Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (27 összesen)

Téma: HTCM Nyári Kupa 2014

  1. #1
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603

    HTCM Nyári Kupa 2014

    Unod a meleget és eleged van a fonnyadásból a strandon? Megetted már a fagyi tartalékod és nincs mivel lehűtened magad?

    Akkor gyere és csatlakozz hozzánk és próbáld ki a WTCC Extreme (GTR Evolution) autókat élesben a GTR-Masters liga nyári kupájában. Változatos pályákon, változatos ellenfelekkel egy igazi kerék a kerék elleni küzdelem vár rátok értékes díjakkal. Nincs más dolgod mint a Race 07-es alapjátékon kívül a GTR Evolution kiegészítőt beszerezni és máris száguldhatsz a pályákon és próbára teheted magad igazi ellenfelekkel egy igazi gépszörny volánja mögött.

    A részvétel minden nyári futamon teljesen nyílt, szívesen látunk minden érdeklődőt!



    Ami a pályákat illeti igyekeztünk egy igen izgalmas Versenynaptárat összeállítani, ami garantálja nekünk a szoros és izgalmas futamokat:

    2014.07.09.
    Istanbul Park (TUR) - 1. futam topikja
    2014.07.23.
    Bahrain GP (BAH) - 2. futam topikja
    2014.08.06.
    Valencia Street (ESP) - 3. futam topikja
    2014.08.20.
    Magny Cours (FRA) - 4. futam topikja
    2014.09.03.
    Road One International (CAN) - 5. futam topikja




    A bajnokságnak van Fődíja is, a nyári kupa abszolút győztese, a legjobb újonc**egy-egy 2014/2015 évi GTR-Masters szervertagságot*** kapnak nyereményül!
    A nyárra való tekintettel az összesített pontozásban az 5 versenyből csak a 4 legjobb futam eredménye számít, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel!



    Az induláshoz szükséges feltételek:

    • A Race07 alap szoftver és a GTR Evolution kiegészítő, mely megvásárolható a Steam-ről. Kis segítség az eligazodáshoz: Simbin ábra
    • Profil létrehozása a Race07-ben valós néven nemzetközi formában - ez fontos, nálunk mindenki az igazi nevén versenyez
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani pontosan azt, ami a Race 07-ben is a profilod neve. Ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap, ha fellépsz a szerverre. Bővebben itt: Névhasználat
    • A GTR-Masters_SummerCup_2014 csomag letöltése és a megfelelő helyére másolása a olvassel.txt fájlban leírtak szerint
    • Stabil internet kapcsolat, 180 ms alatti ping-gel. Ellenőrizni itt tudjátok (PingTest), a budapesti szerverrel teszteljétek.
    • Szerver: GTR-Masters.hu #1 ​Jelszó:
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, erről bővebben a Versenyzői kódexben olvashattok.



    Ide ebbe a topikba pedig jöhetnek az általános kérdések és megbeszélni valók a Nyári FunCup-pal kapcsolatban, illetve a kevésbé rutinosabb versenyzőknek is szívesen segítünk megtenni a kezdő lépéseket, kérdezzetek csak bátran!


    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on is!


    www.facebook.com/GTRMasters



    **Aki nem indult még soha 3-nál több hivatalos HTCM bajnoki futamon
    ***teljes értékű éves szervertagság, mely a GTR-Masters összes rendezvényére érvényes
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 07. 29. 20:02.


  2. #2
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Sziasztok!
    Egy kérésem lenne, hogy tegyétek a választható autók közé a Hondát is!
    " The Power of Dreams"

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  3. #3
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy kérésem lenne, hogy tegyétek a választható autók közé a Hondát is!
    " The Power of Dreams"
    Szívesen tennénk, de sajna nincs, legalábbis gyári. "Csak" 4 féle autó választható (BMW, Seat, Alfa, Chevi)
    Amúgy is mindegyik hátsókerék meghajtás úgyhogy legalább kipróbálsz valami újat







  4. #4
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Szuper!!!

  5. #5
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    A kameranézet fix belső a szerón.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  6. #6
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    A kameranézet fix belső a szerón.
    És az is marad.


  7. #7
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    És az is marad.

  8. #8
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Coool, hogy elindítottátok a nyári bajnokságot extreme autókkal!!!!

  9. #9
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szívesen tennénk, de sajna nincs, legalábbis gyári. "Csak" 4 féle autó választható (BMW, Seat, Alfa, Chevi)
    Amúgy is mindegyik hátsókerék meghajtás úgyhogy legalább kipróbálsz valami újat
    És miért nem lehet betenni? Nogrip-ről letölthető.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  10. #10
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    valóban egyformáknak tűnnek az autók. motorikusan egészen biztos hogy ugyanaz mind4. úgynézem mind a 4 autó alatt közös default set van, istanbul fejben részben megvolt, 2-2 kört mentem így a verdákkal, érzésben nüansznyi különbségek vannak és időben gyakorlatialg zero, de olyan széles tartományban setelhetőek, hogy bármelyikkel lehet futamot nyerni. hajrá
    Any Given Sunday!

  11. #11
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Van egy olyan érzésem, hogy ti utáljátok az addon autókat. Több ligánál tudják használni, mi miért nem? Egyébként A Honda extreme nagyjából 2 perc lenne a letöltés és a Teams mappába való másolás.
    A másik ez nem az egyetlen kérés volt tőlem, de eddig mindegyik kukába landolt. Annak idején kértem hogy próbáljuk ki a 2012-es Civic- et, Lehoczky Dávid és én is szorgalmaztuk Super Touring-ot. Nem értem miért van ilyen ellenállás. Ahelyett, hogy inkább kipróbálnánk, és az után meg lehetne beszélni, hogy jó-e vagy sem. Az ilyen módokkal tudnánk kicsit fejleszteni a Race07 lassan elavult autóit.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  12. #12
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    És az is marad.
    Nahh Huszinak okoztál egy jó pillanatot Ámde csak azért írtam , mert idáig szabadon választott volt és nem -e véletlen maradt -e úgy. De, hogy ez volt az utolsó, hogy szóltam , ha valami kimaradt esetleg az is biztos. . Nem magam miatt szóltam mielőtt Huszár úr félreértené, mert én csak belsőből tudok menni.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #13
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nahh Huszinak okoztál egy jó pillanatot Ámde csak azért írtam , mert idáig szabadon választott volt és nem -e véletlen maradt -e úgy. De, hogy ez volt az utolsó, hogy szóltam , ha valami kimaradt esetleg az is biztos. . Nem magam miatt szóltam mielőtt Huszár úr félreértené, mert én csak belsőből tudok menni.
    Fun race-eken volt/van szabadon választható nézet.
    Rendes ligába és szerintem az eddigi nyári kupákba is fix belső nézet volt/van
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #14
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy olyan érzésem, hogy ti utáljátok az addon autókat. Több ligánál tudják használni, mi miért nem?
    Mert itt racionális emberek vannak, ahol csakis a vezetési élmény és vezetési tulajdonság számít, és különben is itt minden autó svéd!

    Mit számít hogy a kaszni így, vagy így néz ki, az érzés hidd el ugyan az!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2014. 07. 05. 22:27.

  15. #15
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Fun race-eken volt/van szabadon választható nézet.
    Rendes ligába és szerintem az eddigi nyári kupákba is fix belső nézet volt/van
    Akkor sok a rendetlen liga De itt igen az volt, ha te mondod elhiszem. Attól függetlenül Ákos szerintem értette mire írtam és nem hinném így kellett volna válaszolni. De aztán lehet nekem van mimóza lelkületem ma.. No mindegy.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 07. 05. 23:00.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #16
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Mert itt racionális emberek vannak, ahol csakis a vezetési élmény és vezetési tulajdonság számít, és különben is itt minden autó svéd!

    Mit számít hogy a kaszni így, vagy így néz ki, az érzés hidd el ugyan az!
    A 2. "így néz ki" -re

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  17. #17
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Mert itt racionális emberek vannak, ahol csakis a vezetési élmény és vezetési tulajdonság számít, és különben is itt minden autó svéd!

    Mit számít hogy a kaszni így, vagy így néz ki, az érzés hidd el ugyan az!
    Ez még te írtad!
    Igen fontos, de ne is értem miért csodálkozol erre mindig rá. Imádom a japán kocsikat, de nem csak a V-tec, boxer motor, hajtáslánc, nyomatékgörbe miatt, hanem mert jól néznek ki, nekem ez a formavilág jön be. Engem egy BMW nem mozgat meg, lehet benne akár mekkora nyomaték, meg power nem érdekel, adhatnák Honda áron, akkor se kéne. Ha nem számítana a formavilág, akkor mindenkinek jó lenne egy a kocka Lada, csak más mocival!
    A szimulátorozással is ugyan ez a helyzet, nem csak a féktáv, meg kigyors számít, hanem a külcsín is, így jobban át tudom élni, ugyan ezen okból nem használok pillangó váltót, meg virtuális tükröt, a HUD-ból is csak amit muszály, nálam így kerek az egész, pl. nem indulnák DTM-be mert leszarom ezt a három márkát.

    Akor most mi van?

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  18. #18
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor sok a rendetlen liga De itt igen az volt, ha te mondod elhiszem. Attól függetlenül Ákos szerintem értette mire írtam és nem hinném így kellett volna válaszolni. De aztán lehet nekem van mimóza lelkületem ma.. No mindegy.
    Itt nekem nagyon erősen úgy rémlik, hogy ez a fix cockpit nézet eléggé régóta meg van, egy anno nyári kupás szervezésemből meg olyan emlékképek sejlenek fel előttem, hogy ez a rész úgy kötve volt, hogy egy dózerrel nem lehetett elmozdítani, így az a gyanúm jól emlékszem, de nem vagyok itt kompetens személy úgyhogy majd valaki talán megerősít vagy megcáfol Amúgy fun és LCD jellegű dolgokon volt szabadon választható nézet....persze ahány liga annyi verzió (pl VSR-en anno minden szabad volt még az NFS-nézet is, és volt aki abból ment ) A többi részre meg nem tudok mit mondani.....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  19. #19
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Itt nekem nagyon erősen úgy rémlik, hogy ez a fix cockpit nézet eléggé régóta meg van, egy anno nyári kupás szervezésemből meg olyan emlékképek sejlenek fel előttem, hogy ez a rész úgy kötve volt, hogy egy dózerrel nem lehetett elmozdítani, így az a gyanúm jól emlékszem, de nem vagyok itt kompetens személy úgyhogy majd valaki talán megerősít vagy megcáfol Amúgy fun és LCD jellegű dolgokon volt szabadon választható nézet....persze ahány liga annyi verzió (pl VSR-en anno minden szabad volt még az NFS-nézet is, és volt aki abból ment ) A többi részre meg nem tudok mit mondani.....
    Én hiszek a memodban És valahol ez jó is. Csak hát nem mindenki tud menni így ill lassabb. Épp most olvasgatom a tavalyi nyári kupás hsz -ket érdemes A fő blokkot is meg a futamokét is http://forum.gtr-masters.hu/showthre...A1ri-Kupa-2013

    NFS nézet: én tudok olyat ,aki úgy megy és elvert
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  20. #20
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Ez még te írtad!
    ...az utána következőt viszont nem!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2014. 07. 06. 12:41.

  21. #21
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy olyan érzésem, hogy ti utáljátok az addon autókat. Több ligánál tudják használni, mi miért nem? Egyébként A Honda extreme nagyjából 2 perc lenne a letöltés és a Teams mappába való másolás.
    A másik ez nem az egyetlen kérés volt tőlem, de eddig mindegyik kukába landolt. Annak idején kértem hogy próbáljuk ki a 2012-es Civic- et, Lehoczky Dávid és én is szorgalmaztuk Super Touring-ot. Nem értem miért van ilyen ellenállás. Ahelyett, hogy inkább kipróbálnánk, és az után meg lehetne beszélni, hogy jó-e vagy sem. Az ilyen módokkal tudnánk kicsit fejleszteni a Race07 lassan elavult autóit.
    Ákos, erről egyáltalán szó nincs, hogy utálnánk, csak hát hagynak maguk után kívánni valót. Némelyik katasztrófális és alakalmatlan online versenyzésre. Én több ligában is megfordultam de még egyet sem láttam ahol használták volna éles bajnokságban bármelyik add-on autót legyen az Civic vagy Focus vagy egyéb. Természetesen felmerült a nyári kupára, hogy legyen több választható jármű mert tudjuk, hogy vannak add-on változatok, csak hát hiába az átírt fizika ha nincs hozzá megfelelő kasztni. Az Accord és Cruznak illetve a Vauxhallnak is van extrteme változata, de karosszéria nincs hozzá. Számomra elég kiábraánditó lenne, ha ilyen vegyesen mennének az autók mivel a módban a széles karosszéria olyan vagánnyá teszi az autót és valamennyire hasonlít a mostani WTCC-és gépekhez ha teljesítményben és hajtásban nem is.







  22. #22
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Életkor
    43
    Üzenetek
    202
    Milyen pontozási rendszer van a nyári bajnokságban?
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  23. #23
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen pontozási rendszer van a nyári bajnokságban?
    Mint a HTCM tavasz/őszi bajnokságban.

    Szabályzat 4.pont


  24. #24
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Életkor
    43
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Mint a HTCM tavasz/őszi bajnokságban.Szabályzat 4.pont
    Köszönöm.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  25. #25
    Kedves Versenyzők!


    A Fun futamon nagy sikert aratott és közkívánatra WTCC Extreme mod-dal megrendezett Nyári Kupa sajnos nem az előzetes érdeklődésnek megfelelően alakult.
    Ezért úgy döntöttünk, hogy a továbbiak szempontjából hasznosabb lehet, ha lezárjuk a sorozatot és jelen állás szerint végeredményt hirdetünk; az utolsó futamot pedig egy tesztversenyre cseréljük a HTCM8-ra való hangolódás jegyében WTCC autókkal. A pálya Road America lesz.


    Topik a részletekkel hamarosan.
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 08. 22. 09:08.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •