Szavazás eredménye: Mely autókat hajtanád szívesen az első AC tesztkupán? (4 db választható)

  • Abarth 500 EsseEsse S1

    20 22,99%
  • BMW 1M Coupe S1

    9 10,34%
  • BMW M3 E30 Group A

    50 57,47%
  • BMW M3 E30 S1

    36 41,38%
  • BMW M3 E92 S1

    29 33,33%
  • BMW Z4 E89 S1

    28 32,18%
  • KTM X-Bow R

    23 26,44%
  • Lotus 2-11

    6 6,90%
  • Lotus Elise SC S1

    18 20,69%
  • Lotus Evora S

    11 12,64%
  • Lotus Exige

    13 14,94%
  • Tatuus Formula Abarth

    28 32,18%
Szavazók
87 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (35 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    AC TesztKupa#1 - Autóválasztás

    Kedves Versenyzők!

    A fenti szavazáson lehet leadni a voksotokat azon autók mellé, mely(ek)et szívesen hajtanátok a hamarosan induló Assetto Corsa teszt kupán!
    Minden szavazó 4 db autó mellett teheti le a voksát, az 5. szavazatot felülről lefele a listán már nem vesszük figyelembe, szóval csak okosan a kattintgatással!

    Untitled-1.jpg

    Az első bajnokságból egyelőre még kihagyjuk a komolyabb SuperCar és GT gépeket, inkább az emberközelibb lassabb gépekre helyezzük a hangsúlyt, hogy lehetőleg minél szorosabb legyen a mezőny a futamokon.

    Választható autók:
    • Abarth 500 EsseEsse S1
    • BMW 1M Coupe S1
    • BMW M3 E30 S1
    • BMW M3 E30 Group A
    • BMW M3 E92 S1
    • BMW Z4 E89 S1
    • KTM X-Bow R
    • Lotus 2-11
    • Lotus Elise SC
    • Lotus Evora S
    • Lotus Exige
    • Tatuus F.Abarth


    A következő napokban más egyéb kérdésekben is ki fogjuk kérni még a véleményeteket a hamarosan induló bajnokság kapcsán, arra a kérdésre például, hogy "mely napokon legyenek megtartva a futamok", már most is szavazhattok a következő topikban:

    Assetto Corsa Teszt bajnokság - Ötletelő!!


    Assetto Corsa infók:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...-Assetto-Corsa
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 19. 16:59.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    A tesztkupa autóival kapcsolatos eszmecsere jöhet ide...

    Azt még nem döntöttük el, hogy 1 kocsival megyünk végig, hogy minél jobban kiismerjük (setup, fizika, stb) vagy több típust is meghajtsunk a tesztkupa során... várjuk a véleményeket!

  3. #3
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Szerintem az attól függ hogy hány futamot akartok . Ha mondjuk 7 feletti, akkor lehetne a 2 kocsit, vagy akár felváltva az érdekesség kedvéért.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Minden szavazó 4 db autó mellett teheti le a voksát, az 5. szavazatot felülről lefele a listán már nem vesszük figyelembe, szóval csak okosan a kattintgatással!
    Látom nem mindenkinek sikerült bent maradnia a 4-es keretben...

  5. #5
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    tudom hogy korai még a nyígás..de ha a fityó lesz én tökönbököm magam....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #6
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    tudom hogy korai még a nyígás..de ha a fityó lesz én tökönbököm magam....
    Nem mertem elsőnek beírni.


  7. #7
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    tudom hogy korai még a nyígás..de ha a fityó lesz én tökönbököm magam....

    dettó

  8. #8
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    tudom hogy korai még a nyígás..de ha a fityó lesz én tökönbököm magam....
    Ezzel a hsz-el sokan megelőztek

  9. #9
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    129
    Csak ne fityó lécci lécci

  10. #10
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Izééé... a Honda Civic -et nem lehetne berakni? http://malagoligarage.wordpress.com/category/cars/ kipróbáltam hibátlan és első kerekes Jól vezethető stb..stb..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #11
    Szalai Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    24
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Izééé... a Honda Civic -et nem lehetne berakni? http://malagoligarage.wordpress.com/category/cars/ kipróbáltam hibátlan és első kerekes Jól vezethető stb..stb..
    Ez nagyon jó, a fityót ki is válthatná..

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Tesztkupára nem rakunk be mod-ot, nem szeretnénk feleslegesen halmozni a problémákat, így is elég nagy a választék autókból. Amúgy meg mivel teszt kupa, így hogy melyik/milyen autó szerintem teljesen másodlagos kérdés, pár futamot bármilyen autóval kibírtok, most egyáltalán nem az a lényeg. Lehet, hogy két fajta autót is meg fogunk párhuzamosan hajtani, természetesen a szavazás eredménye alapján. Aki meg csak azért nem jön, mert esetleg nem tetszik neki az autó... megmondom őszintén, az én véleményem szerint akinek ilyen komolytalan a hozzáállása, az talán jobb is ha nem jön most még tesztkupára. Az AC azért még meglehetősen kiforratlan és sok funkció még hiányosan vagy egyáltalán nem működik, biztosan belefutunk majd mindenféle problémába, így akinek kicsit kényesebb a lelkivilága és könnyen eltántorítják a nehézségek, az lehet jobban teszi ha vár még ezzel egy keveset.

    Nem lebeszélni szeretnék senki, mert bizonyosan jó muri lesz és nekünk is ez a célunk, de ne akadjunk már fenn az elején ilyen apróságokon és koncentráljunk a fő célra: kipróbálni az Assetto Corsa-t éles versenykörülmények között, tehát nem könnyed délutáni fun bohóckodásokat szeretnék tartani, hanem komoly versenyt, amire bizonyos mértékben előzetesen készülni is kell majd.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 08. 24. 18:55.

  13. #13
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Nem tudom milyen problémát halmoznál vele , mert tegnap kipróbálták Masziméknál is rendes versenyen. Ha már teszt kupa akkor ezt is lehetne tesztelni és gondolni arra, hogy valamennyire élvezze is aki ott megy és ne csak szopj..n, ha nem tudja vezetni a hátsó kerekeseket, mert szenvedni elmenni egy versenyre, hogy csak ott legyél nem tudom kinek felüdülés. Ha már éles a verseny, / de mégis teszt és , ha nem itt hol kéne kipróbálni? csaknem majd az éles bajnokságban / nem kocsikázás, akkor azért a tapasztalatszerzésen felül és a hibák kiismerésén túl, ami gondolom elsősorban nem az autók viselkedését fogja megcélozni, mert azt már halomra hajtották az emberek, hanem a verseny összképét, bugok kiszűrését, 20 versenyző együtt autókázását, stb -t célozza meg, akkor ezek mellett között élvezhetővé is lehetne tenni. A cél, hogy könnyen vezethető is legyen ,mint írtad. Ez az. De ha csak visszaolvasol rajtam kívül vagy 4-en beírták ,hogy jó lenne. Itt meg még egyszerűbb berakni egy modot ,mint a race- ben. / ha ez a komplikáció forrása /.

    És nem bántásból írom, de már most le vannak ejtve azok az emberek akik az első kerekes autókat szeretik, részesítik előnyben ilyen-olyan okokból, mert egy darab van a játékban belőle az is bevásárlóautó.. Nem azért van 13 szavazat rajta ,mert annyira jó, hanem mert első kerekes. Én is csak azért szavaztam egyet oda.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 08. 25. 04:55.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Nem gondolom, hogy egy vadiúj programban amiben több mint 40 autó van egyből az add-on autókat kéne hajkurászni, mert a gyáriak között nincs egy jó se..
    A tesztnek ugyan úgy célja, hogy 1 vagy 2 két autót részleteiben messzemenőkig kiismerjük (setup, anomáliák, ütközés modell, funkciók, gumik, stb), amire eddig nem hiszem hogy volt példa, tekintve, hogy minden nap más-más autóval megy az ökörködés, így mindenki csak belenyal egy-egy gombóc fagyiba, de az alja ott marad a tölcsérben.

    Nézd, tudom, hogy van pár versenyző, aki csak első kerekessel tud menni és hogy a gyári autókínálat nem igazán fekszik nekik, de sajnos olyan kocsit úgysem fogunk tudni soha választani, ami mindenkinek tetszik, illetve hosszú évek tapasztalat az is, hogy a fórumba jellemzően csak az ír akinek éppen nem tetszik valami, a másik tábor meg közben csöndben van... szóval erre való a szavazás. Szóval kérlek ne haragudj, egyelőre ez most nem egy add-on teszt, lesz majd a jövőben olyan is, illetve ígérem nem fogunk elfeledkezni az FWD híveiről! Viszont azt azért nem gondolom, hogy a fenti szavazáson legtöbb voksot kapott autó(k)ra bárhogyan is illene a "szenvedés" jelző, mert akkor az egész programot kéne dobnunk ki egyből a kukába..
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 08. 25. 10:03.

  15. #15
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem gondolom, hogy egy vadiúj programban amiben több mint 40 autó van egyből az add-on autókat kéne hajkurászni, mert a gyáriak között nincs egy jó se..
    A tesztnek ugyan úgy célja, hogy 1 vagy 2 két autót részleteiben messzemenőkig kiismerjük (setup, anomáliák, ütközés modell, funkciók, gumik, stb), amire eddig nem hiszem hogy volt példa, tekintve, hogy minden nap más-más autóval megy az ökörködés, így mindenki csak belenyal egy-egy gombóc fagyiba, de az alja ott marad a tölcsérben.

    Nézd, tudom, hogy van pár versenyző, aki csak első kerekessel tud menni és hogy a gyári autókínálat nem igazán fekszik nekik, de sajnos olyan kocsit úgysem fogunk tudni soha választani, ami mindenkinek tetszik, illetve hosszú évek tapasztalat az is, hogy a fórumba jellemzően csak az ír akinek éppen nem tetszik valami, a másik tábor meg közben csöndben van... szóval erre való a szavazás. Szóval kérlek ne haragudj, egyelőre ez most nem egy add-on teszt, lesz majd a jövőben olyan is, illetve ígérem nem fogunk elfeledkezni az FWD híveiről! Viszont azt azért nem gondolom, hogy a fenti szavazáson legtöbb voksot kapott autó(k)ra bárhogyan is illene a "szenvedés" jelző, mert akkor az egész programot kéne dobnunk ki egyből a kukába..
    Azért szerintem a párnál azért jóval több ez a szám. És igen, természetesen minden szentnek maga felé hajlik a keze. A kínlósást azért átvitt értelemben értettem, de ha más nem priviben majd próbáld ki / kínlódj Te is! / légyszi esetleg a jövőbeni megfontolás miatt , mert tényleg nem rossz kis cucc. / Erő szempontjából kicsit marad el a WTCC -s autóktól.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    A kínlósást azért átvitt értelemben értettem, de ha más nem priviben majd próbáld ki / kínlódj Te is! / légyszi esetleg a jövőbeni megfontolás miatt, mert tényleg nem rossz kis cucc.
    Meghajtom mindenképpen, mert engem is érdekel, illetve ami a jövőt illeti teljesen nyitottak vagyunk , viszont a teszt kupa egészen biztosan gyári autó(k)kal fog zajlani.


    És igen, természetesen minden szentnek maga felé hajlik a keze.
    Addig örülj amíg nem feléd hajlik, mert az ilyen célozgatásért nyakonvágás jár!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 08. 25. 14:06.

  17. #17
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ...Erő szempontjából kicsit marad el a WTCC -s autóktól.
    ezzel mondjuk kevésbé csigáztál fel
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #18
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ezzel mondjuk kevésbé csigáztál fel
    Jóó az Sziszka a kézi is fog rajta rendesen Tisztára,mint az utcai. Nahhdekérem a Pennys autó erősebb?

    Szabiiiii : hát én ott magamra gondoltam nem Rád, mert írtad azok szólnak akik azzal akarnának menni, erre írtam, hogy én sem érdek nélküé írom azt, hogy első kerék legyen. /bár te meg magadra vetted.. /
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Szabiiiii : hát én ott magamra gondoltam nem Rád,
    Te mióta vagy szent?

  20. #20
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Azért szerintem a párnál azért jóval több ez a szám. És igen, természetesen minden szentnek maga felé hajlik a keze. A kínlósást azért átvitt értelemben értettem, de ha más nem priviben majd próbáld ki / kínlódj Te is! / légyszi esetleg a jövőbeni megfontolás miatt , mert tényleg nem rossz kis cucc. / Erő szempontjából kicsit marad el a WTCC -s autóktól.
    Utána meg megy a nyafogás hogy nem lehet normálisan setup-olni, hibás a kerékdőlés, bugos a fogyasztás, bugos az ffb, túlmelegszenek a gumik, stb, stb... Minden hétre egy új hiba...

  21. #21
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Te mióta vagy szent?
    gábriel.jpg

    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #22
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Jóó az Sziszka a kézi is fog rajta rendesen
    továbbra se érzem a késztetést...kézifék???? (ki nme szarja le)
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #23
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    nekem mindegy melyik autó igazából...de

    itt mindenki szavazhat vakon

    melyik nap lesznek a bajnoki futamok?
    Mert szerintem az indulóknak kéne szavazgatni.
    Elég szoros a szavazás itt és valószínűleg azok szavazatai döntenek majd akik nem is tudnak jönni az adott napon...

  24. #24
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    továbbra se érzem a késztetést...kézifék???? (ki nme szarja le)
    Ejnye hát a kézifék is jó néha De ha pütymörgőre nagyobb a késztetésed én megértelek
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    melyik nap lesznek a bajnoki futamok?
    Mert szerintem az indulóknak kéne szavazgatni.
    Elég szoros a szavazás itt és valószínűleg azok szavazatai döntenek majd akik nem is tudnak jönni az adott napon...
    A szavazáson bárki részt vehet aki érdeklődik az AC tesztkupa iránt, mint ahogy a másik párhuzamos futó, a futamok napjára vonatkozó szavazáson is.
    A szavazás egyik esetben sem jelen konkrét nevezést, vagy elkötelezettséget, egyáltalán nem biztos hogy aki arra a napra szavazott, amelyik napon a futamok lesznek az majd el is jön, míg aki más napra szavazott, attól még megjelenhet a futamokon.

    Egyelőre az általános közvélekedést szeretnénk felmérni az érdeklődők körében.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •