Szavazás eredménye: Mely napokon legyenek az AC teszt bajnokság futamai? (több válasz is adható)

  • Hétfő

    19 21,84%
  • Kedd

    22 25,29%
  • Szerda

    17 19,54%
  • Csütörtök

    33 37,93%
  • Péntek

    18 20,69%
  • Szombat

    23 26,44%
  • Vasárnap

    41 47,13%
Szavazók
87 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 109 (109 összesen)
  1. #101
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt hol olvastad?
    Mit?
    Hogy vasárnap 8-kor lesz?
    Konkrétan sehol csak logikai úton elindulva ha lesz akkor valszeg 8kor lesz a GTR helyén.
    Vagy mikor lenne? Délután 2-kor?

  2. #102
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a prekval nem teljesen úgy működik, mint a korábbi bajnokságainkban, a rendszer pontos leírása itt olvasható: AC Prekval és nevezési rendszer

    Röviden tömören, ez a rendszer óránként automatikusan indít verseny szervereket, amennyiben van rá nevező. A futamok mindig óra egészkor kezdődnek, az ellőtte lévő fél órás intervallumban lehet rájuk nevezni, tehát napi 24 db futamot is tolhatnánk minden nemű szerver állítás és szervezői beavatkozás nélkül. A csütörtök és vasárnap esti 9 órai menet lett kinevezve a bajnokság hivatalos futamainak!

    nem lehetne megoldani pofon egyszuerűen h a prekval oldalon a csütörtöki és vasárnapi futamra lehessen nevezni? (egyrészt legalább látni leghetne h hányan , kik melyik napon fognak indulni)

    gyakorlásra nem túl jó ez a nevezéses prekvalos szerverindítósdi...
    inditsatok legyetek szívesek egy pickup servert rövidebb q-val rövidebb versenyekkel...így is autómatikus minden !!!!hét elején kell elindítani és egy hét múlva átírod a pályát
    szerintem akkor ma se az ürességtől kongana a serveretek, szépen este fele gyülekezne a banda (ahogy minden este) , és gyakorolhatnánk a rajtokat , előzési pontokat stb mellesleg sok jó futamottapasztalata állna mögöttünk és jól szórakoznánk készülés közben...
    teljes futamtávokat nem nagyon tolnék én hétközben, de pár körös versenyekkel szívesen gyakorolnék a bajnokira és szerintem elég sokan(szerintem úgy nem is lenne elég 1 server) így hogy hazaesek melóból és ránézek az órára h 40 perc múlva mehetek versenyezni és akkor se biztos h tudok teljesen 10-ig maradni elég kiábrándító...

  3. #103
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nem lehetne megoldani pofon egyszuerűen h a prekval oldalon a csütörtöki és vasárnapi futamra lehessen nevezni? (egyrészt legalább látni leghetne h hányan , kik melyik napon fognak indulni)
    Ez a távlati cél, de pofon egyszerűen jelenleg nem lehet megoldani...

    gyakorlásra nem túl jó ez a nevezéses prekvalos szerverindítósdi...
    inditsatok legyetek szívesek egy pickup servert rövidebb q-val rövidebb versenyekkel...így is autómatikus minden hét elején kell elindítani és egy hét múlva átírod a pályát
    Igen, azt mindenképpen akartam indítani, csak még a kiírásokkal piszmogok...

  4. #104
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Mit?
    Hogy vasárnap 8-kor lesz?
    Konkrétan sehol csak logikai úton elindulva ha lesz akkor valszeg 8kor lesz a GTR helyén.
    Vagy mikor lenne? Délután 2-kor?
    9-re írtam ki. Ez még később persze igény szerint változhat, de az első futam vasárnap is 9-kor lesz, amúgy sem lesz hosszú az első menet.
    Mint korábban írtam ne a GTR-es beidegződésekből indulj ki, ez még egyelőre nem annak a folytatása...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 15. 21:32.

  5. #105
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a távlati cél, de pofon egyszerűen jelenleg nem lehet megoldani...





    Igen, azt mindenképpen akartam indítani, csak még a kiírásokkal piszmogok...

    laikus vagyok a rendszeretekkel kapcsolatban , de nem lehet simán csak átírni a kezdési időpontot , dátumot a serverindítós programban , bat fájlban vagy akármiben , ha nem erőltetitek h állandóan újrainduljon percre pontosan stb? mert hasonló dolgokat próbáltam AC serverindítással és kb ennyi az egész...

    amúgy hány körös lesz a verseny? mert azt nem láttam kiírva

  6. #106
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    laikus vagyok a rendszeretekkel kapcsolatban , de nem lehet simán csak átírni a kezdési időpontot , dátumot a serverindítós programban , bat fájlban vagy akármiben , ha nem erőltetitek h állandóan újrainduljon percre pontosan stb? mert hasonló dolgokat próbáltam AC serverindítással és kb ennyi az egész...

    amúgy hány körös lesz a verseny? mert azt nem láttam kiírva
    Nem ilyen egyszerűen működik a cucc, ha csak úgy át kéne írni két számot, már megtettem volna, de az a végcél, amit te is mondasz.
    Illetve nincs felkészítve arra, hogy párhuzamosan két versenyre való nevezést is kezeljen, ez egy teljesen új és rendhagyó ötlet volt most a részünkről a tesztkupa lebonyolítását illetően.

    Minél többet kérdezősködsz, annál később lesz időm azt is kiírni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 15. 21:13.

  7. #107
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    9-re írtam ki. Ez még később persze igény szerint változhat, de az első futam vasárnap is 9-kor lesz, amúgy sem lesz hosszú az első menet.
    Mint korábban írtam ne a GTR-es beidegződésekből indulj ki, ez még egyelőre nem annak a folytatása...
    Az jo, amugy ha kiforrja magát akkor viszont gtr utód lehet és remélem hogy lesz is, mert hiányzik a taktikázási lehetőség meg a 90perces futamok.

  8. #108
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Na pörgessük fel az eseményeket kicsit, mert punnyadni kezd itt minden.
    Ahogy én látom, és csinálnám...(csak ötlet)
    Mivel sokan vagyunk, más-más igényekkel, ezért arra gondoltam, hogy szét lehetne osztani az AC-t 3 fő részre.
    1: FWD-sek
    2: RWD-sek
    3: Old Car-veterán (next gen GTL)
    kategóriákra.

    Alapanyagokból sztem már jól állunk, és mindenki megtalálná a magának valót.
    Nyitnák ezeknek 3 fő topikot, benne altopikokka, és ott folynának a kategóriák megbeszélése. Igy nem lenne az egész topik egy nagy egyveleg.
    Minden fő topiknak lenne egy állandó szervere, adminja+segitők, mert egy- két ember ezt lehetetlen hogy az egészet irányitsa és vezesse.
    A 3 fő kategórián belül pedig mehetne a megbeszélés, egyeztetés a bajnokságok és egyébb dolgokról.

  9. #109
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Na pörgessük fel az eseményeket kicsit, mert punnyadni kezd itt minden.
    Ahogy én látom, és csinálnám...(csak ötlet)
    Mivel sokan vagyunk, más-más igényekkel, ezért arra gondoltam, hogy szét lehetne osztani az AC-t 3 fő részre.
    1: FWD-sek
    2: RWD-sek
    3: Old Car-veterán (next gen GTL)
    kategóriákra.

    Alapanyagokból sztem már jól állunk, és mindenki megtalálná a magának valót.
    Nyitnák ezeknek 3 fő topikot, benne altopikokka, és ott folynának a kategóriák megbeszélése. Igy nem lenne az egész topik egy nagy egyveleg.
    Minden fő topiknak lenne egy állandó szervere, adminja+segitők, mert egy- két ember ezt lehetetlen hogy az egészet irányitsa és vezesse.
    A 3 fő kategórián belül pedig mehetne a megbeszélés, egyeztetés a bajnokságok és egyébb dolgokról.
    tetszik
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 30. 20:29.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •