Szavazás eredménye: Jövök a Masters találkozóra!

  • szombaton és vasárnap

    8 17,39%
  • csak szombaton

    13 28,26%
  • csak vasárnap

    1 2,17%
  • nem jövök

    24 52,17%
Szavazók
46 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (151 összesen)
  1. #101
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Több hónap után a mai napon rálestem a fórumra és sajnálkozva olvastam, hogy épp a mai napon volt a találkozó, amire igen szívesen elmentem volna. Épp ma hajnalban érkeztem haza, el tudtam volna menni.

    Nagyon szomorú vagyok, jó lett volna gokartozni veletek egy nagyot. Legalább megtudtam volna, hogy a tavalyi súlyomhoz képest -10 kg-mal mire lennék képes ellenetek!
    Ma is nyomjuk meg, gyere el forma autozni, csorogj ram..

  2. #102
    Jó volt sok év után arcokat kötni a nickekhez.

    Köszi Mindenkinek.

  3. #103
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Jó volt sok év után arcokat kötni a nickekhez.

    Köszi Mindenkinek.
    És nem láttad mi volt? "Maflás" Szabitól vagy Yaka -tól a ""fej vagy gyomor?"
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #104
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    És nem láttad mi volt? "Maflás" Szabitól vagy Yaka -tól a ""fej vagy gyomor?"
    Erről sajnos lemaradtam, de senkin nem láttam sérülést.

  5. #105
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    A gokartozásról sajnos lemaradtam, mivel már le voltunk foglalva. Majd jövőre.

    A mai napon azonban sikerült mennem a Lotus formula autóval pár nyeremény kört. Soha életemben nem mentem még forma autóval (semmilyen verseny autóval sem).

    Relatív siettünk mert menni kellett a gyerekért. 2.-nak jöttünk. Elsőre Dawe ment pár kört, meg pördült egyet.

    Miután megfutotta a köreit, beültem az autóba, de nem indult, kb. 1 órát molyoltak, mire sikerült élet lehelni bele. Az 5 kör gyorsan elrepült. Sajnos az indulásnál lévő gyors ív közepére befújta a szél a bólyát vagy fél métert, így nem lehetett lendületből venni azt a gyors ívet, el kellett vennem a gázt.

    Elmondhatom, hogy szerintem az egész GTR-Masters forum összesen nem ült annyit az autóban mint én.

    Az instruktor mondása szerint váltsunk 3.ba c. és úgy autózzunk, mondatot gyorsan elfelejtettem, mert bőven jó volt a kettő is. Sőt most már tuti vagyok benne, hogy a kettő volt a jó ezen a rövid pályán. Szóval kettesben autóztam végig.

    Nagyon tetszett, az a direkt vezetési élmény amit az autó nyújtott.

    Nagy élményben volt részem, és nagyon örülök annak is, hogy megint személyesen is tudtam találkozni Veletek.

    Köszönöm mindenkinek.

  6. #106
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Nah, véget ért az idei találkozó második napja is, én hulla fáradtan nem rég estem haza, de gondolom akad olyan is, aki még mindig úton van hazafelé.

    A kevesebb jelentkező ellenére idén is marha jó buli volt, így is szép számmal összegyűltünk, szétdobáltuk a díjakat, ettünk egy k. jó saslikot, iszonyat keményeket meccseltünk gokart-tal egészen sötétedésig, éjjel jól beittunk, ma pedig lenyomtunk a forma autózást és úgy láttam mindenki vigyorgó szájjal szált ki az autóból!

    Sok erőm nem lesz most többet, írni... viszont ebbe a topikba várjuk majd a többiektől a beszámolókat, a képeket, no meg a videókat is az eseményekről!


    Köszönjük szépen mindenkinek aki eljött, találkozunk a pályán hamarosan!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 08. 24. 19:55.

  7. #107
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Csatlakozom, fasza volt minden! Jó volt megismerni személyesen is az embereket, a programok is jók voltak és még sok köcsög se volt Jó döntés volt maradni este is, elvoltunk


  8. #108
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Köszönöm a lehetőséget hogy kipróbálhattam ezt a Lotust. Hát igen, az első szerencsés után nagyon úgy nézett ki hogy nem sikerül életet lehelni a gépbe, de néhány Masters tag a szerelők segítségére sietett és megmentette a napot .

    Elég szűk volt ez a Lotus, kicsit kényelmetlen is volt, de mindenképp nagy élmény volt kipróbálni. Nekem valahogy korlátozott volt a kilátás, meg aztán ez a fekvő póz nagyon idegen volt, de nyilván hozzá tud szokni az ember szeme. Az autó kormányzása, kezelése szerintem hasonlított a gokartéhoz, persze annál kicsit erősebb volt , még így is hogy kicsit óvatoskodtam . Meg aztán a szél sem segített, bizonyos helyeken keresnem kellett a pályát, mert a bójákat elmozdította a szél .

    És jó hogy most már tudok a nevekhez arcokat is párosítani, jó volt személyesen is találkozni/látni embereket.

    Köszönöm még1x a lehetőséget!

  9. #109
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Üzenetek
    243
    nagyon királyság volt, köszi mindenkinek :heyjoe67_

  10. #110
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Jól döntöttem, hogy nem hagytam ki a kétnapos rendezvényt csak azt sajnáltam, hogy nem fértem bele a tesztautóba. No, nem azért mert nyertem hanem mert több visszamondott karika miatt kipróbálhattam volna.....fogyni kell picsából, hasból, combból...stb.! Köszi a hétvégét mindenkinek, jó volt a kaja a pia és a hangulat!
    A király nem Elvis volt...

  11. #111
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    És nem láttad mi volt? "Maflás" Szabitól vagy Yaka -tól a ""fej vagy gyomor?"
    Ezt sajnos csak az tudhatja aki ott volt, nem árulhatjuk el ki milyen sérülésekkel hagyta el a tábort!

    Én csak a szombatot adtam azt is amolyan felesbe, de nagyon jó volt még gokartozás /esti berúgás nélkül is a régi arcokkal is jó volt találkozni, meg az új arcokkal is akiket lehet végre kötni a nickekhez...jó móka volt bográcsozunk, bandáztunk egész du...gondolom a vasárnap is hasonlóan jó hangulatba telt!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  12. #112
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Üzenetek
    731
    Sajnos idén úgy nézett ki nem tudok menni a találkozóra, mert korábban lefixált családi nyaralás esett a hétvégére.
    KeCA barátom és csapattársam megnyerte az egyik Lotus (Lotus?) tesztvezetést, de mivel sajnos ő túllépi az autó korlátait, így rám ruházta a lehetőséget, amit ezúton még egyszer köszönök szépen!
    Szerencsém volt, mert 50 km-re a reptértől voltunk és aznap utaztunk haza, tehát minimális kerülővel útba tudtuk ejteni a bulit.
    Jó szeles de napsütéses idő fogadott a Tököli reptéren bennünket, végre találkoztam pár emberkével akivel virtuálisan már jó kapcsolatot ápoltunk és jó volt látni tavalyról is az ismerős arcokat.
    Azért az erősen látszott hogy volt előző este valami féle dzsámburi, mert nem mindenkinek volt még őszinte a mosolya 11 körül sem!
    Az első karikázó után behalt a technika, állt a program vagy másfél órát, kezdett félő lenni hogy ez így ennyi volt, mert még ~200km hazaút állt előttünk, de beröccent a vas... épp amikor Togáék feladták és hazaindultak.
    Mi hárman-négyen nem azért kezdtünk hirtelen esztelen integetésbe mert annyira jó utat akartunk kívánni mikor már gurultatok ki a parkolóból, hanem hogy "ájjjáááámeggyerevisszamegyatechnika". De sajna Toga elment, ami később az én szerencsém lett, mert ő 6. volt a sorban én 13. Így Szabi betett a helyére hogy a gyerkőccel ne szenvedjünk még plusz vagy másfél órát, így hirtelen az autóban találtam magam.
    Kiszorták a szivacsokat a cockpitból, amit Varga Ákosnak pakoltak be és beereszkedtem a fülkébe. Há mondom halló, ez finoman szólva sem tágas, úgy hajtogattam be a vállaim, pedig nem vagyok egy izomkolosszus. Kicsit felcsúszott a gatyám, igazgatom amit kell / lehet, azt mondja a csávó: "-OK?" Mondom: "-OK!" "-Kényelmes? Úgy ülj hogy kényelmes legyen!" Mondom "Ok, akkor hozzatok má bele egy ülést!" Azt mondta ha van 2-3 órám, azt is lehet. "Jó lesz!" vigyorogtam majd bekötöttek és odaadták a sisakot. Húzom fel, há mondom ez még mindig az Ákos cucca... nincs nagyobb? Srác sajnálóan rám néz és csóválja a fejét. "OK, jó lesz!" kiáltottam de gyakorlatilag a számban volt az állvédő a homlokomat meg lilára préselte futam végére a cucc de mondom én innen már ki nem szállok. El is felejtettem becsatolni
    Kormány fel, röcc, kuplung, egy és GO! Anyáááááád, kettő, három, itt az első kanyar... nyomjuk. Phijj megy ez, de kifújja a kontaktlencsét a szememből a menetszél, húzzuk le a plexit. Ok, a második levegővételnél full lepárásodott, na jó nyissuk fel. Körbe értem, na még egy, szűkebben, gyorsabban, phejj de zsííír és integet a csávó hogy ennyi! Későn vettem észre így nem futottam már körbe, gyorsan megálltam, áramtalanítás, üres, vigyor!
    Nagyon király volt, de alapból kellett volna a plussz 5 kör és egyben tolni 10 kört, mert az 5 alapból elsőre semmire nem elég.
    JA! Amúgy videóbizonyítékom van hogy 4 kört mentem mindössze! Így pláne nagyon rövid volt, de élmény volt és ezt köszönöm!
    Remélem jövőre gokartban is találkozom a társasággal és remélem hamarosan virtuálisan is újra csatázunk!


  13. #113
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Csak ismételni tudom az előttem írókat, jó volt személyesen is megismerni titeket. Nagyon jól éreztem magam, sajnálom, hogy vasárnap nem tudtam ott len ni, mert bár bele úgyse fértem volna, legalább nézni is jó lett volna.

    Itt vannak a képek amiket készítettem (nem válogattam ki őket, nem mindegyik sikerült jól)
    http://bit.ly/1ruqrhI

  14. #114
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    No ez a találkozó is megvolt. Szombati nap kemény volt szokásos gokart kaja ,egymás szivatása keményen,hülyülés és miegymás viszont én a Szabi vs Yaka meccsből lemaradtam, este jött a GTR-Masters Camp egy laza piálással enyhe kisz táboros beütéssel de jó volt. Vasárnap elég sok fáradt arc volt, érződött az este.Ahogy láttam aki ment a formulaverdával vigyorogva szállt ki, bár mikor Tomcy beült, az utánajövők arcán éreztem egy kis feszültséget.

    Összességében nagyon jó kis buli volt, jövőre is 2 napos bulit kell csinálnunk

    Képeket majd rakok fel..
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #115
    Amugy tamogatnam a masters camp intezmenyenek rendszeresiteset.

    (telefonrol)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  16. #116
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Amugy tamogatnam a masters camp intezmenyenek rendszeresiteset.

    (telefonrol)
    Tudok egy embert aki szívesen összeszámolja hány faház kéne jövőre....


  17. #117
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Tudok egy embert aki szívesen összeszámolja hány faház kéne jövőre....
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #118
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Wega kabbe!
    Rakok majd fel pár képet amit csináltam meg a videókat is feltolom valahova aztán bedobom a linket majd ide, de nem ma fog megtörténni, mert cefet fáradt vagyok, meg a cégnél új rendszerünk van és iszonyat szívás van vele.
    De igyekszem!

    Amúgy király volt, jó volt a gokart, és még mindig nem megy az az emelkedős sikán, a forma autó is jó volt, bár szerintem erőre gyenge volt, a lassú részek után nem igazán akart elindulni, csak kellene rá egy csiga , a kamerán nem tűnik nagynak a tempó de belülről fasza volt!
    Mondjuk úgy lett volna a legjobb hogy mindegyik nap menni vele egy kicsit, mert este amikor lefeküdtem és próbáltam aludni akkor villantak be dolgok amiket full másképp csinálnék, igazából rá kell pihenni, hogy beérjen a dolog.
    Plusz amikor nem figyeltek az első szárnyat kellett volna beállítani mert full le volt véve hogy ne legyen leszorító erő az elején a seggén meg fullon volt valszeg ezért nem tapadt annyira az eleje a kanyarban.

  19. #119
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Nos srácok én elképesztően jól éreztem magam, messze túlszárnyalta az elképzelésimet a hétvége. Baromi jó a társaság és baromi jó arc mindenki. Volt egy kellemesen spontán hangulata az egész hétvégémnek, amit imádok és szerintem ettől lehet igazán jó egy buli. Az utazás részét is élveztem, 700km-t toltam bele a gépjárműbe.
    Ui: Frodót biztonságban hazaszállítmányoztam a Megyébe
    Any Given Sunday!

  20. #120
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Tudok egy embert aki szívesen összeszámolja hány faház kéne jövőre....
    De már most kezdje el, mert sok idő lesz
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  21. #121
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    De már most kezdje el, mert sok idő lesz
    Ez egy nagy odafigyelést és pontosságot igénylő, felelősségteljes feladat. Nem lehet elkapkodni.

  22. #122
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Ui: Frodót biztonságban hazaszállítmányoztam a Megyébe
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  23. #123
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Srácok, tudtommal készült egy csomó fotó és videó az eseményekről, szeretnénk látni őket!

    Volt jó néhány kemény gokart menet is, tessék tőteni, osztani a népnek!

  24. #124
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Egy képet (tomcy+cola+sör) sikerült csinálnom a szombatról de ez is csak azért mert valószinű éppen elfogyott a kezemből a szesz (amúgy nem)

    vasárnapról és a gépről van több, de talán ez a legérdekesebb

    és végül a barak az apokallipszis után egy kis frodóval fűszerezve ami reggelre megtelt tömény szesz és fingszagból álló permettel


    egy csoportképet valaki beszurhatna hogy megtudjam mutatni anutámnak
    Any Given Sunday!

  25. #125
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Egy képet (tomcy+cola+sör) sikerült csinálnom a szombatról de ez is csak azért mert valószinű éppen elfogyott a kezemből a szesz (amúgy nem)

    vasárnapról és a gépről van több, de talán ez a legérdekesebb

    és végül a barak az apokallipszis után egy kis frodóval fűszerezve ami reggelre megtelt tömény szesz és fingszagból álló permettel


    egy csoportképet valaki beszurhatna hogy megtudjam mutatni anutámnak
    na ja screen1,ehh itt már nem volt vissza út:PPPna de akkor nem láttátok az esti teniszhálós esetet?burkoltam ahogy kellDDmajd vót bazi másnaposság Toga kuzinja amúgy mindent vitt:Dfoszlányok vannak amúgy néha álmaimban))
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •