Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (51 összesen)

Téma: HTCM8 Teszt Futam - Imola 2008

  1. #26
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    24xovmx.jpg


    Ez a rajt pillanat. jahh ha ez a jó , akkor ok ez a jó. De ha van 15 mp még akkor a közepétől is szép lenne a sorrend. Nem értem a logikát miért baj ,ha kicsit korábban. De lehet én vagyok barom.. nahh off. nem akarom már megérteni. Huszi egy szervren voltunk, de ne akard megmagyarázni hogy vak vagyok.. itt a kép.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #27
    Imola most sem lopta be magát a szívembe... bocs a tilitoliért mindenkitől.

  3. #28
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése


    Ez a rajt pillanat. jahh ha ez a jó , akkor ok ez a jó. De ha van 15 mp még akkor a közepétől is szép lenne a sorrend. Nem értem a logikát miért baj ,ha kicsit korábban. De lehet én vagyok barom.. nahh off. nem akarom már megérteni. Huszi egy szervren voltunk, de ne akard megmagyarázni hogy vak vagyok.. itt a kép.
    Ez a rajt pillanat igen. Előtte meg amit linkeltem az ahol már megvolt a formáció. Ergo az utolsó kettő hibázott, mert lemaradt. Limiterrel mentek pedig felengedhették volna amíg zárkóznak. Ezzel nem lehet mit kezdeni, semmi köze a zónához. Szerintem. Nem baj ha kicsit korábban van, pont ezt írtam már az elején, ezért nem látod a logikát....

    Más.

    Ha jól emlékszem György Dani: hibáztál a felvezetőn, ilyenkor a végére kell besorolnod, nem szabad visszaelőzgetni a többieket.


  4. #29
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    De nem azért nem álltunk fel a végére tökéletesre mert nem volt idő... Ezt nem érted meg.. Hanem azért mert utólag elcsúszott... Mikor kijöttünk a kanyarból sokkal jobban álltunk.

    A rutintalanság miatt volt kevésbé esztétikus, nem a zónák miatt. Az tökéletes volt. És továbbra is ez csak egy pálya. Minden pályán máshogy jön ki... Állandóan le fogsz akadni minden pályán a zónák miatt?

  5. #30
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    De nem azért nem álltunk fel a végére tökéletesre mert nem volt idő... Ezt nem érted meg.. Hanem azért mert utólag elcsúszott... Mikor kijöttünk a kanyarból sokkal jobban álltunk.

    A rutintalanság miatt volt kevésbé esztétikus, nem a zónák miatt. Az tökéletes volt. És továbbra is ez csak egy pálya. Minden pályán máshogy jön ki... Állandóan le fogsz akadni minden pályán a zónák miatt?
    Huszi.. az eleje beállt a vége rohant.. , a kanyar után sem volt jó, mert akkor jó, ha beállsz 60 -ra.. ha 15 mp-el több idő van nem fél kör , akkor nem biztosabb? Ezt nem tudom megérteni mi ezzel a baj. Ráfogjátok erre a képre, hogy jó? Gyerekek nekem jó, ha nektek jó.. én vagyok a hülye, hogy ezen rugózom, hogy jobb legyen kis ráhagyással. A rutintalanságot , meg az elején míg nincs rutin több idővel kompenzálod.. nem is értem.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  6. #31
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    .. én vagyok a hülye, hogy ezen rugózom.

  7. #32
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Hjajj gyerekek ne csámcsogjatok, egy kicsit hosszabb lesz máskor, egy kicsit jobban figyelnek, ésjólesz. Felfogtuk az észrevételt, hogy máskor lehetne hosszabb. Lehet.

    A futamról viszont nagyon jók, küzdősek voltak. Szinte végig spuriznom, vagy védekeznem kellett. Elszoktam én már az ilyentől. VW-vel töltött (ha..) mezőny kemény lesz.
    Huszi, Kiss, Yaka

    Ákos, milyen volt a béemes? Nemláttalak még olyanba máskor.

  8. #33
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ha 15 mp-el több idő van nem fél kör , akkor nem biztosabb? Ezt nem tudom megérteni mi ezzel a baj. Ráfogjátok erre a képre, hogy jó? Gyerekek nekem jó, ha nektek jó.. én vagyok a hülye, hogy ezen rugózom, hogy jobb legyen kis ráhagyással. A rutintalanságot , meg az elején míg nincs rutin több idővel kompenzálod.. nem is értem.
    Nem, Te azt nem érted, hogy senki nem mondta, hogy nem jó ha több időt, helyet hagysz. Ettől függetlenül ez egy teszt volt, megnéztük így milyen. Szerintem nem az idő miatt szakadt szét a sor, de mindegy. Az utolsó sort leszámítva szerintem nemigen volt probléma.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos, milyen volt a béemes? Nemláttalak még olyanba máskor.
    Béjemvével voltam a BéeMeS az Yaka volt Hát igen nemláttál még, tervbe volt hogy rágyúrok a nyáron aztán nem úgy alakult, de sose késő elkezdeni. Igazából az nyert aki arra fogadott, hogy a 9. körben dobom el, mert így lett De a 26 kör alatt csak egyszer dobtam el úgy istenigazán, elsőre rosszabbra számítottam. Gyors nem voltam vele, de legalább élveztem :P Még az is lehet hogy maradok nála.. Vagy csak nekem beengedem a mezőnybe az Alfa 75 Turbot :P
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 08. 26. 00:11.


  9. #34
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Ákos, ha ez a jó én befogtam. De ez nem jó.. Én baromira nem örülnék mondjuk a 16. helyen ha nem fél, hanem 1.5 autóra van az előttem lévő és cseszhetem a jó rajtot, ha max az előttem lévőt tudom megelőzni a következőt meg nem,mert attól az előttem lévő 1.5 autóra volt fél helyett..

    Tudom, hogy teszt, csak azt nem értem, ha beszéltünk róla itt, TS -en meg talán máshol is és lett ajánlva, kb 2 hete, ah Imola lesz 2 kanyarral előbb legyen kijelölve, hogy míg nincs bejáratva a dolog picivel több idő legyen a formációra és ha megy majd lehet elvenni a kijelölt távot. Nem kötözködik az ember, csak marhára nem akarja azt, hogy a bajnokságban meg erről szóljanak az óvások, meg a rinya, hogy ki hogy volt meg miért.. Ez a kb. hiába ajánl valamit az ember richtig nem dolog.. Nem azért mert tudod rossz lenne.. meg sem próbálod. Nahh tényleg off. Egy barom vagyok, hogy én idegeskedek emiatt.

    Szerk: mellesleg kva jó versenyek voltak. Bár ennyit hibázni az elejét sosem láttam, de ettől is lett érdekes.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 08. 26. 00:38.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #35
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos, ha ez a jó én befogtam. De ez nem jó...
    Jó megértettük elsőre is, majd élesben figyelünk erre is a zónák kialakításakor.

    Más.

    Felraktam a replayeket, ha valakinek kéne.


  11. #36
    Megnéztem a replay-t.

    No, a mezőny közepében keletkezett lyuknak pl. semmi köze a zóna hosszához.
    Az utolsó két ember leszakadása és a zóna hossza között megint nem érzem a közös pontot. Egyikük benyomta a limitert, a másikuk pedig tartotta a távolságot hozzá képest.

    Igen, tény és való, hogy kicsit széthúzódott a mezőny, de nem azért mert lehetetlen lett volna a felzárkózás.

    Szerintem!
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 08. 26. 00:54.

  12. #37
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Ne haragudjatok, szóltam én néztem el ez így ok. Peace!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #38
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem a replay-t.

    No, a mezőny közepében keletkezett lyuknak pl. semmi köze a zóna hosszához.
    Így van, ez a helyzet.

  14. #39
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hjajj gyerekek ne csámcsogjatok, egy kicsit hosszabb lesz máskor, egy kicsit jobban figyelnek, ésjólesz. Felfogtuk az észrevételt, hogy máskor lehetne hosszabb. Lehet.

    A futamról viszont nagyon jók, küzdősek voltak. Szinte végig spuriznom, vagy védekeznem kellett. Elszoktam én már az ilyentől. VW-vel töltött (ha..) mezőny kemény lesz.
    Huszi, Kiss, Yaka

    Ákos, milyen volt a béemes? Nemláttalak még olyanba máskor.
    Béjemes teee! Világi autó csak hát kicsit random főleg versenyen...de mókás legalább

    Most nézem, hogy te voltál előttem a felvezetőn, a szezonra tartogatott jól begyakorolt 0 követési távolságomat kellett volna alkalmazni

    Amúgy valóban jó volt....R2-be nem értettem, hogy tudtalak lerázni, aztán azt hittem visszaérsz de jött Huszi...meg meg is bokrosodott a Merkedes....na mindegy, ez van! Jó volt azéééé'
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  15. #40
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Hát én hatalmas nagy sorry vagyok mégegyszer Hezso, nem tudom mit csináltam ott, asszem eltévedtem, és azt hittem nem az a kanyar jön, vagy nemtom, de gyakorlatilag fék nélkül rongyoltam beléd... Buá+URH+fejbelövés járna érte, bocsi...
    A rajthoz annyit hogy a felvezető körön volt egy akkora gigalag, hogy valamelyik kanyarnál kipattantam a sóderbe, ezért lemaradtam, és emiatt feltartottam mindenkit aki mögöttem volt, utána meg pofátlan módon visszamentem a helyemre... Ilyenkor mi a teendő? Azt értem, hogy ha kicsúszok megforgok, valami akkor beállok a mezőny végére, de itt nem ez volt, hanem egyszercsak ott találtam magamat a sóderben, mert egy álló autóról lepattantam, nemtom a mögöttem jövők mit láttak az esetből, csak nálam volt para, vagy mindenkinél megállt mindeki? Mindenesetre a mezőny fele meg nem ment el mellettem, ezért inkább spuriztam vissza a helyemre...

  16. #41
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én hatalmas nagy sorry vagyok mégegyszer Hezso, nem tudom mit csináltam ott, asszem eltévedtem, és azt hittem nem az a kanyar jön, vagy nemtom, de gyakorlatilag fék nélkül rongyoltam beléd... Buá+URH+fejbelövés járna érte, bocsi...
    A rajthoz annyit hogy a felvezető körön volt egy akkora gigalag, hogy valamelyik kanyarnál kipattantam a sóderbe, ezért lemaradtam, és emiatt feltartottam mindenkit aki mögöttem volt, utána meg pofátlan módon visszamentem a helyemre... Ilyenkor mi a teendő? Azt értem, hogy ha kicsúszok megforgok, valami akkor beállok a mezőny végére, de itt nem ez volt, hanem egyszercsak ott találtam magamat a sóderben, mert egy álló autóról lepattantam, nemtom a mögöttem jövők mit láttak az esetből, csak nálam volt para, vagy mindenkinél megállt mindeki? Mindenesetre a mezőny fele meg nem ment el mellettem, ezért inkább spuriztam vissza a helyemre...
    Pont előttem mentél, nem is értettem ez hogy sikerült. Senki meg se moccant, te meg egyszer csak ilyen lehetetlenül kimentél a pálya szélére. De nekem más nem laggolt akkor. Lehet a géped akadt be egy pillanatra vagy nemtudom..


  17. #42
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én hatalmas nagy sorry vagyok mégegyszer Hezso, nem tudom mit csináltam ott, asszem eltévedtem, és azt hittem nem az a kanyar jön, vagy nemtom, de gyakorlatilag fék nélkül rongyoltam beléd... Buá+URH+fejbelövés járna érte, bocsi...
    A rajthoz annyit hogy a felvezető körön volt egy akkora gigalag, hogy valamelyik kanyarnál kipattantam a sóderbe, ezért lemaradtam, és emiatt feltartottam mindenkit aki mögöttem volt, utána meg pofátlan módon visszamentem a helyemre... Ilyenkor mi a teendő? Azt értem, hogy ha kicsúszok megforgok, valami akkor beállok a mezőny végére, de itt nem ez volt, hanem egyszercsak ott találtam magamat a sóderben, mert egy álló autóról lepattantam, nemtom a mögöttem jövők mit láttak az esetből, csak nálam volt para, vagy mindenkinél megállt mindeki? Mindenesetre a mezőny fele meg nem ment el mellettem, ezért inkább spuriztam vissza a helyemre...

    Pont elém jöttél vissza és egyszer csak mintha nekimentél volna valaminek, de senki nem volt körülötted. Érdekes volt ez tegnapi futam, szellemautók rejtélyes kicsúszások

  18. #43
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Dezső Tomi köszönöm a második futamban a magánversenyünket. Remélem nem védekeztem túl agressziven és nem miattam léptél a végén azonnal ki. Tényleg azt hittem a legutolsó körben hogy nem foglak birni tartani....

    Gratula nagyon szépen mentél.

    György Dániel, előfordul hogy az ember elnéz dolgokat, nem is azért haragudtam rád, de egy fun futamban szerintem a betyárbecsület megköveteli hogy ha valakit kiraksz a pálya szélére, akkor bevárod, bármennyit is vesztesz vele. De ez megint csak az ÉN véleményem, én legalábbis ezt szoktam alkalmazni.

    Szabi bocs hogy fenékbe raktalak, de meg is vártalak utána.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  19. #44
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Ja, volt 1-2 furcsaság a szerveren. Pl kiváncsi lennék, hogy Zsolti ebből mit látott, mit érzékelt, mert nálam csak egy pillanatnyi lag volt és elé is ugrottam.

    Mondjuk ha máskor is reprodukálni tudnám az jó lenne

    https://www.youtube.com/watch?v=xjfK...ature=youtu.be


    Zsolti autómozgásából úgy látszik mintha ütköztünk volna. Nemtom, elég fura volt

  20. #45
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, volt 1-2 furcsaság a szerveren. Pl kiváncsi lennék, hogy Zsolti ebből mit látott, mit érzékelt, mert nálam csak egy pillanatnyi lag volt és elé is ugrottam.

    Mondjuk ha máskor is reprodukálni tudnám az jó lenne

    https://www.youtube.com/watch?v=xjfK...ature=youtu.be


    Zsolti autómozgásából úgy látszik mintha ütköztünk volna. Nemtom, elég fura volt
    SPM fokozat!

    Nemtudom, van-e köze hozzá, hogy újra kellet indítani a szerverindítás előtt a steamet, hogy befrissítse magát.


  21. #46
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Dezső Tomi köszönöm a második futamban a magánversenyünket. Remélem nem védekeztem túl agressziven és nem miattam léptél a végén azonnal ki. Tényleg azt hittem a legutolsó körben hogy nem foglak birni tartani....

    Gratula nagyon szépen mentél.

    György Dániel, előfordul hogy az ember elnéz dolgokat, nem is azért haragudtam rád, de egy fun futamban szerintem a betyárbecsület megköveteli hogy ha valakit kiraksz a pálya szélére, akkor bevárod, bármennyit is vesztesz vele. De ez megint csak az ÉN véleményem, én legalábbis ezt szoktam alkalmazni.

    Szabi bocs hogy fenékbe raktalak, de meg is vártalak utána.
    Köszi, tényleg jó volt Már azt hittem megint sikerül bevetődnöm eléd mint RCHU Bridges Pearl pályán, de most nem sikerült A kilépés nem direkt volt, nyomott egy minidumpot...abban se voltam biztos, hogy beértem a futamon. Az első futamon is jót meccseltünk. Egyszer sikerült az előzés, de a nagyobb tempó miatt elhagytam a pályát és inkább visszaengedtelek, mert így nem éreztem tisztának az előzést. Utána viszont lelassultál, benzin?

  22. #47
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, tényleg jó volt Már azt hittem megint sikerül bevetődnöm eléd mint RCHU Bridges Pearl pályán, de most nem sikerült A kilépés nem direkt volt, nyomott egy minidumpot...abban se voltam biztos, hogy beértem a futamon. Az első futamon is jót meccseltünk. Egyszer sikerült az előzés, de a nagyobb tempó miatt elhagytam a pályát és inkább visszaengedtelek, mert így nem éreztem tisztának az előzést. Utána viszont lelassultál, benzin?
    Beértél, azon vigyorogtam hogy a célban konkrétan belém jött a kocsid és repültünk mindketten. :-)

    Már nem tudom mi történt, az első futam nekem nagyon rosszul jött ki, amikor kikerültem a pályáról akkor nagyon megsérült az autó, utána már kinszenvedés volt pályán tartani, állandóan csúszkáltam, lehet hogy ott kezdtem nagyon erősen csúszkálni, vagy fene tudja. Nem is fejeztem be, mert a 11. körben a sikánban kaptam egy stopandgot, bementem letölteni, persze ahogy jöttem ki rosszul kapcsoltam a limitert és felszaladtam 72 km/órára, mire észbekaptam és bekapcsoltam a limitert. Reménykedtem hogy megúszom, de a box kijáratnál közölte hogy gyorsan hajtottam és kaptam még egy stopandgot. Na arra már nem volt kedvem, amúgy is utolsó előtti kör volt, inkább kiléptem.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  23. #48
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    György Dániel, előfordul hogy az ember elnéz dolgokat, nem is azért haragudtam rád, de egy fun futamban szerintem a betyárbecsület megköveteli hogy ha valakit kiraksz a pálya szélére, akkor bevárod, bármennyit is vesztesz vele. De ez megint csak az ÉN véleményem, én legalábbis ezt szoktam alkalmazni.
    Teljesen igazad van, csak annyira váratlanul ért a dolog, hogy nem is tudtam hirtelen mi történt, hogy lag volt, vagy mi, de a visszajátszásban látszik, hogy egyszerűen eltévedtem a pályán, és nem arra a kanyarra számítottam... Hatalmas bocs mégegyszer...
    Imola továbbra sem lesz a kedvenc pályám...

    A felvezetőkörös lag az csak nálam volt, vagy más is tapasztalta, csak mert akkor utánajárok a dolgoknak, és megszüntetem a probléma forrását.

  24. #49
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, volt 1-2 furcsaság a szerveren. Pl kiváncsi lennék, hogy Zsolti ebből mit látott, mit érzékelt, mert nálam csak egy pillanatnyi lag volt és elé is ugrottam.

    Mondjuk ha máskor is reprodukálni tudnám az jó lenne

    https://www.youtube.com/watch?v=xjfK...ature=youtu.be


    Zsolti autómozgásából úgy látszik mintha ütköztünk volna. Nemtom, elég fura volt
    Nálam ez úgy nézett ki, hogy kb 1 másodpercre megállt minden (lefagyott a kép), aztán ugyanott folytattam, csak közben elém kerültél. Meg egy kicsit össze is zavart az akadás, úgyhogy el is rontottam, inkább bevártam utána mindenkit.

    Egyébként valószínűleg a HWiNFO64 okozta, az szokott nálam ilyen furcsaságokat okozni. Verseny előtt néztem pár dolgot, és elfelejtettem bezárni.

  25. #50
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Életkor
    34
    Üzenetek
    175
    Hát nekem a tegnapi nagyon nagy élmény volt Köszi srácok a csatákat(Huszi,Kristóf...) nagyon komoly volt és iszonyat fair volt.Kristóf a fa*z ki volt veled h a sikánban amikor Huszival jöttünk mögötted, egyszer direkt hamarabb nyomtad a féket nehogy telibe verjelek és majd be fostamDe tetszett h majdnem egész versenyen csatáztunk.Remélem a bajnokság is ilyen jó lesz.
    Ezen a pályán am annyira nem ette meg a gumikat mint Brno-n nekem. Szóval nagyon fajiiiin volt!!

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •