Találatok: 1 - 13 (13 összesen)

Téma: HTCM Nyári Kupa - Valencia Street

  1. #1
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603

    HTCM Nyári Kupa - Valencia Street



    Időpont:
    2014. augusztus 6. (szerda)
    Pálya: Valencia Street Circuit
    Autó: WTCC Extreme (GTR Evolution)
    Időjárás: Száraz
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: 30 perc
    Warm Up hossza: 5 perc
    Versenytáv: 2 x 14 kör
    Rajt: állórajt mindkét futamon
    Gumikopás mértéke: normál
    Üzemanyag fogyasztás mértéke: normál


    Szerver: GTR-Masters #1
    Jelszó:

    Prekvalifikáció vége: 2014.08.06 - 19:59

    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a
    Prekvalifikációban!!


    Indulási feltételek és általános társalgó:
    HTCM Nyári Kupa 2014

    Pályacsomag letöltése:
    GTR-Masters_SummerCup2014_Tracks.zip



    Fontos infók:



    • Névhasználat: Akinek nem megfelelő a névbeállítása nem léphet fel a szerverre és nem is tud nevezni a futamra! Segítséget itt találhattok!
    • Vágások: két kerék teljes terjedelmével kötelező a pályán haladni, a pálya szélét a fehér vonal vagy a rázókő jelzi, a betonozott bukótér már nem a pálya része. A képen látható "B" eset még éppen szabályos, kérünk mindenkit a fenti elvek betartására. Mivel ez egy FUN jellegű bajnokság, így nem vesszük a vágásokat túl szigorúan és nem is fogjuk őket ellenőrizni, mindenkinek a saját becsületére van bízva a kérdés.
    • A futamok alatt chatstop van érvénybe, TILOS zavarni a többieket beírásokkal a gyakorlás befejezése után, a kvalifikáción csak "közérdekű" dolgok írhatóak korlátozott számban a chat-re (segítségkérés, információ), futamon minden nemű beírás tilos egészen az utolsó versenyző leintéséig! Edzés, gyakorlás közben természetesen lehet beszélgetni, tartósabb eszmecsérékre javaslom a TeamSpeak szerverünket.
    • Versenybíróság: a nyári kupa alatt a VB nem nézi át automatikusan a futamokat, de természetesen kirívó szabálytalanság esetén van lehetőség óvást benyújtani az alábbi topikban: HTCM Nyári Kupa - Óvások
    • Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A Versenyzői kódex előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára! A kulturált viselkedést minden résztvevőnktől elvárjuk minden körülmények között!
    • A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.




    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide! Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 07. 24. 14:44.


  2. #2
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Szerver megy, prekval hamarosan. Lehet gyakorolni.


  3. #3
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    UP!!!


  4. #4
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Na urak prekvali zárásakor mindössze 7 nevezés érkezett, ennél azért több aktivitást várnánk. Természetesen aki akar egy jót körözni az akár nevezés nélkül is felléphet a szervere nem probléma 107%-os idő sem. Gyertek azért legyünk már egy minimálisan elfogadható létszámban. Aki szeretne jönni és nem nem nevezett az jelezheti itt szándékát az időmérő végéig (21:30)!







  5. #5
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Most nézem, hogy elfelejtettem nevezni, bocsi, de indulok.

  6. #6
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    R1 6. körben kiálltam kormányhiba miatt. 3 hónapja vettem egy új Thrustmaster T100-at, és normál használat (kb. heti 3 óra) mellett ennyi volt... 1 hóanpja már elkezdett kotyogni a kormány, most a futamon meg meghalt a váltó kapcsoló.... A Microsoft Sidewinderem 10 évet kibírt úgy, hogy tizenévesen öcsémmel rallyztunk is vele. Ki érti ezt? Ennyire szar lenne a Thrustmaster?
    Utoljára módosította: Bognár Dániel; 2014. 08. 06. 22:02.

  7. #7
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Ennyire szar. Nekem is a garárzsban pihen... darabjaira hullva.

  8. #8
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    R1 6. körben kiálltam kormányhiba miatt. 3 hónapja vettem egy új Thrustmaster T100-at, és normál használat (kb. heti 3 óra) mellett ennyi volt... 1 hóanpja már elkezdett kotyogni a kormány, most a futamon meg meghalt a váltó kapcsoló.... A Microsoft Sidewinderem 10 évet kibírt úgy, hogy tizenévesen öcsémmel rallyztunk is vele. Ki érti ezt? Ennyire szar lenne a Thrustmaster?
    Sajnos használható és jó kormány a Logitech-nél kezdődik......







  9. #9
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    R1 6. körben kiálltam kormányhiba miatt. 3 hónapja vettem egy új Thrustmaster T100-at, és normál használat (kb. heti 3 óra) mellett ennyi volt... 1 hóanpja már elkezdett kotyogni a kormány, most a futamon meg meghalt a váltó kapcsoló.... A Microsoft Sidewinderem 10 évet kibírt úgy, hogy tizenévesen öcsémmel rallyztunk is vele. Ki érti ezt? Ennyire szar lenne a Thrustmaster?

    Ezt nagyon sajnálom, mert egyébként keményt csata kezdett kibontakozni köztünk, kivételesen nagyjából tartani tudtam a tempódat . Nagy kár érte.

  10. #10
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos használható és jó kormány a Logitech-nél kezdődik......
    Ez így nem teljesen fedi a valóságot. Nekem Logitech wingman formula force gp volt az első kormányom, a fékpedál három nap után tört el, utánna csak a csonkot nyomogattam, a kormány majdnem két hetet bírt mielőtt a kezemben maradt. Fém csapágyazásnál kezdődik a "minőségibb" kormány a tiszta műanyag minden gyártótól űber gagyi, nem is értem hogy mernek két év garanciát vállalni.

  11. #11
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így nem teljesen fedi a valóságot. Nekem Logitech wingman formula force gp volt az első kormányom, a fékpedál három nap után tört el, utánna csak a csonkot nyomogattam, a kormány majdnem két hetet bírt mielőtt a kezemben maradt. Fém csapágyazásnál kezdődik a "minőségibb" kormány a tiszta műanyag minden gyártótól űber gagyi, nem is értem hogy mernek két év garanciát vállalni.
    Pontosan ugyan ilyen kormányom volt nekem is, és 3 évig nyúztam semmi baja nem volt, sajnos a potméter adta meg magát a végén, arra nem találtam megoldást és lecseréltem egy DFGT-re és azóta is boldogan hasítok szóval én elégedett vagyok te lehet valamilyen hibást foghattál ki Én kezdő kormánynak mindenképpen ajánlom még megfizethető és használható kategória. Természetesen tudom hogy nem a legjobb kormányok, de biztos nem Thrusmaster hasonló kategóriást vagy egyéb nonamet vennék!







  12. #12
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan ugyan ilyen kormányom volt nekem is, és 3 évig nyúztam semmi baja nem volt, sajnos a potméter adta meg magát a végén, arra nem találtam megoldást és lecseréltem egy DFGT-re és azóta is boldogan hasítok szóval én elégedett vagyok te lehet valamilyen hibást foghattál ki Én kezdő kormánynak mindenképpen ajánlom még megfizethető és használható kategória. Természetesen tudom hogy nem a legjobb kormányok, de biztos nem Thrusmaster hasonló kategóriást vagy egyéb nonamet vennék!
    Az a vicc hogy ez a T100-as ugyanaz az árkategória mint a DFGT, meg ami a régi kományom is volt (Microsoft Sidewinder). A Microsoft is full műanyag, de jól megtervezve minőségi kemény anyagokból. Nem számítottam rá hogy ekkora különbségek vannak gyártónként, gondoltam 30-40 ezer forintért kapok egy használható vmit.... Mindegy, visszaviszem és meglátjuk.

  13. #13
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nagyon sajnálom, mert egyébként keményt csata kezdett kibontakozni köztünk, kivételesen nagyjából tartani tudtam a tempódat . Nagy kár érte.
    Én is nagyon sajnálom, kezdett izgalmas lenni, erre puff... Majd legközelebb! Remélem Magny Coursra összeáll a technika, szeretem azt a pályát, nem szívesen hagynám ki.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •