Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (51 összesen)

Téma: HTCM8 Teszt Futam - Imola 2008

  1. #1

    HTCM8 Teszt Futam - Imola 2008



    Szezonhoz közeledvén megtartjuk második tesztünket, melynek célja a repűlő rajt gyakorlása (a pályaspecifikus információk hamarosan), és a két részre osztott időmérő edzés bemutatása.
    A futam mindezek mellet kiváló lehetőség az autóválaszték kipróbálására, amit az eddigiekhez képest a VW Scirocco-val és a Volvo C30 2008-cal teszünk teljessé.
    Gyertek minél többen, hogy ezeket az újdonságokat ki tudjuk próbálni és ősszel induló bajnokságunkon bevezethessük.
    Várunk szeretettel mindenkit, egy fun jellegű körözgetés erejéig.


    Időpont: 2014.08.25 (hétfő)
    Szerver:
    GTR-Masters #1
    Pálya: Imola 2008
    Időjárás: Száraz
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: Q1: 20 perc Q2: 10 perc (Superpole)
    Warmup hossza: 5 perc
    Versenytáv: 2 × 13 kör (R1-en felvezető + 12)
    Gumikopás mértéke: normál
    Üzemanyag fogyasztás mértéke: normál
    Szerverjelszó: masters (a szerver minden regisztrált tag számára nyílt)


    Fontos infók:

    • Névhasználat: Akinek nem megfelelő a névbeállítása nem léphet fel a szerverre és nem is tud nevezni a futamra! Segítséget itt találhattok!
    • Vágások: két kerék teljes terjedelmével kötelező a pályán haladni, a pálya szélét a fehér vonal vagy a rázókő jelzi, a betonozott bukótér már nem a pálya része. A képen látható „B” eset még éppen szabályos, kérünk mindenkit a fenti elvek betartására. Mivel ez egy FUN jellegű bajnokság, így nem vesszük a vágásokat túl szigorúan és nem is fogjuk őket ellenőrizni, mindenkinek a saját becsületére van bízva a kérdés.
    • A futamok alatt chatstop van érvénybe, TILOS zavarni a többieket beírásokkal a gyakorlás befejezése után, a kvalifikáción csak „közérdekű” dolgok írhatóak korlátozott számban a chat-re (segítségkérés, információ), futamon minden nemű beírás tilos egészen az utolsó versenyző leintéséig! Edzés, gyakorlás közben természetesen lehet beszélgetni, tartósabb eszmecsérékre javaslom a TeamSpeak szerverünket.
    • Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A Versenyzői kódex előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára! A kulturált viselkedést minden résztvevőnktől elvárjuk minden körülmények között!
    • A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.


    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide! Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 08. 25. 19:37.

  2. #2
    Hotlap szerver fut, az időket pedig a szokott helyen találjátok!


    Uzsgyi! :-)

  3. #3
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    UP! Bas...s úgy kell vadászni lassan a Race 07 topicot a sok AC között..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #4
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Látom szépen gyűlnek az idők, annyit tennék hozzá hogy a VW mellé hajtsatok meg valami másik gépet is, mondjuk amivel eddig mentetek, vagy amivel most akartok majd indulni,vagy akármit hogy legyen mihez hasonlítani
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 08. 19. 16:57.


  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Látom szépen gyűlnek az idők, annyit tennék hozzá hogy a VW mellé hajtsatok meg valami másik gépet is, mondjuk amivel eddig mentetek, vagy amivel most akartok majd indulni,vagy akármit hogy legyen mihez hasonlítani
    Én meg annyit kérnék, hogy másik autót is legalább olyan elszántsággal hajtsátok és mindkét kocsit setupoljátok is a legjobb tudásotok szerint, mert csak így ér valamit a teszt és így lesz korrekt referencia a másik autó. Köszi!
    Két különböző ember idejét összehasonlítani nem sok értelme van, tehát legalább két autót nyüstöljetek.

  6. #6
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    hupp
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #7
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Nem megy a szerver, csak a masters hotlap szerverre lehet feljelentkezni.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  8. #8
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Nem megy a szerver, csak a masters hotlap szerverre lehet feljelentkezni.
    Szia! Igen, a Hotlap szerveren kell most hajtani az autókat, ahhoz van kapcsolva a prekval!


  9. #9
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Értem.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  10. #10
    No, kicsit megkésve ugyan, de megtörtént a zónák kijelölése repülőrajthoz:

    A kép felső része a formációs zóna eleje, a célegyenes legelső, jobboldali rázókövének vége.
    Az alsó fele pedig a rajtzóna elejét jelöli (Green Flag Line), ami a a kétféle kerítés találkozásánál van, a vége értelemszerűen maga a rajtvonal.

    A repülőrajt lebonyolítását ITT olvashatjátok.

    Utoljára módosította: dingo; 2014. 08. 25. 07:20.

  11. #11
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    No, kicsit megkésve ugyan, de megtörtént a zónák kijelölése repülőrajthoz:

    A kép felső része a formációs zóna eleje, a célegyenes legelső, jobboldali rázókövének vége.
    Az alsó fele pedig a rajtzóna elejét jelöli (Green Flag Line), ami a a kétféle kerítés találkozásánál van, a vége értelemszerűen maga a rajtvonal.

    A repülőrajt lebonyolítását ITT olvashatjátok.

    Nem jelenik meg a kép.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #12
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nem jelenik meg a kép.
    Elvileg javítottam, köszi!
    (Mellesleg tök vicces, mert a „nem jelenik meg a kép” mondat fölött ott vigyorgott a kép, ami nem jelenik meg. Ehhh, nem értem én ezt )
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 08. 25. 07:24.

  13. #13
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg javítottam, köszi!
    (Mellesleg tök vicces, mert a „nem jelenik meg a kép” mondat fölött ott vigyorgott a kép, ami nem jelenik meg. Ehhh, nem értem én ezt )

    Késői lesz a formációs vonal sztem. Előtte van 2 kanyar ha leszünk 25 en egymás mögött fognak menni a kocsik, tehát a 25 autó távolságot minmimum számolj a rávezető kanyartól és akkor még nem is rendeződtek be. A 2 kanyar előtti egyenes lenne célszerűbb a kanyarokban el lehet utána döcögni egymás mellett és utána a mostani vonalig kb rendeződni a kanyarivek miatt kialakult kül. miatt.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #14
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Jól van az így. A 2ik vonal csak a Rajtoló zóna kezdete. Egész a célvonalig ki lehet tolni az indulást, majd az első figyel. Ennyi terület bőven elég felvenni a formát.

  15. #15
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Késői lesz a formációs vonal sztem. Előtte van 2 kanyar ha leszünk 25 en egymás mögött fognak menni a kocsik, tehát a 25 autó távolságot minmimum számolj a rávezető kanyartól és akkor még nem is rendeződtek be. A 2 kanyar előtti egyenes lenne célszerűbb a kanyarokban el lehet utána döcögni egymás mellett és utána a mostani vonalig kb rendeződni a kanyarivek miatt kialakult kül. miatt.
    Lehet, majd kiderül.

    A tesztfutamok tapasztalatai alapján az emberek már a vonal előtt elkezdenek rendeződni, a dupla jobbos miatt meg egyébként is lassabb ott a mezőny.

  16. #16
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Késői lesz a formációs vonal sztem. Előtte van 2 kanyar ha leszünk 25 en egymás mögött fognak menni a kocsik, tehát a 25 autó távolságot minmimum számolj a rávezető kanyartól és akkor még nem is rendeződtek be. A 2 kanyar előtti egyenes lenne célszerűbb a kanyarokban el lehet utána döcögni egymás mellett és utána a mostani vonalig kb rendeződni a kanyarivek miatt kialakult kül. miatt.
    Voltunk fenn múlthéten páran, és a két kanyar előtti egyenesbe rendeződtünk, hát meguntam az életem mire a célvonal felé értünk. Szerintem bőven jó az, van még sok hely rendeződni, annyi hogy előtte már a két kanyarba kicsit max vissza kell venni...


  17. #17
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603

    !



  18. #18
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Voltunk fenn múlthéten páran, és a két kanyar előtti egyenesbe rendeződtünk, hát meguntam az életem mire a célvonal felé értünk. Szerintem bőven jó az, van még sok hely rendeződni, annyi hogy előtte már a két kanyarba kicsit max vissza kell venni...
    így legyen.. nincs bőven hely / illetve elég az, ha 20. rajtot csinálod/ kicsit számolj 25 autóval és a kanyar kijáraton a rázónál írja csak ki utána lassít stb. lehet hamarabb lassítani, rendeződni, lehet ezt , lehet azt.. csak nem ez van kiírva. De nekem nyolc Áki. Most megfogadom én többet nem szólok bele ill. adnék tanácsot vannak itt páran akik mentek így. Ma felmegyek meglesem vagy rajtig megyek, de verseny kimarad sajna.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 08. 25. 19:25.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  19. #19
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Most megfogadom én többet nem szólok bele ill. adnék tanácsot vannak itt páran akik mentek így. Ma felmegyek meglesem vagy rajtig megyek, de verseny kimarad sajna.
    De jöhetnek a tanácsok ettől még, nem mondtam hogy hülyeséget mondanál, mi is gondolkodtunk ezen, de azért van a teszt hogy kipróbáljuk hogy mivan akkor ha...


  20. #20
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    De jöhetnek a tanácsok ettől még, nem mondtam hogy hülyeséget mondanál, mi is gondolkodtunk ezen, de azért van a teszt hogy kipróbáljuk hogy mivan akkor ha...
    Így van.
    Egyelőre egyetlen tétje van a dolognak, hogy teszteljünk és tapasztalatot gyűjtsünk, hogy mi merre hány méter?!

  21. #21
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    De minek Ákos? 2 hete elmondtam ezt TS-en hogy ez lesz, nahh fent voltam nézőként marhára nem rendeződött be a sor,mert a vége nem ért oda a 2/3 -ától meg nem volt pontos. Ha ezt 2 kanyarral előbb teszed 10 mp-el többet döcögsz,de legyen 20.. senki nem hal bele és nem kell rohanni a felzárkózáskor. Huszi így is a vége felé engedte el. Az nem fér a fejembe, hogy 10-20 mp döcögés nem ér meg egy biztos sort? Inkább kockáztatunk, ahelyett, hogy elején biztosra mennénk. Mindenhol döcögnek előtte.. élőben és a többi ligánál is.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #22
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    De minek Ákos? 2 hete elmondtam ezt TS-en hogy ez lesz, nahh fent voltam nézőként marhára nem rendeződött be a sor,mert a vége nem ért oda a 2/3 -ától meg nem volt pontos. Ha ezt 2 kanyarral előbb teszed 10 mp-el többet döcögsz,de legyen 20.. senki nem hal bele és nem kell rohanni a felzárkózáskor. Huszi így is a vége felé engedte el. Az nem fér a fejembe, hogy 10-20 mp döcögés nem ér meg egy biztos sort? Inkább kockáztatunk, ahelyett, hogy elején biztosra mennénk. Mindenhol döcögnek előtte.. élőben és a többi ligánál is.
    söri, megint hülyeségeket beszélsz. A levegőbe. Tökéletesen fel volt állva a sor, már a zöld zászlós zóna előtt. Egyedül Illés András hibázott az utolsó előtti helyen, mert túl nagy távolságot hagyott.

  23. #23
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    söri, megint hülyeségeket beszélsz. A levegőbe. Tökéletesen fel volt állva a sor, már a zöld zászlós zóna előtt. Egyedül Illés András hibázott az utolsó előtti helyen, mert túl nagy távolságot hagyott.
    te már csak tudod, mikor én felülről néztem nézőként te meg az autóban ültél.. beszarok.. csakazértis? nézd majd vissza a replayt. Ha meg megnézted akkor mást néztünk. Mindenképpen rosszabb, ha + 10 mp van a rendeződésre, mint rohannak a végén az első után mi? édes istenem..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #24
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    te már csak tudod, mikor én felülről néztem nézőként te meg az autóban ültél.. beszarok.. csakazértis? nézd majd vissza a replayt. Ha meg megnézted akkor mást néztünk. Mindenképpen rosszabb, ha + 10 mp van a rendeződésre, mint rohannak a végén az első után mi? édes istenem..
    Hát nem tudom Söri én visszanéztem a replayt és nemigen látok problémát. Egyedül az utolsó sor maradt le kicsit jobban, de nekik is még bőven lett volna idejük fél autóval feljebb jönni..... Sőt, konkrétan először ők is jól voltak aztán lemaradtak... Szerintem simán kivitelezhető volt így is, meg ha előrébb lett volna akkor is.



  25. #25
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    te már csak tudod, mikor én felülről néztem nézőként te meg az autóban ültél.. beszarok.. csakazértis? nézd majd vissza a replayt. Ha meg megnézted akkor mást néztünk. Mindenképpen rosszabb, ha + 10 mp van a rendeződésre, mint rohannak a végén az első után mi? édes istenem..
    Csak valószinüleg más szerverre léptél fel.

    Mert alig jöttük ki a kanyarból már így álltunk. Mindkét kép ugyanabban a pillanatban készült. A visszajátszás időn látszik.

    capture_2014-08-26_00-00-50.jpgcapture_2014-08-25_23-54-31.jpg



    Ha innen elrontódik a sor annak semmi köze a távolsághoz. Mert itt az utolsó két pilótán kivül egyben volt a mezőny. Úgy, hogy még rá se kanyarodtunk az fő ívre. Pillanatok alatt rendeződött a formáció.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •