Találatok: 1 - 6 (6 összesen)

Téma: FREEJOIN

  1. #1
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997

    FREEJOIN

    letöltés: http://www.kegetys.fi/freejoin/new.php A játék főkönyvtárába (assettocorsa mappa) csomagoljátok ki (felülírni amit kér)...
    freejoin.jpg

    Nincs booking. Q-n és versenyen is bármikor tudtok csatlakozni a freejoinos serverekhez...ENNYI!


    CSAK aki szeretne saját servert is indítani:
    Aki servert akar indítani annak csináltam egy pár cfg file-t (kb 30 autóhoz megcsináltam, így elég csak majd a server.cfg-ben átírni majd a pályát , autót ami épp szimpatikus és lehet is indítani a servert)h egyszerűbb legyen a serverüzemeltetők élete is





    SZERK:az összes autóhoz (46 db) cfg fájl , az autók különböző skinekkel...
    letöltés:https://www.dropbox.com/s/wiiwdn30sw...reejoincfg.rar
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2014. 06. 28. 08:29. Indoklás: összes autóhoz cfg fájl skinekkel

  2. #2
    Dudás Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 11. 13.
    Üzenetek
    31
    Az adott autó mellé több skin is be pakolható az ini fájlban? vagy egy autóhoz egy skin tartozhat?

  3. #3
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg BTH_menoh írta Hozzászólás megtekintése
    Az adott autó mellé több skin is be pakolható az ini fájlban? vagy egy autóhoz egy skin tartozhat?
    nem biztos h értem a kérdést...pl ha fiatos server 15 autóval, akkor összesen max 15 különböző skin is lehetne...az én skin mappámban ennyi nem volt, így random vannak a különböző skinek a server 15 autóján...

  4. #4
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Nekem most le kellett szedni a freejoint és visszairni az eredeti online mappát, mert amig müködött sehova nem tudtam joinolni, nem volt olyan gombom.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  5. #5
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem most le kellett szedni a freejoint és visszairni az eredeti online mappát, mert amig müködött sehova nem tudtam joinolni, nem volt olyan gombom.
    mert már okafogyott lett a freejoin..asszem...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #6
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem most le kellett szedni a freejoint és visszairni az eredeti online mappát, mert amig müködött sehova nem tudtam joinolni, nem volt olyan gombom.

    igazából működne a freejoin most is úgy hogy minden más is működjön rendesen...és lenne plusz tudása is (pl le lehet korlátozni h csak q-n tudjon bárki csatlakozni stb)
    de jelenleg a Kunos által berakott pickup server is tudja azt ami kell az esti funokhoz (legalábbis meg-megtelünk esténként) és így egyszerűbb is a felhasználóknak és így biztosan nem okoz anomáliát hisz csak egy 3rd party dolog ez...

    úgyhogy steam integrity check ajánlott mindenkinek (amúgy az sose árt időközönként )

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •