Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (73 összesen)

Téma: HTCM8 - Őszi Szezon!

  1. #1
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603

    HTCM8 - Őszi Szezon!

    Indul a HTCM8 Őszi Szezon!



    Szeptember 17.-én kezdetét veszi az új éles Race07 bajnokság, a HTCM8 Ősz!

    Ligánk sok éves történelmének legsikeresebb szezonja a HTCM7 folytatása képpen, szeptemberben újra elrajtol a mezőny! A HTCM8-ban a Ti szavazataitok alapján néhány újdonsággal próbáljuk még izgalmasabbá tenni a versenyeket. Először is az előző évad utolsó harmadában bevezetett és jól bevált változó időjárás mostantól minden helyszínen megkavarhatja majd a papírformát, illetve a valódi WTCC-hez hasonlóan az immáron több szakaszban lebonyolított időmérő edzés pedig a rajtsorrend kialakulását teszi izgalmassá. Az első szakaszban (Q1) minden versenyzőnek 20 perc és korlátlan kör áll rendelkezésére arra, hogy bekerüljön az legjobb 10 közé és kvalifikálja magát a 10 perces Q2-be, ahol Superpole rendszerben egyetlen egy lehetősége lesz már mindenkinek a legjobbját nyújtani. A versenyek lebonyolítása nem változik, most is két körülbelül fél órás futam lesz, azonban az első repülő rajttal indul. A géppark is bővítésen esett át, bekerült a Volvo C30 2008-as verziója mellé a VW Scirocco is a választható autók közé, ezzel is még színesebbé téve a mezőnyt!

    Ami a versenynaptárat illeti, olyan méltán híres helyszínekre látogatunk el mint Silverstone, Bathurst vagy éppen a legendás utcai pálya Monaco! Az elmúlt szezonhoz hasonlóan ezúttal is a 10 versenyből a 8 legjobb eredmény fog beleszámítani a végértékelésbe. A futamok a szokásos szerda esti időpontban kerülnek megrendezésre, a gyakorló szerver természetesen továbbra is 24 órában üzemel, lehet gyakorolni és futni a köröket, a honlap minden a szerveren megtett kört rögzít és a legjobb időket megjeleníti a prekvalifikációban. Minden futamra itt kell majd nevezni a verseny előtt 1 órával a prekvalifikáció pedig a előző nap 23:59-ig tart (addig lehet mért kört futni).

    A bajnokságnak ezúttal is értékes fődíja lesz (szervezés alatt, de garantálhatom most se fogtok csalódni), melyet a rendszeres résztvevők között fogunk kisorsolni, tehát megéri majd velünk tartani, azoknak is, akik csak most kapcsolódnak be az eseményekbe, és azoknak is, aki túl sok futamot kényszerültek kihagyni az előző szezonban!


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Race07 alap szoftver, valamint Race On, STCC és STCC2 kiegészítők. A Race07 sorozat megvásárolható a Steam-ről, itt egy kis segítség a kiigazodáshoz: SimBin ábra
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani pontosan azt, ami a Race07-ben is a profilod neve. Ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap, ha fellépsz a szerverre. Bővebben itt: Névhasználat
    • Szervertagság, a GTR-Masters szervereit csak tagok használhatják, szervertagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2014/2015
    • A HTCM8 Őszi Trackpack, HTCM8 Ősz trackpack Patch 1.1 és HTCM8 Skinpack letöltése
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása! (elsőre nehéz olvasmány, de ez hivatott biztosítani a versenyzők kölcsönös szórakozását és a futamok minőségét)



    Első verseny:
    Szeptember 17. (szerda) 21:00 - Silverstone GP
    A verseny topikja HTCM8- Silverstone (Szezonnyitó) - NYÍLT gyakorló szerver!!

    További versenyek:
    HTCM8 - Futambeszámolók


    Jelentkezés, csapatnevezés: HTCM8 - Csapatnevezés (itt lehet csapattársakat keresni!)
    Saját autófestések: HTCM8 - Skinhasználat
    Versenynaptár: HTCM8 - Versenynaptár



    A szerveren 45 perc időmérő és 3 körös futamok vannak beállítva, hogy az egymás elleni csatát is lehessen gyakorolni a felkészülés alatt!

    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!





    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 27. 10:35.


  2. #2
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    A szervertagság információk fontosak lennének ..
    Kérem.

  3. #3
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    A szervertagság információk fontosak lennének ..
    Kérem.
    Szia! A napokban kikerül az is, addig is a nyílt a szerver, szóval lehet készülni!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 08. 29. 21:24.


  4. #4
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    29
    Üzenetek
    181
    Bathurst!

    Nagyon jó lett a versenynaptár! Úgy érzem nagyon jó kis szezon lesz!

  5. #5
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    szuper lett a naptár, szép munka!
    Any Given Sunday!

  6. #6
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    szuper lett a naptár, szép munka!
    Hát egy-két álmatlan éjszakába belekerült, de megérte







  7. #7
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Jó kis naptár! Grat! Legalább adott egy kis lökést hogy valamilyen formában nevezek majd

    Utolsó négy pálya nagy király + Bathurst....illetve 1-2-t nem ismerek majd ránézek és így hirtelen csak egyet húznék ki!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  8. #8
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    és így hirtelen csak egyet húznék ki!
    Egy sört rá, hogy Essington az

  9. #9
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Jó kis válogatás!!
    Öregember nem gyorsvonat.......

  10. #10
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Egy sört rá, hogy Essington az
    Hozzad csak azt a sört, mert nem az....azt konkrétan nem is ismerem (vagyis tegnap rF2-be megnéztem mert ott megvan, hááát a vége érdekes lesz BMW-vel az tuti, de nem tűnt olyan gyásznak)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #11
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Hozzad csak azt a sört, mert nem az....azt konkrétan nem is ismerem (vagyis tegnap rF2-be megnéztem mert ott megvan, hááát a vége érdekes lesz BMW-vel az tuti, de nem tűnt olyan gyásznak)
    Monza? Mindenki a sajátját mondja
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #12
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Monza? Mindenki a sajátját mondja
    Hogy lehet Monzát nem szeretni? Ezt sose értettem :P


  13. #13
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Monza? Mindenki a sajátját mondja
    Te is jössz egy sörrel, így haladunk estiére lesz elég hogy berúgjak Mint írtam az utolsó négy pálya bejön, és azt hiszem Monza azok között van....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #14
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Monaco az, nem is kérdés. Akkor mostmár te lógsz 1el

  15. #15
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy lehet Monzát nem szeretni? Ezt sose értettem :P
    Publicon kezdted a játékot?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #16
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Óriási helyszínek, köszönet érte, főleg Monaco tetszik !
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  17. #17
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Publicon kezdted a játékot?
    Sose pubikoltam race-ben, de nemtudom mi köze van ennek ahhoz, hogy Monza az egyik legnagyobb múltú és legjobb pálya Mióta követem a motosportokat nekem az egyik kedvencem. Nem az új fos plázaparkoló kategória.


  18. #18
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Monaco az, nem is kérdés. Akkor mostmár te lógsz 1el
    Telibe, de azért körbelőttétek előtte
    Inkább úgy fogalmaznék az első rossz találatod 2 sörbe került a telitalálatodért viszont én jövök eggyel szóval összesítve te jössz nekem egy sörrel ! És ezen analógia szerint Söri is kettővel jön, szóval mai mérleg akkor három sör, kezdődhet az este indulásnak nem rossz

    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Sose pubikoltam race-ben, de nemtudom mi köze van ennek ahhoz, hogy Monza az egyik legnagyobb múltú és legjobb pálya Mióta követem a motosportokat nekem az egyik kedvencem. Nem az új fos plázaparkoló kategória.
    Én publicon kezdtem és ott sokat volt Monza, gondolom Söri arra gondolt, hogy ott T1-be mindig volt vmi állat aki beleszántott a tömegbe (mondjuk ehhez hozzáteszem kb első Masters-es futamomon ami Monzába volt itt is vki beforgatott a mezőny közepébe szembe T1-be, szóval semmi nem életbiztosítás).
    De ettől független én imádom Monzát szintén, meg amikor még én publicoztam voltak rendes szerverek is nem mindenhol a skidrow és egyéb ovodás csoportok tarolásai voltak
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  19. #19
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Telibe, de azért körbelőttétek előtte
    Nézd a pozitív oldalát, legalább menők leszünk a monacoi csillogásba a BMW-vel a sok fosvágen között! Kiáll a boxba azt valami járókelő berakja hátra a gyerekülést Kivéve ha lesz 1 Alfa


  20. #20
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd a pozitív oldalát, legalább menők leszünk a monacoi csillogásba a BMW-vel a sok fosvágen között! Kiáll a boxba azt valami járókelő berakja hátra a gyerekülést Kivéve ha lesz 1 Alfa
    Nem is lesz Alfa? Mondjuk ahogy nézem BMW/VW-en kívül túl sok minden nem lesz :/
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  21. #21
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is lesz Alfa? Mondjuk ahogy nézem BMW/VW-en kívül túl sok minden nem lesz :/
    Hát azért csak lesz más is. Oké, hogy jó ez a VW, de én akkor is azt tartom hogy a pilóta számít a legtöbbet. Meg eddig annyit tudunk hogy 1 körön versenyképes.. Ha most nem támadt volna kedvem RWD-zni, lenne Alfa. Szóval emberek, akinek van stílusa és FWD-zik, pattanjon a 156-ba!


  22. #22
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd a pozitív oldalát, legalább menők leszünk a monacoi csillogásba a BMW-vel a sok fosvágen között!...
    De gyorsan felvetted ezt az arcos béjemwés mentalitást

    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    ...Ha most nem támadt volna kedvem RWD-zni, lenne Alfa...
    Nézz mélyen a szemembe és mond utánam hangosan: „bömbi rossz..., alfa jó..., bömbi rossz, alfa jó... alfázni akarok...”
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 08. 29. 13:50.

  23. #23
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Yaka jól mondja. Publicon / mondjuk volt normális a 100 MBit meg az Oldman esetenként/rengeteg helyen Monza ment és hát, mikor még nem ment Klubban vagy Ligában az ember ott ment. És valamitől tezeken voltak a legtöbben. Sokszor volt, hogy vagy arra kellett figyelni gyors körön, hogy a boxból direkt valaki ne torpedózzon meg a kezdetekor vagy valami marha szembe jött a pályán vagy heccből leparkolta az egyik kanyar kijárati ívén az autóját és társadalmi munkában kellett letolnunk onnan.. stb. Emiatt lehet ez a könyökén jön ki az embernek. De ha igazán tetszene biztos nem tudnám megunni, ebből adódóan sosem tetszett annyira ,mint pl egy Slovakiaring. Nekem nem izgalmas Monza. De izlések és pofonok. Nekem elég egy aszfaltcsík egy libalegelőn, csak legyen benne domb föl - le. Nem vagyok nagyigényű. Gyerekkoromban biztos nem jutottam fel /tényleg nem a nagyra! / a hullámvasútra és ezzel kompenzál az ember. Aki Monzát szereti nem tudom mit kompenzál, de majd megmondjátok .
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Lehetséges, hogy két Race07 bajnokságot indítunk a szezonban, legalábbis ez is egy alternatíva a HGTLM bajnokság jövőjét illetően.

    Aki szeretne indulni egy WTCC '87-es bajnokságban és jól meghúzatni a régi vasakat, az itt adhatja le a szavazatát: HGTLM10 - legyen-e folytatás?

  25. #25
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    De gyorsan felvetted ezt az arcos béjemwés mentalitást
    Na de nahhhhh! Csak ne szóljak már beeee'


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Lehetséges, hogy két Race07 bajnokságot indítunk a szezonban, legalábbis ez is egy alternatíva a HGTLM bajnokság jövőjét illetően.

    Aki szeretne indulni egy WTCC '87-es bajnokságban és jól meghúzatni a régi vasakat, az itt adhatja le a szavazatát: HGTLM10 - legyen-e folytatás?
    Huuuh ez még nem is hangzana rosszul, viszont a naptár maradjon (kivételesen egyetértek a közös naptárral ...lol) Amúgy is erősen gondolkodom egy E46-on fun jelleggel ez a VW tumultus sajnos elvesz nekem valamit az egészből ami miatt inkább csak indulnék, de nem biztos hogy a tizedekkel akarok harcolni. De akkor lépek két modellel még visszább (és választom a Alfa 75-öt ).
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •