Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 50 (50 összesen)

Téma: HGTLM9 - Misano - VW Golf Mk1

  1. #26
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a baj, mit ír? Offline megy?
    Nyilván semmit nem mond (úgy túl egyszerű lenne ), de offline megy gond nélkül.
    Kéri a jelszót, gondolkodik egy kicsit, majd a belépő ikon a jobb alsó sarokban szürkéről visszavált fehérre.
    Ezen kívül nem történik semmi.
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 06. 17. 14:22.

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Nyilván semmit nem mond (úgy túl egyszerű lenne ), de offline megy gond nélkül.
    Kéri a jelszót, gondolkodik egy kicsit, majd a belépő ikon a jobb alsó sarokban szürkéről visszavált fehérre.
    Ezen kívül nem történik semmi.
    Nekem is volt ilyen, egy tök új profil segített csak...

  3. #28
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volt ilyen, egy tök új profil segített csak...
    Ok, megpróbálom.
    Köszi!

  4. #29
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Kedves Versenyzők!

    Ne feledjétek, hogy sprint futam következik, a második futam repülő rajtos lesz.
    A sprint futamok pontos lebonyolítási rendje a Versenyszabályzat 2.4-es pontjában olvasható, ezzel legyen mindenki pontosan tisztában!

    Zöld Zászló vonal: a célvonaltól számított 4. lámpa vonalától

    Misano green2.jpg

    Figyelem, a Hungaroringen történt incidens miatt kérjük, hogy mindenki fokozottan figyeljen a folyamatos egyenletes tempó és a követési távolság tartására.

    Felhívjuk mindenki figyelmét, hogy a felvezető körben történő szabálytalan manőverek is el lesznek elbírálva, illetve ha valaki szabálytalanul közlekedik a pályán (vágás, korai rajt) és a program megbünteti, azért nem fogjuk újraindítani a futamot!

    Az érvényben lévő büntetések se kerülje el a figyelmeteket!


    Körszám: 16 és 15 + 1 kör

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Holnap futam, tessék készülni a vén rókáknak is, me' nem szokványos gép!

  6. #31
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Hatalmas ez a Golf! Szépen ki van dolgozva,nagyon bejön....vezetni meg...mint egy gyors Mini.

    Bocs fiúk,de nem értem a kétkedőket.

    Mindenki szoros csatákat,jó versenyeket akar....tessék,itt az alkalom egy erre tökéletesen megfelelő autóval és pályával.

    Értem én hogy BMW meg Porsche...talán élvezetesebb vezetni őket De lássuk be,mert ezek tények...gyorsabb autókkal nagy különbségek vannak köridőkben,akár több másodperc is(akármilyen group is lehet)...olyan nagy élvezet 1 órán keresztül egyedül tekeregni körbe-körbe egy akármilyen pályán? Azt lehet offline is.

    Itt az alkalom,ezzel a Golffal ma lehet csatázni nagyokat! Hajrá!

  7. #32
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Sisakokat fel, mindenki nyeregbe! Utááánam eellőőő-ree!

  8. #33
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    1. Dobri Sz
    2. Pfenning K
    3. Horvath J
    4. Cola
    5. Zsolti
    6. Antal G
    7. Fehér Norbi
    8. Horvath M
    9. Miki (Gedő)
    10. Norbi Sass

  9. #34
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    r1-en a rajt utáni mozgolódásban benéztem hogy Joe melettem van azt ráhuztam a kocsit én hibám volt elnézést.aztán amit tudtam kihoztam belőle 4.
    r2-láttam hogy Márk kilépett a boxba,aztán írta hogy renben van a váltója,kiléptem én is gondoltam nyomunk gyorsan 1 restartot,de hát roszzul gondolkoztam,sajnálom hogy csak én gondoltam így 10 emberből
    ennyit gondolkodni jesszus
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #35
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Na ez elég szar második futam volt.

    Cola nem vettem észre csak később hogy kiléptél. Bocs

    Újra kellett volna indítani, csak azzal voltam elfoglalva, hogy Norbi hol a répába állt meg. Már azt hittem meg sem áll a befutóig.

    A tampóm majdnem jó volt. Sajnos a fékerő elosztáson még állítani kellett volna, ezért állandóan cumiztam, mert bicsaklott a segge. Na de mindegy.

    Ez volt a hattyú dal.

    10 voltunk csak, pedig szerintem jó volt mind a pálya, mind az autó. Kár érte hogy többen nem jöttek.

  11. #36
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    r1-en a rajt utáni mozgolódásban benéztem hogy Joe melettem van azt ráhuztam a kocsit én hibám volt elnézést.aztán amit tudtam kihoztam belőle 4.
    r2-láttam hogy Márk kilépett a boxba,aztán írta hogy renben van a váltója,kiléptem én is gondoltam nyomunk gyorsan 1 restartot,de hát roszzul gondolkoztam,sajnálom hogy csak én gondoltam így 10 emberből
    ennyit gondolkodni jesszus
    Nem gond, de meglepődtem.

    Nekem kellett volna újra indíttatni - elcsesztem. A többieknek chatstop volt. Sajnos ilyen nem fordult elő korábban. Cola meg nem láttam kiléptél. Basszus.

    Vártam Márkra, hogy meggyógyítja a váltóját, nem is gondoltam kilép. Azt meg álmomban sem hogy Te is.

    Na megyek rohadt fáradt vok.

  12. #37
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Gyártok egyet. De olyan amilyen... Felelősséget a szerző nem vállal

    Setup
    Melléklet 9815
    Replay (1:47,009)
    Melléklet 9816

    A körben van bőven. Még most mentem ezen a pályán elősször. A setupot is még lehet finomítani, de elsőre jó lesz.

    Körözgessetek, a többi meg jön.

    Senkitől sem szeretnék nyávogást halani. Jó pálya, fornthajtású autó. Van setup, meg replay. Tessék tekerni
    köszi de semmi időm nem volt már készülni..nevezésről is lemaradtam, de kiléptem kvliról URHra de Márk sem ment méért kört

    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Újra kellett volna indítani, csak azzal voltam elfoglalva, hogy Norbi hol a répába állt meg. Már azt hittem meg sem áll a befutóig.
    nem azt volt hogy a hosszú egyenes végén álljak meg? na mind1

    csak beakartam érni mindkét futamon ami sikerült is bár nem hiszem hogy változtat valamit már a pontokban

    köszi a szezont

  13. #38
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Grat mindenkinek, csak sikerült lezárni a szezon végét.
    Kvalin nemtudom hogyvoltam ilyen gyors bocs srácok, majdmég megnézem repit.
    Első futamon az első, azaz a második kanyart besokalltam, amatőr.
    Dobri bocsi a kis lökdösődésért a másodikon, egy az hogy volt annyi előnyünk hogy nemokozott gondot, másik meg hogy sztem te is élvezted
    Nemvolt rossz a kis golf...

  14. #39
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    köszi de semmi időm nem volt már készülni..nevezésről is lemaradtam, de kiléptem kvliról URHra de Márk sem ment méért kört



    nem azt volt hogy a hosszú egyenes végén álljak meg? na mind1

    csak beakartam érni mindkét futamon ami sikerült is bár nem hiszem hogy változtat valamit már a pontokban

    köszi a szezont
    Nem. Azt mondtam, írtam, hogy az éles balos előtt állj majd meg T1 után. De mindegy, főleg most már.

    A versenyről:

    Felkészülés: kb 2 óra - nem több. Az is a hét végén és a hét elején hétfőn.

    Q: Hoztam a töketlenkedést. A Prequalon futott időm 45,9-ben 3 tized volt mert az utolsó 2 ívet akkor elrontottam, gondoltam jó lesz. Aztán meg nem volt már időm foglalkozni vele. A 45,9 hez képest ippeg futottam 46,3-t. Sokáig 46,6-t alig tudtam futni. No komment.

    R1: Az első körben Cola nem vett észre, rámhúzott, és kipördült. Mire reagáltam volna, már túl is voltunk rajta. Utána elvittem legelni a Golfot. Majd Szabolcs és Kristóf mögött kullogtam. A tempónk megegyezett, talán kicsit gyorsabb voltam, csak volt 5 sec előnye Kristófnak és 9 Szabolcsnak. A végére faragtam belőle.

    R2: Tekertem mint a gép, majd megint bénáztam. Aztán megint, majd hagytam a répába.

    Mostanában mindig összejön, hogy ne legyen időm készülni. Mindegy ez van. Majd a következő szezonban.

    Gratulálok a dobogósoknak. Cola meg megint megnyerte a bajnokságot, hogy fél órával előtte be volt állva mint a szög. Azt birom, hogy látom nem is ment még, megy egy gagyi időt, majd megy 5 kört és kész pássz. Szevasztok.

    Köszi a VB-nek is a tevékenységet - szerencsére nem volt sok dolguk. De ez azért minősíti minket is - "versenyzőket".

  15. #40
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Elég fáradt voltam de nem bántam meg, hogy elindultam, nagyon élvezetes volt ez a Golf, még nem mentem vele eddig. Egyszer asszem Gedő Miklóst kiforgattam, elnézést kérek ezért. Elsőn versenyen első körben kaptam kétszer is hátulról-oldalról, visszaestem kicsit, aztán Jankó Zsoltit üldöztem de hiába, egy darabig egy tempót mentünk, aztán az utolsó körökben meg le is maradtam, 6. hely. Másodikon összejött egy dobogó, mondjuk Cola nem indult. A verseny végén itt is lassultam a körülöttem lévőkhöz képest, nem hiszem, hogy jobban kopott volna a gumi, inkább bennem lehetett a hiba, Moneytoo setjével mentem, ezúton is köszi a setet.

    Köszönöm a szervezést, teljesen jó volt minden!

  16. #41
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Biztos jó lehetett. Mentem volna ,mert ezt még el is tudtam terelgetni, de csak nem akarta megint az a bizonyos.. Remélem berakjátok ezt jövőre.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  17. #42
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Ez tetszett!

    Quali az a most már szokásos.....hagyjuk... vicc.

    Első futamon Kristóf és Cola is nagyon szélesen fordultak a 3.kanyarban,eléjük kerültem,utána csak mentem körbe,semmi extra. Nem volt egy nagy élmény,de legalább van egy győzelmem!

    Második futam...na az igen!

    Jó meccsek voltak,főleg Kristóffal. Volt kocc is,de nem volt vészes,simán belefért,és tényleg én is élveztem.

    Sikerült az utolsó futamon is győznöm, legalább ez az utolsó dupla futam jól sikerült.

    Tetszett a Golf, még több ilyen hasonlót jövőre.

    Köszönet a szervezőknek a szezonért,és grat mindenkinek!

  18. #43
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Szerintem is jó volt ez a kombó, csak hát a második futamon hibát hibára halmoztam.

    Az első futamon az utolsó helyről kellett felzárkózzak, miután a második kanyar túl széles lett a nagy forgalomban. Azután az 5. hely lett a vége. Arról hogy ne unatkozzak arról pedig Antal Gábor gondoskodott, aki minden pillanatban kész lett volna kihasználni egy hibámat. Szerencsére a versenyen tűrhetőbb volt a tempóm, mint a qualin.

    A második futam eleje rendben volt, asszem harmadik helyen is voltam. Azután jöttek Kristófék, és Kristóf láthatóan nagyon sietett, mivel Szabolcs loholt mögötte. Inkább taktikusan ráengedtem őket Antal Gabira.
    Jól is működött a dolog, csakhát megtréfált a rázókő a T1-ben és megforogtam. Innentől már csak a hülyeség jött. Először addig gépészkedtem, amíg sikerült nyomnom véletlenül egy kéziféket- 2. forgás-, az utolsó körben meg nézegettem az időkülönbségeket, és elfelejtettem, hogy a gyors egyenes még törik egyet balra. Simán leszáguldottam a pályáról. Ekkor ment el Gedő Miki bónuszként.

  19. #44
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez elég szar második futam volt.

    Cola nem vettem észre csak később hogy kiléptél. Bocs

    Újra kellett volna indítani, csak azzal voltam elfoglalva, hogy Norbi hol a répába állt meg. Már azt hittem meg sem áll a befutóig.

    hi.
    erről 1 dolog jut eszembe,mégpedig az hogy embert nem hagyunk hátra,persze ha lettél volna soldier akkor ez mondana valamit:PPPde nem voltak segítőid,meg nem akarok megint a fekete bárány lenni hogy mit miért meg megint én ugatom a tutit,ha bajba kerül valaki talán én vagyok az első hogy segítsek most nem sikerült
    nem volt le fixálva egyértelmüen hogy hol kell megállni,azért több balos törés van a pályában de én is ott álltam volna meg a hosszú egyenes végén
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #45
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hi.
    erről 1 dolog jut eszembe,mégpedig az hogy embert nem hagyunk hátra,persze ha lettél volna soldier akkor ez mondana valamit:PPPde nem voltak segítőid,meg nem akarok megint a fekete bárány lenni hogy mit miért meg megint én ugatom a tutit,ha bajba kerül valaki talán én vagyok az első hogy segítsek most nem sikerült
    nem volt le fixálva egyértelmüen hogy hol kell megállni,azért több balos törés van a pályában de én is ott álltam volna meg a hosszú egyenes végén
    Voltam. Ez nem katonaság. Kapkodtál. Kár volt kilépned. Várhattál volna, vagy írtál volna.

    Többször kérdeztem Márkot, hogy mi van a kormánnyal, írtam is hogy várok, de csak nem javult meg Neki. Ezután tovább mentem a beírással. Majd írta, hogy ok. Mondtam gyere akkor, de már kilépett a boxba.
    Közben gépeltem befelé a neveket, majd én jöttem, vezettem, de mögöttem voltak még hárman, vagy ketten, így vezetés közben is gépeltem.

    Azaz mentem gépeltem, Márkot kérdeztem - nem mentegetőzöm de eléggé megoszlott a figyelmem.

    A kijelölésről: Futam előtt Norbinak írtam, hogy T1 után az első balosban, meg az eégsz rajt procedúrát, zöld vonalat leírtam. Maradjon kötünk, hogy Norbi el sem olvasta mi a menet ilyen esetben... szerintem.

    Megyek, hol van Norbi???? Sehol. Írok, hogy várjon meg. Meg is várt a hosszú egyenesben állt mindenki.

    Ezután Te is kiléptél - ezt nem is vettem észre. Nem kellett volna kilépned, Márknak sem. Vagy írhattál volna hogy kezdjük újra. Azt azért megjegyzem, hogy soha nem indítottuk újra a futamokat, ha valakinek volt valamilyen problémája. Ezt Te is tudod. Sőt ilyen gond még nem is merült fel.

    Ettől függetlenül ma már újraindítottam volna bár nem követtem el így sem hibát de jobb lett volna mindenkinek.

    Szerencsére nem múlt rajta semmi - legyen ez tanulság mind Neked, mind nekem.

  21. #46
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Voltam. Ez nem katonaság. Kapkodtál. Kár volt kilépned. Várhattál volna, vagy írtál volna.

    Többször kérdeztem Márkot, hogy mi van a kormánnyal, írtam is hogy várok, de csak nem javult meg Neki. Ezután tovább mentem a beírással. Majd írta, hogy ok. Mondtam gyere akkor, de már kilépett a boxba.
    Közben gépeltem befelé a neveket, majd én jöttem, vezettem, de mögöttem voltak még hárman, vagy ketten, így vezetés közben is gépeltem.

    Azaz mentem gépeltem, Márkot kérdeztem - nem mentegetőzöm de eléggé megoszlott a figyelmem.

    A kijelölésről: Futam előtt Norbinak írtam, hogy T1 után az első balosban, meg az eégsz rajt procedúrát, zöld vonalat leírtam. Maradjon kötünk, hogy Norbi el sem olvasta mi a menet ilyen esetben... szerintem.

    Megyek, hol van Norbi???? Sehol. Írok, hogy várjon meg. Meg is várt a hosszú egyenesben állt mindenki.

    Ezután Te is kiléptél - ezt nem is vettem észre. Nem kellett volna kilépned, Márknak sem. Vagy írhattál volna hogy kezdjük újra. Azt azért megjegyzem, hogy soha nem indítottuk újra a futamokat, ha valakinek volt valamilyen problémája. Ezt Te is tudod. Sőt ilyen gond még nem is merült fel.

    Ettől függetlenül ma már újraindítottam volna bár nem követtem el így sem hibát de jobb lett volna mindenkinek.

    Szerencsére nem múlt rajta semmi - legyen ez tanulság mind Neked, mind nekem.
    elképzelhető hogy fiatalabbnak hittelek mint amennyi vagy de ez akkor neked ez 1 jó pont
    egyébként elég baj az hogy nincs koreográfia az ilyen esetekre ha valakinek gondja akad,mert jelen esetben tudtál róla hogy gondja van mert megkérdezted és írta is hogy a váltója vacakol,és pillanatok alatt sikerült neki megjavítani és be is írta,én azért léptem ki mert gondoltam gyorsan újra lökjük az egészet és usgyi,nekem már kopogtatta a nejem a fejemet a párnával az első futam előtt is hogy gyerünk a dunna alá mert rövid lesz az éjszaka mindenre de azért kitartottam volna még 30 percet ha restartolunk isbeírtam hogy kiléptem azt írtad hogy akkor menjünk akkor köszöntem el

    számomra egyértelmű volt az hogy ha valakinek gondja akad és ezt 1 restartal megtudjuk oldani akkor nyílván való hogy ez nem kérdés és reconnect
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  22. #47
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Ez tetszett!

    Quali az a most már szokásos.....hagyjuk... vicc.

    Első futamon Kristóf és Cola is nagyon szélesen fordultak a 3.kanyarban,eléjük kerültem,utána csak mentem körbe,semmi extra. Nem volt egy nagy élmény,de legalább van egy győzelmem!

    Második futam...na az igen!

    Jó meccsek voltak,főleg Kristóffal. Volt kocc is,de nem volt vészes,simán belefért,és tényleg én is élveztem.

    Sikerült az utolsó futamon is győznöm, legalább ez az utolsó dupla futam jól sikerült.

    Tetszett a Golf, még több ilyen hasonlót jövőre.

    Köszönet a szervezőknek a szezonért,és grat mindenkinek!
    Sajnálom hogy nem tudtuk egymást kellő képpen megzavarniúgy éreztem a Q-n hogy ez 1 jó meccs lesz mert többen is közel voltunk egymáshoz időben,sajnos mikor szoros lehetne 1 futam akkor mindig vlami elbassza,vagy valaki,most én
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  23. #48
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Voltam. Ez nem katonaság. Kapkodtál. Kár volt kilépned. Várhattál volna, vagy írtál volna.

    Többször kérdeztem Márkot, hogy mi van a kormánnyal, írtam is hogy várok, de csak nem javult meg Neki. Ezután tovább mentem a beírással. Majd írta, hogy ok. Mondtam gyere akkor, de már kilépett a boxba.
    Közben gépeltem befelé a neveket, majd én jöttem, vezettem, de mögöttem voltak még hárman, vagy ketten, így vezetés közben is gépeltem.

    Azaz mentem gépeltem, Márkot kérdeztem - nem mentegetőzöm de eléggé megoszlott a figyelmem.

    A kijelölésről: Futam előtt Norbinak írtam, hogy T1 után az első balosban, meg az eégsz rajt procedúrát, zöld vonalat leírtam. Maradjon kötünk, hogy Norbi el sem olvasta mi a menet ilyen esetben... szerintem.

    Megyek, hol van Norbi???? Sehol. Írok, hogy várjon meg. Meg is várt a hosszú egyenesben állt mindenki.

    Ezután Te is kiléptél - ezt nem is vettem észre. Nem kellett volna kilépned, Márknak sem. Vagy írhattál volna hogy kezdjük újra. Azt azért megjegyzem, hogy soha nem indítottuk újra a futamokat, ha valakinek volt valamilyen problémája. Ezt Te is tudod. Sőt ilyen gond még nem is merült fel.

    Ettől függetlenül ma már újraindítottam volna bár nem követtem el így sem hibát de jobb lett volna mindenkinek.

    Szerencsére nem múlt rajta semmi - legyen ez tanulság mind Neked, mind nekem.
    képzeld elolvastam amit írsz, és kérdeztem hogy az egyenes végén jó lesz-e írtad igen, meg is álltam ott, kérdeztem ott jó-e, (gondoltam rámkapcsolsz és megnézed) írtad jó, volt ott éles balosról szó, de ott is pont balos volt meg szvsz értelmesebb volt ott megállni mint hamarabb, zöld vonalat írhattad de azt már olvastam a fórumba nem ugy mint a megállást, elmentem az egyenes végéig és a többiek sorakoztak mögöttem, sők elmondom neked hogy WG-be is R2 pole-os voltam

  24. #49
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hi.
    erről 1 dolog jut eszembe,mégpedig az hogy embert nem hagyunk hátra,persze ha lettél volna soldier akkor ez mondana valamit:PPPde nem voltak segítőid,meg nem akarok megint a fekete bárány lenni hogy mit miért meg megint én ugatom a tutit,ha bajba kerül valaki talán én vagyok az első hogy segítsek most nem sikerült
    nem volt le fixálva egyértelmüen hogy hol kell megállni,azért több balos törés van a pályában de én is ott álltam volna meg a hosszú egyenes végén
    Amikor Joe megkérdezte, hogy van-e valakinek gondja, akkor én írtam, hogy Cola kilépett, mivel láttam, hogy eltűntél mögülem. De te azt írtad, hogy menjünk nyugodtan, ezért nem forszíroztam tovább a dolgot.
    Mondjuk nem szoktunk ilyesmiért restartolni, mert elég hosszú procedúrát kell újra kezdeni., De 10 fővel bele fért volna.

  25. #50
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    képzeld elolvastam amit írsz, és kérdeztem hogy az egyenes végén jó lesz-e írtad igen, meg is álltam ott, kérdeztem ott jó-e, (gondoltam rámkapcsolsz és megnézed) írtad jó, volt ott éles balosról szó, de ott is pont balos volt meg szvsz értelmesebb volt ott megállni mint hamarabb, zöld vonalat írhattad de azt már olvastam a fórumba nem ugy mint a megállást, elmentem az egyenes végéig és a többiek sorakoztak mögöttem, sők elmondom neked hogy WG-be is R2 pole-os voltam
    Kicsit korábbra gondoltam. Bár senki sem gondolat olvasó. Azt hittem hogy egyértelmű. Nem volt rossz hely amit választottál, jó volt így.

    Azért kijelenthetjük, hogy az R2 felvezető nem volt szokványos.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •