Találatok: 1 - 6 (6 összesen)

Téma: Barcelona nov. 25 tesztfutam

  1. #1
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    56
    Üzenetek
    2.030

    Barcelona nov. 25 tesztfutam

    Szerintem kicsit kevesen voltunk de én élveztem. Szeretném kiemelni Antal Jánost aki zseniálisan ment a Viper-el a második futamon, nagyon sajnáltam hogy elszállt a motorja, jót küzdöttünk (sajna a Saleen nem éppen egyenlő ellenfél ), utána már elég unalmas volt egyedül menni.
    Az első futamban Guszti nagyon jól ment, de attól tartok Speedbugja volt (amit Feri meg is erősített).
    A JÖVŐBEN (csak hogy mindenki tudja) PÉNTEKENKÉNT AZ ELSŐ FUTAM UTÁN A MAIN-HUN CHATROOMBAN TALÁLKOZUNK A GTR LOBBYBAN, ÉS ONNAN MEGY A REJOIN A MÁSODIK FUTAMRA. Csak azért mert sajnos volt aki az első futamon ott volt de a másodikon már nem, nem tudom hogy ki ment el aludni és ki akart volna még menni.

    Még annyit szeretnék kérni, hogy akik szervertagok és nem tudják az MSN/ ICQ elérhetőségemet azok küldjék el nekem privát üzenetben a sajátjukat, hogy könnyebben tudjunk értekezni és spontán is össze lehessen hívni a csapatot!

  2. #2
    Antal János Regisztrált Antal János logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 29.
    Életkor
    53
    Üzenetek
    40

    Re: Barcelona nov. 25 tesztfutam

    Köszi az elismerést,hát igen a motor,ráadásul mindkét esetben,tuti hogy az tett be neki,hogy barom modjára váltottam vissza a célegyre ráfordito kanyar elotti részen,pedig 5 hütöt tettem rá a második indulásnál már,de ugy látszik az én durva kezeimet nem birja a Viper

  3. #3
    Asgaard Aesir Regisztrált aesir logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    71

    Re: Barcelona nov. 25 tesztfutam

    Sajnos a chello tegnap megint rossz passzban volt, már kvalizni sem tudtam rendesen mert magam is ugráltam a pályán egy kicsit, aztán be is szüntette a szolgáltatást tegnapra, kvali közepén egyszerűen elfogyott a net. Sajnálom, jó lett volna versenyezni kicsit.
    ...::: aesirracing.hq.hu :::...

  4. #4

    Re: Barcelona nov. 25 tesztfutam

    nekem jó volt, kár hogy mindkétszer már az első körben elszúrtam. a fékkel nem birok.

  5. #5
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: Barcelona nov. 25 tesztfutam

    Ebben a játékban nem is szabad fékezni, időpocsékolás.

  6. #6
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Barcelona nov. 25 tesztfutam

    Sajnos az este egy Windows full reinstall kellett,mert nembirtam a gépemmel...
    Egyszer csak beáll a rendszer...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •