Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 50 (50 összesen)
  1. #26

    Re: Nem indul a játék

    Nem találkoztam még ilyen hibaüzenettel. Eredeti a játék?

  2. #27
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Nem indul a játék

    Igen,eredeti!Nem lehet,hogy,ha rendbeteszem a gépet egy formatálással,akkor talán minden rendben lesz?Már nagyon rég kb. két éve volt utoljára formázva!Szerintem lehet,h vannak fönn olyan töredékfájvok,vagy hasonlók amik bekavarnak a biztonsági modul telepítésébe!Ma este megpróbálom a formázást,talán az majd segít!Na meg új Windowst is kap a kicsike!Jobb ötletem nincsen sajnos!
    És nektek???
    Utoljára módosította: peti831214; 2006. 11. 15. 13:26.

  3. #28

    Re: Nem indul a játék

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Ma felakartam telepíteni a játékot és ezt írta ki:
    A required security module can not be activated. This program can not be executed.
    Miért írja ezt ki!Mit csináljak,h a játékot el tudjam indítani és miért nem kéri autómatikusan a biztonsági kódját???
    Előre is köszi,ha valaki tud segíteni!
    Google?
    Ez nem segít: http://www.securom.com/support_enduser.asp?t=2&ts1=4
    (Lehet Alcohol, Daemon van a gépeden és azt érzékeli)

  4. #29
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Nem indul a játék

    Daemon az van!Azt ajánlod,h uninstalláljam?És telepítsem újra a játékot úgy hogy a Daemon is uninstallálva van?
    És mi az a cím amit írtál az előbb?

  5. #30
    Szabó Dávid Regisztrált savoo logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    91

    Re: Nem indul a játék

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Daemon az van!Azt ajánlod,h uninstalláljam?És telepítsem újra a játékot úgy hogy a Daemon is uninstallálva van?
    És mi az a cím amit írtál az előbb?
    Nem hiszem, hogy a Daemon miatt írta ki a hibát, nekem is fent van és semmi hibát nem írt ki telepítésnél.

  6. #31
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Nem indul a játék

    Aha,értem!Akkor szerintetek miért csinálja ezt?Senkinél nem jelentkezett ez a hiba?Nem lehet,h tényleg egy format c:/ hiányzik neki?

  7. #32
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Nem indul a játék

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Aha,értem!Akkor szerintetek miért csinálja ezt?Senkinél nem jelentkezett ez a hiba?Nem lehet,h tényleg egy format c:/ hiányzik neki?
    Hát fene tudja, nekem is van fent Daemon és működik rendesen! Lehet, hogy van vagy volt fenn olyan dolog ami bekavar neki. De ha 2éve volt utoljára újrarakva a win, akkor ráférne egy újrarakás!
    Szerintem újrarakás után menni fog rendesen.

  8. #33
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Nem indul a játék

    Hát reméllem,h formatálás után minden rendbe lessz!Egyébként megkérdeztem egy GTR szakértőt,és ő is a virtuálos meghajtókra gyanakodott,de mikor mondtam neki,h azt már leszedtem azt mondta,hogy akkor hardver dolog lesz!Márpedig DVD lejátszó!Azt javasolta,h frissítsem a meghajtókat és akkor nagy valószínűséggel működni fog!Hát most próbálkozom!Drukkoljatok,h sikerüljön,mert akkor én is beszállok az online versenyzésbe!Amúgy ehez milyen gyors net ajánlott?

  9. #34
    Szabó Dávid Regisztrált savoo logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    91

    Re: Nem indul a játék

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát reméllem,h formatálás után minden rendbe lessz!Egyébként megkérdeztem egy GTR szakértőt,és ő is a virtuálos meghajtókra gyanakodott,de mikor mondtam neki,h azt már leszedtem azt mondta,hogy akkor hardver dolog lesz!Márpedig DVD lejátszó!Azt javasolta,h frissítsem a meghajtókat és akkor nagy valószínűséggel működni fog!Hát most próbálkozom!Drukkoljatok,h sikerüljön,mert akkor én is beszállok az online versenyzésbe!Amúgy ehez milyen gyors net ajánlott?
    Látod ez lehetséges, mert volt itt is valakinek (már nem emlékszem, hogy kinek) akinek vmi problémája volt a játékkal, de a dvd firmware frissítése után megoldódott! Lehet Nálad is ez a gond.

  10. #35
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Nem indul a játék

    Nekem nem teljesen világos ez a frissítés dolog!Felmentem egy oldalra ahol Firmware frissítések vannak!Ott megkerestem a Dvd pontos tipusát ami van nekem!Letöltöttem a legújabb frissítést!Ez egy Winrar file!Kicsomagolta és ott volt egy exe kiterjesztésű fájl!Megnyitottam és előjött egy fekete ablak amin elkezdtek futni az adatok!Na az lehetett a frissítés?Ja közbe meg a dvd meghajtó mintha dolgozott volna magán!

  11. #36
    Szabó Dávid Regisztrált savoo logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    91

    Re: Nem indul a játék

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem teljesen világos ez a frissítés dolog!Felmentem egy oldalra ahol Firmware frissítések vannak!Ott megkerestem a Dvd pontos tipusát ami van nekem!Letöltöttem a legújabb frissítést!Ez egy Winrar file!Kicsomagolta és ott volt egy exe kiterjesztésű fájl!Megnyitottam és előjött egy fekete ablak amin elkezdtek futni az adatok!Na az lehetett a frissítés?Ja közbe meg a dvd meghajtó mintha dolgozott volna magán!
    Igan az volt az.

  12. #37

    Re: Nem indul a játék

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Daemon az van!Azt ajánlod,h uninstalláljam?És telepítsem újra a játékot úgy hogy a Daemon is uninstallálva van?
    És mi az a cím amit írtál az előbb?
    "A required security module can not be activated. This program can not be executed."
    SecuROM™ has determined a debugging or an emulation tool is running. Please refer to the following procedure to remedy:

    Please deactivate these tools before starting the program. It's not necessary to uninstall them.
    If the problem persists, please send a SecuROM™ analysis file to support@securom.com (see "Support Info" section on how to do that).
    Gondoltam ha a SecuROM azért írja ezt ki , mert emuláló programot érzékel, és azt javasolja, hogy kapcsold ki, és úgy próbáld. Nem neszesszeri tö uninstall GTR2 ... de ha nem hát nem ... csak tipp volt.

  13. #38
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Nem indul a játék

    Na akkor vázolom a helyzetet:
    Próbáltam a Windows Regedit mappában törölni a GTR,SIMBIN,TACLE dolgokat!
    Leszedtem a Daemon Tools-t
    Frisítettem a DVD meghajtómat
    Leszedtem a tört verziókat p.l.emó
    És még mindig nem tudok túllépni azon a hibaüzeneten!!!
    Szóval komolyan mondom,h ez már röhelyes,h egy játék miatt ennyit kell szenvedni!Csak az a baj,h ez nem csak egy játék,hanem A J Á T É K !!!
    És épp ezért nem fogom feladni ilyen könnyen!
    Esetleg úgy nem lehet megoldani a dolgot,h más meghajtóban próbálok telepíteni(haver) a játékot?Vagy úgy,h másik gépen felmásoljuk a mobilreckre és onnan telepítjük?vagy ha be fogom tenni a játék dvd-jét akkor úgyis rá fog jönni az átverésre?
    Ha ez se fog menni akkor marad a formatálás!Láttok rá esélyt,h akkor talán sikerülni fog?Most komolyan???

  14. #39
    Szabó Dávid Regisztrált savoo logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    91

    Re: Nem indul a játék

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Na akkor vázolom a helyzetet:
    Próbáltam a Windows Regedit mappában törölni a GTR,SIMBIN,TACLE dolgokat!
    Leszedtem a Daemon Tools-t
    Frisítettem a DVD meghajtómat
    Leszedtem a tört verziókat p.l.emó
    És még mindig nem tudok túllépni azon a hibaüzeneten!!!
    Szóval komolyan mondom,h ez már röhelyes,h egy játék miatt ennyit kell szenvedni!Csak az a baj,h ez nem csak egy játék,hanem A J Á T É K !!!
    És épp ezért nem fogom feladni ilyen könnyen!
    Esetleg úgy nem lehet megoldani a dolgot,h más meghajtóban próbálok telepíteni(haver) a játékot?Vagy úgy,h másik gépen felmásoljuk a mobilreckre és onnan telepítjük?vagy ha be fogom tenni a játék dvd-jét akkor úgyis rá fog jönni az átverésre?
    Ha ez se fog menni akkor marad a formatálás!Láttok rá esélyt,h akkor talán sikerülni fog?Most komolyan???
    Hát ha tényleg nem volt már 2 éve formázva a gép, akkor amúgy is ráférne már... Szerintem az megoldja a problémát. Milyen dvd olvasód van amúgy?

  15. #40
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Nem indul a játék

    Van egy LG cd író és dvd olvasó egyben(HL-DT-ST RW/DVD GCC-4520B)!Meg van egy Asus dvd olvasó és író egyben(Asus DRW-1608P2S)

  16. #41
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Nem indul a játék

    Na,ötlete senkinek sincs?Mert én kifogytam!

  17. #42

    Re: Nem indul a játék

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Na,ötlete senkinek sincs?Mert én kifogytam!
    Hát figy. Et teljes windows XP install minden egyáb alkalmazás telepítésével max, nagyon max 2 óra. Sztem szánj rá ennyi időt... De elsőként a GTR2-t tedd fel, na meg ami kell hozzá; vga driver, DirectX, hang...

  18. #43
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Nem indul a játék

    Már túl vagyok az egész winchester formatálásán és a Windows ujratelepítésén!És
    A J Á T É K M Ű K Ö D I K !!!
    Köszi mindenkinek aki segíteni próbált!Nagyon rendes itt mindenki!

    Következő kérdésem,h akkor hogyan tudnék csatlakozni hozzátok az online játékhoz?És,h mik a rendszerigények?Gép+net???

  19. #44

    Re: Nem indul a játék

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Következő kérdésem,h akkor hogyan tudnék csatlakozni hozzátok az online játékhoz?És,h mik a rendszerigények?Gép+net???
    Ezen a linken (GTR-Masters főoldalon a Főmenü->Kapcsolat link)
    http://forum.gtr-masters.hu/sendmessage.php
    Küldj üzenetet a szervezőknek, a csatlakozási szándékról, és meg fogják küldeni az összes infót.

  20. #45

    Re: Nem indul a játék

    ha valakit még érdekel.
    Olcsó magyar GTR nem indult el. Nem fogadta el a CD-n lévő kódot. Felhívtam a forgalmazót és aszonta h a CD-n lévő kód az angol verzióhoz van. Rosszul nyomták. Ezért kaptam egy másik kódot. Még nem próbáltam de bízom benne. Tehát akinek nemmegy, ez a baja. Mer most tescoban 1790Ft.

    Atilla

  21. #46

    Unhappy segitsetek!!!!

    A gtr első részéhez keresek kiegésitéseket mert jobban vezethető mint a gtr2 pedig az is megvande az igazi indok hogy a gtr2 nagyon leterheli a gépem(memo,vid.kari)igy csak az első kiadás fut teljes mértékben tökéletessen.Elöre is köszi mindenkinek.

  22. #47
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: segitsetek!!!!

    Idézet Eredetileg Traub68 írta Hozzászólás megtekintése
    A gtr első részéhez keresek kiegésitéseket mert jobban vezethető mint a gtr2 pedig az is megvande az igazi indok hogy a gtr2 nagyon leterheli a gépem(memo,vid.kari)igy csak az első kiadás fut teljes mértékben tökéletessen.Elöre is köszi mindenkinek.
    Itt találsz kiegészítéseket!
    GTR4u
    http://www.gtr4u.de/jgs_db.php?actio...f0a28f857fd0a5

    http://www.10tacle.com/gtr-game/en/index.php?Downloads

  23. #48

    Smile Re: segitsetek!!!!

    Taky! köszi szépen már böngészem.

  24. #49

    Unhappy Re: Nem indul a játék kieg.

    sziasztok Taky ajánlatára a megadott helyen töltöttem le a gtr első részéhez kiegészitéseket,új autok,müszerfal,stb...de ugy olvastam valami GTR meneger kell hozzá és nemtudom hogy honnan és hogy mit kell vele majd tennem.Tudtok segiteni?S.O.S....................!!!!!!!! És bocs ,hogy körülményes vagyok!!! Sziasztok.

  25. #50
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542

    Re: Nem indul a játék

    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •