Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 55 (55 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Tesztfutam #9

  1. #51
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg RSVRocky írta Hozzászólás megtekintése
    ez teljesen jónak tűnik...
    akkor csak a torrent volt a ludas, vagy valami más...

  2. #52
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem erőltetjük, szimplán ehhez volt belőve az új szerver LOG-oló funkció, amire most elsődlegesen kíváncsiak voltunk a teszt során. Átvariálni plusz idő és kockázat lett volna, ami most nekünk nem fért bele.
    Tudomásom szerint csak egyszer voltak szervezett futamon repkedő autók közvetlenül az update után, gondolom neked egyből minden jól ment és már arra is előre rákeresel a fórumon, amiről még azt sem tudod micsoda...
    Annyit kérdeztél csak, idézem: "Szerverbeállítások"? Mégis mit vártál, bemásolom neked a szerver összes létező paraméterét? Kérdez konkrétabban kérlek.... illetve nekem a kérdésből nem jött le, hogy javasolni is akarsz vmit.
    Mindig minden lehet jobb, mi most arra törekedtünk, hogy ne legyen gubanc és működjön a LOG. Most csak ennyit akartunk, ez bejött, legközelebb majd markolunk nagyobbat.

    Azt gondolom ezt a bájcsevejt az idők végezetég folytathatnánk egymással, de én nem szeretném... Kérlek, ne kekeckedj már állandóan. Ha építő jelleggel egy konkrét kérdésben javasolni szeretnél vmit, azt megköszönjük, de amit most csinálsz (megint) az nagyon fárasztó.

    amikor nálunk volt repkedés , akkor rászántam azt a 10 percet h mi okozhatja...egy keresés volt AC FÓRUMON...

    miért a nevezéshez volt belőve eleve a logolos dolog?

    talán pont te hangoztattad anno leginkább h milyen rossz ez a booking rendszer és miért nem lehet a q-n is becsatlakozni a serverre stb...
    erre megcsináltátok a nevezést , ami anno sokat segített és köszönet érte...
    de már hetek óta vannak alternatívák (másfél hete hivatalos alternatíva) h a régi "vágyálmod teljesülhessen...

    nem ment végig a futam a nevezéses rendszer időlimitje miatt...
    logot kinyertétek , csak éppen nem tudjuk összehasonlítani a játék eredményeivel...vajon pontos-e a tietek? ezt nem tudjuk ugyanúgy...

    kérdeztem itt h minden versenyző minden köridejét logoljátok -e....
    mert az lenne a hasznos, hisz amit eddig mutattatok az tulajdonképpen egy screenshottal is meg lehet nézni...(mondjuk nem tudjuk h egyezne -e a 2 )

    a Laci által berakott log képből még egy dologról nem is beszéltünk...
    van ott egy km/h oszlop... arra gondolnék h ez a végsebességeket jelöli (javítsatok ki ha tévednék) vagy nem nagyon tudok másra gondolni...
    VISZONT ha az végsebesség adat akkor egyértewlműen hamis és rossz adat...
    állítólag az én végsebességem 247 km/h a log szerint, míg a 200-at se nagyon tudtam átlépni (ez a kocsi nem is megy annyival még Monzávban sem)
    ha ez hibás akkor a végeredményt is kevésbé tartom hitelesnek...
    eleve furcsa h a második a 32.ik körét 40 perc 28 nál futotta meg , Szabó Szilárd pedig 39:01 nél....tehát a server 40:28 ig biztosan élt , de Szilárd nem tudott az utolsó körben beérni 1 perc 27 mp alatt, és kb fél körig jutott ez idő alatt (ahhoz azért végig a szántásban kellett volna mennie)

    szóval én egyelőre kétkedő vagyok h mennyire is sikerült ez a log kinyerés...

  3. #53
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    szervezhetnétek egy versenyt hétközben is szokásos rövidebb fun futamokkal, h érdemben kiderüljenek ezek a kérdések a serverlogolással kapcsolatban...több futam ,több öysszehasonlítási lehetőség h hitelesek-e az adatok stb...a hibajavítás is egyszerűbb lenne...
    mert ebből a vasárnapiból nem merném úgy kijelenteni mint ti h sikeres volt logteszt szempontból...sőt...

    (azért minimum előtte való nap szóljatok és akkor nem szervezünk mi)

    vagy ha nem értek rá szervezni akkor szívesen kipróbáljuk a maszimos szerveren a logolos rendszert addig is , ha elkülditek mi kell hozzá...

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szervezhetnétek egy versenyt hétközben is szokásos rövidebb fun futamokkal, h érdemben kiderüljenek ezek a kérdések a serverlogolással kapcsolatban...több futam ,több öysszehasonlítási lehetőség h hitelesek-e az adatok stb...a hibajavítás is egyszerűbb lenne...
    mert ebből a vasárnapiból nem merném úgy kijelenteni mint ti h sikeres volt logteszt szempontból...sőt...

    (azért minimum előtte való nap szóljatok és akkor nem szervezünk mi)

    vagy ha nem értek rá szervezni akkor szívesen kipróbáljuk a maszimos szerveren a logolos rendszert addig is , ha elkülditek mi kell hozzá...
    Szia, nem tudom még hogy lesz, én holnap elutazom 1 hétre nyaralni, Lacival még nem egyeztettem, hogy neki miként alakul a hét.
    Amit írt log rendszert pedig nem tudom mennyire van hozzáfésülve a prekval kódjához, szóval ez ügyben inkább én nem mondok semmit.

    Teszt mindenképpen lesz még, amit a sebességről írtál azt is meg kell majd még nézni, de egyelőre az már jó hír, hogy működik a koncepció és sikerült adatokat kinyerni a szerverből, innen már csak csiszolni kell.

  5. #55
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ez teljesen jónak tűnik...
    akkor csak a torrent volt a ludas, vagy valami más...
    szaggatottam nyomtam a gázt
    viccet félretéve, remélem a jövőben ilyen nem lesz!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •