Szavazás eredménye: HTCM8 - Ősz

Szavazók
52. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Az időmérő edzésen legyen tiltott az ESC használata.

    13 25,00%
  • Ne legyen tiltott az ESC használat az időmérő edzésen.

    35 67,31%
  • Az időmérőt 2 részre bontanánk Q1 (20perc) és Q2-ő (10perc). Q2-őn Super Pole-s rendszer.

    30 57,69%
  • Maradjon az eddigi lebonyolítás az időmérőn elég 30 perc korlátlan kör.

    18 34,62%
  • Betegyük a bajnokságba a VW Scirocco-t és a Volvo C30 2008-at?

    33 63,46%
  • Ne tegyük be a VW Scirocco-t és a Volvo C30 2008-at, maradjon az eddigi autó választék

    7 13,46%
  • Változó időjárás legyen minden versenyen?

    36 69,23%
  • Ne legyen minden versenyen változó időjárás!

    15 28,85%
  • Legyen repülőrajt az egyik versenyen a kettő közül (tesztelést, gyakorlást igényel)?

    27 51,92%
  • Mindkét futamon maradjon az állórajt!

    22 42,31%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 6 / 11 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (272 összesen)

Téma: HTCM8 Ősz - Ötletelő

  1. #126
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Igen.
    Ha mindenki a fizikailag előtte haladó mögé zárkózik fél autónyira, nincs probléma. Természetesen ezt gyakorolni kell, de ha a félig előtted/melletted haladóhoz próbálsz igazodni, abból lesz a kupleráj.
    Remélhetőleg a szervezők ezt beleírják majd a repülőrajt-szabályzatba.
    Komolyan nem tudom hogy lehetne jobban megfogalmazni, beleírni, mint ahogy írva van és amit a kép mutat a leírásban.


  2. #127
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Akkor segítek
    Viccen kívül: amíg nem írod le, hogy a fizikailag előtte haladóhoz kell igazodni, addig senki nem mer így tenni, mert ezzel akár meg is előzheti a másik sorban, de előtte indulót. Egyértelműen le kell ezt írni. Azt is jó páran megkérdezték, szabad-e előzni a rajtvonal előtt ..
    Egyébként jól van megfogalmazva, a kép is egyértelmű, de néhány kérdést nyitva hagy, mint látható.

  3. #128
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    265
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor segítek
    Viccen kívül: amíg nem írod le, hogy a fizikailag előtte haladóhoz kell igazodni, addig senki nem mer így tenni, mert ezzel akár meg is előzheti a másik sorban, de előtte indulót. Egyértelműen le kell ezt írni. Azt is jó páran megkérdezték, szabad-e előzni a rajtvonal előtt ..
    Egyébként jól van megfogalmazva, a kép is egyértelmű, de néhány kérdést nyitva hagy, mint látható.
    Régen olvastam a szabályzat tervezetet lehet benne van, de a 2. nak ennél a verziónál mihez kell igazodnia?

  4. #129
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Régen olvastam a szabályzat tervezetet lehet benne van, de a 2. nak ennél a verziónál mihez kell igazodnia?
    A Szent Fehér Vonalhoz, tudhatnád!!!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #130
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    265
    Akkor egy újjabb hozzászólás a repülőrajt ellen és semmikáppen sem Fedornak szól csak ez egy remek példa a terveztet gyenge pontjaira.
    1) Fedor kb 1/2 autónyi helyet hagyott mögöttem - talán kicsit kevesebbet - de csak rám az elöttem menőre figyelt és így Yaka elé került holott neki a rajtrácson előrébb kellett volna lennie.
    2) Ezek után nem tudom hogyan, de olyan rajtot fogott hogy a 6500rpmet csak 0.12mpel késöbb érte el mint Huszi aki a zöld zászlót lengette?!? (Mivel a chat nem látszik a replayen így próbáltam összenézni) Itt a tesztfutamon még örültem is neki, hogy a példa kedvéért állva hagyott a rajtnál, de éles bajnokságban ezt lehet kicsit zokon venném.

    Továbbra is azt gondolom, hogy kár eldobni a játék álltal jól definiált álló rajt kereteket, mert ha a repülőrajtot mindenre kiterjedő szabályokkal le akarjuk definiálni, akkor élő ember nem lesz aki azokat fejben tudja tartani. Szvsz ez az újjítás több galibát, sértetséget és lehetőséget ad arra, hogy mások felkészülését valaki egy kis nem odafigyeléssel, vagy információ hiány miatt elrontsa mint amennyi előnyt hozna.
    A kiskapukról és az ellenőrizhetőségről nem is beszélve, pl mennyire korrekt lenne az ha az első, TSen beszólna a csapattársaknak a chat elküldése elött hisz replayel úgyse nagyon ellenőrizhető....

    Szerintem jobb lenne a szavazást a teszt futamok tükrében újra kiírni.

  6. #131
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Nem kell hagyni kiskaput.. ennyire egyszerű. /ezért kell berakni a limitert kötelezőnek. Ott nincs mese, amig ki nem írja az első addig azzal kell menni. Nem kell összenézegetned, csak rápillantasz dadog jó, nem dadog ->> a verzió: baromi ügyes és épp a 60 -at tartja / bár értelme semmi/ , de ok. Nem dadog és 60 fölött van szabálytalan.

    Bár lehet nem Fedor hibája és csak jó a reflexe..

    Ákos: a másik része.: Kedves versenyző miután az első helyezett kiírta a FORMÁCIÓ -t és te felzárkózol, azt úgy tedd meg, hogy: a fizikálisan előtted lévő versenyzőjének hátsó lökhárítójától maximum fél autó távolságra legyél / ki is polírozhatod a lökőjét csak ne menj neki /a RAJT/ZÖLD ZÁSZLÓ! kiírásáig. Majd ott a képed.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 08. 26. 21:47.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #132
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Átraktam ide.
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor egy újjabb hozzászólás a repülőrajt ellen és semmikáppen sem Fedornak szól csak ez egy remek példa a terveztet gyenge pontjaira.
    1) Fedor kb 1/2 autónyi helyet hagyott mögöttem - talán kicsit kevesebbet - de csak rám az elöttem menőre figyelt és így Yaka elé került holott neki a rajtrácson előrébb kellett volna lennie.
    2) Ezek után nem tudom hogyan, de olyan rajtot fogott hogy a 6500rpmet csak 0.12mpel késöbb érte el mint Huszi aki a zöld zászlót lengette?!? (Mivel a chat nem látszik a replayen így próbáltam összenézni) Itt a tesztfutamon még örültem is neki, hogy a példa kedvéért állva hagyott a rajtnál, de éles bajnokságban ezt lehet kicsit zokon venném.

    Továbbra is azt gondolom, hogy kár eldobni a játék álltal jól definiált álló rajt kereteket, mert ha a repülőrajtot mindenre kiterjedő szabályokkal le akarjuk definiálni, akkor élő ember nem lesz aki azokat fejben tudja tartani. Szvsz ez az újjítás több galibát, sértetséget és lehetőséget ad arra, hogy mások felkészülését valaki egy kis nem odafigyeléssel, vagy információ hiány miatt elrontsa mint amennyi előnyt hozna.
    A kiskapukról és az ellenőrizhetőségről nem is beszélve, pl mennyire korrekt lenne az ha az első, TSen beszólna a csapattársaknak a chat elküldése elött hisz replayel úgyse nagyon ellenőrizhető....

    Szerintem jobb lenne a szavazást a teszt futamok tükrében újra kiírni.

    1: Ha az első sor jól áll be és onnantól kezdve mindenki az előtte lévőhöz igazodik, akkor nem lehetsz jogosulatlanul senki előtt. Hozzáteszem igazából se centiztek a repülőrajtokon. De még mindig azt tudom mondani ott kép, azt nem lehet kiforgatni mint a szavakat.

    2: Talán Huszi nem akart előnyt szerezni és miután beírta a rajtot utána engedte ki a limitert, nem egyszerre.

    Többi: Annak aki annak tud be egy esetleges rossz szereplést hogy valaki 5 centivel előrébb rajtolt és ebből vita lesz, annak gratulálok. Számos ligában számos versenyen simán le tudják bonyolítani a repülőrajtot, pont mi ne tudnánk? Ezek a TS-en beszólok összeesküvés elméletek meg hagyjuk már......




    A távolságos, limiters részt majd átfogalmazom kösz a tippeket.
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 08. 26. 22:24.


  8. #133
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    37
    Üzenetek
    514
    Az első 10ből csak a Dezső Tomi nem limiterrel indult. A mezőny nagy többsége bekapcsolja majd idővel, mert jobb úgy elrajtolni, de kötelezni továbbra is fölösleges.

    Fedor csak egyszerűen jól kapta el a rajtot. Viszont szabálytalan helyen állt, megelőzve Yakát amiért éles futamon, óvással, büntetés jár, szabálytalan előzés miatt. Ez továbbra is egyszerű.

    Ráadásul az első 10ből 5en, Gergő, Yaka, Dani, Ákos, Zsolti 2esből indultak 60ról, azért volt olyan rossz a rajtjuk.


    2: Talán Huszi nem akart előnyt szerezni és miután beírta a rajtot utána engedte ki a limitert, nem egyszerre.
    Ja igen, ez meg igaz. Nem egyszerre nyomtam a két gombot, hagytam egy kis időt közte.
    Utoljára módosította: huszi; 2014. 08. 26. 22:31.

  9. #134
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ezért kell berakni a limitert kötelezőnek...
    Az eleje limiterrel ment.
    Ha Yaka lemaradva állt be és nyomot limitert (mint ahogy igen), akkor úgy is marad...
    Az meg, hogy valakit lerajtolnak (akár repülő, akár állórajtnál)... erre mit lehet mondani? Engem is állva hagytak ötből négyszer, nem is kicsit... van ilyen.
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 08. 26. 22:28.

  10. #135
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Teljesen igazad van Dingo sok múlik a reakció időn. És tényleg mindenki befogja amúgy előbb-utóbb több, mint valószínű hisz könyebb úgy és vsz gyorsabb is.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #136
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    31
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Ráadásul az első 10ből 5en, Gergő, Yaka, Dani, Ákos, Zsolti 2esből indultak 60ról, azért volt olyan rossz a rajtjuk.
    Bárcsak mindig olyan rosszul rajtolnék, hogy enyém a második legjobb rajt. Legalábbis amíg le nem mentem a fűre..


    Na de hogy mondjak valami értelmesebbet is: szerintem a 130km/h-s sebességlimit csak az elöl haladóra vonatkozzon, mert a többieknek nem mindig betartható egyszerre a 130km/h és az 5 autónyi távolság.

  12. #137
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Supi írta Hozzászólás megtekintése
    Bárcsak mindig olyan rosszul rajtolnék, hogy enyém a második legjobb rajt. Legalábbis amíg le nem mentem a fűre..


    Na de hogy mondjak valami értelmesebbet is: szerintem a 130km/h-s sebességlimit csak az elöl haladóra vonatkozzon, mert a többieknek nem mindig betartható egyszerre a 130km/h és az 5 autónyi távolság.
    hát de az csak rá vonatkozik.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #138
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    30
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Igen.
    Ha mindenki a fizikailag előtte haladó mögé zárkózik fél autónyira, nincs probléma. Természetesen ezt gyakorolni kell, de ha a félig előtted/melletted haladóhoz próbálsz igazodni, abból lesz a kupleráj.
    Remélhetőleg a szervezők ezt beleírják majd a repülőrajt-szabályzatba.

    A hosszabb zóna pedig azért jó, hogy a tapasztalatlanabbaknak is legyen ideje fejben feldolgozni a szituációt, és ha később is, de beigazodni a megfelelő helyre. A gyakorlás metódusa pedig arról szólna, hogy nagyobb távolsággal kezdünk, és később rövidítjük le.
    Nem a rövid zóna miatt volt a sor olyan amilyen, de egy teszten akár fél pályát is lehet döcögni egymás mögött, végül is ezért van. Inkább, mint egy túl bátor kísérlettel kvázi értelmetlenné tenni.
    Ja, így már értem.
    Akkor bocs mindenkitől, félre értettem a dolgokat, valamiért úgy rémlett, hogy az előttem/mellettem lévőhöz kell tartani a fél autónyi távolságot. No majd legközelebb jobban figyelek.
    Utoljára módosította: adfar94; 2014. 08. 27. 00:26.

  14. #139
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    ...teszten akár fél pályát is lehet döcögni egymás mögött, végül is ezért van.
    Valoban. Vagy akar azt is tesztelhetjuk, hogy szukseges-e majd elesben fel palyanyit cruzolni?!

    (telefonrol)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  15. #140
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    37
    Üzenetek
    514
    Ez a szabályzatban szereplő hivatalos formáció:
    Képkivágás.jpg


    Ez az alap, de ez nyilván rugalmas kicsit. Hozok néhány példát és ellenpéldát a formációhoz:


    kepkivagas2.jpg_____kivagas3.jpg_____kivagas4.jpg_____kivagas5.jpg_____kivagas6.jpg



    • A legelső képen kicsit lazább, sorok alapján rendezős, ez teljesen jó.
    • Aki piros az vagy túl előrehúzódott, vagy nagyon lemaradt.
    • Aki sárgával van az még épp belefér. Ha előtte nem akadályozza senki, akkor viszont helyezkedhetne előrébb.
    • Ha valaki túl nagy helyet hagy, ő hibázik, de sajnos akkor sem szabad megelőzni

  16. #141
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603

    Repülőrajt végleges

    A repülő rajt lebonyolítása:


    • Miután a rajtlámpák kialszanak, egy felvezető kört kell teljesíteni. Az első sor elindul, utána fokozatosan a többiek is. Fontos megjegyezni, hogy ki van előtted, melletted a rajtrácson.




    • A felvezető körön nem szabad nagyon leszakadni az előtted lévőtől (maximum kb. 5 autó távolság). Amennyiben valaki indokolatlanul ennél jobban lemarad, és rövid időn belül nem is csökkenti a távolságot, meg lehet előzni. Hirtelen fékezésekkel a mögötted lévőt megzavarni, hirtelen irányváltásra, lassításra kényszeríteni tilos! A maximális megengedett sebesség az elsőnek 130 km/h!




    • Minden pályán előzetesen kijelölésre kerül egy pont, ahol fel kell venni a végleges rajtformációt. A pont elérését az első pilótának a chatbe a "FORMÁCIÓ" beírásával kell jelezni. Ez a képen látható módon néz ki. A két oszlop maximum fél autó átfedésben van egymás mellett, a sorok pedig fél autó távolságban egymás mögött. Amennyiben a pozícióban előtted lévő lemarad (fizikailag melletted), megelőzni nem szabad.



    • Az első kettő bekapcsolja a pitlimitert, innentől Ők diktálják a tempót. A limiter használata a mezőny többi versenyzője számára is ajánlott. ( Az eltérő íveken lévő autózás miatt néha lehet ki kell kapcsolni, hogy ne szakadjon szét a két sor )




    • Amennyiben valaki hibázik a felvezető körön, kicsúszik, lefullad, stb. a mezőny végére kell besorolnia! A kiesett pilóta helyét üresen kell hagyni!




    • A célegyenesbe érve az első helyről induló indítja a futamot a "ZÖLD ZÁSZLÓ" beírásával a chatbe, amit a célvonal és a VB által a Versenykiírásban meghatározott Green Flag line között kell megtennie. (érdemes chat gyorsgombra beállítani ) Ha az első helyről induló átlépi a célvonalat, akkor már mindenképpen zöld zászló van érvényben, de ha ezt elmulasztja kiírni, akkor büntetést kap, ez az Ő felelőssége! Előzni már a célvonal előtt is lehet.




    • A hideg gumikra és fékekre figyelve balesetmentesen abszolválod az első kanyarokat
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 08. 27. 16:03.


  17. #142
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    50
    Üzenetek
    667
    Három dologra reagálnék.

    1. A jó rajt. A formációs vonalnál behelyezkedtem, pitlimiter. Semmi mást nem figyeltem, csak a felvillanó feliratot, pedal-to-metal 1-esben, pitlimiteren. Reflex, ennyi. Akinek túl rövid volt az egyese, az rajtolt valószínűleg 2-esben, rosszult tette.

    2. Előrébb voltam-e, mint Yaka. Mittudomén. Nem néztem vissza és nem is fogom, foglalkozzon ezzel az, aki favorizálja ezt a rohadt repülőrajtos őrületet. A formáció vonalnál megpróbáltam felvenni a pozíciót. Aztán limiter. És utána, igen UTÁNA volt még egy jobbos ív, amit Yaka hosszabb, és értelemszerűen rövidebb úton tettem meg, mert belül voltam. Ha mindketten limiteren voltunk, akkor értelemszerűen elé kerülhettem, ez van.

    3. Ha már viszont itt tartunk, hogy ez jogosultalan előzés, akkor jobb lesz ha ezt a repülőrajtos förmedvényt már most hagyjuk a csába, mert lehet lesz olyan kedves versenyző kolléga, aki ezt taktikai elemként fel fogja használni, hogy a másikat büntessék. Arról nem is beszélve, ha valaki csak azért marad le a rajtnál, mert béna, és a másik ezért csúszik előbbre és ez jogosulatlan előzés lesz, hát akkor..... Ha meg ez összeesküvés elmélet, akkor csak figyeljetek!

    Mégegyszer.... NEM LEHETNE HAGYNI A FRANCBA EZT A REPÜLŐRAJTOT? Tuti rengeteg nézeteltérés lesz belőle.
    Utoljára módosította: Flexibilis; 2014. 08. 27. 12:42.

  18. #143
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    37
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    A két oszlop maximum fél autó átfedésben van egymás mellett, a sorok pedig fél autó távolságban egymás mögött.
    Ennyi a lényeg és a legfontosabb.

    Segítségképp, akit érdekel, a mellettem levőhöz én az időkülönbséget szoktam nézni. Limiterrel, 60-nál, kb. 5 század lemaradásnál van félig átfedésben a két autó. 1 tized fölött már nincs átfedés.

  19. #144
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    150-200 -al tudunk kilincs a kilincsen menni egymás mellett , meg 1 mm -re egymás mögött nehogy már 60 -nal ne menjen..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  20. #145
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Pár nap múlva szeptember, mikor lesz versenynaptár???

  21. #146
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Tuti rengeteg nézeteltérés lesz belőle.
    Ebbe a mondatba sok igazságot látok!

    Az a véleményem, hogy ez a repülő rajt többet fog elvenni mint hozzáadni....
    Én úgy érzem, hogy nagyon sok itt a koordinálatlan tényező, ami miatt az egyik szálkát találhat a másikba....nem olvas fórumot, nem olvasta át a történeteket, nem gyakorolta, utolsó pillanatba esett be, fáradt volt és nem figyelt...és még el se rajtoltunk már lesznek óvható esetek

    (A második piros X-est már gyakoroltam egész jól megy csak sikerült még jobban minimalizálnom a távolságot, azt hiszem azt majd alkalmazni is fogom...)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  22. #147
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Ebbe a mondatba sok igazságot látok!

    Az a véleményem, hogy ez a repülő rajt többet fog elvenni mint hozzáadni....
    Én úgy érzem, hogy nagyon sok itt a koordinálatlan tényező, ami miatt az egyik szálkát találhat a másikba....nem olvas fórumot, nem olvasta át a történeteket, nem gyakorolta, utolsó pillanatba esett be, fáradt volt és nem figyelt...és még el se rajtoltunk már lesznek óvható esetek

    (A második piros X-est már gyakoroltam egész jól megy csak sikerült még jobban minimalizálnom a távolságot, azt hiszem azt majd alkalmazni is fogom...)

    Ott nem az a baj, hogy közel vagy, hanem hogy a másik oldalt megelőzted. /bár sztem az lényegtelen /
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  23. #148
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    ...Segítségképp, akit érdekel, a mellettem levőhöz én az időkülönbséget szoktam nézni. Limiterrel, 60-nál, kb. 5 század lemaradásnál van félig átfedésben a két autó. 1 tized fölött már nincs átfedés.

    Ezt hol lehet kovetni?

    (telefonrol)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  24. #149
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    37
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt hol lehet kovetni?
    A játék alap kijelzőjénél, ahol mutatja, hogy előttem-mögöttem mennyire van a köv. pilóta. Ez nem csak repülőrajtnál hasznos. Csatákban ha holt térben van az ellenfél ebből lehet látni, hogy oldalra mennyire szabad az út. Mondjuk nem mindig van rá idő azt nézni, de én rengetegszer ez alapján tájékozódom. 1-1,2 tized fölött szabadon mozoghatok keresztbe, biztos nem fogunk ütközni.

  25. #150
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    A játék alap kijelzőjénél, ahol mutatja, hogy előttem-mögöttem mennyire van a köv. pilóta...

    Jah, hogy alap kijelzo... Ezt en azt meg i.e. kikapcsoltam.

    Koszi.
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 08. 29. 11:25.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

Oldal: 6 / 11 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •