Szavazás eredménye: Részt vennél-e a következő GT Legends bajnokságban, legyen-e HGTLM10?

Szavazók
35. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, ott a helyem!

    9 25,71%
  • Kacérkodom a gondolattal...

    17 48,57%
  • Szívesen jönnék, de egyéb okból nem tudok.

    4 11,43%
  • Nem

    3 8,57%
  • Jönnék nyári Fun kupára is!

    3 8,57%
  • Néha beugranék nyári kupára is..

    17 48,57%
  • Nyári kupára nem jönnék.

    4 11,43%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 40 (40 összesen)

Téma: HGTLM10 - Ötletelő!

  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Ha lesz következő szezon,én jövök,legalábbis megpróbálok mindig.
    Ezt örömmel hallom, de akkor ezt a szavazáson is jelezd kérlek, mert 10 emberért nem fogunk bajnokságot indítani, szeretnénk látni mekkora az érdeklődés...

  2. #27
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Én kitartok a GTL mellett (már jó sok éve), s remélem összejön a következő bajnokság!

    Szerintem, ha visszaáll az öszi sorrend - először GTL, azután Race- , akkor megint összejöhet egy jó létszámú mezőny szeptemberre. A probléma inkább szerintem a folyamatos lemorzsolódás a bajnokság ideje alatt. Ezzel nem tudom, hogy mit lehetne tenni még szervezés oldalról, mert ez nem a szervezés hibája.

    Sokan egyszerűen elkedvetlenednek attól, hogy nincsenek a top pilóták között, és ez aztán rányomja a bélyegét a felkészülésekre, s így végül kikopnak a bajnokságból.

  3. #28
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Én az előző szezonban nagyon élveztem a GTL versenyeket. NEKEM személyesen nagyon jó volt úgy, hogy előbb volt a GTL, be lehetett az "öregekkel" tanulni a pályát, utána jött a Race, ahol már a pályát nem kellett külön tanulnom, csak ráfrissiteni a "modernebb" autókra. Igy hogy meg lett forditva, nekem nagyon nagy szenvedés lett az egész. Valahogy nem tudok a modernebb autók után visszaülni a régebbiekbe ugyanazon a pályán. Ráadásul szinte egyedül maradtam aki a legvégén van állandóan. Egy versenyen elindultam kiváncsiságból, nem tudtam ezeket az autókat megfelelően vezetni és nagyon rossz érzés volt hogy az egész versenyem azzal telt, hogy menekültem mindenki elől, nehogy valakit feltartsak és elrontsam ezzel a versenyét, ráadásul a végére két kört is kaptam a legtöbb embertől.

    Még egy versenyen próbálkoztam, de mivel konkrétan sok kör után sem birtam még a 107 százalékot sem megfutni, úgy döntöttem felesleges nekem GTL-ben menni.
    Ez van.

    Nem tudom indulnék-e az új szezonban GTL-ben, ez sok mindentől függ. Tudom hogy most az AC a nagy favorit, lassan a Race is hanyagolva van miatta, én inkább a Race-t szeretem nagyon, ott biztos hogy fogok menni.
    Utoljára módosította: Hezso; 2014. 06. 08. 13:08.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  4. #29
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Én szerintem pár futamra beesek ,de mindenképpen a Race a favorit. Ráadásul 3-4 bajnokságban fogok menni így csak örömautózás lenne. De egy első kerekes, akár addon autó, ami versenyképes lehetne a többivel, nagy segítség és vonzerő lenne szerintem azoknak akiknek nincs idejük/kedvük gyakorolni a hátsó kerekeseket vagy nehezen boldogulnak velük. Nem kéne annyit gyakorolni, hanem "majdnemcsak" jönni futamra.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    A probléma inkább szerintem a folyamatos lemorzsolódás a bajnokság ideje alatt. Ezzel nem tudom, hogy mit lehetne tenni még szervezés oldalról, mert ez nem a szervezés hibája.
    Igen, ez sajna a többi bajnokságban is előjövő probléma, hogy a szezon során egyre egyre kevesebb a létszám. Versenyző oldalról talán érthető, bár nem díjazom. Az eldobható 2 futam elvileg ezen javít, de valami egyéb díjakkal, címekkel is lehetne jutalmazni, aki végigcsinál egy-egy szezont (eredménytől függetlenül).
    Pl a statisztikák, pilóta oldalt már említettem hogy sokkal több adattal lehetne bővíteni, és ott viríthatna mondjuk egy "full season 10/10" logó, matrica, bizbasz.
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 06. 08. 11:20.

  6. #31
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    szívesen jönnék,..... de nincs kedvem
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez sajna a többi bajnokságban is előjövő probléma, hogy a szezon során egyre egyre kevesebb a létszám. Versenyző oldalról talán érthető, bár nem díjazom. Az eldobható 2 futam elvileg ezen javít, de valami egyéb díjakkal, címekkel is lehetne jutalmazni, aki végigcsinál egy-egy szezont (eredménytől függetlenül).
    Mondjuk ez?



    "Fontos újítást, hogy a fődíjat ezúttal nem a bajnoki dobogós helyezettek nyernék automatikusan, hanem az egyes bajnokságok rendszeres résztvevői közöl kerülne kisorsolásra a Forma autós élményvezetést nyerők névsora!
    Rendszeres résztvevőnek számít mindenki, aki egy adott bajnokság futamainak minimum 70%-án megjelenik..."

  8. #33
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Én szerintem pár futamra beesek ,de mindenképpen a Race a favorit. Ráadásul 3-4 bajnokságban fogok menni így csak örömautózás lenne. De egy első kerekes, akár addon autó, ami versenyképes lehetne a többivel, nagy segítség és vonzerő lenne szerintem azoknak akiknek nincs idejük/kedvük gyakorolni a hátsó kerekeseket vagy nehezen boldogulnak velük. Nem kéne annyit gyakorolni, hanem "majdnemcsak" jönni futamra.
    Tudod Söri egy jó ideig gondolkoztam, hogy írjak, vagy ne. De csak ki kívánkozik belőlem. Tökéletesen mindegy milyen meghajtású autóval mész, legfeljebb nem pördülsz annyit egy első kerekessel. Most pl. egy első kerekes autó lesz. Nem ezen múlik. Pont akkor tudsz eredményesen szerepelni, ha gyakorolsz.

    3-4 bajnokságban indulsz? És mennyit gyakorolsz egy pálya-autó kombóval?

    Én nem fogok több bajnokságban indulni - mert nem tudok megfelelően felkészülni. Most a legutóbbi futamon is hibáztam és ez a gyakorlás hiánya miatt van. Sajnos a melóm és a család miatt nem volt időm, csak kb 1 órát gyakorolni. Ez arra jó hogy tudjak futni egy gyors kört de abban is marad ,5 sec, meg hibázgatsz versenyen. Össze is tört a Vette...

    Amit nem akartok (és ez most nem csak Rád vonatkozik, hanem általánosságban) megérteni, az az, hogy amíg a pályát nem ismeritek mm-re, addig nem fog tudni senki beállítást csinálni egy autóra sem (ha ért hozzá, ha nem). Azért nem fogtok tudni, mert nem tudod eldönteni, jobb íven vetted az ívet, jobban gyorsítottál ki (tanulod a pályát), vagy a beállítás miatt jobb az autód. Nem fogtok tudni végig vinni egy versenyt sem normálisan. Ha ismered a pályát, akkor már tudsz bíbelődni a kocsival, hogy Neked hogy jobb vezetni.

    Mikor összeállt a pálya és a kocsi is, akkor még kell jó pár kört futni, hogy ha álmodból felkeltenek akkor is stabilan tudj menni. Kipróbálni a boxot, stb.

    Szóval gyakorlás nélkül ez nem fog menni. Ha szét forgácsolod az erődet, akkor meg olyan lesz, amilyen.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2014. 06. 09. 18:35.

  9. #34
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Ehh "gyerekek" nem kell ezt ennyire túlmisztifikálni... beköll űnni oszt mönni.... ennyire egyszerű pályatanulás meg szetápolás még a végén új fogalmakat fogok megtanulni, ha olvasgatok még egy picit
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  10. #35
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tudod Söri egy jó ideig gondolkoztam, hogy írjak, vagy ne. De csak ki kívánkozik belőlem. Tökéletesen mindegy milyen meghajtású autóval mész, legfeljebb nem pördülsz annyit egy első kerekessel. Most pl. egy első kerekes autó lesz. Nem ezen múlik. Pont akkor tudsz eredményesen szerepelni, ha gyakorolsz.

    3-4 bajnokságban indulsz? És mennyit gyakorolsz egy pálya-autó kombóval?

    Én nem fogok több bajnokságban indulni - mert nem tudok megfelelően felkészülni. Most a legutóbbi futamon is hibáztam és ez a gyakorlás hiánya miatt van. Sajnos a melóm és a család miatt nem volt időm, csak kb 1 órát gyakorolni. Ez arra jó hogy tudjak futni egy gyors kört de abban is marad ,5 sec, meg hibázgatsz versenyen. Össze is tört a Vette...

    Amit nem akartok (és ez most nem csak Rád vonatkozik, hanem általánosságban) megérteni, az az, hogy amíg a pályát nem ismeritek mm-re, addig nem fog tudni senki beállítást csinálni egy autóra sem (ha ért hozzá, ha nem). Azért nem fogtok tudni, mert nem tudod eldönteni, jobb íven vetted az ívet, jobban gyorsítottál ki (tanulod a pályát), vagy a beállítás miatt jobb az autód. Nem fogtok tudni végig vinni egy versenyt sem normálisan. Ha ismered a pályát, akkor már tudsz bíbelődni a kocsival, hogy Neked hogy jobb vezetni.



    Mikor összeállt a pálya és a kocsi is, akkor még kell jó pár kört futni, hogy ha álmodból felkeltenek akkor is stabilan tudj menni. Kipróbálni a boxot, stb.

    Szóval gyakorlás nélkül ez nem fog menni. Ha szét forgácsolod az erődet, akkor meg olyan lesz, amilyen.
    Félreérted. Nekem szar a bal lábam még egyelőre és nem tudom használni. Emiatt csak jobb lábbal tudok gázt adni és fékezni ,ami egy hátsó kerekes autónál nehezebb lényegesen. Autó kuplung kikapcsolás miatt féktávon keresztbe vágja magát gázfröccs nélkül stb. Viszont ,ha van első kerekes akkor ez nem akkor probléma. De ez az én egyéni szocproblémám. Ellenben más lehet pl, olyan helyzetben, hogy jönne versenyezni és nem feltétlen cél neki az első 10- be kerülni,de egy jót csapatna és nem egy hátsó kerekes fenomén,de egy első kerekessel elboldogulna. Én erre gondoltam. Gyakorolni mindenhova kell. A 4 bajnokságból én is 3-ra koncentrálok, majd, de minden bizonnyal abból is egyre- netán max 2-re teljes mellszélességgel és amennyire a lábam engedi a többire ,mert más stíilusú /DTM-GT3 / "csak" elmegyek és jól érzem magam és nem lesz cél az elejébe végezni, viszont ettől még érezhetem magam jól

    Én már most sem gyakoroltam 10 óránál sztem többet Misanora, úgy ,hogy a pályát sem ismertem, mert nem akarta épp a csülköm. De hát ilyen is van. Biztos mennék többet, ha engednék a dolgok ,de egyelőre nem. De ha ennyi is elég egy aránylag jó helyezésekhez, akkor még csinálom ,mert élvezem. És ezért is írtam, hogy "gyakorlás nélkül" is el lehetne indulni pláne, ha a pályák ugye fedésben vannak. Törni-zúzni meg csak nem fogunk

    Azt meg nem is értem miért gondolkoztál, hogy írj e, hisz ez csak jó ha így kultúráltan ezek meg vannak beszélve szerintem.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 06. 12. 23:03.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #36
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    a hosszabb futamot is kipróbálnám (90 v 120 perc) és lehet nem kellene ilyen 2 hosszú bajnokság 1-1 futammal kevesebb is elég lehetne, nagyon belenyúltunk már a nyárba, eldobható futamnak pedig lehet elég lenne az 1 is

  12. #37
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    no hogy írjak is valami pozitívat is a szezonróla vb itélkezése 1 jó irányt vett fel,nem kell minden kis apró dolgot felfújni aki ezekkel foglalkoznak azoknak nem marad idejük arra hogy körbe találjanak az adott pályán adott géppel,szal rugalmasabb lett a dolog és senki se hiányolja azokat a jelentéktelen érintéseket a rajtok pillanatában amikért kaptuk a figyiket mert összeértünk 1 kanyarban oó

    ami még mindig negatív az a részvétel mert sajnos elfogyunk a végére megintamit észre vettem nem csak magamon az az hogy egyre kevesebb időt rakunk bele 1-1 pályába sokan vagyunk akik csak az adott futam napján álldozunk időt arra hogy elinduljunk ez már nem annyira jó hír,így 1 új szezonba bele vágni

    Őszintén szólva nem látok már magamban annyi hogy belevágjak 1 őszi-tavaszi szezonba,nincs már az hogy szívvel lélekkel leülök és megyek 20 futamon keresztül ez már rég veszett fejszenyele,se idő se motiváció,talán 1db 5-6 futamos nívós géposztály pályákkal és ne legyen másolva a wttc.
    nem tudom mivel lehetne adni még egy kis időt adni eme remek kis szimulátornak,de kár lenne elásni,és remélem még azért lesz csapatás még ha nem tudok részt venni se benne
    kösz a szezonokat,ecetera stb tudjátok
    C
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #38
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Üdv!

    Érdeklődnék, hogy mik a tervek, lesz-e HGTLM10? A szavazás eredményét (és a nyári kupa kimenetelét) elnézve úgy tűnik nem nagyon van értelme de gondoltam felhozom.

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Érdeklődnék, hogy mik a tervek, lesz-e HGTLM10? A szavazás eredményét (és a nyári kupa kimenetelét) elnézve úgy tűnik nem nagyon van értelme de gondoltam felhozom.
    Kiírunk egy újabb szavazást a napokban pár lehetséges forgatókönyvvel a folytatást illetően, ha ott összegyűlik elegendő ember akkor lesz bajnokság, ha nem, akkor várunk addig amíg érkezik olyan új cím, ami méltó folytatása lehet a GTL-nek és az autósport ezen nagyszerű korszakának!

    HGTLM10 - legyen-e folytatás?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 02. 11. 01:13.

  15. #40
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kiírunk egy újabb szavazást a napokban pár lehetséges forgatókönyvvel a folytatást illetően, ha ott összegyűlik elegendő ember akkor lesz bajnokság, ha nem, akkor várunk addig amíg érkezik olyan új cím, ami méltó folytatása lehet a GTL-nek és az autósport ezen nagyszerű korszakának!
    ok, köszi

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •