Találatok: 1 - 19 (19 összesen)

Téma: Nyílt FunRace: Hungaroring (WTCC87)

  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

    Nyílt FunRace: Hungaroring (WTCC87)

    Gurulnak tovább a GTR-Masters szervezésű nyílt futamok! Célunk egy rendszeres, állandó, ingyenes FunRace sorozat megrendezése megszokott időközönként (hétfő?) a Race07-tel, és hivatalos kiegészítőivel, de emellett persze szerepet kapnak majd érdekes és izgalmas addon pályák, és autók egyaránt! Nyitni próbálunk olyan új pályák, és versenygépek felé, amiket eddig különböző okok miatt még nem használtunk a bajnokságban. Nem az unalomig ismert, begyepesedett autókkal és pályákon csapatnánk!
    A sorozat további motívációját, létrejöttét itt olvashatod.

    Tizenharmadik állomásunk Hungaroring-ünk lesz. Forma1-esek is most hétvégen hancúroznak rajta, mi viszont a WTCC 1987-es autóival megyünk, nevezetesen az Alfa Romeo 75 turbo-val, és BMW M3 e30-as tipúsú személygépjárművel.

    Időpont: 2014. július 28. (hétfő)
    Pálya: Hungaroring 2011 (Letöltés)
    Autó: WTCC'87 (Race07)

    Időjárás: Száraz
    Gyakorlás kezdete 20:00
    Időmérő kezdete:
    20:30
    Verseny kezdete: 21:00
    Versenytáv: 2 x 25 perc
    Benzinfogyasztás / gumikopás: normál / normál
    Rajt: állórajt mindkét futamon (második futamon fordított rajtrács)
    Segítség: Futamainkon minden vezetési segítség kikapcsolva, kivéve az automatikus kuplungot. Kötelező belső nézet nincs.

    Az induláshoz szükséges feltételek:

    • A Race07 alap szoftver.
    • Profil létrehozása a Race07-ben valós néven nemzetközi formában - ez fontos, nálunk mindenki az igazi nevén versenyez
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani pontosan azt, ami a Race 07-ben is a profilod neve. Ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap, ha fellépsz a szerverre. Bővebben itt: Névhasználat
    • Szerver: GTR-Masters.hu #3 (Ha megtelünk #2-es szervert is beállítjuk) - Jelszó: itt olvasható
    • Stabil internet kapcsolat, 180 ms alatti ping-gel. Ellenőrizni itt tudjátok (PingTest), a budapesti szerverrel teszteljétek.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, erről bővebben a Versenyzői kódexben olvashattok.
      Fontos eltérés a bajnoki futamainkhoz képest, hogy funrace-en ha valakit szabálytalanul előzöl meg, vagy véletlenül meglöksz hátulról, akkor ha a körülmények engedik, várd meg és add vissza a pozíciót!



    Várjuk észrvételeitekek, javaslataitokat a sorozattal kapcsolatban:Nyílt FunRace ötletelő!
    Ide ebbe a topikba pedig jöhetnek az általános kérdések és megbeszélni valók a futammal kapcsolatban, illetve a kevésbé rutinosabb versenyzőknek is szívesen segítünk megtenni a kezdő lépéseket, kérdezzetek csak bátran!
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel és jó körözést mindenkinek!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on is!



    #3-as szerver megy, lehet kőrözgetni.
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 07. 23. 20:33.

  2. #2
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Háhá! Itt a helyem! Megjáratjuk a 75-öst!


  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Holnap futam, nemelfelejteni'

  4. #4
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Uhhhh micsoda kombináció! Ha hazaérek akkor mindenképp jövök!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #5
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Uhhhh micsoda kombináció! Ha hazaérek akkor mindenképp jövök!
    Azt akartad írni, hogy mindenképpen hazaérsz és akkor jössz ?

    Milyen idő mondható itt jónak egyébként? (percben és másodpercben, nem fokban és napsütésben )
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 07. 28. 13:11.


  6. #6
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Azt akartad írni, hogy mindenképpen hazaérsz és akkor jössz ?

    Milyen idő mondható itt jónak egyébként? (percben és másodpercben, nem fokban és napsütésben )
    Hehehe előreláthatólag mindenképp, szóval lehet jövök

    Amúgy ezek a old skul WTCC kocsik is tudják az újak által futható időket, szóval akörül gondolkodj
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    A kettő közül melyik verda a mókásabb?

  8. #8
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A kettő közül melyik verda a mókásabb?
    Ha jól emlékszem inkább az Alfa, az E30 sterilebb....illetve a 240 Turbo Volvo ami nincs betéve
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  9. #9
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A kettő közül melyik verda a mókásabb?
    Hülye kérdés, Alfa!

    Más.

    Látom pár embert nem enged be, Hungaroring.gdb hibával. Aki ilyen cipőben jár, töltse le az #1 hsz-ben található linkről a pályát, és másolja be újra. Lehet még régről valami benn maradt ami nem okés.


  10. #10
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Hülye kérdés, Alfa!

    Más.

    Látom pár embert nem enged be, Hungaroring.gdb hibával. Aki ilyen cipőben jár, töltse le az #1 hsz-ben található linkről a pályát, és másolja be újra. Lehet még régről valami benn maradt ami nem okés.
    Igen, a letöltésnél a file-ba direkt azért raktam bele a GTRmasters nevet, hogy ez az a verzió amivel HTCM futamon is mentünk tavaly. Valamit módosítottunk rajta, nemtudom mit, passz. Ez nem a nogrip-ről letölthető verzió.

    (Ha már előzőleg van egy ilyen "Hungaroring" verziód, ilyen nevű könyvtárad a Locations mappában, akkor én azt be szoktam csomagolni egy rar-ba, letöltöm az itt található verziót, bemásol, a játék végeztével törlés, és mehet a rar-ból vissza ami ott volt. Így nincs semméfele átmosás, hibalehetőség.)
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 07. 28. 19:55.

  11. #11
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Elnézést kérek ha valakit zavart a belépkedésem, de nem akart engedni, .hdc hibára hivatkozva.
    Minden modot kipakoltam, Steammel kétszer is ellenőriztettem a fájlokat, semmi hiba. Kitöröltem a WTCC'87 mappát, letöltöttem
    újra: hiba. Végül nagynehezen megtaláltam az okát, csak addigra már késő volt (~20 sec).
    A gond az volt, hogy volt egy wtcc_ratios.grb fájl a Teams mappában is. Elég idióta hiba, és már csak azt szeretném tudni: hogyan került oda?
    Azért írtam le, hogy ha esetleg valakinek hasonló x-akta jellegű gondja van, tudja hová nyúljon.
    Ha van rá idő, akkor teljes Teams mappa(vagy a teljes helyi tartalom) törlése és újrarakása a jobb megoldás.

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Űűű denagyon fasz lehetett volna, ha nem amortizálnak le és elöl mehetek a tűz közelébe. Másodikon nagyon szépen összejött elöl a vonat

    Kerekes Attila: Köszi hogy a figyelmeztetés után, a rossz lagod miatt, kiléptél a játékból a többiek játékát, biztonságát szem elött tartva, a saját szórakozásoddal szemben

  13. #13
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Hát srácok, köszi mindenkinek, ez nagyon komoly volt

    Feltettem a replayt, ha valaki szeretné visszanézni, eltenni emlékbe


  14. #14
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Ez zsírdisznó volt megint, főleg a második. Elsőben kár volt Gábor üzemanyaga miatt, jót meccselhettünk volna... Én meg duplaannyit tankoltam a kelleténél így +30 literrel borzalmas volt vezetni. Fogalmam nem volt róla mennyit eszik, mennyit megyünk. 2ikban egyből kezesebb lett. A főgóré jól meg is forgatott. Uccsó helyről lement a redőny kicsit, sorry ha vkivel túlagresszorkodtam a történetet, kivéve Szabitól

  15. #15
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kerekes Attila: Köszi hogy a figyelmeztetés után, a rossz lagod miatt, kiléptél a játékból a többiek játékát, biztonságát szem elött tartva, a saját szórakozásoddal szemben
    Ezzel szemben senkit nem megbántva Zahorcsák Csaba életveszélyesen laggolt. Folyamatosan mintha lökdösték volna az autóját pattogott össze-vissza csak tisztes távolból követtem. Ilyen laggolással ő is leléphetett volna







  16. #16
    Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kerekes Attila: Köszi hogy a figyelmeztetés után, a rossz lagod miatt, kiléptél a játékból a többiek játékát, biztonságát szem elött tartva, a saját szórakozásoddal szemben
    Igazán nincs mit, szerintem ez így volt fair a részemről, nekem se jó, s másoknak se, ha ugrál az autóm!
    Én köszönöm, hogy időben szóltál, mielőtt kellemetlenségeket okoztam volna másoknak!
    Sajnálom, hogy így alakult, de mint jeleztem is jelenleg nagyon instabil a net-térereje, főleg ilyen bolond időjárás mellett.

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Hát gyerekek ez nagyon állat volt!

    Nagyon bejönnek ezek a gépek, megkockáztatom, hogy ezeket kedvelem a legjobban a Race07-ben, jól mennek, lehet velük csúszkálni, farolgatni, de jól meg is lehet fogni őket, viszonylag könnyen úton tarthatók. Már már majdnem olyan jó mint a GT Legends, de azért csak erősen majdnem, a feeling hasonló. Mindenesetre ezekkel a gépekkel bármikor elmennék egy bajnokságot.

    A futamok is igen izgalmasak és eseménydúsak voltak, első versenyen a végéről hámoztam át magam a mezőnyön azt hiszem az 5. helyig, jó kis csaták voltak végig!
    A második menetben meg asszem olyan 8. helyről kapaszkodtam fel az elejére, ahol aztán beálltam mozdonynak, szépen próbálkoztak mögöttem a srácok, ment az adok-kapok, végül Huszi be tudott bújni mellém és 4 kanyart egymás mellett mentünk kilincs a kilincsen.... aztán a lökhárítójába kapaszkodva intettek le a 2. helyen. A bokámig leizzadtam, tiszta víz voltam a végére!


    Köszi szépen mindenkinek, remek volt a mezőny, Huszinak és Mihajlovics Máténak tartozom 1-1 bocsánatkéréssel, de azt hiszem sikerült kárpótolni őket még a futamon!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 07. 29. 20:12.

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Akinek ezek a verdák bejöttek, az bátran nézzen be holnap ide, bár itt kicsi jobban fel kell kötni majd a gatyót!

  19. #19
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Jó kis kombó volt, sajnos nálam valami misztikus fék para volt, így nem nagyon tudtam az elejével birkózni.... részben ennek következményeként sajnos az első versenyen is légüres térbe autóztam, meg a másodikba is az első pár kör csatározásai után, így ritka pillanatok egyike következett nyomtam inkább egy ESC-et és megnéztem az elején a csatát, szépen nyomtátok öröm volt nézni.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •