Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (147 összesen)

Téma: HTCM8 - Silverstone (Szezonnyitó)

  1. #1
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603

    HTCM8 - Silverstone (Szezonnyitó)



    Időpont:
    2014. szeptember 17. (szerda)
    Pálya: Silverstone GP (2011)
    Időjárás: változó (infók itt)
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: Q1: 20 perc ; Q2: 10 perc (Superpole)
    Warm Up hossza: 5 perc
    Rajt: 1. futam: repülő* ; 2. futam: álló
    Versenytáv:
    2 x 11 kör

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.


    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!

    Szerver: GTR-Masters.hu #1
    Szerverjelszó: A prekvalifikáció alatt NYÍLT a szerver, jelszó itt


    Indulási feltételek és általános társalgó:
    HTCM8 - Őszi Szezon
    HTCM8 - Pályacsomag

    --------

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A
    szabályzat
    előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

    -------

    *A repülőrajttal kapcsolatos tudnivalókat megtaláljátok a Versenyszabályzat „2.3.1 Repülő rajt menete” pontjában, illetve a kijelölt Formációs- és Rajtzónát az alábbi képeken:

    Formációs zóna:
    a boxutca bejárata előtti enyhe bal kanyar rázókövének eleje.
    formaciosZonaV2.jpg

    Rajtzóna:
    a célegyenesben baloldalt futó rázókő vége.
    rajtZonaV1.jpg




    TeamSpeak szerverünk elérhetősége: Masters TS

    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide! Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 31. 20:06.


  2. #2
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    A prekvalifikáció alatt nyílt a szerver, bárki csatalakozhat a GTR-Masters.hu #1 szerverre, aki betartja a versenyszabályzat 1. pontjában leírtakat (regisztráció, névhasználat, stb...)* és a fairplay alapelvei szerint közlekedik a pályán!

    jelszó:

    *a honlap csak ez esetben tudja megfelelően megjeleníteni a futott köridőket.


  3. #3
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    a plakát megint ötös, de felesleges beírni mert mindig az
    Any Given Sunday!

  4. #4
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Életkor
    34
    Üzenetek
    175
    TV közvetítés akkor már nem lesz ? Mintha vhol azt olvastam volna h késői kezdés miatt nem tudják vállalni...?

  5. #5
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Kiss Gergő03 írta Hozzászólás megtekintése
    TV közvetítés akkor már nem lesz ? Mintha vhol azt olvastam volna h késői kezdés miatt nem tudják vállalni...?
    Egyelőre nem, de még folynak tárgyalások a háttérben, de ha más nem lesz valószínűleg saját részről lesz megoldva vagy közvetítés vagy összefoglaló formájában







  6. #6
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Egyelőre nem, de még folynak tárgyalások a háttérben, de ha más nem lesz valószínűleg saját részről lesz megoldva vagy közvetítés vagy összefoglaló formájában

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Szerver: GTR-Masters.hu #1
    Szerverjelszó: A prekvalifikáció alatt NYÍLT a szerver, jelszó itt

    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!
    Megy a prekval!

  8. #8
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Leírom akkor ide is.. egy Latolgató topicról nem gondolkodtatok, hogy ki - mit vár az öszi szezonról esélyekről stb.. ?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Leírom akkor ide is.. egy Latolgató topicról nem gondolkodtatok, hogy ki - mit vár az öszi szezonról esélyekről stb.. ?
    Írd ide: HTCM8 - Ősz

  10. #10
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    A változó időjárásra való tekintettel, beüzemeltem a #2-es szervert esős körülményekkel!


  11. #11
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Változó időjárásról jut eszembe!
    Egyetlen futamot teljesítettem váltózóval Imolát, az nagyon lutris volt hogy mi lesz hogy lesz.
    Úgy tudom előre van programozva minden pályánál az eső ill. száraz idő esélye, aránya vagy valami ilyesmi. Ezt hol lehet megnézni illetve nem-e lehetne ezt az adott futamnál kiírni?
    Gondolok itt arra hogy gyakorlott pilóta mondta anno hogy pl. változó időnél Monzában szinte biztos hogy csak borult lesz vagy max elején nedves aszvalt, baromi ritkán esik rendesen, míg Brands Hatchnél pl majdnem biztos hogy rendesen esni fog! Nyilván tapasztalat, de akkor hogy is van ez?
    Valamint a Real Time Telemetry mennyire megbízhatóan adja vissza az aktuális körülményeket és a játékban hogy kell értelmezni az aktuális kiírást?

    Huszi! Egy tőled megszokott precíz magyarázatot a témában szívesen fogadnék szerintem többünk nevében!


  12. #12
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Huszi! Egy tőled megszokott precíz magyarázatot a témában szívesen fogadnék szerintem többünk nevében!
    Nyitott Szabi egy topikot is neki korábban, ott kiveséztem a lehetőségeket. Így utólag beleolvasva nem biztos, hogy túlzottan érthető lett

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post185078




    - bár most fogtam fel, hogy nem erre voltál kiváncsi, hanem h változó időjárásnál mennyi az esélye az adott pályán az esőre. Erről nincs számszerű adatom, de nem is baj, ez legyen random :P
    Utoljára módosította: huszi; 2014. 09. 04. 14:51.

  13. #13
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Változó időjárásról jut eszembe!
    Egyetlen futamot teljesítettem váltózóval Imolát, az nagyon lutris volt hogy mi lesz hogy lesz.
    Úgy tudom előre van programozva minden pályánál az eső ill. száraz idő esélye, aránya vagy valami ilyesmi. Ezt hol lehet megnézni illetve nem-e lehetne ezt az adott futamnál kiírni?
    Gondolok itt arra hogy gyakorlott pilóta mondta anno hogy pl. változó időnél Monzában szinte biztos hogy csak borult lesz vagy max elején nedves aszvalt, baromi ritkán esik rendesen, míg Brands Hatchnél pl majdnem biztos hogy rendesen esni fog! Nyilván tapasztalat, de akkor hogy is van ez?
    Valamint a Real Time Telemetry mennyire megbízhatóan adja vissza az aktuális körülményeket és a játékban hogy kell értelmezni az aktuális kiírást?

    Huszi! Egy tőled megszokott precíz magyarázatot a témában szívesen fogadnék szerintem többünk nevében!
    Minden pályának van egy gdb fájlja abban le van írva. Ez amúgy általában 30%.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #14
    nem enged fel rá!!! MIÉRT!!!!!!

  15. #15
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    nem enged fel rá!!! MIÉRT!!!!!!
    Nyugi, nem kell kiabálni. Ha rákeresel a szerverre van valahol unknown írva?

  16. #16
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    nem enged fel rá!!! MIÉRT!!!!!!




    ha ilyen utemben hasznalod a felkialtojeleket, az is hamarosan elfogy, mint a kerdojeled.

    (telefonrol)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  17. #17
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    ha ilyen utemben hasznalod a felkialtojeleket, az is hamarosan elfogy, mint a kerdojeled.

    (telefonrol)

  18. #18
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Minden pályának van egy gdb fájlja abban le van írva. Ez amúgy általában 30%.
    Igen de az csak a valószínűsége, hogy mennyi az esélye az esőnek, gondolom ez is szerkeszthető (csak akkor már nem gyári a pálya), mondjuk az add-on UK pályák jó részébe pl ez az érték alapból 70%-ra van beállítva.
    Illetve van egy weather file, ami gondolom ezt a tényezőt is beleszámítva generál a játék és ez alapján lesz az időjárás, illetve ez biztos hogy szerkeszthető külön is és akkor lehet olyat csinálni hogy verseny közbe elered majd el is áll az eső, viszont ezt csak elméletbe tudom hogy van ilyen utána kéne nézni ha ez érdekes. Viszont akkor már a RTT se ér semmit (huuh ahhoz és is ígértem leírást, ha nem felejtem el lehet írok majd )




    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    ha ilyen utemben hasznalod a felkialtojeleket, az is hamarosan elfogy, mint a kerdojeled.

    (telefonrol)
    Ezen nevetek már egy ideje
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2014. 09. 06. 07:57.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  19. #19
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    ..., illetve ez biztos hogy szerkeszthető külön is és akkor lehet olyat csinálni hogy verseny közbe elered majd el is áll az eső, viszont ezt csak elméletbe tudom hogy van ilyen utána kéne nézni ha ez érdekes. Viszont akkor már a RTT se ér semmit (huuh ahhoz és is ígértem leírást, ha nem felejtem el lehet írok majd )






    Ezen nevetek már egy ideje
    Igen, létezik egy ilyen prg, mellyel grafikusan tudod állítani az eső/nem eső (és ennek intenzítását), illetve a hőmérsékletet, mindezt percenkénti lebontásban. Minden egyes season-nek külön érdekes időjárást lehet állítani... Jó cucc

  20. #20
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    A tavaszi szezonban a program is generált érdekes időjárásokat. Ha előre tudjuk mikor milyen körülmények lesznek, akkor oda a kiszámíthatatlanság izgalma.

  21. #21
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Szerda! denemez, de minnyá.

    Jön!

  22. #22
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Ha már mindenki így várja a jövöhétszerdát, mint Huszi, akkor csináljunk holnap egy tesztversenyt itt silverstone-ban.

    Vélemény?

  23. #23
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, létezik egy ilyen prg, mellyel grafikusan tudod állítani az eső/nem eső (és ennek intenzítását), illetve a hőmérsékletet, mindezt percenkénti lebontásban. Minden egyes season-nek külön érdekes időjárást lehet állítani... Jó cucc
    Esetleg ezt el tudod nekem küldeni?

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A tavaszi szezonban a program is generált érdekes időjárásokat. Ha előre tudjuk mikor milyen körülmények lesznek, akkor oda a kiszámíthatatlanság izgalma.
    Pont ez a lényege, hogy még kiszámíthatatlanabb futamokat is lehet csinálni, anno még talán Simracingpro-n csináltak ilyeneket, a kedvencem VAlenciába volt mikor mindkét futam közepén elkezdett szakadni az eső, de az egyiken csak 2-3 körre, így kint lehetett maradni slicken, az elsőn meg mindenképp cserélni kellett, de hát ezt nem tudta az ember így szerencse is kell persze de kiszámíthatatlan is mint a valóságban (get reaaaaaal!) is az időjárás....de persze ehhez kell egy lefizethetetlen profi aki ír ilyen file-okat a versenyekre és nem szivárogtatja ki a versenyzőknek, még egy plusz pikáns faktor lehetne .D
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  24. #24
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg ezt el tudod nekem küldeni?
    Persze... Kérek türelmet, mert otthonról tudom csak küldeni. Privátban megkapod a linkjét Közben megtaláltam... http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=15099
    40403.jpg

    Ne tévesszen meg a GTR2... Jó Race07 alá is. Privátba küldöm a leírást...
    Utoljára módosította: szaboz80; 2014. 09. 09. 16:04.

  25. #25
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Persze... Kérek türelmet, mert otthonról tudom csak küldeni. Privátban megkapod a linkjét Közben megtaláltam... http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=15099
    40403.jpg

    Ne tévesszen meg a GTR2... Jó Race07 alá is. Privátba küldöm a leírást...
    Köszi Zoli! A továbbiakat pm-be
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •