Találatok: 1 - 13 (13 összesen)

Téma: Nyílt FunRace: Avus (Mini)

  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    Nyílt FunRace: Avus (Mini)

    Gurulnak tovább a GTR-Masters szervezésű nyílt futamok! Célunk egy rendszeres, állandó, ingyenes FunRace sorozat megrendezése megszokott időközönként (hétfő?) a Race07-tel, és hivatalos kiegészítőivel, de emellett persze szerepet kapnak majd érdekes és izgalmas addon pályák, és autók egyaránt! Nyitni próbálunk olyan új pályák, és versenygépek felé, amiket eddig különböző okok miatt még nem használtunk a bajnokságban. Nem az unalomig ismert, begyepesedett autókkal és pályákon csapatnánk!
    A sorozat további motívációját, létrejöttét itt olvashatod.

    Tizennegyedik állomásunk berlini AVUS utcai pálya lesz. Tökre egyszerű , Norisring-nál is egyszerűbb, régi pályáról van szó. Egy visszafordító, egy nagy kanyar, és egy sikánszerűség alkotja. Mini morissal megyünk, ami reményeink szerint szoros, szélárnyékozós, lesodródós küzdelmeket hoz.


    Időpont: 2014. augusztus 4. (hétfő)
    Pálya: AVUS (Letöltés vagy Letöltés )
    Autó: Mini (Race07)

    Időjárás: Változó
    Gyakorlás kezdete 20:00
    Időmérő kezdete:
    20:30
    Verseny kezdete: 21:00
    Versenytáv: 2 x 20 perc
    Benzinfogyasztás / gumikopás: normál / normál
    Rajt: állórajt mindkét futamon (második futamon fordított rajtrács)
    Segítség: Futamainkon minden vezetési segítség kikapcsolva, kivéve az automatikus kuplungot. Kötelező belső nézet nincs.

    Az induláshoz szükséges feltételek:

    • A Race07 alap szoftver.
    • Profil létrehozása a Race07-ben valós néven nemzetközi formában - ez fontos, nálunk mindenki az igazi nevén versenyez
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani pontosan azt, ami a Race 07-ben is a profilod neve. Ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap, ha fellépsz a szerverre. Bővebben itt: Névhasználat
    • Szerver: GTR-Masters.hu #3 (Ha megtelünk #2-es szervert is beállítjuk) - Jelszó: itt olvasható
    • Stabil internet kapcsolat, 180 ms alatti ping-gel. Ellenőrizni itt tudjátok (PingTest), a budapesti szerverrel teszteljétek.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, erről bővebben a Versenyzői kódexben olvashattok.
      Fontos eltérés a bajnoki futamainkhoz képest, hogy funrace-en ha valakit szabálytalanul előzöl meg, vagy véletlenül meglöksz hátulról, akkor ha a körülmények engedik, várd meg és add vissza a pozíciót!



    Várjuk észrvételeitekek, javaslataitokat a sorozattal kapcsolatban:Nyílt FunRace ötletelő!
    Ide ebbe a topikba pedig jöhetnek az általános kérdések és megbeszélni valók a futammal kapcsolatban, illetve a kevésbé rutinosabb versenyzőknek is szívesen segítünk megtenni a kezdő lépéseket, kérdezzetek csak bátran!
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel és jó körözést mindenkinek!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on is!




    #3-as szerver üzemel, egyelőre száraz időjárással, ez idővel változni fog, a futamon is változhat.
    A sikánban, a bólyáknál csak okosan, senkit se kenjünk fel. Az álló "kolbászok", sárga reklámtáblák is kemények tudnak lenni, nem érdemes vágni.
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 07. 31. 18:05.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    UP. Holnap de gyertek! Nem?

  3. #3
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Háááá' mááá megin Mini! Aztán múltkor meg kaptam az oltást, hogy nem lehetnek megint retro kocsik!

    Pedig egy kis Termas vmi gépekkel vagy Snetterton vmi W(B)TCC jellegűvel...nem is értem ezek az angol pályák miért vannak ennyire mellőzve, inkább megyünk vmi GTL-es szuper amcsi/kanadain amiről még nem is hallottam :/
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #4
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Háááá' mááá megin Mini! Aztán múltkor meg kaptam az oltást, hogy nem lehetnek megint retro kocsik!

    Pedig egy kis Termas vmi gépekkel vagy Snetterton vmi W(B)TCC jellegűvel...nem is értem ezek az angol pályák miért vannak ennyire mellőzve, inkább megyünk vmi GTL-es szuper amcsi/kanadain amiről még nem is hallottam :/
    Ne sírjál, gyere aztán kilökdöslek! Feltéve ha hazaérek, időben!

    De amúgy porsche is lehetne már!

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Háááá' mááá megin Mini! Aztán múltkor meg kaptam az oltást, hogy nem lehetnek megint retro kocsik!
    Pedig egy kis Termas vmi gépekkel vagy Snetterton vmi W(B)TCC jellegűvel...nem is értem ezek az angol pályák miért vannak ennyire mellőzve, inkább megyünk vmi GTL-es szuper amcsi/kanadain amiről még nem is hallottam :/
    'Átezt gyorsan kellett összerakni...
    Igazából nem nagyon merek dupla ismeretlent berakni az egyenletbe, szóval vagy kocsi, vagy pálya legyen ismeretlen, új. Túlszűkíteni sem merem (kiegészítők). Mostmegmég 1 hét sem volt szóval, tuti vmi picit, könnyűt kellett választani.
    Érted, most beraknánk Snetterton-ra azt a régi TOCA-s gépparkot, mert talán passzolnak is, sokan emlegették már, nem tudom mennyi lenne a létszám. Megláttyuk...
    Eztaz Argentín Termászt kerestem elötte, de nem leltem.
    Javaslatokat szívesen várok az ötletelő topikba.
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 08. 04. 19:22.

  6. #6
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Ne sírjál, gyere aztán kilökdöslek! Feltéve ha hazaérek, időben!

    De amúgy porsche is lehetne már!
    Nem jövök ma, lökd ki helyettem a Kristófot, még adok is egy sört (de replayt küldjél )

    @Kettel

    Értem, akkor amit írtam gondold át az ötletelőbe...erre a hónapra evvel illetve a wtcc-s témával ki is merült az ötletelésem
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  7. #7
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Nem jövök ma, lökd ki helyettem a Kristófot, még adok is egy sört (de replayt küldjél )

    @Kettel

    Értem, akkor amit írtam gondold át az ötletelőbe...erre a hónapra evvel illetve a wtcc-s témával ki is merült az ötletelésem
    Gyáva...

    Kristófot meg majd jól megvárom és egy lekörözésnél kirakom, mert azért a sör az sör!

  8. #8
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Kristófot meg majd jól megvárom és egy lekörözésnél kirakom, mert azért a sör az sör!
    Ez a beszéd, ezt már szeretem Mintha Zsolesz vagy én lennék, nincs kegyelem.....mert azért a sör az sör, mondjuk egy sör nem sör....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  9. #9
    Horváth Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Város
    Kincsesbánya
    Életkor
    32
    Üzenetek
    11
    Jó futam volt, végén még esett is, kösz a lehetőséget, ha máskor is lesz szerintem jövök, kár a végéért, önhibán kívül kellett feladnom. - Attila Horváth

  10. #10
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg VAKTERMESZ írta Hozzászólás megtekintése
    Jó futam volt, végén még esett is, kösz a lehetőséget, ha máskor is lesz szerintem jövök, kár a végéért, önhibán kívül kellett feladnom. - Attila Horváth
    Azért a második futamon javíthattál volna. Cica ide, vagy oda, volt második futam is.

    Sry srácok a kellemetlenekért. Nemtudom honnan jöttek.

    Futamból, nekem mind a kettő kellemesen telt. Az felhőszakadásosnál egyre izgalmasabbá váltak a dolgok, és szépen jöttem is előrefele. A második futamon is végig voltak partnereim. Utolsó kanyaros előzéssel.

    Tömeg kellett volna ide...

  11. #11
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Nem volt rossz, mondjuk ha ide is összejövünk huszon x-en, akkor elég jót lehetett volna csapatni, de így se lett volna rossz, ha be tudom fejezni a futamaimat...
    Az elsőben sajnos elkaptam egy betongumibálát mikor leszakadt az ég, és megmakkant az autó, pedig elég szoros lett volna a vége elnézve a befutót...
    A másodikon meg sajna valamiért esőgumit rakott nekem a masina, pedig nem is jártam a beállításoknál a két futam között, sőt néztem is az rtt-t, hogy 5% a víz az íven, arra meg bőven jó a slick...
    Itt is bocsi mégegyszer Fedor, nem igazán értettem, hogy miért nem fordul ott az autó, próbáltalak elkerülni, de sajna a forgatás lett a vége. (Csak azt sajnálom, hogy nem Kristófot találtam el, mert akkor legalább sört kaptam volna... )
    De az vigasztal, hogy mikor kiléptem, már újra vezettél, úgyhogy talán így kicsit élvezetesebbé tettem a futamodat
    Tanulság: Mindig csekkoljátok a beállításokat mielőtt kiléptek a rajtrácsra!

  12. #12
    Horváth Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Város
    Kincsesbánya
    Életkor
    32
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Azért a második futamon javíthattál volna. Cica ide, vagy oda, volt második futam is.

    Sry srácok a kellemetlenekért. Nemtudom honnan jöttek.

    Futamból, nekem mind a kettő kellemesen telt. Az felhőszakadásosnál egyre izgalmasabbá váltak a dolgok, és szépen jöttem is előrefele. A második futamon is végig voltak partnereim. Utolsó kanyaros előzéssel.

    Tömeg kellett volna ide...
    Ez igaz, de eléggé felbosszantott szép szóval élve és teljesen kiment a fejemből, hogy van 2. verseny. Beállítások, meg kormány nélkül nehezen tudtam volna tartani az élmezőnyt, de ott 3-an elvoltunk , szinte minden körben történt valami.

  13. #13
    Tóth Peti Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 07.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    14
    Jó volt, tetszett, lehettünk volna többen is, de tudjuk be az uboraszezonnak, nyaralás-jóidő-stb. Az első futamon a leszakadó eső vagány volt, sajnos pár perccel a vége előtt én is túlvállaltam a sikánt, totálkár lett a vége, mielőtt elcsúsztam a végtelenségbe...
    Második futamon összeakadtunk az elején, részint az én hibám volt, elégettem a gumit és nem tudtam visszahűteni, féltáv előtt fél kör hátrányból feladtam.
    Tetszett, jó volt, köszi!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •