Szavazás eredménye: Jövök a Masters találkozóra!

  • szombaton és vasárnap

    8 17,39%
  • csak szombaton

    13 28,26%
  • csak vasárnap

    1 2,17%
  • nem jövök

    24 52,17%
Szavazók
46 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (151 összesen)
  1. #76
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Cola, nem tudtam nektek kertes házat keríteni (fene az elvárásaitokat ), szóval ha ez az igény és ez nektek megfelel, akkor foglaljátok le, ez tényleg nem pénz érte.

    Amúgy a kiírást meg eb...tam, vasárnap a tököli reptérre megyünk, az jóval közelebb is van.
    1-es 2-es vagy rendezvénykapun kell bemenni?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #77
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    na végre haza kotródtam,szállást ezt találtam hogy ne keljen már ide oda kóriszálni pesten 100-felé,még re kell csörrenti egyáltalán létezik-e,ha van jobb akkor linkejétek

    sztem elég korrect lenne,1éjmax3000,a kempingben sátor 500/kop
    hm lehet viszek sátrat akkor
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #78
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Cola, nem tudtam nektek kertes házat keríteni (fene az elvárásaitokat ), szóval ha ez az igény és ez nektek megfelel, akkor foglaljátok le, ez tényleg nem pénz érte.

    Amúgy a kiírást meg eb...tam, vasárnap a tököli reptérre megyünk, az jóval közelebb is van.
    Egyem a kis pincikádat.

    Szerintem a masters kezdőlapra íjátok ki hogy aki rálép az oldalra kapásból lássa, hogy tököl és nem lacháza.

  4. #79
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Egyem a kis pincikádat.

    Szerintem a masters kezdőlapra íjátok ki hogy aki rálép az oldalra kapásból lássa, hogy tököl és nem lacháza.
    Fogok szólni személyesen mindenkinek, miután ma este véglegesítettem a névsort.

  5. #80
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Na, jelentem 26-an biztosan leszünk a találkozón és gokart-ra is szép számmal jelentkeztettek, úgyhogy biztosan jó kis buli lesz!
    Kérem aki beírta magát a regisztrációba, az ne felejtse el mielőbb az OK beírásával véglegesíteni a foglalását (kaja, gokart, stb)!

    Természetesen aki eddig nem regisztrált, azt is szívesen látjuk a találkozón, viszont nekik gokart-ot és kaját nem tudunk biztosan garantálni, nekik vagy jut, vagy nem.
    Ettől függetlenül aki csak most szánta rá magát, hogy jön, azért írja be magát és igyekszünk úgy intézni, hogy neki is jusson mindenből.


    Ami a tesztvezetést illeti a BMW M3-ashoz nem lett meg szükséges létszám, így "csak" Formula autó lesz, kérem itt is mindenki véglegesítse a jelentkezését.
    A tesztvezetőket egy külön pirvát üziben fel fogom még keresni, kérlek kövessétek a fórumot és legyetek elérhetők.

    Mivel nem tudtunk minden nyertest elérni, ezért húztunk pót nyerteseket is, akiket szintén meg fokunk keresni, ezért szeretnék mindenkit megkérni, hogy frissítse a profil adatait az itt leírtak szerint.


    Szállás:
    Ami a szombati szállást illeti, összesen 4-en jelezték, hogy szükségük van rá, de ebből 3-an (Cola-ék) elkezdtek vmi kis vityillót keresni maguknak, szóval aki szeretne hozzájuk csatlakozni, az keresse Cola-t.
    Aki pedig inkább Pesti kényelemre vágyik, az keressen meg engem 4 főt gond nélkül el tudunk szállásolni a belvárosban a Corvin köz közelében.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 08. 21. 12:00.

  6. #81
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Szállás:
    Ami a szombati szállást illeti, összesen 4-en jelezték, hogy szükségük van rá, de ebből 3-an (Cola-ék) elkezdtek vmi kis vityillót keresni maguknak, szóval aki szeretne hozzájuk csatlakozni, az keresse Cola-t.
    Aki pedig inkább Pesti kényelemre vágyik, az keressen meg engem 4 főt gond nélkül el tudunk szállásolni a belvárosban a Corvin köz közelében.
    van vajon igény a szombat esti akármire? Colával már beszéltem, nekünk lenne. részemről battán egy kocsma csocsóval zenegéppel megtenné, autóban gond nélkül elalszok
    Any Given Sunday!

  7. #82
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    van vajon igény a szombat esti akármire? Colával már beszéltem, nekünk lenne. részemről battán egy kocsma csocsóval zenegéppel megtenné, autóban gond nélkül elalszok
    Én viszek sátrat meg házit, a kocsma nem jó ötlet mert balhé lesz
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  8. #83
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Én viszek sátrat meg házit, a kocsma nem jó ötlet mert balhé lesz
    akkor nem kell kocsma, a natural verzió is tökéletes, házi feladatot énis viszek
    Any Given Sunday!

  9. #84
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    A Formulala Lotus tesztvezetéssel lenne kérdésem.
    A bátyám, Varga Balázs lemondta a lehetőséget és átadta nekem. Erről Szabi is tud, mert kaptam levelet. De itt megakadtunk, és semmi konkrétumot nem tudok.
    A másik pedig, amennyiben megnyertem a vezetést, hogy Hobbit méretben is van-e bukósisak és kesztyű. Bátyámmal ellentétben én mellém még befér Zsákos Frodó és Samu is.
    Köszönettel!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  10. #85
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    A Formulala Lotus tesztvezetéssel lenne kérdésem.
    A bátyám, Varga Balázs lemondta a lehetőséget és átadta nekem. Erről Szabi is tud, mert kaptam levelet. De itt megakadtunk, és semmi konkrétumot nem tudok.
    Köszönettel!
    A beosztást még nem csináltam meg, mert még mindig emberek után kajtatok, holnap kaptok privátban részletes tájékoztatást.

  11. #86
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Meg az lenne a kérdés, hogy sisakot vigyünk vagy lesz?
    Mert amim van már kicsit nagy rám mert kicsi a fejem, szóval valami S-es sisak legyen.

  12. #87
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Üzenetek
    243
    Valahol mintha úgy olvastam volna hogy lehet sajátot vinni de lesz is, nem "cipelem" akkor én sem, S (XS) legyen

    Tapatalk

  13. #88
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Aztán a sör hogylesz mennyilesz? Azért dehidratálódni nem kéne, nagyon veszélyes dolog az!


  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán a sör hogylesz mennyilesz? Azért dehidratálódni nem kéne, nagyon veszélyes dolog az!
    2 karton sört hozunk központilag, aki úgy érzi az kevés lesz, az hozzon magával ellátmányt. Hűtő az lesz.
    Töményet nem hozunk, azt rátok bízzuk!

  15. #90
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Szombaton Keleti pu. felől valaki(k) megy kocsival, vagy vonattal a déliből, mert szívesen társulnék.

  16. #91
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Szombaton Keleti pu. felől valaki(k) megy kocsival, vagy vonattal a déliből, mert szívesen társulnék.
    Ja igen a regisztrációs táblába azért van bírva, hogy "honnan jössz", hogy meg tudjátok keresni egymást akik egy felől érkeznek az utazást illetően.
    Bátran írjatok egymásnak privátot!

  17. #92
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Valakinél van hely kocsiba?? Telefonról írók &#232;s nem nagyon tudom megnyitni az excel táblázatott
    Kérem valaki írjon
    Köszönöm előre is

  18. #93
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ma este és holnap indulás előtt azért nézzetek még rá fórumra, hátha van vmi friss infó!

    Egymást keresni bátran lehet, utazás, szállás, piálás és egyéb ügyekben...


    Ha bármi egyéb gond van, ezen a számon hívhattok bármikor, bármeddig!

    Engem zavarni nem nagyon lehet, mer' akkor szimplán nem veszem fel, vagy le van némítva!

  19. #94
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Battán van a közelben bolt, vagy cipeljem ki a plusz söröcskét?


  20. #95
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Battán van a közelben bolt, vagy cipeljem ki a plusz söröcskét?
    Hűccsed be jól előre ószt hozzad!

    Első 1-2 órában nem lesz hideg sör szervezői oldalról..


    Egyébként Battán nem hiszem, hogy élnek emberek, így sztem sört sem isznak

  21. #96
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    szálláshoz vissza térve akkor itt ütünk tábort http://www.klubsiraly.hu/index.php?menupont=5intéztem 1db 4 ágyas szobát amibe már lesz 2 masterses bucka lakó:Pvan még faházas megoldás is viszont azt nem foglaltam le de majd látjuk milyen idő lesz,meg lenne-e rá igény stb,sátor hely van szal rakendroll
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  22. #97
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Sorry hogy csak most írok, de mostanra lettem erre illetve körvonalazódott a dolog...hát holnap be tudok nézni pár órára mint tavaly is.....olyan 13-4 óra körültől egy darabig boldogítom a népet ha odaérek
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #98
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    hát holnap be tudok nézni pár órára mint tavaly is.....olyan 13-4 óra körültől egy darabig boldogítom a népet ha odaérek
    Gyere, vár a maflás!

    Csak még nem tudom miért, mert újabban jól viselkedsz... bár indokot azt találunk, azon ne múljon!

  24. #99
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Gyere, vár a maflás!

    Csak még nem tudom miért, mert újabban jól viselkedsz... bár indokot azt találunk, azon ne múljon!
    Milyen maflás?!

    Akkor hozzád az első kérdésem az lesz hogy "Fej vagy gyomor?"
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  25. #100
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Sziasztok!
    Több hónap után a mai napon rálestem a fórumra és sajnálkozva olvastam, hogy épp a mai napon volt a találkozó, amire igen szívesen elmentem volna. Épp ma hajnalban érkeztem haza, el tudtam volna menni.

    Nagyon szomorú vagyok, jó lett volna gokartozni veletek egy nagyot. Legalább megtudtam volna, hogy a tavalyi súlyomhoz képest -10 kg-mal mire lennék képes ellenetek!

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A terv a következő:

    • Első nap: 2014. augusztus 23. (szombat)
    • 10:00-12:00: érkezés, sör, csevej, móka, kacagás, "miért löktél ki a múltkor" típusú beszélgetések...
    • 12:00-13:30: szabadtéri bográcsos, vagy grillezős ebéd, Séf úr: Rádi Péter (aki tavaly volt, az tudhatja, hogy nem bánja meg )
    • 13:30-14:30: Ünnepélyes díjkiosztó, kupák, oklevelek, fairpaly díj... aki nem nyert, annak max egy ölelés
    • 14:30- ???: Házi gokart bajnokság értő közönség szeme előtt, ennek pontos részleteit (lebonyolítás módszer, idő, stb) majd a jelentkezők fényében kitaláljuk, de ahogy Titeket ismerlek, kemény lesz, az biztos!
    • Közben: chill out, sztorizgatás, setup fejtegetés, nagyot mondás, szívatás ezerrel... ahogy szoktuk
    • Este: közös laza esti ivászat
    • Második nap: 2014. augusztus 24. (vasárnap)
    • Program: Formula Lotus és pályás BMW tesztvezetés, pontos beosztás később...

Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •