prekvalifikáció szerint 1.-31. helyezett:
    Tóth Gábor --> Krajcsi Richárd

    "B" szerver (GTR-Masters.hu #2): Prekvalifikáció szerint 32.-57 helyezett:
    Szeredi Norbert --> Sass Norbert


    B szerveren 3 hely kiadó, aki 107%-on (107% :2:20.387) belül tud biztonságosan menni az még indulhat.
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 09. 17. 20:51.

  25. #75
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    "A" szerver (GTR-Masters.hu #1): Prekvalifikáció szerint 1.-30. helyezett:
    Tóth Gábor --> Fári Ádám Dániel

    "B" szerver (GTR-Masters.hu #2): Prekvalifikáció szerint 31.-57 helyezett:
    Krajcsi Richárd --> Sass Norbert


    B szerveren 3 hely kiadó, aki 107%-on (107% :2:20.387) belül tud biztonságosan menni az még indulhat.
    Béla, valakit tegyetek be helyettem gyorsan, kedves nejem rászervezett az estémre. Nem kicsit vagyok mérges...

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •