Találatok: 1 - 13 (13 összesen)

Téma: Aktualitások

  1. #1

    Aktualitások

    Sziasztok!

    Elindult a fórum végre. Kicsit nehezen ment mire sikerült beállítanom, de csak összejött!
    Majd jól írkáljátok tele nekem!!!

  2. #2
    Bizonyára észrevettétek hogy az oldal ellenére nemcsak a Grand Prix Legendsel kapcsolatos dolgokról lehet diskurálni a fórumban.

    Szeretném bővíteni ezeket a dolgokat...és ha van még építő ötletetek akkor jöhet

  3. #3
    Nagyon klassz a fórum Jani, csak így tovább!

  4. #4

    Re: Aktualitások

    ÉS HOL VANNAK A NAGY MELLŰ CSAJOK?????????????


  5. #5

    Re: Aktualitások

    Otthagytad Tunéziába

  6. #6

    Re: Aktualitások

    Pinát akarunk!))

  7. #7

    Re: Aktualitások

    SŐT! CICIT IS AKARUNK! NEM IS! NAGY CSÖCSÖKET!!!!!!!!!!!!!
    ePtOn! Mufftestvérré nyilvánítalak!

  8. #8

    Re: Aktualitások

    Nesze itt a csocs



    SZERETNÉM HA NEM NEKEM KELLENE MODERÁLNOM A HOZZÁSZÓLÁSOTOKAT, HANEM EGY KICSIT MEGERŐLTETNÉTEK MEGATOKAT ÉS CSAK AZ OLDAL JELLEGÉRE KONCENTRÁLNÁTOK!!! kÖSZÖNÖM!!!

    Site Adminisztrátor
    Utoljára módosította: Zizics János; 2004. 04. 14. 09:19.

  9. #9

    Re: Aktualitások

    LEMODERÁLTAK??? Én nem hagynám...

  10. #10

    Re: Aktualitások

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    LEMODERÁLTAK??? Én nem hagynám...
    Aha, pont egy hónapja.

  11. #11
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    OFF
    Véleményem szerint azért hasalt le mindkettő, mert nincs már az embereknek ideje endurance versenyekre kellőképpen felkészülni.
    A HTCM is ezért fejlődött fel, mert fél órás futamokra, kis adok-kapokra egyszerűbb odaállni. Ez egy kicsit azért lejjebb húzta a korábbi Masters "versenyzési kultúrát" is, amitől Masters volt a Masters!(amiért Én is idejöttem anno)
    A GTR2 és a GTL mind kategória ezerszer jobb mint a RACE, nem feltétlen az unalmassága miatt hanyatlott el!
    ON
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően én is ezt a tendenciát figyelem meg az utóbbi években... nem tudom, hogy világ változik körülöttünk, vagy mi lustulunk el, de a nehéz, több készülést, kevesebb sikerélményt adó dolgok egyre kevésbé népszerűek. Itt a Race07-ben is hiába próbálkozunk a nyári kupán, vagy Fun futamokon komolyabb gépekkel, melyek nagyobb rákészülést/technikai tudást igényelnek, nem jönnek az emberek. GTL-ben is csak úgy tudtunk kihúzni még egy évet, hogy nagyságrendekkel megkönnyítettük a felkészülést és a kivettük a nehezen kezelhető gépeket a repertoárból... és lám, résztvevői rekordot döntöttünk.

    És persze ez a nagy kérdés, hogy a jövőre nézve, hogy tartsa-e meg a Masters azokat az elveket amiket most képvisel, és ezzel bevállalva, hogy egyre kevesebben leszünk... vagy közeledjünk inkább az aktuális tömegízlés felé és minél egyszerűbb, könnyebben tanulhatóbb és gyors sikerélményt adó versenyeket/bajnokságokat rendezzük...
    Gondolom itt folytatható...

    Az utolsó mondatodra reagálva...A kevesebb néha több!
    Az aktuális tömegízlés kielégítésére számtalan liga létezik, de Masters csak egy van! Aki régi motoros és emlékszik a régi GTL, GTR versenyekre és arra, hogy milyen érzés volt akkor bekapcsolódni a ligába és a versenyzésbe és milyen tisztelet övezte a pályán megjelenőket, annak biztos nem hiányzik az 50+ létszámú mezőny, ahol megy a fejetlenség. (Nekem legalábbis nem!) RACE-ben is a prequalifikáció jobban érdekel, mint maga a verseny, mert tudom mire lehet számítani. (De csak azért a Race-ben, mert nincs már GTL, GTR2, az AC-hez meg gyenge a gépem!)

    Persze ez nem azt jelenti, hogy csak a régi motorosok tudnak szépen versenyezni! ...de valahogy ezekben a fél órás futamokba nem fér bele teljes mértékig a Gentlaman stílus. Nincs idő rá, mint az endurance versenyeken. Bár az idő rövidsége nem lehetne indok a gátlástalan előzésre. Ha valaki nem tud tisztességesen és tisztán előzni, az ne előzzön!

    Én azt látom, hogy a megszokott útról azért tért le a liga, mert próbáltak a szervezők mindenkinek megfelelni. Ez becsülendő dolog a részükről, csak nem lehet mindenkinek megfelelni. A demokrácia ebben a közegben és ilyen széles rétegben(szavazások) szerintem nem túl jó dolog. Legyen pár ember aki döntéseket hoz megfontoltan, ésszerűen. Pl.: annyira sok pálya van már a sok ember kívánsága miatt, hogy ez is megnehezíti, meghosszabbítja a felkészülési időt. Az F1-ben sincs minden évben 10 új pálya! Ha évről évre csak 2-3 új pálya cserélődne, akkor simán elő lehetne venni a tavalyi, vagy előbbi setupokat, amivel megint csak rövidülne a felkészülési idő! Tapasztalat már van arról, hogy melyik pályák az igazán versenyezhető, izgalmas pályák. Minek erről minden évben szavazni?

    Vagy itt van az autóválasztás kérdése...
    Túl gyors a BMW... Kihez mérten? Bele kell ülni és ki kell hajtani belőle azt az időt! Mindenki kipróbálhatja, mennyire nem egyszerű az. Nem is sikerül mindenkinek. De most ezért kivenni a listából? Vagy bármelyik más autót? Már ezerszer le lett írva, ha márkakupa lenne, akkor se sokat változna az erősorrend! Mindenki azzal menjen, amivel akar, vagy tud! Mindenki mérje fel azt, hogy kivel kell versenyben lennie. Ha jobba akar lenni, fejlessze magát, a tudását, stb...ne pedig nyafogjon, hogy a másik azért gyorsabb mert BMW-vel, vagy akármivel megy!
    Én se voltam a top pilóták között az első éveimben. Volt, hogy be se jutottam az A szerverre, de eszembe nem jutott volna azt szajkózni, hogy gyorsabb a másik kocsija! Rengeteget bogarásztam a neten, mire összeállt, hogy mit miért kell állítani egy kocsin és utána csak a köröket róttam! Nem, nem száz köröket...több ezer kört, mire eredménye lett!

    Szóval ezeket csak úgy leírtam, mert jó lenne, ha a Masters, Masters maradna!

  12. #12
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Taky, tökéletesen egyetértek Veled!

    Mindent meglehet tanulni, ha utána olvasol, próbálod, és ha még találsz is valakit aki segít, akkor meg pláne. Találd ki hány ember jelentkezett nálam, hogy kicsit próbálgassunk a beállításokon - gyakoroljunk, mi, mit állít. Én sem támogatnám (támogatom) azt a tendenciát ami elindult - folyamatban van, de elfogadom. Utálom a félórás versenyeket. A kevesebb versenyző néha több.

    Én nem fogok indulni Race versenyeken. Kipróbáltam a "szimulátort" majd azzal a lendülettel töröltem is. Nekem szerencsére elég erős a gépem az AC-hez, de ott sem fogok indulni olyan versenyeken ami nem érdekel. A Cobra futam nagyon jó volt Spa-ban. Sok a lehetőség az AC-ben. Nagyon jó lehet ha teljesen elkészül.

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Az utolsó mondatodra reagálva...A kevesebb néha több!
    Az aktuális tömegízlés kielégítésére számtalan liga létezik, de Masters csak egy van! Aki régi motoros és emlékszik a régi GTL, GTR versenyekre és arra, hogy milyen érzés volt akkor bekapcsolódni a ligába és a versenyzésbe és milyen tisztelet övezte a pályán megjelenőket, annak biztos nem hiányzik az 50+ létszámú mezőny, ahol megy a fejetlenség. (Nekem legalábbis nem!)
    Srácok, egy valami biztos, ha előáll az a helyzet, hogy 15 fő alá csökken a bajnokságaink létszáma, én leszek az első, aki lelövi a szervert és viszi be a MÉH-be!
    Nem lehet folyamatosan csak a múltba kapaszkodni, hiába volt nagyon jó, a dolog változnak... nekünk is változni kell és lépést tartani a világgal. Megerőszakolni a népeket nem lehet, azzal megyünk amire van igény.

    Most beindul a GT3 bajnokság az Assetto Corsa-val, azt hiszem ezt nyugodtan nevezhetjük előrelépésnek, bár már itt is arcon köpött minket a modern világ, hiszen mai GT3-as autókban már van ABS és TC is! Persze mi még mindig dönthetünk úgy, hogy kemények vagyunk és ezeket nem használjuk, vagy ott a GT2, ahol szerencsére nincs ilyen. Aztán úgy látszik az AC a hőskorból is szépen vonulat fel autócsodákat, szóval én nagyon remélem, hogy kis pihenő után tavasszal új köntösben újra éleszthető lesz a GTL bajnokság és hogy jelentkező is akad majd bőven rá... igazából csak ezen múlik.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 10. 20:19.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •