Szavazás eredménye: Mely napokon legyenek az AC teszt bajnokság futamai? (több válasz is adható)

  • Hétfő

    19 21,84%
  • Kedd

    22 25,29%
  • Szerda

    17 19,54%
  • Csütörtök

    33 37,93%
  • Péntek

    18 20,69%
  • Szombat

    23 26,44%
  • Vasárnap

    41 47,13%
Szavazók
87 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (109 összesen)
  1. #76
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Akármennyi kört mész egyedül single-ben, nem lesz akkora előnyöd, mint aki letolt 40-50 kört versenyen előtte. Ezt bizton állíthatom. Se a rajtot, se az előzést, másik mögött haladást nem tudod egyedül gyakorolni. Plusz, sokszor verseny közben veszed észre, hogy pl. a pálya bal szélén van egy hupli, ami megdob, és ezt is csak azért tudod, mert vki arra az ívre kényszerített.
    Na, ha vki versenyzett csütörtökön, és megvan ez a tapasztalat, az hidd el, hogy verni fogja a mezőnyt.
    ....szerintem
    ezért kell online gyakorolni, és erre nem csak csütörtök van lehetőség... én nem sajnálom senkitől h ha megy csütörtökön is, sőt remélem minél többen gyakorolnak online akár csütörtökön akár más napon, mert én ebben azt látom h előnyöm lesz, mert biztonságosabb lesz a vasárnapi futam...kevésbé rettegek majd a versenyszituációktól, mert tudom h Józsi már csütötökön is ügyes gyerek volt és nem fogja rámhúzni a kormányt....

    olyan ezért panaszkodni, mintha én azért panaszkodnék mert ti már 10 éve Online versenyeztek, rengeteg rutinnal , versenyszitus tapasztalattal a hátatok mögött , én meg nem...igazságtalanság
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2014. 09. 14. 22:56.

  2. #77
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ezért kell online gyakorolni, és erre nem csak csütörtök van lehetőség... én nem sajnálom senkitől h ha megy csütörtökön is, sőt remélem minél többen gyakorolnak online akár csütörtökön akár más napon, mert én ebben azt látom h előnyöm lesz, mert biztonságosabb lesz a vasárnapi futam...kevésbé rettegek majd a versenyszituációktól, mert tudom h Józsi már csütötökön is ügyes gyerek volt és nem fogja rámhúzni a kormányt....

    olyan ezért panaszkodni, mintha én azért panaszkodnék mert ti már 10 éve Online versenyeztek, rengeteg rutinnal , versenyszitus tapasztalattal a hátatok mögött , én meg nem...igazságtalanság
    Persze, ez nem gond, sőt jó, ha mindenki ügyesebb lesz tőle, de azért aki csak vasárnap tud indulni, az kicsit hátrányban van. Nekem csak ez a bajom. Mert ha egy évvel ezelőtt ment vki egy bizonyos pályán, ugyan azzal az autóval, az más, mintha 3 nappal előtte tette ezt meg.
    De nem akarok kötekedni.

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Sziasztok, most értem haza, olvasom a posztokat, szeretnék pár dologra reagálni:

    1. Ez az AC tesztkupa elsősorban teszt célokat szolgál, hogy meglássuk mennyire lesz alkalmas majd a program komoly vérre menő bajnokságok lebonyolítására mind szervezői, mind versenyzői oldalról. Kérlek ezt tartsátok szem előtt, ez még csak a főpróba a nagy buli előtt. Ezért is lesz például rövid és ezért sem fog senkit érdekelni, hogy ki mennyit tudott ellőtte tesztelni versenytávon és ki nem, meg még ezernyi más jelen pillanatban lényegtelen apróság.
    2. Az AC bajnokság nem a GTR és nem is a GTL közvetlen utódja, hanem egy teljesen új szoftver, amivel olyan bajnokságokat és olyan formában fogunk majd rendezni, amire úgy látjuk van igény. Ha ez GT lesz akkor az, ha nem akkor nem.
    3. Ugyan ez vonatkozik a futamok napjára is, egyik versenynap sincs sehol sem kőbe vésve. Két dologtól függ, mit akar a többség, és hogy tudjuk ezt szervezői oldalól megoldani, ami sorry, de szintén nem utolsó szempont.
    4. Ide tartozik az is, hogy a fenti szavazás egyelőre csak a tesztkupára vonatkozik. Egész idő alatt a csütörtök és a vasárnap volt a legnépszerűbb, tehát nyilvánvaló volt, hogy e két nap közül kerül majd ki a befutó. Amikor először kiírtam, hogy csütörtökön lesz, akkor fifty-fifty volt a szavazás állása. Pár dolgot szeretnék azonban a jövőre vonatkozóan kijelenteni: egyrészt olyan napot úgyse találunk, ami mindenkinek jó, másrészt 2-3 szavazat amúgy is a statisztikai hiba kategória, harmadrész mint mondtam, szervező is kell hozzá, aki adott napon ráér... ez utóbbi hiányában ugyanis nehezen van buli, kérlek ezt is értsétek meg.
    5. Úgy látom senki sem javasolt még a leírt követelményeknek tökéletesen megfelelő add-on pályát.



    A végcél az, hogy a AC bajnokság hasonló módon működjön majd, mint az eddig bajnokságaink, tehát, hogy minden futamra előre készülni kell és mért köridőt futni a szerveren, majd nevezni az oldalon, ahol a nevezés után a köridő alapján elosztásra kerülnek a versenyzők a szerverek között. Emellett pedig, hogy lehessen skint választani, akár festeni is, legyen VB, szerver replay, online timing és még minden más egyéb dolog, amit eddig már itt megszokhattunk. Jelenleg ezek közül nem tudunk még mindent megoldani, ezért indulásnál a számunkra legfontosabb szempontokra fogunk koncentrálni, aztán fokozatosan haladunk majd előre. Aki ezt el tudja fogadni és szeretne egy jót versenyezni komoly mezőnyben éles körülmények között, azt örömmel látjuk.... viszont bizonyára lesznek majd problémák, hiányosságok és nehézségek is, így aki nem tudja elfogadni a mostani bajnokság teszt mivoltát, az inkább várjon még az indulással.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 14. 23:21.

  4. #79
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, ez nem gond, sőt jó, ha mindenki ügyesebb lesz tőle, de azért aki csak vasárnap tud indulni, az kicsit hátrányban van. Nekem csak ez a bajom. Mert ha egy évvel ezelőtt ment vki egy bizonyos pályán, ugyan azzal az autóval, az más, mintha 3 nappal előtte tette ezt meg.
    De nem akarok kötekedni.
    beszélgetünk
    aki tényleg csak vasárnap tud jönni és gyakorolni sincs ideje az hátrány , ez természetes...csak magamból kiindulva bajnokikra készülve , első fun gyakorláson mezőny közepén a leggyorsabbtól vagy 3mp vel lemaradva küzdök, aztán hirtelen javulok 3 és fél mp-t a bajnoki futamra
    de mint mondtam remélem azért nem vasárnap futamon akar ismerkedni a mezőny fele a féktávokkal
    szóval szerintem a vasárnapi résztvevők csak nyernek azzal ha tapasztaltabb a mezőny vasárnap minden téren, talán könnyebben megússza az ember a necces szitukat...

  5. #80
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ez világos, de ahogy mondod ez csak rajtad áll h kipróbálod e futamtávon is a kocsit...nekem pl hotlapozni nincs kedvem , mert az az unalmas számomra és inkább csak online gyakorlok...

    de azért itt szerintem nem véletlenül voltak ezek az autók azok között amikre szavazni lehetett...olyan rengeteg állítási lehetőség nincs pl a bmw-knél...talán a gra-nál lehet csak gumit választani (bár régen mentem vele), de ezt szerintem csak elmondaná valaki h melyik jó versenyre ha ez a "komolyabban setupolós" bmw lesz...
    Ezért irtam hogy nekem nincs időm versenytávokat futkározni, én csak hotlapozok vagy is inkább magamra hangolom a kocsit hogy a vezetési stilusomnak feküdjön. Ha ez sikerül az még közel sem biztos hogy én leszek a leggyorsabb de tudom hogy amit csinálok arra hogy fog reagálni a kocsi és uralni tudom. És nekem ez a legfontossabb, az hogy hosszutávon stabilan kell menni az meg ennyi idő után már rutin.

  6. #81
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    de mint mondtam remélem azért nem vasárnap futamon akar ismerkedni a mezőny fele a féktávokkal
    szóval szerintem a vasárnapi résztvevők csak nyernek azzal ha tapasztaltabb a mezőny vasárnap minden téren, talán könnyebben megússza az ember a necces szitukat...
    Hát, igen, az tuti, hogy a necces szitukat könnyebben megússzák, de én pl. ha megyek egy versenyt, tuti vagy 2-3 tizeddel gyorsabb leszek utána egy körön.
    De engem sem zavar annyira, ha csütörtökiek jönnek vasárnap is, csak szerintem számít azért.

  7. #82
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    neilszab!

    5. blackwood, barcelona, aosta, road america,newbury 2 nyomvonala,castle hill, prato,bathurst ,gen track1 ami így hirtelen eszembe jutott

    a felsorolt dolgokból melyiket nem tudjátok megoldani? mert szerintem mind működhetne most is valamilyen formában, bár a "más egyéb" nem biztos...

    melyik autó lesz és melyik az első pálya?

  8. #83
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Ahogy az első hsz-ban is emlitettem, a célja a tesztbajnokinak az amit Szabi is leirt. TESZT!!
    A TESZT szó alatt nem a leggyorsabb versenyzőre vagyunk kiváncsiak, hanem a játék hibáira, fair emberekre, versenyszituáciok mérlegelése, stb.
    Tudom, mindenkiben ott van a győzni akarás, ahogy bennem is, de ez most nem erről szól.
    Az igazi éles bajnokin majd mindenki bizonyithat.

  9. #84
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    neilszab!

    5. blackwood, barcelona, aosta, road america,newbury 2 nyomvonala,castle hill, prato,bathurst ,gen track1 ami így hirtelen eszembe jutott

    a felsorolt dolgokból melyiket nem tudjátok megoldani? mert szerintem mind működhetne most is valamilyen formában, bár a "más egyéb" nem biztos...

    melyik autó lesz és melyik az első pálya?
    A prekval rendszer jelenleg csak a Rank App-pal működik, ami még nem tud skineket kezelni, prekval viszont mindenképpen kelleni fog a sok érdeklődő miatt. Illetve szeretnénk egy időmérőt szervert is indítani, olyan rendszerben mint a SimBin-es bajnokságainkban (hogy ne kelljen feltétlenül a Rank app), de ezzel még van némi meló. Szerver replay nincs, így biztosítani kell kliens oldalról a replay-eket.

    Mugello-ban szeretnék kezdeni a Group A-as Bömbivel (nem a DTM-es), elsősorban biztonsági okokból. Mugelloban kevés az éles kanyar és a sikán és minél kevesebb balesetet/incidenst szeretnénk a futamon. Illetve tudom, hogy mindenkinek mindig a minél gyorsabb minél menőbb gép kell, de a mezőny jobban együtt marad, ha lassabb és könnyebben kezelhetőbb gépekkel megyünk és reflexjáték helyett marad idő gondolkozni az adott szitukon. Szeretnénk látni, hogy mennyire kezeli jól az AC, ha szoros a mezőny és nagyon közel kell autózni egymáshoz. Emellett nagyon fontos, hogy gondoljunk azokra is, akiknek nincs még elég izmos gépe (sokan vannak ezzel így) és hogy legyen nekik is elég FPS-ük és ne kelljen ezért kimaradniuk a buliból. Ezért első körben 20 főben fogjuk maximalizálni a szerverek létszámát (több szerver lesz) és a választott add-on pályánál is ez lesz az egyik kiemelt szempont.

    Köszi a javasolt pályákat!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 15. 00:18.

  10. #85
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A prekval rendszer jelenleg csak a Rank App-pal működik, ami még nem tud skineket kezelni, prekval viszont mindenképpen kelleni fog. Illetve szeretnénk egy időmérőt szervert is indítani, olyan rendszerben mint a SimBin-es bajnokságainkban (hogy ne kelljen feltétlenül a Rank app), de ezzel még van némi meló. Szerver replay nincs, így biztosítani kell kliens oldalról a replay-eket.

    Mugello-ban szeretnék kezdeni a Group A-as Bömbivel (nem a DTM-es), elsősorban biztonsági okokból. Mugelloban kevés az éles kanyar és a sikán és minél kevesebb balesetet/incidenst szeretnénk a futamon. Illetve tudom, hogy mindenkinek mindig a minél gyorsabb minél menőbb gép kell, de a mezőny jobban együtt marad, ha lassabb és könnyebben kezelhetőbb gépekkel megyünk és reflexjáték helyett marad idő gondolkozni az adott szitukon. Szeretnénk látni, hogy mennyire kezeli jól az AC, ha zsúfolt a mezőny és nagyon közel kell autózni egymáshoz.

    Köszi a javasolt pályákat!

    a Simbim-es időmérős rendszereteket nem ismerem , de van egy program ami ami a serveren futott összes köridőt írja (server log)...és szépen táblázatba szedi... egy kattintással .html formátumba rakja...gyakorlatilag ezzel meg van a prekval ,csak ezen a serveren futott időkkel lehetne nevezni...ha van határidő (mondjuk előző nap éjfél, vagy futam előtt 2 órával vagy akármi ) h meddig lehet nevezni , akkor szépen be lehet rakni a mezőnyt az entry listbe a választott akár egyedi skinnel...

    server replay valóban nincs , viszont a kliens oldali replay sokkal pontosabb infókat közöl mint más játékokban szerintem...(pl ha valaki lagol az mindenki replayében ugyanúgy látszik eddig tapasztalatom szerint)


    persze úgy is jó ha úgy csinájátok , ahogy eddig gondoltátok...csak arra írtam h vannak lehetőségek azért az általad írt hiányosságokra és megoldhatók már most is ezek a olgok amiket írtál h szeretnétek...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2014. 09. 15. 00:52.

  11. #86
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a Simbim-es időmérős rendszereteket nem ismerem , de van egy program ami ami a serveren futott összes köridőt írja (server log)...és szépen táblázatba szedi... egy kattintással .html formátumba rakja...gyakorlatilag ezzel meg van a prekval ,csak ezen a serveren futott időkkel lehetne nevezni...ha van határidő (mondjuk előző nap éjfél, vagy futam előtt 2 órával vagy akármi ) h meddig lehet nevezni , akkor szépen be lehet rakni a mezőnyt az entry listbe a választott akár egyedi skinnel...
    Tudom, hogy van ilyen app, illetve technikailag mi is megoldottuk már a szerverről az idők kinyerését, viszont ezt a rendszert jelenleg még a háttérben össze kell kötni a honlappal és a nevezés funkcióval és az AC szervert indító alkalmazásunkkal. A Rank App-pal mindez jelenleg automatikusan működik, futam előtti utolsó pillanatig lehet nevezni és az entry list is kézi beavatkozás nélkül elkészül, ami így mind az indulóknak és mind a szervezőknek jelentős könnyebbség.

    Megmondom őszintén (és lehet nem leszek emiatt népszerű, de ez van) nekem nincs lelki erőm másfél hónapon át heti két estémet is táblázatok frissítgetésével, rendezésével és az entry list feltöltögetésével tölteni, szóval a minél automatizáltabb megoldásra törekszünk. Viszont az elképzelhető, hogy a tesztkupa során is változni fog a lebonyolítás menete, mert bővülni fog a funkcionalitás, vagy más megoldásokat találunk/próbálunk ki.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 15. 01:06.

  12. #87
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy van ilyen app, illetve technikailag mi is megoldottuk már a szerverről az idők kinyerését, viszont ezt a rendszert jelenleg még a háttérben össze kell kötni a honlappal és a nevezés funkcióval és az AC szervert indító alkalmazásunkkal. A Rank App-pal mindez jelenleg automatikusan működik, futam előtti utolsó pillanatig lehet nevezni és az entry list is kézi beavatkozás nélkül elkészül, ami így mind az indulóknak és mind a szervezőknek jelentős könnyebbség.

    Megmondom őszintén (és lehet nem leszek emiatt népszerű, de ez van) nekem nincs lelki erőm másfél hónapon át heti két estémet is táblázatok frissítgetésével, rendezésével és az entry list feltöltögetésével tölteni, szóval a minél automatizáltabb megoldásra törekszünk. Viszont az elképzelhető, hogy a tesztkupa során is változni fog a lebonyolítás menete, mert bővülni fog a funkcionalitás, vagy más megoldásokat találunk/próbálunk ki.

    ez jogos és speciel szerintem nem is lényeges dolgok, úgyhogy nem foglak érte baszogatni ha sose jön össze automatizált formában, akkor sem
    ami lényeges szerintem h megbízható legyen a ti serverlogotok is, legyen valamilyen replay , meg hogyha kések kicsit a q-ról mert sokáig dolgozok (vagy mert elnézem az órát picit ) akkor is tudjak még a q-n csatlakozni... atöbbi már csak a versenyzők hozzáállásán múlik...


    meg azért következő bajnokság terveiteknél indulás előtt pár nappal már jó lenne ha tudnád h milyen autó lesz milyen pályán...na meg a versenyzőknek sem árt ha legalább van egy kis idejük "ráhangolódni" a dologra

  13. #88
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ezért kell online gyakorolni, és erre nem csak csütörtök van lehetőség... én nem sajnálom senkitől h ha megy csütörtökön is, sőt remélem minél többen gyakorolnak online akár csütörtökön akár más napon, mert én ebben azt látom h előnyöm lesz, mert biztonságosabb lesz a vasárnapi futam...kevésbé rettegek majd a versenyszituációktól, mert tudom h Józsi már csütötökön is ügyes gyerek volt és nem fogja rámhúzni a kormányt....

    olyan ezért panaszkodni, mintha én azért panaszkodnék mert ti már 10 éve Online versenyeztek, rengeteg rutinnal , versenyszitus tapasztalattal a hátatok mögött , én meg nem...igazságtalanság
    Akkor mentem az első köreimet. Új autó, új pálya, új szim, stb. Próbálgattam kicsit, hogy milyen is. Nagyon keveset mentem még az AC-vel, azt is offline, és javarészt a Cobra-val. De valóban igaz amit írtál, hogy ez már annyira beleivódik az emberbe, hogy figyel a másikra.

  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Mugello-ban kezdünk most csütörtökön este 9-kor a BMW M3 E30 Group A-val (nem DTM).
    Ugyan ez a futam vasárnap este is meg lesz rendezve.


    Elindítottam a prekvalt és ma délután kihirdetem a Tesztkupa teljes programját
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 15. 10:17.

  15. #90
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mugello-ban kezdünk most csütörtökön este 9-kor a BMW M3 E30 Group A-val (nem DTM).
    Ugyan ez a futam vasárnap este is meg lesz rendezve.


    Elindítottam a prekvalt és ma délután kihirdetem a Tesztkupa teljes programját
    Most nincs előttem, de tegnap nézegettem, ebből a verdából nincs STD meg S1 verzió?
    Utoljára módosította: nortsen; 2014. 09. 15. 13:49.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  16. #91
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Most nincs előttem, de tegnap nézegettem, ebből a verdából nincs STD meg S1 verzió?
    Sima, Group A, és DTM verzió van
    Sry, igazad van.
    S1 ,Drift, és STD van
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 09. 15. 13:59.

  17. #92
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Sima, Group A, és DTM verzió van
    Sry, igazad van.
    S1 ,Drift, és STD van
    Köszi!
    Akkor melyik lesz, S1, vagy STD?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  18. #93
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Sima, Group A, és DTM verzió van
    Sry, igazad van.
    S1 ,Drift, és STD van
    Két E30-as Bömbi van, egy utcai és egy verseny verzió.

    Az utcaiból van STD, S1 és Drift.
    A versenyből a DTM és a Group A, nekünk ez az utóbbi kell!

  19. #94
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Két E30-as Bömbi van, egy utcai és egy verseny verzió.

    Az utcaiból van STD, S1 és Drift.
    A versenyből a DTM és a Group A, nekünk ez az utóbbi kell!
    THX!
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  20. #95
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elindítottam a prekvalt és ma délután kihirdetem a Tesztkupa teljes programját
    Szerintem nem jó a verseny dátuma és a nevezési határidő a prekvalifikációs oldalon.

  21. #96
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem jó a verseny dátuma és a nevezési határidő a prekvalifikációs oldalon.
    Ez a prekval nem teljesen úgy működik, mint a korábbi bajnokságainkban, a rendszer pontos leírása itt olvasható: AC Prekval és nevezési rendszer

    Röviden tömören, ez a rendszer óránként automatikusan indít verseny szervereket, amennyiben van rá nevező. A futamok mindig óra egészkor kezdődnek, az ellőtte lévő fél órás intervallumban lehet rájuk nevezni, tehát napi 24 db futamot is tolhatnánk minden nemű szerver állítás és szervezői beavatkozás nélkül. A csütörtök és vasárnap esti 9 órai menet lett kinevezve a bajnokság hivatalos futamainak!

  22. #97
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a prekval nem teljesen úgy működik, mint a korábbi bajnokságainkban, a rendszer pontos leírása itt olvasható: AC Prekval és nevezési rendszer

    Röviden tömören, ez a rendszer óránként automatikusan indít verseny szervereket, amennyiben van rá nevező. A futamok mindig óra egészkor kezdődnek, az ellőtte lévő fél órás intervallumban lehet rájuk nevezni, tehát napi 24 db futamot is tolhatnánk minden nemű szerver állítás és szervezői beavatkozás nélkül. A csütörtök és vasárnap esti 9 órai menet lett kinevezve a bajnokság hivatalos futamainak!
    Jaj, akkor nem szoltam. Köszi a felvilágosítást.

  23. #98
    9 óra nincs egy kicsit későn? 8 órási kezdéssel semmi baj nem volt funokon. Nekem kicsit problémás nem tudom más hogy van vele.

  24. #99
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kis Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    9 óra nincs egy kicsit későn? 8 órási kezdéssel semmi baj nem volt funokon. Nekem kicsit problémás nem tudom más hogy van vele.
    Nekem meg a 8óra problémás mivel 8-ig dolgozom és 40km-t kell vezetnem hazáig, és valszeg bem csak én dolgozom eddig.
    Hétköznapi futamok álltalában ezért vannak később mert munka/család nem engedi korábban sokaknak.
    Vasárnap ezért lesz 8-kor mert az hétvége.
    Ha neked bajos a csütörtök akkor indulj vasárnap akkor 8kor lesz ugy is.

  25. #100
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap ezért lesz 8-kor mert az hétvége.
    Ha neked bajos a csütörtök akkor indulj vasárnap akkor 8kor lesz ugy is.
    Ezt hol olvastad?

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •