Szavazás eredménye: Mely napokon legyenek az AC teszt bajnokság futamai? (több válasz is adható)

  • Hétfő

    19 21,84%
  • Kedd

    22 25,29%
  • Szerda

    17 19,54%
  • Csütörtök

    33 37,93%
  • Péntek

    18 20,69%
  • Szombat

    23 26,44%
  • Vasárnap

    41 47,13%
Szavazók
87 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (109 összesen)
  1. #51
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    a replay fajl 20 főnél már úgy tűnik több időre elég...saccra olyan 50 perces verseny fér bele ilyen létszámnál

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a replay fajl 20 főnél már úgy tűnik több időre elég...saccra olyan 50 perces verseny fér bele ilyen létszámnál
    Köszi az infót, én így számoltam kb.
    Nyomunk még egy uccsó tesztet, aztán legkésőbb 2 héten belül indul a teszt bajnokság.

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Az eddigi szavazatok alapján úgy látszik a csütörtök és a BMW M3 E30 Group A kombó győzött, de mivel vasárnapra is tetemes számú szavazat érkezett, ezért még kitaláljuk, hogy a "vasárnapi vezetők" se maradjanak szórakozás nélkül.

    1-2 nap és jelentkezünk a bajnokság részleteivel, ha nincs akadálya, akkor lehet, hogy már jövő héten kezdünk!

  4. #54
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az eddigi szavazatok alapján úgy látszik a csütörtök és a BMW M3 E30 Group A kombó győzött, de mivel vasárnapra is tetemes számú szavazat érkezett, ezért még kitaláljuk, hogy a "vasárnapi vezetők" se maradjanak szórakozás nélkül.

    1-2 nap és jelentkezünk a bajnokság részleteivel, ha nincs akadálya, akkor lehet, hogy már jövő héten kezdünk!
    Az jó, mert nálam is a vasárnap "játszik",mivel csütörtökre van állandó program.

  5. #55
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az eddigi szavazatok alapján úgy látszik a csütörtök és a BMW M3 E30 Group A kombó győzött, de mivel vasárnapra is tetemes számú szavazat érkezett, ezért még kitaláljuk, hogy a "vasárnapi vezetők" se maradjanak szórakozás nélkül.

    1-2 nap és jelentkezünk a bajnokság részleteivel, ha nincs akadálya, akkor lehet, hogy már jövő héten kezdünk!

    valami gond van?
    illetvce én úgy látom h 29- 29 szavazat érkezett Csütörtökre és Vasárnapra is...amúgy szavazatot módosítani nem lehet? mert elmozdítanám a patthelyzetet, mert július óta azért változott az időbeosztásom...

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    valami gond van?
    illetvce én úgy látom h 29- 29 szavazat érkezett Csütörtökre és Vasárnapra is...amúgy szavazatot módosítani nem lehet? mert elmozdítanám a patthelyzetet, mert július óta azért változott az időbeosztásom...
    Igen volt, nem úgy alakult a szabadidőm mint vártam, de most már oké minden.

    Jövő csütörötkön kezdünk, de vasárnap is lesznek futamok, hogy senki se maradjon ki a buliból!
    Összerakom a naptárat és egyéb részleteket és kiírom a tesztkupát.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 13. 10:07.

  7. #57
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen volt, nem úgy alakult a szabadidőm mint vártam, de most már oké minden.

    Jövő csütörötkön kezdünk, de vasárnap is lesznek futamok, hogy senki se maradjon ki a buliból!
    Összerakom a naptárat és egyéb részleteket és kiírom a tesztkupát.
    A csütörtök hogy jött ki?
    Sajnos a csüt. nekem biztos nem lesz jó vagy fél évig, így csak a vasárnap maradt volna.

    Lesz egy csütörtöki, meg egy vasárnapi bajnokság, vagy vasárnap a szokásos funolás lesz ?
    És akkor aki csütörtökön ment az nyilván mehet vasárnap is, viszont aki nem tudott csütörtökön indulni az
    lemaradhat a vasárnapiról is ?

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    A csütörtök hogy jött ki?
    Sajnos a csüt. nekem biztos nem lesz jó vagy fél évig, így csak a vasárnap maradt volna.

    Lesz egy csütörtöki, meg egy vasárnapi bajnokság, vagy vasárnap a szokásos funolás lesz ?
    És akkor aki csütörtökön ment az nyilván mehet vasárnap is, viszont aki nem tudott csütörtökön indulni az
    lemaradhat a vasárnapiról is ?
    Senki nem marad le semmiről, bármelyiken lehet majd indulni.

  9. #59
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Na mikor indulunk? Lehet már tudni valami biztatót?

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Na mikor indulunk? Lehet már tudni valami biztatót?
    Most csütörtökön kezdünk. Vasárnaponként is lesz futam, hogy ne maradjon le senki.
    (hogy legyen-e két külön pontozás, vagy az egyik csak FUN legyen, nos az még megfontolás tárgya)

    A kiírást és a részleteket sajnos nem volt még időm összerakni, most elutazom, várhatóan vasárnap éjjeli meló lesz.

    Kocsi BWW M3 E30 (hogy pontosan melyik verzió lenne az ideális, azt még nem tudom), összesen 4-5-6 db futam hetenként megrendezve, elsősorban egyelőre gyári tartalmak.
    Nürburgring, Monza, Imola, Silverstone, Mugello és eselteg 1 add-on pálya, ami tuti minden szempontból kifogástalan és FPS problémák sincsenek, ide várom a javaslatokat!

    Mivel sok az érdeklődő és biztosan nem fogunk elférni 1 szerveren (és FPS problémákat sem szeretnénk) ezért az emberek szerverkere osztásához biztosan szükség lesz prekvalifikációra és előzetes készülésre, nevezésre.
    Van még néhány eldöntendő részletkérdés is: futamtáv, skinezés, versenybíróság, kezdési időpont (este 8-9) stb...

    Az egész le fog futni másfél hónap alatt, utána a a tapasztaltok fényében döntünk, hogy merre tovább, egy újabb rövidebb teszt kupa más kombóval és lebonyolítással, vagy induljon az éles bajnokság.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 13. 10:14.

  11. #61
    Hi
    Csupán csak érdeklődnék ez a kocsi ennnyire népszerű ,hogy erre esett a választás?
    Nincs különösebb bajom vele csak nekem elég lassú,de ha a többségnek ez kell legyen.

  12. #62
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Most csütörtökön kezdünk. Vasárnaponként is lesz futam, hogy ne maradjon le senki.
    (hogy legyen-e két külön pontozás, vagy az egyik csak FUN legyen, nos az még megfontolás tárgya)

    A kiírást és a részleteket sajnos nem volt még időm összerakni, most elutazom, várhatóan vasárnap éjjeli meló lesz.

    Kocsi BWW M3 E30 (hogy pontosan melyik verzió lenne az ideális, azt még nem tudom), összesen 4-5-6 db futam hetenként megrendezve, elsősorban egyelőre gyári tartalmak.
    Nürburgring, Monza, Imola, Silverstone, Mugello és eselteg 1 add-on pálya, ami tuti minden szempontból kifogástalan és FPS problémák sincsenek, ide várom a javaslatokat!

    Mivel sok az érdeklődő és biztosan nem fogunk elférni 1 szerveren (és FPS problémákat sem szeretnénk) ezért az emberek szerverkere osztásához biztosan szükség lesz prekvalifikációra és előzetes készülésre, nevezésre.
    Van még néhány eldöntendő részletkérdés is: futamtáv, skinezés, versenybíróság, kezdési időpont (este 8-9) stb...

    Az egész le fog futni másfél hónap alatt, utána a a tapasztaltok fényében döntünk, hogy merre tovább, egy újabb rövidebb teszt kupa más kombóval és lebonyolítással, vagy induljon az éles bajnokság.
    kicsit csalódott vagyok másfél hónap tervezés után azt gondoltam ha már ennyit húzódott a dolog akkor valami komolyabb dologgal álltok elő...(nyárra jó lett volna hasonló rövid "kupa", ez is volt az alapötlet ...)

    azért szerintem ha már a vasárnap nyert a szavazáson , akkor az a minimum h ott (is) legyen pontozás...(főleg h ilyen kis rövidke minibajnokságot terveztek) funból van/volt elég

    remélem mindenképp lesz legalább 1 add-on pálya ha már a tesztelés volt a cél... Masters szerveren még nem is láttunk add-on pályát. ha komolyan gondoljátok a bajnokság szervezést akkor a kevés gyári pálya miatt nem lehet megkerülni az add-on pályákat , és csak ki kéne próbálnotok egyet legalább szerintem előbb-mint utóbb...remélhetőleg a rendszeretek le is kezeli azokat is...


    remélem nem lesz sértődés h ezeket leírtam... ti tettétek magasra a mércét más játékokkal kapcsolatos bajnokságok szervezésben , talán ezért vártam mást...de azért jó lesz ez és remélem jó kis mezőny gyűlik öszze és remek csaták lesznek...

  13. #63
    Én csak egy kiírást hiányolok nagyon.

    Laci még ne csalódj, jó lesz az meglátod.
    Az elején biztos roncsderbi lesz, de sokat segít majd ezen a név felvállalása és a büntetések kiosztása. Meg az is segíteni fog, hogy ahogy látom sok ismert, jó képességű arc fog indulni (remélem).
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #64
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Na nem azért de nálam a vasárnapra 33 míg a csütörtökre 29 szavazat érkezett, nem vagyok egy matekzseni de, hogy ebből hogy jött ki a csütörtök nem értem...

    Plusz a Wtcc szerdán lesz, így a család plusz a meló tutira nem fogja ezt támogatni, szóval rám csütörtökönként ne számítsatok az tuti.

    Szabi ez a vasránap is lesz hogy a vasárnapi vezetkőn ne maradjanak ki, szánalmas, köszi de könyöradomány és tét nélküli fun rohadtul nem érdekel.

    Komolyan már bánom, hogy beletoltam a gépbe 150k-t, mert ha tudom hogy nem vasárnap lesz akkor nem is érdekel.
    Utoljára módosította: Tomcy; 2014. 09. 14. 18:14.

  15. #65
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    QUOTE=nortsen;193464]Én csak egy kiírást hiányolok nagyon.

    Laci még ne csalódj, jó lesz az meglátod.
    Az elején biztos roncsderbi lesz, de sokat segít majd ezen a név felvállalása és a büntetések kiosztása. Meg az is segíteni fog, hogy ahogy látom sok ismert, jó képességű arc fog indulni (remélem).[/QUOTE]
    már miért lenne roncsderbi? már toljuk bajnokságban az AC-t , és rohadtul élvezem is , roncsderbi sincs...itt is biztos jó lesz , jó söfőrökkel stb...a játék király úgyhogy adott minden a fasza versenyekhez (persze baleset biztos lesz ahogy a valóságban sincs balesetmentes futam)

    hosszabb komolyabb bajnokságnak jobban örültem volna, így egy kicsit "rövid funrace sorozat" íze van számomra a dolognak...
    a csalódottság annak szól h pár nappal a rajt előtt gyak semmit nem tudunk ,se autót ,se pályát ,se a Szabi által részletkérdéseknek nevezett dolgokat... sőt még efelett is elsiklanék, de az h még Szabi se tudja h mi lesz , mit akar, az már kicsit aggasztó...úgy érzem nem igazán adták meg a komolyságot ennek a dolognak...így elindulhatott volna és már be is fejeződött volna a teszt Csori nyitóposztja után egy héttel is...

    profi szervezésre számítottam ennyi...
    ettől függetlenül biztos fasza lesz , úgyis a pilóták töltik meg tartalommal a versenyeket


    amúgy a név felvállalás miben segít a balesetek elkerülésében?

  16. #66
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    profi szervezésre számítottam ennyi...
    ettől függetlenül biztos fasza lesz , úgyis a pilóták töltik meg tartalommal a versenyeket


    amúgy a név felvállalás miben segít a balesetek elkerülésében?
    Áhh sokat, hidd el.
    Én a felelősségben, és a felvállalásban látom az okot. Mind1 is, szerintem számít.
    Utoljára módosította: nortsen; 2014. 09. 14. 19:22.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  17. #67
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Na nem azért de nálam a vasárnapra 33 míg a csütörtökre 29 szavazat érkezett, nem vagyok egy matekzseni de, hogy ebből hogy jött ki a csütörtök nem értem...

    Plusz a Wtcc szerdán lesz, így a család plusz a meló tutira nem fogja ezt támogatni, szóval rám csütörtökönként ne számítsatok az tuti.

    Szabi ez a vasránap is lesz hogy a vasárnapi vezetkőn ne maradjanak ki, szánalmas, köszi de könyöradomány és tét nélküli fun rohadtul nem érdekel.

    Komolyan már bánom, hogy beletoltam a gépbe 150k-t, mert ha tudom hogy nem vasárnap lesz akkor nem is érdekel.


    Ha ez számít, én is a vasárnapot részesítem előnyben.
    Eleve azért is, mert gtr-t ott szoktam meg, és én akárhogy is, ezt annak pótlásának szánom a továbbiakban is.
    Utoljára módosította: nortsen; 2014. 09. 14. 19:24.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  18. #68
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Én is csak tippelek, de gondolom itt majd a GTR2 és a GTL "folytatása" lesz, AC-vel. Ahogyan korábban is, feltételezem marad a csütörtök (GTL) és a vasárnap (GTR). Nem véletlen, hogy ez a két nap kapta a legtöbb szavazatot. Most "csak" tesztbajnokság lesz, ami lesz csütörtökön is, meg vasárnap is. Szóval szerintem ilyen formán lesz a dolog, de lehet, hogy nagyon tévedek.


  19. #69
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése


    Ha ez számít, én is a vasárnapot részesítem előnyben.
    Eleve azért is, mert gtr-t ott szoktam meg, és én akárhogy is, ezt annak pótlásának szánom a továbbiakban is.
    Ahogy néztem a szavazást szerintem többen is.
    Mondjuk én max 2 napra engedtem volna voksolni mert hogy valaki 7-ből 5 napra voksol az nekem kicsit hülyén hozza ki a dolgot, ennyi erővel lehetett volna egy Tök mind 1 opcio is.

    Amugy még volt róla régebben szó hogy azért van a varia mert mások mennek más ligákban is, ezt én meg pont leszarom majd eldönti hogy hol akar menni és kész, én közel 10éve itt vagyok soha nem menten más ligában és nem is akarok.
    Ha valakinek annyi ideje van hogy minden nap máshol nyomja tegye de ne a mi kárunkra.
    Kb ez olyan hogy ma a fradiban játszok holnap az újpestben utána meg mtkban.
    Létezik lojalitás is a világon.

  20. #70
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy néztem a szavazást szerintem többen is.
    Mondjuk én max 2 napra engedtem volna voksolni mert hogy valaki 7-ből 5 napra voksol az nekem kicsit hülyén hozza ki a dolgot, ennyi erővel lehetett volna egy Tök mind 1 opcio is.

    Amugy még volt róla régebben szó hogy azért van a varia mert mások mennek más ligákban is, ezt én meg pont leszarom majd eldönti hogy hol akar menni és kész, én közel 10éve itt vagyok soha nem menten más ligában és nem is akarok.
    Ha valakinek annyi ideje van hogy minden nap máshol nyomja tegye de ne a mi kárunkra.
    Kb ez olyan hogy ma a fradiban játszok holnap az újpestben utána meg mtkban.
    Létezik lojalitás is a világon.
    Máshol én sem voltam még soha.
    Ha vasárnap is lesz egy független futam, pontozással, akkor ezzel nekem nincs bajom, legyen csütörtökön is. Azt azért hozzáteszem, hogy van pár ember aki a vasárnapra nem szavazott, holott gtr2-ben ott volt minden vasárnap. Nem hiszem, hogy nekik gondot okoz a vasárnap, bár ki tudja.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  21. #71
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Máshol én sem voltam még soha.
    Ha vasárnap is lesz egy független futam, pontozással, akkor ezzel nekem nincs bajom, legyen csütörtökön is. Azt azért hozzáteszem, hogy van pár ember aki a vasárnapra nem szavazott, holott gtr2-ben ott volt minden vasárnap. Nem hiszem, hogy nekik gondot okoz a vasárnap, bár ki tudja.
    Csak ezzel az a baj, hogy ha mondjuk ugyan az a pálya/autó akkor aki megy csütörtökön annak előnye lesz nem kicsi ha vasárnap is jön, ha meg más pálya/autó akkor meg kettészabdalod a tábort.

    Amúgy mivel az autóversenyek vasárnap vannak nekem a vasárnap az igazi versenyzős nap.

  22. #72
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Csak ezzel az a baj, hogy ha mondjuk ugyan az a pálya/autó akkor aki megy csütörtökön annak előnye lesz nem kicsi ha vasárnap is jön, ha meg más pálya/autó akkor meg kettészabdalod a tábort.
    Tesztelési tilalmat akarsz mint F1-ben?
    remélem azért nem vasárnap mennek majd az emberek először a kombon...
    Miért lenne nagy előny? Annyi kört remélem mindenki beletesz éles próbálkozás előtt, mint amekkora a futamtav (bár ezt senki nem tudja h mekkora)

  23. #73
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Tesztelési tilalmat akarsz mint F1-ben?
    remélem azért nem vasárnap mennek majd az emberek először a kombon...
    Miért lenne nagy előny? Annyi kört remélem mindenki beletesz éles próbálkozás előtt, mint amekkora a futamtav (bár ezt senki nem tudja h mekkora)
    Azért mert versenytávot én speciel nem szoktam tesztelni mert nincs rá időm meg unalmas, max megnézem 5-10kör alatt mennyit kopnak a gumik és kikövetkeztetem a többit. Plusz ha a qualos setup olyan hogy ha jól érzem a kocsit és érzem hogy határon is uralom akkor teli tankkal is jó lesz.
    De pl régen amikor Gtrben volt NGT és GT futam akkor akkor az NGT verseny után sokkal sokkal könnyebb volt a GT kocsin megcsinálni a setupot és fel gyakorlással ki lehetett maxolni.
    Amugy tőlem gyakoroljon mindenki amennyit akar de ha már tétje van akkor szerintem ez előny.

  24. #74
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Miért lenne nagy előny? Annyi kört remélem mindenki beletesz éles próbálkozás előtt, mint amekkora a futamtav (bár ezt senki nem tudja h mekkora)
    Akármennyi kört mész egyedül single-ben, nem lesz akkora előnyöd, mint aki letolt 40-50 kört versenyen előtte. Ezt bizton állíthatom. Se a rajtot, se az előzést, másik mögött haladást nem tudod egyedül gyakorolni. Plusz, sokszor verseny közben veszed észre, hogy pl. a pálya bal szélén van egy hupli, ami megdob, és ezt is csak azért tudod, mert vki arra az ívre kényszerített.
    Na, ha vki versenyzett csütörtökön, és megvan ez a tapasztalat, az hidd el, hogy verni fogja a mezőnyt.
    ....szerintem

  25. #75
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Azért mert versenytávot én speciel nem szoktam tesztelni mert nincs rá időm meg unalmas, max megnézem 5-10kör alatt mennyit kopnak a gumik és kikövetkeztetem a többit. Plusz ha a qualos setup olyan hogy ha jól érzem a kocsit és érzem hogy határon is uralom akkor teli tankkal is jó lesz.
    De pl régen amikor Gtrben volt NGT és GT futam akkor akkor az NGT verseny után sokkal sokkal könnyebb volt a GT kocsin megcsinálni a setupot és fel gyakorlással ki lehetett maxolni.
    Amugy tőlem gyakoroljon mindenki amennyit akar de ha már tétje van akkor szerintem ez előny.
    ez világos, de ahogy mondod ez csak rajtad áll h kipróbálod e futamtávon is a kocsit...nekem pl hotlapozni nincs kedvem , mert az az unalmas számomra és inkább csak online gyakorlok...

    de azért itt szerintem nem véletlenül voltak ezek az autók azok között amikre szavazni lehetett...olyan rengeteg állítási lehetőség nincs pl a bmw-knél...talán a gra-nál lehet csak gumit választani (bár régen mentem vele), de ezt szerintem csak elmondaná valaki h melyik jó versenyre ha ez a "komolyabban setupolós" bmw lesz...

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •