Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 32 (32 összesen)

Téma: Nyílt FunRace: LeMans (911&CLK)

  1. #26
    thanks a lot guys for your participation! forward to the next race ...

  2. #27
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    bocs Kristof,nem mondtátok hogy az 1ős wing az lol,túl nagy falat volt ez most meg amúgy se voltam nagyon képbencsak jobb lett volna szivornyázni basza meg
    jut eszembe jól láttam hogy volt 1 vendégünk?vagy csak valami névegyezés volt
    Pedig jó lett volna. Az orosz túl gyors volt, yaka meg túl sokat bénázott, talán pont jó sebességbe lettél volna nekem.
    1/6-os szárnyat használtam

    Idézet Eredetileg Ovtcharenko Alexei írta Hozzászólás megtekintése
    thanks a lot guys for your participation! forward to the next race ...
    Nice fight at the end (hope at you also)! Too good speed with CLK. Grat, and see you next time!

  3. #28
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    jó volt ez csak kevesen voltunk...
    1-1-es szárny az igen mókás volt! Csak elbénáztam az egyik kanyart, és hát megmakkant a jármű...

  4. #29
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig jó lett volna. Az orosz túl gyors volt, yaka meg túl sokat bénázott, talán pont jó sebességbe lettél volna nekem.
    1/6-os szárnyat használtam
    Baxod, örültem, hogy versenyre a kanyarokkal tisztában voltam már, az autó egy másik level lett volna de odáig el se jutottam...default setup
    Aztán akkora gumitaktikát húztam be, hogy csak na...elején elindultam 4 közepesen, hát a hátsó úgy elkopott idő előtt, hogy csúszkáltam mint disznó a jégen, majd gondoltam, húúú most meghúzom a tutit - hátra fel a kemény előre meg a közepes az milyen jó lesz, hát nem lett az eleje nem melegedett be sehogy se, így jó lassú lettem legalább illetve a kocsi balansz is elég tré lett, aztán a végén már fájt mindenem, így egyedül elfogyott a kedvem.

    Amúgy ez nagyon jó kombó..a pálya király a kocsik is de máskor akár NGT jellegű gépekkel mehetnénk itt. Illetve több felkészüléssel meg teli szerverrel lenne érdemes ezt nyomni!!!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Jólvan na, písz. Ezaz endurance tényleg sokkal nagyobb rákészülést igényel.
    Verseny elejefelé direkt lelassítottam hozzád, hogy egy kicsit segítselek húzni, hogy elkapd a fonalat.
    Mondjuk én meg a tankot szúrtam el, utolsó körben kiszáradtam volna, így utolsó elött bekellett mennem egyet löttyinteni...

  6. #31
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Jólvan na, písz. Ezaz endurance tényleg sokkal nagyobb rákészülést igényel.
    Verseny elejefelé direkt lelassítottam hozzád, hogy egy kicsit segítselek húzni, hogy elkapd a fonalat.
    Mondjuk én meg a tankot szúrtam el, utolsó körben kiszáradtam volna, így utolsó elött bekellett mennem egyet löttyinteni...
    Teljes pisz-be vagyok No para.
    De jól látod ehhez több felkészülés kell , meg nagyobb mezőny, de amúgy szerintem nagy ötlet én támogatom, hogy ehhez hasonló megismétlődjön vmi komolyabb/szervezettebb formában
    Viszont ami vélemény, hogy fun-ra inkább vmi egyszerűbb és rövid ami kecsegtetőbb és élvezetesebb szerintem....
    Sejtettem, hogy bevártál, thx

    Mi lesz a next amúgy? Lesz nyári kupa (Mert oda akár be lehetne tenni vmilyen formába ezt a Le Mans-t) ?
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  7. #32
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Életkor
    34
    Üzenetek
    175
    En is jöttem volna csak a pedálom megint beszart.Ugrál össze vissza,megint szét kell szedni és kitakarítani.Kb. 3hónapja volt szét szedve és nem fújtam agyon,h rátapadjon a por.
    A pálya nekem is tetszett nagyon, még ha zöld is volt az ég a practice-enNem lehetne megismételni? Jöv.hétfő ugyanitt Ngt-vel!!!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •