Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (82 összesen)

Téma: HTCM8 Teszt Futam - Brno 2008

  1. #51
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Srácok!

    Itt akkor nagy tévedésben vannak többen a Cheates a VW-nél nem a mostani állapotot tükrözi, hanem hónapokkal ezelőtt ez autó és a 2008-as C30 legalább 2mp azaz KETTŐ MÁSODPERCCEL verte bármelyik autót. Ez jelen állás szerint nem látható a prekvali lista és a első verseny alapján, de persze ez nem jelent semmit. Valószínűleg a Simbines srácok javították a dolgot legalábbis a C30 esetében biztos mert hasonlóan gyors volt mint a VW és most meg sehol nincs. Talán emlékeztek rá Szabiék anno szerették volna berakni de +10 vagy 20kg súlybüntetéssel a gyorsasága miatt, de aztán végül ez elmaradt. Jelen állás szerint súly nélkül menne a bajnokságban, de természetesen még további tesztekre van szükség.







  2. #52
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    ...Ha benne marad a pakliban, akkor jó választás lehet. Ez mikorra fog eldőlni? Vagy már biztos, hogy választható kocsi?

    Hogy mikorra fog hivatalosan eldőlni azt nem tudom (nyilván belátható időn belül el kell dönteni pár dolgot, hiszen vészesen közeleg a szeptember), de privát véleményem szerint maradhat.
    Ahogy a véleményeket olvasgatom és a teszteredményt nézem nem torony magasan jobb minden másnál, de kétségtelen, hogy a gyorsabb autók közé tartozik.
    Mondjuk az is igaz, hogy – ahogy te is mondtad – egy tesztből messzemenő következtetést levonni...

  3. #53
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Itt akkor nagy tévedésben vannak többen a Cheates a VW-nél nem a mostani állapotot tükrözi, hanem hónapokkal ezelőtt ez autó és a 2008-as C30 legalább 2mp azaz KETTŐ MÁSODPERCCEL verte bármelyik autót.
    Azért ez nem épp így volt. Nem hónapokkal ezelőtt, hanem az STCC2 megjelenésekor volt a VW cheates, vagyis 3 éve. Új játék kiadásánál meg előfordulnak bugok. Akkor le volt tesztelve és jóidőre parkolópályára került. De 2 másodperc előnye azért közel sem volt, akkor sem a sciroccónak.

  4. #54
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Ezt a csítert nem úgy értettem... Nem sokkal jobb mint bármi más, mentem anno a vw-el, amikor még csíter volt, ahhoz képest sokat "romlott", de számomra elég fura, hogy gyakorlatilag set nélkül gyorsabb voltam vele, mint bármi más autóval, amire esetleg volt setem is már régebbről. A vw-el meg annyit csináltam, hogy adtam neki egy kis dőlést, azt had szóljon.
    És nemtom, hogy ez miért van, nemhiszem, hogy én lennék ennyire jó, talán az alap setupja lett ilyen bitang.

  5. #55
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Felraktam a replayeket.

    Q1
    Q2
    R1
    R2


  6. #56
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    A napokban nem csinálunk egy ilyen rögtönzött wtcc-s tesztet? ma, v esetleg holnap? Jó lett volna jönni hétfőn de nem értem rá.

  7. #57
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    A napokban nem csinálunk egy ilyen rögtönzött wtcc-s tesztet? ma, v esetleg holnap? Jó lett volna jönni hétfőn de nem értem rá.
    A következő kollektív tesztünk 08.25.-én hétfőn lesz Imolában a szerver jelenleg is fut lehet tolni az időket hamarosan ki is lesz hirdetve. A szerver 0-24h-ig megy GTR-masters hotlap van hozzá PREKVALI lista is.
    Utoljára módosította: Zoliee; 2014. 08. 13. 10:47.







  8. #58
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    A következő kollektív tesztünk 08.25.-én hétfőn lesz Imolában a szerver jelenleg is fut lehet tolni az időket hamarosan ki is lesz hirdetve. A szerver 0-24h-ig megy GTR-masters hotlap a neve lesz hozzá prekvali lista is.
    Azt értem, csak amiatt kérdeztem, hogy ha esetleg lenne igény még fun tesztre, ha már 8-10 ember összegyülne az is jó, akár brnoban is, gyakorolgathatnánk. Én, vagy bárki más indítana egy szervert a hétfőihez hasonló adatokkal aztán gurulhatunk mi csak úgy magunkban is, nem muszáj 2 hetet várni a köv kollektív tesztre. Autókat kipróbálni, rajtot gyakorolni. Nekem spec az egyedül hotlapozásnál fontosabb, hogy versenyen mit tud a scirocco, ezért érdekenének a közös tesztek.

  9. #59
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Azt értem, csak amiatt kérdeztem, hogy ha esetleg lenne igény még fun tesztre, ha már 8-10 ember összegyülne az is jó, akár brnoban is, gyakorolgathatnánk. Én, vagy bárki más indítana egy szervert a hétfőihez hasonló adatokkal aztán gurulhatunk mi csak úgy magunkban is, nem muszáj 2 hetet várni a köv kollektív tesztre. Autókat kipróbálni, rajtot gyakorolni. Nekem spec az egyedül hotlapozásnál fontosabb, hogy versenyen mit tud a scirocco, ezért érdekenének a közös tesztek.
    Persze, ha van érdeklődés és összegyűlnek az emberek, akkor lövünk egy szervert azon nem múlik. Csak akkor szerveződjetek itt a fórumba aztán sikítsatok


  10. #60
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Azt értem, csak amiatt kérdeztem, hogy ha esetleg lenne igény még fun tesztre, ha már 8-10 ember összegyülne az is jó, akár brnoban is, gyakorolgathatnánk. Én, vagy bárki más indítana egy szervert a hétfőihez hasonló adatokkal aztán gurulhatunk mi csak úgy magunkban is, nem muszáj 2 hetet várni a köv kollektív tesztre. Autókat kipróbálni, rajtot gyakorolni. Nekem spec az egyedül hotlapozásnál fontosabb, hogy versenyen mit tud a scirocco, ezért érdekenének a közös tesztek.
    Igazad van, de az elméleti maximumot is jó lenne látni, mi van benne. Erre jó a TT. Megkérnélek Téged is, meg a többi él-boy-t, hogy nézze meg, van-e még ennél több a VW-ben. Adok hozzá kört, sört, setupot, mindent. A BMW-s idő ehhez képest 2.05.9. Azt is meg lehet még küldeni persze.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  11. #61
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Ja, hát persze, csak abban nem függök senkitől, bármikor ki tudom próbálni. Meghajtom én is, köszi a cuccokat.

    Szóval ha ilyen 8-9-10 körül valakiket még érdekelne a karikázás szóljatok aztán csapathatjuk

  12. #62
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, de az elméleti maximumot is jó lenne látni, mi van benne. Erre jó a TT. Megkérnélek Téged is, meg a többi él-boy-t, hogy nézze meg, van-e még ennél több a VW-ben. Adok hozzá kört, sört, setupot, mindent. A BMW-s idő ehhez képest 2.05.9. Azt is meg lehet még küldeni persze.
    Mondjuk csütörtökön /holnap/ Imolán? Úgy tudom semmilyen ligának nincs semmilye akkor.
    Prost miaza .ta fájl? A VW brno_on -os szet volt a régi? Én meg azt próbálgattam. Mondjuk sztem Imolán kéne akkor már próbálgatni, mert az csak nem annyira bmw-s nek mondott pálya.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 08. 13. 11:53.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #63
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    a VW brno_on -os szet volt a régi? én meg azt próbálgattam. Mondjuk sztem Imolán kéne akkor már próbálgatni, mert az csak nem annyira bmw-s nek mondott pálya.

    Prost miaza .ta fájl?
    Timetrial fájl. Bemásolod, követed, levered. A setup kicsit módosított.

  14. #64
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, hát persze, csak abban nem függök senkitől, bármikor ki tudom próbálni. Meghajtom én is, köszi a cuccokat.

    Szóval ha ilyen 8-9-10 körül valakiket még érdekelne a karikázás szóljatok aztán csapathatjuk
    Én ráérek. Akkor Brno08 a pálya?

  15. #65
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Én ráérek. Akkor Brno08 a pálya?
    uhhum, menjünk ott, hátha a friss emlékek miatt, jönnek még többen

  16. #66
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Életkor
    34
    Üzenetek
    175
    én is jönnék ha ugy van

  17. #67
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Lövök egy szervert akkor majd a #2-es lesz az.

    Írjátok meg mit akartok quali, körök ilyesmik.


  18. #68
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Lövök egy szervert akkor majd a #2-es lesz az.

    Írjátok meg mit akartok quali, körök ilyesmik.
    pl fél óra kvali, 13 karika

  19. #69
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    küdd neki Áki!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  20. #70
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Na elindítottam a #2-es szervert. 30 perc Q, 13 kör verseny. Majd szavazgassátok át meg mittudomén, én nemtudom még hogy akarja-e a gépem


  21. #71
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, de az elméleti maximumot is jó lenne látni, mi van benne. Erre jó a TT. Megkérnélek Téged is, meg a többi él-boy-t, hogy nézze meg, van-e még ennél több a VW-ben. Adok hozzá kört, sört, setupot, mindent. A BMW-s idő ehhez képest 2.05.9. Azt is meg lehet még küldeni persze.
    Józsi nyugtass meg hogy ezek timetrial körök
    Any Given Sunday!

  22. #72
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Józsi nyugtass meg hogy ezek timetrial körök
    Igen, azok.

    online most 2-06-419, csak a szerver nem küldi át az adatot.
    Utoljára módosította: prost; 2014. 08. 13. 20:32.

  23. #73
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, azok.
    pfuh akkor megnyugodtam egyebkent en mar sokat nem ereztem a bmw-ben, elegge kor-osszerakos volt.
    Any Given Sunday!

  24. #74
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    pfuh akkor megnyugodtam egyebkent en mar sokat nem ereztem a bmw-ben, elegge kor-osszerakos volt.
    Akkor kijelenthetjük, hogy a VW gyorsabb Brno-ban.

  25. #75
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Életkor
    34
    Üzenetek
    175
    Akkor ha jol latom 60ezreddel bizonyosult gyorsabbnak?

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •