Szavazás eredménye: HTCM8 - Ősz

Szavazók
52. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Az időmérő edzésen legyen tiltott az ESC használata.

    13 25,00%
  • Ne legyen tiltott az ESC használat az időmérő edzésen.

    35 67,31%
  • Az időmérőt 2 részre bontanánk Q1 (20perc) és Q2-ő (10perc). Q2-őn Super Pole-s rendszer.

    30 57,69%
  • Maradjon az eddigi lebonyolítás az időmérőn elég 30 perc korlátlan kör.

    18 34,62%
  • Betegyük a bajnokságba a VW Scirocco-t és a Volvo C30 2008-at?

    33 63,46%
  • Ne tegyük be a VW Scirocco-t és a Volvo C30 2008-at, maradjon az eddigi autó választék

    7 13,46%
  • Változó időjárás legyen minden versenyen?

    36 69,23%
  • Ne legyen minden versenyen változó időjárás!

    15 28,85%
  • Legyen repülőrajt az egyik versenyen a kettő közül (tesztelést, gyakorlást igényel)?

    27 51,92%
  • Mindkét futamon maradjon az állórajt!

    22 42,31%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 1 / 11 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (272 összesen)

Téma: HTCM8 Ősz - Ötletelő

  1. #1
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435

    HTCM8 Ősz - Ötletelő

    Sajnos a technika ördöge sohasem alszik, ezért az előző topic az enyészeté lett akaratunkon kívül, ezért elnézést kérünk mindenkitől. De itt az új topic továbbra is várunk mindenféle ötletelést akár extrémeket (hogy egy picit a nyári bajnokságunkat is reklámozzam) is ezen topic hasábjain megtárgyaljuk megbeszéljük, hogyan tudnák közösen a következő túraautós bajnokságunkat magasabbra szintre emelni.

    Első körben kezdenénk egy szavazással, amire szeretnénk ha minden jelenlegi szervertagunk részt venne ez elsősorban nekünk adna információt, ti mit gondolnátok a következő HTCM8-as bajnokságra milyen újításokat lehetne bevezetni illetve mik azok a dolgok amiket meg kellene változtatni az eddigi lebonyolításban. Az előző topicban merültek fel ötletek ezeket akkor most csokorba szedném, de nagyrészt a szavazás is erről fog szólni.


    • Az ESC használata az időmérő edzésen: egy sokakat megosztó téma amiről mindenképpen tartunk szavazást, mert kíváncsiak lettünk a ti véleményetekre is, sok szól mellette és ellen pro és kontra.
    • A VW Scirocco és Volvo C30 2008 bevezetése a választható autók közé: itt elsősorban a bajnokság színesebbé tétele a cél, a legutóbbi infók szerint kijavították mindkét autót, tehát már jogtalan előnyszerzésre alkalmatlanok (de azért további tesztekre van szükség) így rajtatok múlik, hogy bekerül a bajnokságba vagy sem.
    • Az időmérő rendszer esetleges megreformálása: erről egy kicsit hosszabban írnék, mert felmerült egy ötlet, hogy hogyan lehetne kissé izgalmasabbá tenni a lebonyolítását az időmérő edzésnek. Először is rövidítéssel illetve pontosabban ketté választással lenne egy Q1 amin mindenki mehetne korlátlan kört, ennek a hossza 20 perc lenne, ezután az első 5 vagy 10 helyezett ez még nem eldöntött futna egy Q2-őt de ezt már úgynevezett Super Pole-s rendszerben, tehát mindenkinek egy gyors köre lenne. ezzel is talán közelednénk egy picit a mostani szabályokhoz a WTCC-ben, de egyébként a DTM-ben is hasonló rendszer van. Egyelőre a 3-om részre bontás az még tesztelés alatt van de nem elképzelhetetlen hogy az is megvalósítható, de ez a jövő kérdése ezt is kitárgyalhatjuk majd itt.
    • Van még egy téma ami sokakat megosztott ez pedig a állórajt illetve repülőrajt használata. Mivel az elmúlt bajnokságokban csak kizárólag állórajtokat alkalmaztunk ezért a hátsó kerekes autók pici előnyben voltak a játékban nagyobb létszámban lévő első kerekes autókkal szemben. Sajnos a játék által használt repülőrajt alkalmatlan a feladatra ezért lenne egy saját magunk által levezényelt repülő rajt amihez viszont a z éles bajnokság előtti tesztekre lesz szükség mielőtt ez bevezetésre kerülne. De egyelőre a szavazásban kíváncsiak vagyunk, hogy egyáltalán érdekelne e titeket egy ilyen megoldás.
    • És végül a változó időjárás a versenyeken: ez azt hiszem nagyon jó fogadtatásban részesült az elmúlt bajnokságban csak két versenyen nem volt, úgy ez gyakorlatilag eldöntött kérdés, de mégis azért egy szavazást megér hiszen a nehezebb pályákon sem tennénk kivételt, tehát ugyanúgy lenne Nordscleife-én is eső mint Spa-ban vagy máshol. Természetesen nem akarunk mindenhol esős futamokat, szerencsére vannak állítási lehetőségek amikkel szabályozhatjuk az eső valószínűségét egy pályán ha esetleg túl extrém lenne.


    Nagyjából ennyi lenne, de természetesen vannak még ötletek amik felmerülhetnek, ezeket várjuk ide a topicba továbbra is, de a legfontosabb, hogy a szavazásban minél többen részt vegyetek. Én tudom, hogy nem a legjobb időszakban vagyunk hiszen mindenkinek a nyaralás pihenés időszakáról szólnak ezek a hónapok, de ennek ellenére szeretnénk, hogy ezt a pár másodpercig tartó szavazást mert akkor így tudjuk jobbá, változatossá tenni a HTCM8-as bajnokságot, hogy mindneki megtalálja benne a szórakozás kikapcsolódás lehetőségét. Mindenkinek jó nyarat, SZAVAZZATOK!!!







  2. #2
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    A q2 -re hány ember jutna be Zoli?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #3
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    A q2 -re hány ember jutna be Zoli?
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése


    • Az időmérő rendszer esetleges megreformálása: erről egy kicsit hosszabban írnék, mert felmerült egy ötlet, hogy hogyan lehetne kissé izgalmasabbá tenni a lebonyolítását az időmérő edzésnek. Először is rövidítéssel illetve pontosabban ketté választással lenne egy Q1 amin mindenki mehetne korlátlan kört, ennek a hossza 20 perc lenne, ezután az első 5 vagy 10 helyezett ez még nem eldöntött futna egy Q2-őt de ezt már úgynevezett Super Pole-s rendszerben, tehát mindenkinek egy gyors köre lenne. ezzel is talán közelednénk egy picit a mostani szabályokhoz a WTCC-ben, de egyébként a DTM-ben is hasonló rendszer van. Egyelőre a 3-om részre bontás az még tesztelés alatt van de nem elképzelhetetlen hogy az is megvalósítható, de ez a jövő kérdése ezt is kitárgyalhatjuk majd itt.

    .
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #4
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    .
    biztos utólag írta oda Zoli..
    Kösz Yaka. Szemem szar.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #5
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    biztos utólag írta oda Zoli..
    Kösz Yaka. Szemem szar.
    Nincs szerkesztve a komment ahogy nézem De ki tudja mit művelnek a srácok.....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  6. #6
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    biztos utólag írta oda Zoli..
    Kösz Yaka. Szemem szar.
    A szemeddel lesz a baj Söri nem utólag írtam, már benne volt.







  7. #7
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    A szemeddel lesz a baj Söri nem utólag írtam, már benne volt.
    Jahh tudom viccből írtam. Én néztem be.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #8
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Ha az nyer hogy legyen két felé bontva a qual akkor aki mondjuk nem ér haza munka miatt akkor kajak hátrányba kerül miatta vagy ezt hogy gondoltátok kivitelezni?
    Mert ha így lesz akkor viszont még egy fél órát tegyük késöbbre, mert sokszor nem érek haza, mivel még mindig 8-ig melózok és még mindig 40km-re lakok(és igen önző vagyok és lehet ez csak nekem gond de nekem elég nagy...).

  9. #9
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ha az nyer hogy legyen két felé bontva a qual akkor aki mondjuk nem ér haza munka miatt akkor kajak hátrányba kerül miatta vagy ezt hogy gondoltátok kivitelezni?
    Mert ha így lesz akkor viszont még egy fél órát tegyük késöbbre, mert sokszor nem érek haza, mivel még mindig 8-ig melózok és még mindig 40km-re lakok(és igen önző vagyok és lehet ez csak nekem gond de nekem elég nagy...).
    Kedves Tamás!

    Ha az újítás nyeri a szavazást akkor a lebonyolítás nem fog változni max abban, hogy 20 vagy 25 perc áll rendelkezésre mindenkinek gyors kört futni a Q1-ben. Mivel még nem eldöntött, hogy hányan vennének részt a Q2-ben ezért nem tudom pontosan, hogy ez mennyivel rövidítené meg a Q1 hosszát. Igazából a Q2-ő lényege az első pozícióért való harc, hogy a legjobbak mehetnek plussz egy kört mint ahogy most a való életben is van. A lebonyolítási időpontokon nem fogunk változtatni hiszen évek óta így van, ha későbbre tennénk a futamokat akkor pl. a korán kellőknek nem tetszene (pl aki 3-4h kell meló, iskola miatt) Szóval mindig lenne olyan akinek rosszat tennénk, nehéz megtalálni a középutat. Annyi engedékenység várható a későn haza érőknek, hogy a Q2-ő alatt is felcsatlakozhatnak a szervere, de utolsó rajthelyről kell indulniuk.







  10. #10
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Tamás!

    Ha az újítás nyeri a szavazást akkor a lebonyolítás nem fog változni max abban, hogy 20 vagy 25 perc áll rendelkezésre mindenkinek gyors kört futni a Q1-ben. Mivel még nem eldöntött, hogy hányan vennének részt a Q2-ben ezért nem tudom pontosan, hogy ez mennyivel rövidítené meg a Q1 hosszát. Igazából a Q2-ő lényege az első pozícióért való harc, hogy a legjobbak mehetnek plussz egy kört mint ahogy most a való életben is van. A lebonyolítási időpontokon nem fogunk változtatni hiszen évek óta így van, ha későbbre tennénk a futamokat akkor pl. a korán kellőknek nem tetszene (pl aki 3-4h kell meló, iskola miatt) Szóval mindig lenne olyan akinek rosszat tennénk, nehéz megtalálni a középutat. Annyi engedékenység várható a későn haza érőknek, hogy a Q2-ő alatt is felcsatlakozhatnak a szervere, de utolsó rajthelyről kell indulniuk.
    Micsoda humánusság hogy oda ne rohanjak...
    Amugy én is korán kelek de azért azt könnyebb bevállalni mint egy üzletházat előbb bezáratni mert az egyikre hatással tudsz lenni a másikra nem és nem hiszem hogy bárkit is befolyásolna mondjuk 15perc, mert nem órákra gondoltam.
    Bár át is lehetne tenni akár vasárnapra ott nincs gond mert akkor csak 6-ig vagyunk nyitva. Karácsonyi időszakban vagyunk 8-ig de olyankor el tudok kéreckedni.

  11. #11
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Ide kicsit OFF a téma, de majd átteszitek ahová való:
    Egyre több ligánál futnak GT-s tesztfutamokat Race-el, amiről "mi" állítjuk (mármint a szervezők álláspontja évek óta ez), hogy nem lehetséges.
    Ha más ligáknál van próbálkozás (egy futamon magam is részt vettem, egy órás futam volt és semmi probléma), akkor nálunk miért nincsen a GTr-mastersen?
    Azt gondolom, hogy a GTR2 leselejtezésével valami megszakadt itt, amit az Asetto nem biztos, hogy jövőre be tud tölteni.
    Nem lenne érdemes megnézni valamilyen modot, főleg GT1-es modra gondoltam, a hagyományok miatt is.
    Szerintem lenne pá próbálkozó a WTCCs mezőnyből, és talán szép számú visszatérő a "régiek" közül.
    ON
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  12. #12
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Ide kicsit OFF a téma, de majd átteszitek ahová való:
    Egyre több ligánál futnak GT-s tesztfutamokat Race-el, amiről "mi" állítjuk (mármint a szervezők álláspontja évek óta ez), hogy nem lehetséges.
    Ha más ligáknál van próbálkozás (egy futamon magam is részt vettem, egy órás futam volt és semmi probléma), akkor nálunk miért nincsen a GTr-mastersen?
    Azt gondolom, hogy a GTR2 leselejtezésével valami megszakadt itt, amit az Asetto nem biztos, hogy jövőre be tud tölteni.
    Nem lenne érdemes megnézni valamilyen modot, főleg GT1-es modra gondoltam, a hagyományok miatt is.
    Szerintem lenne pá próbálkozó a WTCCs mezőnyből, és talán szép számú visszatérő a "régiek" közül.
    ON
    Vagy poroljuk le a GTR2-t aztán toljuk azzal, én a mai napig nem értem, hogy miért hagytuk abba és miért lett unalmas, főleg amikor az utolsó szezon annyira király volt a változó idővel meg mindennel.
    Mert jó ez a wtcc, de igazából ebbe semmi taktika nincs még az 1 órás futamokban sem.
    GTR-be a minimum 90perc nagyon jó kis játszóteret biztosított akár 1 vagy 2, adott esetben 3 kiállásra.
    Az autók kontakján kívül mindenben sokkal sokkal jobb mint a race.

  13. #13
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Azt lehet már tudni, hogy melyik nap kezdődik a bajnokság?

  14. #14
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt lehet már tudni, hogy melyik nap kezdődik a bajnokság?
    Szia! Persze. Szerdán, mint mindig Egyébként 09.10 vagy 17 előreláthatólag.


  15. #15
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Szia! Persze. Szerdán, mint mindig Egyébként 09.10 vagy 17 előreláthatólag.
    Köszi! Sejtettem, hogy szerda lesz a válasz

  16. #16
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Huhúúú lesz itt anyázás és büntihalmaz a szezon első felében, már ide látom.

  17. #17
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Kedves versenyzők!

    Hogy ne csak a szóban mérjük fel a következő bajnokságunk lehetséges újításait ezért mától non stop indítottunk egy szervert nektek amin a bajnokságban résztvevő összes autó + a VW Scirocco és Volvo C30 2008-as is választható. A szerver célja elsősorban az lenne, hogy mindenki kipróbálja az "új" járműveket illetve pontosabb képet kapjunk, hogy ezek az autók mire képesek és valóban előnyben vannak e a korábbi tapasztalatokhoz képest. Ehhez viszont a ti segítségetek is kell azt szeretném kérni minden szervertagunktól, hogy ha ideje van akár pár kör erejéig hajtsa meg a szóba jöhető autókat, hogy az igazság kiderüljön erről a két autóról. A legjobb lenne ha mindenki minél több autóval futna gyors kört hogy legyen összehasonlítási alapunk. Hamarosan ha minden igaz akkor lesz hozzá prekvali lista is hogy lássuk az eredményeket. Ezenkívül szeretnénk ha legalább hetente 2 hetente mondjuk váltott héten a nyári kupával
    lennének természetesen meghirdetett módon egy-egy nap teszt versenyek amin a szavazáson meghirdetett újdonságokat kipróbálnánk, hogy erről is legyenek tapasztalatok. A szerver megy mindenki tövig taposhatja a gázt az első teszt pályánk Brno 2008. Valószínűleg hetente változtatnánk pályákat, ne csak egy pályán legyenek meghajtva a gépek, illetve akinek van jó ötlete, hogy melyik GYÁRI pálya lenne még jó tesztelésre az beírhatja ide és ha többségnek is tetszik akkor azzal a pályával fog futni a szerver! HAJRÁ!

    Szerver: GTR-Masters hotlap
    Pálya:
    BRNO 2008
    Időjárás:
    Száraz
    Szabadedzés hossza: 60 perc
    Időmérő hossza:
    20+10 perc
    Versenytáv:
    3 kör
    Rajt:
    állórajt, (repülőrajt)
    Gumikopás mértéke:
    normál
    Üzemanyag fogyasztás mértéke:
    normál

    Szerverjelszó:
    a mindenkori szerverjelszó







  18. #18
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Miert nem csinaltok par markakupas (vagy parbaj jellegu)versenyt a nyarra az "uj" autokkal olyan palyakra,amin az elozo szezonban mar kihajtottak a "regi" verdakat?
    Azt is tudjatok mar,hogy melyik palyan volt elonyben a bmw,melyiken a fwd.
    Par ilyen verseny ki lenne hirdetve szervertagsag dijazasal biztos ki lenne hajtva a lelkuk!

  19. #19
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves versenyzők!

    Hogy ne csak a szóban mérjük fel a következő bajnokságunk lehetséges újításait ezért mától non stop indítottunk egy szervert nektek amin a bajnokságban résztvevő összes autó + a VW Scirocco és Volvo C30 2008-as is választható. A szerver célja elsősorban az lenne, hogy mindenki kipróbálja az "új" járműveket illetve pontosabb képet kapjunk, hogy ezek az autók mire képesek és valóban előnyben vannak e a korábbi tapasztalatokhoz képest. Ehhez viszont a ti segítségetek is kell azt szeretném kérni minden szervertagunktól, hogy ha ideje van akár pár kör erejéig hajtsa meg a szóba jöhető autókat, hogy az igazság kiderüljön erről a két autóról. A legjobb lenne ha mindenki minél több autóval futna gyors kört hogy legyen összehasonlítási alapunk. Hamarosan ha minden igaz akkor lesz hozzá prekvali lista is hogy lássuk az eredményeket. Ezenkívül szeretnénk ha legalább hetente 2 hetente mondjuk váltott héten a nyári kupával
    lennének természetesen meghirdetett módon egy-egy nap teszt versenyek amin a szavazáson meghirdetett újdonságokat kipróbálnánk, hogy erről is legyenek tapasztalatok. A szerver megy mindenki tövig taposhatja a gázt az első teszt pályánk Brno 2008. Valószínűleg hetente változtatnánk pályákat, ne csak egy pályán legyenek meghajtva a gépek, illetve akinek van jó ötlete, hogy melyik GYÁRI pálya lenne még jó tesztelésre az beírhatja ide és ha többségnek is tetszik akkor azzal a pályával fog futni a szerver! HAJRÁ!

    Szerver: GTR-Masters hotlap
    Pálya:
    BRNO 2008
    Időjárás:
    Száraz
    Szabadedzés hossza: 60 perc
    Időmérő hossza:
    20+10 perc
    Versenytáv:
    3 kör
    Rajt:
    állórajt, (repülőrajt)
    Gumikopás mértéke:
    normál
    Üzemanyag fogyasztás mértéke:
    normál

    Szerverjelszó:
    a mindenkori szerverjelszó
    Pár probléma:a szerver nem rögzíti az időket, qualon csak 1 mért kört lehet futni. Tesztelésre ez a beállítás nem alkalmas.

  20. #20
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Pár probléma:a szerver nem rögzíti az időket, qualon csak 1 mért kört lehet futni. Tesztelésre ez a beállítás nem alkalmas.
    Átállítottam 90 perc időmérő edzésre+ 3 körös versenyre. Az időket mindenkor rögzíti a szerver még a szabadedzéseket is nyugodtan futhattok rajta, később lesz majd hozzá hotlapos prekvali lista is (külön lista mert most a extreme bajnokságra van beállítva a prekvali). Jó körözgetést!







  21. #21
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Átállítottam 90 perc időmérő edzésre+ 3 körös versenyre. Az időket mindenkor rögzíti a szerver még a szabadedzéseket is nyugodtan futhattok rajta, később lesz majd hozzá hotlapos prekvali lista is (külön lista mert most a extreme bajnokságra van beállítva a prekvali). Jó körözgetést!
    Köszi!

  22. #22
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Ott a pont Taky-nál....olyan pályákon kéne tesztelni ahol már mentünk, így lenne viszonyítási alap illetve motiváció, mert hát mint máshol is írtam nyár van mindenki minden mást csinál mint hogy kormányt ragadjon, csak úgy nem nagyon fognak felmenni kocsikázni az emberek, ahhoz hogy ki legyenek maxolva a kocsi ki kell tenni a trófeát is az emberek elé, hogy legyen miért nyomni...ja egy szerver tagságért futható nyári hotlapbajnokság 2-4 állomással, és már jönnének is az idők

    Illetve még egy mondat ezért meg fognak kövezni sokan, nekem meggyőződésem, ha a nyári kupa WTCC autókkal ment volna több ember lenne, mert ahhoz van setup/nem kell gyakorolni mert ismerik stb ezért könnyebben elindult volna az ember..kevesebb energia befektetés nélkül tud menni a mezőnnyel ami nyáron fontos, mert úgy effektív nem evvel foglalkozni az ember. Amúgy jó ez a WTCC Extreme persze, csak én azt látom van pár ember aki nagyon örül neki, de van pár akiket meg nem igazán....látom a GTR 2 szakosztály is örül, de én továbbra is azt mondom, ha már ez a WTCC részleg akkor ezen nem variáljunk...ha meg ennyi ember van akkor legyen újra egy GT is, akár a GT legends helyett (ezért újabb köveket kapok), mert szezon végén, meg most nyári kupán is ránéztem a létszámra és meglepve tapasztaltam, mennyire karcsú sajnos, akartam is írni de elfelejtettem, hogy így van értelme ennek a közös naptározásnak a továbbiakban, értem én hogy könnyebb egy fokkal a szervezők munkája, viszont szűkít is a két platformon beválogatható pályákon....:/
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #23
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Ott a pont Taky-nál....olyan pályákon kéne tesztelni ahol már mentünk, így lenne viszonyítási alap illetve motiváció, mert hát mint máshol is írtam nyár van mindenki minden mást csinál mint hogy kormányt ragadjon, csak úgy nem nagyon fognak felmenni kocsikázni az emberek, ahhoz hogy ki legyenek maxolva a kocsi ki kell tenni a trófeát is az emberek elé, hogy legyen miért nyomni...ja egy szerver tagságért futható nyári hotlapbajnokság 2-4 állomással, és már jönnének is az idők

    Illetve még egy mondat ezért meg fognak kövezni sokan, nekem meggyőződésem, ha a nyári kupa WTCC autókkal ment volna több ember lenne, mert ahhoz van setup/nem kell gyakorolni mert ismerik stb ezért könnyebben elindult volna az ember..kevesebb energia befektetés nélkül tud menni a mezőnnyel ami nyáron fontos, mert úgy effektív nem evvel foglalkozni az ember. Amúgy jó ez a WTCC Extreme persze, csak én azt látom van pár ember aki nagyon örül neki, de van pár akiket meg nem igazán....látom a GTR 2 szakosztály is örül, de én továbbra is azt mondom, ha már ez a WTCC részleg akkor ezen nem variáljunk...ha meg ennyi ember van akkor legyen újra egy GT is, akár a GT legends helyett (ezért újabb köveket kapok), mert szezon végén, meg most nyári kupán is ránéztem a létszámra és meglepve tapasztaltam, mennyire karcsú sajnos, akartam is írni de elfelejtettem, hogy így van értelme ennek a közös naptározásnak a továbbiakban, értem én hogy könnyebb egy fokkal a szervezők munkája, viszont szűkít is a két platformon beválogatható pályákon....:/
    Kedves Yaka!

    Sok mindenben egyet kell értsek veled, valóban több ember lett volna ha WTCC-és nyári kupát inditunk, DE. Azért vedd figyelembe azt is, hogy az unalomig agyonhajtott WTCC-és gépekkel nyomtunk le egy 2x10 futamos bajnokságot. Sok mindenkinek már csömöre van és nyárra szeretne valami mással, újjal futamokat futni ismert pályákon. Elsősorban ezért döntöttünk az EXTREME nyári kupa mellett, mert ez valami új és más mint az eddig megszokott (arról meg már ne is beszéljünk, hogy egy másik liga éles bajnokságot inditt ezzel a móddal) és elég sok embernek bejött a Kristóf féle fun futamok során. A háttér dolgokról meg nem is beszélek, ha kíváncsi vagy rá privátban szívesen megosztom veled ha gondolod. Az hogy mennyien vannak az ilyen nyári versenyeken szerintem erősen változó, volt szerencsém máshol is megfordulni ezen a nyáron és hát ott is elégé szélsőséges értéket mutatott a résztvevők száma (pedig ott WTCC-és autók voltak). Mint tudjuk nyáron mindenkinek fontosabb a bulizás, sörözés, nyaralás, csobbanás, stb... ezért nem várjuk hogy kiugró létszám legyen egyik futamon sem alapból.
    Sajnos a GTL ligával rosszabb a helyzet mint amire számítani lehetett, eddig a nyári kupán is rendesen megcsappant a létszám, egyelőre az őszi bajnokság rendezése is ködbe burkolózik, úgyhogy erről még nem nyilatkoznék hogy milyen naptár lesz, közös vagy sem ez majd kiderül. A közös pályalista rendelkezésre áll számunkra és bizony meglepő vagy sem minimum 40-50 pálya van ami mindkét játékhoz megvan úgyhogy nem kicsi a lista amiről válogathatunk ha úgy adódik, de leszögezem egyelőre nem tudjuk, hogy lesz e közös ló e vagy sem, ez magasabb beosztású emberek dolga, hogy eldöntsék.







  24. #24
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    c2CCNM8n.jpg

    Kedves versenyzők!

    Hogy egy kicsit felkavarjuk az "állóvizet" a HTCM8-as bajnokságunk életében, megtartjuk első kollektív tesztünket a bajnokságra való felkészülés, tesztelés jegyében. Az első tesztnap amelyen kipróbálnánk az ötletelőben felmerült autókat, ötleteket, az Augusztus 11-én hétfőn este lenne a szokásos időpontban tehát este 21h-i kezdéssel. A helyszín a korábban a bajnokságunkban is szerepelt BRNO-i aszfaltcsík lesz. Várunk szeretettel mindenkit, egy fun jellegű körözgetés és néhány újdonság kipróbálásának erejéig. Ezen a tesztnapon szeretnénk kipróbálni a szavazásban is szereplő két újdonságot is. Az egyik úgye a repűlő rajt gyakorlása kipróbálása lenne (amiről hamarosan egy rövid szöveges, képes útmutatót fogtok látni e topic keretein belül), a másik pedig a két részre osztott időmérő edzés amit szintén kipróbálnánk (erről is lesz leírás hogy nézne ki). Gyertek minél többen hogy ezeket az újdonságokat ki tudjuk próbálni és az ősszel induló bajnokságunkra betudjuk majd vezetni.

    Fontos! A szerver már 2 hete folyamatosan fut az idők nem vesznek el és az "új" autók a VW Scirocco és Volvo C30 2008-as autó is válaszható! Kérek mindenkit hogy bátran fusson időket akár mindegyik autóval hogy a Hotlap listában lássuk mennyivel jobbak a korábban csaló autóként megjelölt gépek! A szerver 0-24h-ban fut és elérhető. 90 perc időmérőre és 3 körös versenyre van beállítva! HAJRÁ!

    Szerver: GTR-Masters hotlap
    Pálya:
    BRNO 2008
    Időjárás:
    Száraz
    Időmérő hossza: 90 perc
    Versenytáv:
    3 kör
    Gumikopás mértéke:
    normál
    Üzemanyag fogyasztás mértéke:
    normál

    Szerverjelszó:
    masters
    (a szerver mindenki számára nyílt mostantól)
    Utoljára módosította: Zoliee; 2014. 08. 05. 14:45.







  25. #25
    Szilágyi Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 14.
    Város
    Nagykapornak
    Üzenetek
    156

    Indulás

    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy kialakult-e már, hogy az őszi szezon mikor/hányadikán fog indulni?

    Köszi előre is!

Oldal: 1 / 11 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •