Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 82 (82 összesen)

Téma: HTCM8 Teszt Futam - Brno 2008

  1. #76
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor kijelenthetjük, hogy a VW gyorsabb Brno-ban.
    Imola eldönti, de kétségtelen hogy ha megülöd gyorsabb mint a tdi és a bmw-nél is rezgeti a lécet, de nem hinném hogy ez baj kéne hogy legyen, hagy rezgesse.
    Any Given Sunday!

  2. #77
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Imola eldönti, de kétségtelen hogy ha megülöd gyorsabb mint a tdi és a bmw-nél is rezgeti a lécet, de nem hinném hogy ez baj kéne hogy legyen, hagy rezgesse.


  3. #78
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Imola eldönti, de kétségtelen hogy ha megülöd gyorsabb mint a tdi és a bmw-nél is rezgeti a lécet, de nem hinném hogy ez baj kéne hogy legyen, hagy rezgesse.
    Én azt mondom egyelőre, hogy Brno-ban gyorsabb, nem általában. Lehet, hogy már Imola sem fog annyira feküdni neki. És még megnézném egy gyors pályán is, mint pl. Road America. Ezután lehet levonni egy végkövetkeztetést, ami azt hiszem az lesz, ha nem derül ki valami váratlan, hogy egy bevállalható, de kockázatos típusa és emellett érdekes színfoltja lesz a bajnokságnak.
    Utoljára módosította: prost; 2014. 08. 14. 19:33.

  4. #79
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    ... még megnézném egy gyors pályán is, mint pl. Road America. Ezután lehet levonni egy végkövetkeztetést, ...



    Akkor ezt most tippnek veszem / vesszuk. Megnezzuk mit lehet tenni az ugyben.





    (telefonrol)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  5. #80
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Imolában már előjön ez a csúszik oldalra a tempós kanyarokban és sosem áll meg szindróma. Várjuk a szetet Prost! Ám ugye itt a kérdés mennyiért vállalod ezt a bajnokságra is?

    Brno-ban a time trialban volt gyorsabb ugye? Ott nem fogy a gumi? Már csak azért kérdem ,mert azért Brno eszI csúnyán az első kerekesekét. /bár toga 37 -es kopása után a hátsókét is. /

    Ha számít valamit. Én tegnap kipróbáltam Spa 08 -as pályán versenyen is. Idömérőn ott 2:30:6 volt a legjobb Hondás időm. Most 30:9 lett , igaz nem is mentem rajta 200 kört. Ehhez képest utolsó nap felmentem a Siroccoval és Prost első Brno -i szetjével minimális alakítással / kormányszög, . guminyomás , első dőlés/ 30:4 -et mentem fél óra gyakorlás után. / és az én jelenlegi egy lábas vezetésemmel is láttam benne 3-4 tizedet. Az élmenők minden bizonnyal 29 .5 -et mennének vele, ami már majdnem egy él bmw-s idő. / ami a szembeötlő, hogy nagyon jól kanyarodik így "könnyebb vele ugyanazt a jó időt megfutni körröl-körre, míg pl a Hondával lényegesen jobban kell figyelni, hogy a kanyarokban be is kanyarodjon / Viszont versenyen sem volt rossz, de lényegesen többet kell figyelni rá, hogy apexen ne másszon, mert ez ,ha elindul sosem akar megállni. A gumi nem mondta be rendes versenytáv ( 9 kör ) alatt. Tehát 30 alatti volt a kopás, pedig tiportuk neki. De versenytempóban nem biztos többet tudott ,mint a Honda. / köridőkben kb. egál lehetett vagy kicsit elmaradt. / De ezekhez a prekis időkhöz ill. a jó tempóhoz kellett Prost szetje. Ehhez az autóhoz mindenképp kell szet a többitől függetlenül, mert különben lényegesen lassabb szerintem vele az ember. Pl nekem Brno -n Prost 2 szetje között fél mp volt És megmondom őszíntén ,hogy én biztos nem mentem volna el addig és abba az irányba a szetelésben míg ő elment. Nem ttudom mennyi idő kellett hozzá neki, de mindenképp aki ezt az autót választja majd vegye figyelembe ez nem azaz odaülök és megyek vele egy jó időt elsőre autó. Szerintem.. / nagy dilemma lesz megint mifelé legyen az az ótó.. Prost kellett neked szetet csinálni /
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 08. 14. 23:46.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  6. #81
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ...de mindenképp aki ezt az autót választja majd vegye figyelembe ez nem azaz odaülök és megyek vele egy jó időt elsőre autó... /
    Érdekes nekem pont az ellenkezője a tapasztalatom, én a preq-s időmet brnoban egy olyan settel futottam, amin csak a kerékdőlést, a fékelosztást, a kormányszöget állítottam, és még visszakattintottam egyet-egyet az 5-ik és 6-ik fokozaton.
    Mondjuk messze nem megyek annyit mint ti, én ha 30 kört tudok menni felkészülésként az már soknak számít, úgyhogy nem vagyok hozzászokva túlságosan semmilyen autóhoz, és ilyen szempontból a setelést is el szoktam lazsálni... De éppen ezért tartom különösnek, hogy gyakorlatilag alap settel olyan időt tudtam menni vele, mint amilyet mentem...

  7. #82
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes nekem pont az ellenkezője a tapasztalatom, én a preq-s időmet brnoban egy olyan settel futottam, amin csak a kerékdőlést, a fékelosztást, a kormányszöget állítottam, és még visszakattintottam egyet-egyet az 5-ik és 6-ik fokozaton.
    Mondjuk messze nem megyek annyit mint ti, én ha 30 kört tudok menni felkészülésként az már soknak számít, úgyhogy nem vagyok hozzászokva túlságosan semmilyen autóhoz, és ilyen szempontból a setelést is el szoktam lazsálni... De éppen ezért tartom különösnek, hogy gyakorlatilag alap settel olyan időt tudtam menni vele, mint amilyet mentem...
    Ha 30 kört tudnék gyakorolni, de boldog lennék Én sem megyek többet sőt. Talán annyiban jobbak ezek, hogy ismerjük, mint BRNO-t , mind Imolát vagy akár Road America -t. Jahh a 200 kört úgy értettem, hogy Spa-n biztos mentem annyit összesen Hondával. Siroccoval meg nem. Bocs , ha féleérthetően fogalmaztam.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •