Szavazás eredménye: Jövök a Masters találkozóra!

  • szombaton és vasárnap

    8 17,39%
  • csak szombaton

    13 28,26%
  • csak vasárnap

    1 2,17%
  • nem jövök

    24 52,17%
Szavazók
46 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (151 összesen)
  1. #26
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hozzáadtam egy szavazást a topikhoz, kérem mindenki jelezze aki jönne találkozóra. Ez még csak egy előzetes felmérés, ha hazajöttem nyaralásból kiteszek egy részletes jelentkezőlapot is gokart-tal, kajával, piával, stb.

    A szombati nap hasonlóan fog alakulni mint tavaly, kaja, pia, gokart, díjkiosztó beosztásban, annyi különbséggel, hogy aki vasárnap is velünk tart a formula autózásra, azzal az estét is együtt töltjük egy light-os iszogatással. A szállást szerintem megoldjuk egyénileg... aki Pesten és környékén lakik, az kérem gondolja végig hány főt tud befogadni 1 éjszakára szombaton (Pest és vonzásköretében), természetesen akinek nem jut hely, ott intézünk vmi szállást, de szerintem ha nem muszáj, ne költsünk rá pluszban, a pénz menjen inkább gokart és forma autózásra, ott jobb helye van
    Szabi,

    mikor lesz kihirdetve a tesztvezetes nyerteseinek nevsora?
    Jo lenne tudni, mert az is befolyasolja,h mikent tervezzen az ember!

  2. #27
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Hát jó hogy írja Tomcy a Blancpain-t, mert akkor vasárnap nekem se jó...eddig keveredésbe voltam az ADAC GT Masterssel ami asszem jövő hét végén lesz SK-Ringen.
    Szombaton igyekszem menni, de nálam még az is meló függő....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    A nyertesek névsora köv. hétvégén lesz kisorsolva, viszont a nyereményt a kihirdetett fix napon lehet majd átvenni.
    Kérem szépen aki szeretne mindenképpen jönni teszt vezetni, az írja be magát a fent linkelt Excelbe, aztán ha nyer, akkor legfeljebb nem fizetősként számoljuk be.

    És tessék szavazni a topik tetején is!

  4. #29
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A nyertesek névsora köv. hétvégén lesz kisorsolva, viszont a nyereményt a kihirdetett fix napon lehet majd átvenni.
    Kérem szépen aki szeretne mindenképpen jönni teszt vezetni, az írja be magát a fent linkelt Excelbe, aztán ha nyer, akkor legfeljebb nem fizetősként számoljuk be.

    És tessék szavazni a topik tetején is!
    Azért a bmw-ről valami infót kérhetnél, hogy mire lehet számítani.
    Pályáról valami vázlat esetleg? Gondolom valami Arieles bójás megoldás lesz, mondjuk remélem, hogy legalább 1db olyan kanyarszerűség lesz benne ahol lehet valami tempót menni.
    Ja és a BMW 2üléses vagy 1(lesz e mellettünk valaki aki visszafog vagy nem? )

  5. #30
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Jönnék, de csak szombaton

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Azért a bmw-ről valami infót kérhetnél, hogy mire lehet számítani.
    Milyen infót szeretnél róla?
    Egyébként mivel eddig nagyon kvesen jelentkeztetek, így még nincs meg a BMW-hez szükséges létszám, szóval aki akar menni, az kicsit noszogassa a többieket is, hogy írják be magukat. Mivel a pálya bójás lesz, így nagyon kímélni nem kell majd a gépet, nem tudsz komoly majd csinálni. A pályarajzot elkérem ha hazaértem a nyaralásból...

  7. #32
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen infót szeretnél róla?
    Egyébként mivel eddig nagyon kvesen jelentkeztetek, így még nincs meg a BMW-hez szükséges létszám, szóval aki akar menni, az kicsit noszogassa a többieket is, hogy írják be magukat. Mivel a pálya bójás lesz, így nagyon kímélni nem kell majd a gépet, nem tudsz komoly majd csinálni. A pályarajzot elkérem ha hazaértem a nyaralásból...
    Súly, Le, váltó.

  8. #33
    Én bepippantottam a szombatot, de még nem 100%.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  9. #34
    Akkor egy határozott „talán”-t én is dobok szombatra.

  10. #35
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként mivel eddig nagyon kvesen jelentkeztetek, így még nincs meg a BMW-hez szükséges létszám, szóval aki akar menni, az kicsit noszogassa a többieket is, hogy írják be magukat.
    Amíg nem tudunk semmit az autóról azon kívül hogy BMW, meg drágább a Lotusnál, addig nem fog nőni a jelentkezők száma. A legjobb noszogatás az lenne, ha egy kicsit több információ lenne elérhető.

  11. #36
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Ahogy nézem a tomboló jelentkezőket, én is inkább csak a vasárnapra hajlok, szombaton meg elmenni a szlovákia ringre...
    Azért elég félelmetes ez az érdektelenség, minden baromságról megy a vita szavazó van rengeteg, de az hogy évente 1x eltolja a képét a talira az már nem, pedig még nem vertünk meg senkit tudtommal(csak gokartban a gtr-esek a race-eseket )...

    Mondjuk ez a lacházára leutazom egymás után 2x dolog valszeg elég nagy visszatartó erő, mert sok "fiatal" van aki anyu-apu kegyeitől függ így szerintem jobb lett volna 1 naposra csinálni.

  12. #37
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Amíg nem tudunk semmit az autóról azon kívül hogy BMW, meg drágább a Lotusnál, addig nem fog nőni a jelentkezők száma. A legjobb noszogatás az lenne, ha egy kicsit több információ lenne elérhető.
    Vagy legalább egy nyamvadt fotó lenne.

  13. #38
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A nyertesek névsora köv. hétvégén lesz kisorsolva, viszont a nyereményt a kihirdetett fix napon lehet majd átvenni.
    Kérem szépen aki szeretne mindenképpen jönni teszt vezetni, az írja be magát a fent linkelt Excelbe, aztán ha nyer, akkor legfeljebb nem fizetősként számoljuk be.

    És tessék szavazni a topik tetején is!
    Akkor megtörtént a sorsolás?
    Vagy csak Én vagyok vak és nem láttam...?

  14. #39
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Szégyeljétek magatokat a mostani érdektelenség miatt. Mi az,hogy eddig 13 ember jelentkezett. 11 nap múlva lesz és semmi információ. A tavalyi annyira jól sikerült, hogy már másnap vártam a következő talit. Nem kéne elrontani ezt a dolgot!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  15. #40
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy legalább egy nyamvadt fotó lenne.
    Nem 100%, de szerintem ezt csapathatjátok meg.



    1598657_609481642453676_573999354_o.jpg 1798630_664893013549193_1642565971_n.jpg 1904075_664893553549139_1639835341_n.jpg
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #41
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Bukosisakot kell vinni vagy adnak?
    Saját kamerát fel lehet e a sisakra szerelni?
    Mert én pl a mai napig nem kaptam meg az ariel atomozásos utolsó 3 kört ami igértek pedig az nagyon jól sikerült 3 kör volt, szóval inkább magamban biznék ilyen téren.

  17. #42
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Bukosisakot kell vinni vagy adnak?
    Saját kamerát fel lehet e a sisakra szerelni?
    Mert én pl a mai napig nem kaptam meg az ariel atomozásos utolsó 3 kört ami igértek pedig az nagyon jól sikerült 3 kör volt, szóval inkább magamban biznék ilyen téren.
    Fogalmam nincs. Ezt is csak sejtem, hogy ez lehet.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Szeretnék elnézést kérni mindenkitől, múlt héten összeraktam egy teljesen új gépet, ami viszont az istennek sem akart elindulni, ezért jelentősen megcsúsztam mindennel.
    Ezt a délutánt most viszont csak a liga ügyeknek szentelem, hamarosan kikerülnek az egyes bajnokságok hivatalos végeredménye, a fődíj sorsoláson résztvevők névsora, valamint a jövő szombati találkozóval kapcsolatos további infók, valamint a kaja-pia kérő lap.

    Kérem a hétvége során nézzetek rá párszor a fórumra, mert megtartjuk a sorsolást, valamint lesz pár dolog, amire reagálnotok kell majd!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 08. 15. 21:30.

  19. #44
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    szálás lehetőség nekem 2-3 fő,este bográcsolnánk olyan hely kéne ahol megoldhatnánk,természetesen lehet hozzánk verődni,kellenének a lehetőségek,thx
    C
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    szálás lehetőség nekem 2-3 fő,este bográcsolnánk olyan hely kéne ahol megoldhatnánk,természetesen lehet hozzánk verődni,kellenének a lehetőségek,thx
    C
    Kirakok egy online Excelt az éjjel, amibe mindenki beírhatja, hogy honnan jön, hány főt tud elhozni, illetve aki Pesti, hogy hány főnek tud szállást adni.
    Ezen kívül benne lesz még hogy mit szeretne enni/inni, illetve mennyit akar majd gokartozni. Ugyan ott leszünk mint tavaly, a BattaRing-en!

    A fődíj sorlolásról pedig itt olvashattok: Masters Fődíj 2013/2014

  21. #46
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    legalább 1 óra vagy nap hsz változtatási lehtőséget adj már a fórumban,vitorlát fel emberek
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  22. #47
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    na majd ha kivirulok egyeztetünk,azt kenejétek a voksot mi ott leszünk,mnár csak pár nap és hyaayyyy
    na nem tudod miről maradsz le ha kussolsz,remélem nem volt sértő tőlem megszokhatátok de 1 prénium day lesz:PPPP igérem minden szimes titkot megosztok
    jó lenne ha nemk csak én kárognék gyertek srácok.....
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  23. #48
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    szálás lehetőség nekem 2-3 fő,este bográcsolnánk olyan hely kéne ahol megoldhatnánk,természetesen lehet hozzánk verődni,kellenének a lehetőségek,thx
    C
    ha nem tudok veletek menni akkor, egy zárt/örzött parkolót/garázs szeretnék és szállást is az estére

  24. #49
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    ha nem tudok veletek menni akkor, egy zárt/örzött parkolót/garázs szeretnék és szállást is az estére
    megyünk meg jövünk az 100%,de még mise tudjuk hova merre,beférsz oda vissza úgy tervezz
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Na szóval a következő lesz a menet!

    Helszín: BattaRing
    Időpont: 2014. Augusztus 23. (szombat)
    Cím: 2440 Százhalombatta, Mérnök utca. 15 (térkép)
    Autóval: 6-osról és M6-osról Százhalombattánál lefordulva könnyen 5 perc alatt megközelíthető, M0-ástól 10-15 perc út kocsival.
    Tömegközlekedés: a pálya a százhalombattai vasút-, és autóbuszállomás közelében van, kocsival bárkiért elugrunk pár perc alatt. Buszok és vonatok a Déilből, Kelenföldről és Népligetből indulnak, kb ~40 perc út Pestről.
    • érkezés: 10 órától
    • ebéd: 12 órától
    • díjkiosztó: 13:30-tól
    • gokart: 14:30-tól (házi bajnokság, lebonyolítási rendszer kitalálás alatt.. )

    Gokart: A pálya ki lesz bérleve privát használatra, aminek keretében egy házi gokart bajnokságot rendezünk. A gokarotzás ára: 2500 Ft/15 perc/fő
    Kaja
    : Rádi Peti séfmester helyben sütött grill menüvel készül, lesz: saslik hússal, szalonnával, hagymával és egyéb zöldségekkel meg persze a szokásos kiegészítők (sajt, savanyúság, kenyért, stb). Ár: 1000 Ft/fő
    Ital: az Excel-es regisztráció fényében eldöntjük, hogy lesz-e központi beszerzés, vagy máshogy oldjuk meg. Ár: ??? Ft/fő

    Aki pedig jön másnap Formula autót vezetni, azzal este igény szerint iszogatunk még egy kicsit, majd vasárnap megyünk ki a Tököli reptérre és a lovak közé csapunk!
    Kérem a regisztrációnál aki Budapest környékén lakik, az írja be, hogy hány főt tud elszállásolni 1 éjszakára!


    A következő Excel Regisztrációt kérem mindenki töltse ki (aki szeretne jönni), írja be a fenti szavazás szerint, hogy menyit gokartozna, mit enne és mit inna, illetve ha hoz vendéget, akkor Őt is vegye fel külön sorban, írja be a vendég nevét és a saját fórum nickjét az Excelbe, hogy lássuk kihez tartozik! Írjátok be azt is, honnan jöttök, hogy az egy irányból érkezők meg tudják keresni egymást az utazás céljából!


    Excel lapok:
    2014 Szombat - Találkozó, gokart és kaja regisztráció
    2014 Vasárnap - Formula Lotus és BMW M3 élményvezetés regisztráció



    Fontos!!
    A regisztráció véglegesítéshez az utolsó oszlopba be kell írni, hogy "OK", ami egyben azt is jelenti, hogy leeszed, leiszod, legokartozod és kifizeted amit kértél!
    Jelentkezési határidő: szerda este 23:00!


    Ezen a számon tudtok elérni: link
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 08. 20. 00:16.

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •