Szavazás eredménye: Részt vennél-e a következő GT Legends bajnokságban, legyen-e HGTLM10?

Szavazók
35. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, ott a helyem!

    9 25,71%
  • Kacérkodom a gondolattal...

    17 48,57%
  • Szívesen jönnék, de egyéb okból nem tudok.

    4 11,43%
  • Nem

    3 8,57%
  • Jönnék nyári Fun kupára is!

    3 8,57%
  • Néha beugranék nyári kupára is..

    17 48,57%
  • Nyári kupára nem jönnék.

    4 11,43%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (40 összesen)

Téma: HGTLM10 - Ötletelő!

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    HGTLM10 - Ötletelő!

    Kedves Versenyzők!

    Lassan véget ér a HGTLM9 Bajnokság, így hát ismét felmerül a kérdés, hogy szeretnétek-e folytatás, legyen-e HGTLM10?


    Tavaly ősszel a HGTLM9 indulásakor teljesen megreformáltuk a régi jól bevált rendszert és egy teljesen új lebonyolítási szisztémával álltunk elő, ami minden várakozást felülmúló sikert hozott! Az Őszi Szezonban minden korábbi részvételi rekordot megdöntöttünk , ami igen nagy dolog egy bizony már nem fiatal szimulátortól, de úgy látszik a GTL és a hőskori verdák még mindig sokak fantáziáját mozgatják meg!


    A Tavaszi Szezonban viszont némileg csökkent a létszám, melynek egyik oka lehet, hogy többen jeleztétek, hogy nagyon jó dolog, hogy idén a GTL és a Race07 bajnokság azonos pályákon futnak, de az úgy nem szerencsés, ha a gyorsabb WTCC-és autókkal tanuljátok be a pályát, majd utána következnek csak a makacsabb veterán méregzsákok. Ezért jövőre - amennyiben közös lesz a naptár - ismét visszatérünk az ősszel már bevált menetrendre, miszerint adott pályán a GTL futammal kezdjük a felkészülést, aztán jön csak a WTCC.


    Ezen kívül várunk bármilyen észrevételt, véleményt, öltelet, javaslatot, amivel jobbá tehetnénk a bajnokságokat, kérünk mindenkit, hogy ragadjatok "tollat" és osszátok meg velünk a gondolataitokat, segítsetek nekünk még inkább olyanná tenni a bajokságot, amilyet Ti szeretnétek!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 02. 10:43.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Hozzáadtam egy szavazást a topikhoz, az első 4 kérdésben a majd Ősszel induló HGTLM10 bajnokságra, az utolsó 3 kérdésben pedig a Nyári Kupára szeretnénk felmérni az érdeklődést, kérlek mindkét kérdésre adjátok le a szavazatokat az egyik opcióra!

    De szavazni nem elég, írjatok is valamit, azt is ha minden tetszik, meg azt is ha nem jó valami, segítsetek nekünk!

    Köszönjük szépen!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 01. 21:54.

  3. #3
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    nemtudom még hogy jövök-e majd, de a sorrend "visszacserélés" jó ötlet, illetve nem vagyok híve a változatos autóknak, nekem pont elég a kupás futamok 1 grouphoz, viszont hogy a 65 vagy a 76 azt nem tudnám most megmondani, esetleg ősszel egyik tavasszal másik

    nyári kupás szavazást kihagytam, de max 1-2 futamra nézek majd be

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    nyári kupás szavazást kihagytam, de max 1-2 futamra nézek majd be
    Beraktam plusz 1 ilyen opciót és bejelöltem oda egy szavazatot neked.

    Köszi a visszajelzést!

  5. #5
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    Én egy darabig próbálkoztam a bajnokságban, de nem azért hagytam abba, mert a HTCM van előbb ugyanazon a pályán. Egyszerűen nem megy, HTCM-ben már stabilan ott vagyok az A szerveren, itt meg azért küzdöttem folyamatosan, hogy ne legyek utolsó, ráadásul elvileg jobb autókból választhattam mint a közép- és az élmezőny. Úgyhogy én nagy valószínűséggel nem indulok több GTL futamon.

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Supi írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy darabig próbálkoztam a bajnokságban, de nem azért hagytam abba, mert a HTCM van előbb ugyanazon a pályán. Egyszerűen nem megy, HTCM-ben már stabilan ott vagyok az A szerveren, itt meg azért küzdöttem folyamatosan, hogy ne legyek utolsó, ráadásul elvileg jobb autókból választhattam mint a közép- és az élmezőny. Úgyhogy én nagy valószínűséggel nem indulok több GTL futamon.
    Ha sikerélményt leszámítva tetszettek neked az autók és a GTL-es hangulat, no meg vezetési élmény, akkor javaslom kérj bátran segítséget... ezek az autók bizony kicsit más vezetési technikát igényelnek mint a modern gépek, a több másodperces lemaradáson pedig sokkal könnyebben tudunk javítani, mint az utolsó tizedeken! Szóval javaslom ne add fel, itt van most éppen Spa, a pályát már ismered, beszéljünk meg egy időpontot, gyere fel szerverre és megnézzük mi tehetünk!

    Persze ha maguk a verdák sem tetszenek, az már más kérdés és nagyon szépen köszönjük, hogy mindezt elmondtad nekünk és becsüljük, hogy legalább adtál neki egy esélyt és kipróbáltad!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 01. 22:43.

  7. #7
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha sikerélményt leszámítva tetszettek neked az autók és a GTL-es hangulat, no meg vezetési élmény, akkor javaslom kérj bátran segítséget... ezek az autók bizony kicsit más vezetési technikát igényelnek mint a modern gépek, a több másodperces lemaradáson pedig sokkal könnyebben tudunk javítani, mint az utolsó tizedeken! Szóval javaslom ne add fel, itt van most éppen Spa, a pályát már ismered, beszéljünk meg egy időpontot, gyere fel szerverre és megnézzük mi tehetünk!

    Persze ha maguk a verdák sem tetszenek, az már más kérdés és nagyon szépen köszönjük, hogy mindezt elmondtad nekünk és becsüljük, hogy legalább adtál neki egy esélyt és kipróbáltad!
    Alapvetően tetszenek ezek az autók is, és a hosszabb versenyek, ezért is próbálkoztam. Köszi a lehetőséget, de úgy döntöttem inkább a HTCM-re koncentrálok, és/vagy ha esetleg lesz (vagy találok) GT bajnokság, akkor arra. Aztán meg majd AC-re is, ezek mellett már időm se nagyon lenne a GTL-re.

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Kredit rendszer nekem8. A régi kredites rendszer jobban tetszett mert változatos volt, lehetett "kártyázni", jolly-zni, de ha azt sokkal több munka volt levezényelni, akkor nekem a jelenlegi group-os rendszer is teljesen megfelel.

    HTCM-es pálya átfedésre nekem nincs szükségem. Ha van olyan régi pálya, aminek a múltban, és a jelenben is nagy hírneve van (pl monza, bár azt pont nemszeretem), és mondjuk van köztük variációs eltérés, a reklámtáblák más kialakításúak (régi verdával ne mcdonalds reklámot lássak, és új verdával ne régi agip reklámot), akkor lehetnek néha közös helyszínek. De alapvetően legyenek régi, GTL-es pályák. És én jobban szeretem az eldugottabb, nemhasznált, addon pályákat is. Ne dijon, imola legyen mert a könyökömön...

    Amúgymeg a játék halála ha kevesen vagyunk. Más GTL-es liga van még Magyarországon? Valahonnan frissíteni, toborozni kéne.

    Jövőre, ha lesz időm, kedvem jövök. Tervezem. De idén sem fektettem bele túl sok időt, gyakorlást. Szóval nem ez lenne az elsődleges platformom. HTCM-et fontosabbnak tartom. Ha AC lesz, vagy más modern multi, annak is nekiesnék, és sajnos az könnyedén a GTL kárára, vesztére mehetne.

    Ótóból pedig legyenek addon-ok. Ne cortina, falcon kupa legyen megint (könyök). Skodát, maseratit a népnek!
    Tudom hogy így nehéz, sok idő megint belőni, krediteztni, lehet nem lesz olyan kiegyenlített a mezőny az adott pályákon. Csorbulhatnak a bajnoki egyensúlyok. Ilyen lazább, hígabb versenyző vagyok.

  9. #9
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Szerintem alapjában véve jó ez a Group-os rendszer, a régi kreditesben mondjuk nem mentem. De tény, hogy kell valami mert itt nagyobbak a különbségek általában mint mondjuk a HTCM-ben. Személy szerint én akkor nem jöttem amikor nem volt időm készülni, vagy más elfoglaltság volt. A pálya azonosság szerintem jó dolog. Az hogy melyik van előbb meg szerintem kb. 5 kör kérdése. Még talán jobb is így, hogy előbb van a HTCM, mert azért itt több "tapasztalat" kell egy versenyre mint oda. Kár, hogy a végén kevesen lettünk, sajna én se tudtam jönni előzőre, meg a mostanira se fogok tudni úgy néz ki eddig. Nekem bejöttek ezek a nagyobb kategóriás autók is, de ez inkább pályafüggő szóval jó ez így hogy váltogatva van. Addon autókból nemtudom milyenek vannak, de rálehetne próbálni.


  10. #10
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Köszi kiírtad Szabi.

    Természetesen ha lesz GTL 10. szezon jövök - csinálom. A kredit rendszert jobban szerettem én is - pont a taktikázás miatt. Az azonban időigényesebb mind szervezői, mind felkészülés szempontjából. Itt legnagyobb gond a felkészülés hiánya több társunknál. Számomra mindegy hogy mikor van melyik futam mert csak a GTL-lel foglalkozom.

    Modokkal úgy foglalkozni, hogy azt beintegrálni ebbe, vagy a kreditrendszerbe már nem fogok foglalkozni. Nem hiszitek mennyi meló és nem is látom most értelmét. Felesleges.
    Külön futam modokkal lehet egyszer-egyszer.

    Ha lenne 10. évad, akkor szeretnék 90 vagy 120 perces futamokat (egyet vagy kettőt a szezonban), a sprint futamok rovására. Azaz a normál 60 perces futamok maradnak és egy vagy két sprint helyett lenne endurance.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 02. 10:36. Indoklás: formázás

  11. #11
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Hamár felmerült a nyári kupa is...ha lesz akkor én fogom "celebrálni", előzetes terveim szerint - csak hogy könnyben tudjatok dönteni - a következőképp fog alakulni:
    - rövid, egyszerű pályák, hogy ne a pályatanulással menjen el a strandidő (kb. 20 kanyar összesen...)
    - olyan kocsik amiket rendre elhanyagolunk és/vagy fekszik a pályának
    - rövid kvali és futamok, 5-10 Q perc 20-30 perc R (kétszer)
    - "párbaj" rendszerű verseny (2 autó és mindegyiket vinni kell egy-egy versenyen)
    - egy futam lesz ami hosszabb, boxkiállással.

    tervezett menetrend csak hogy könnyebben tudjatok dönteni hogy érdekel-e:
    1. 07.03. - Mallory - Ford Mustang vs. Lotus Elite - 2x25p
    2. 07.17. - Brands Indy - Jaguar MkII. vs. Abarth - 2x25p
    3. 07.31. - Lakeside - Shelby Daytona vs. TVR Griffith - 2x25p
    4. 08.14. - Monza jr. - Capri 3100 vs. Pantera (gyári)- 2x25p
    5. 08.28. - LimeRock - Chevrolet Corvette (GTC65) 50p

    - a változtatás jogát fenntartom
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 06. 02. 10:24.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Hamár felmerült a nyári kupa is...ha lesz akkor én fogom "celebrálni", előzetes terveim szerint - csak hogy könnyben tudjatok dönteni - a következőképp fog alakulni:
    - rövid, egyszerű pályák, hogy ne a pályatanulással menjen el a strandidő (kb. 20 kanyar összesen...)
    - olyan kocsik amiket rendre elhanyagolunk és/vagy fekszik a pályának
    - rövid kvali és futamok, 5-10 Q perc 20-30 perc R (kétszer)
    - "párbaj" rendszerű verseny (2 autó és mindegyiket vinni kell egy-egy versenyen)
    - egy futam lesz ami hosszabb, boxkiállással.

    tervezett menetrend csak hogy könnyebben tudjatok dönteni hogy érdekel-e:
    1. 07.03. - Mallory - Ford Mustang vs. Lotus Elite - 2x25p
    2. 07.17. - Brands Indy - Jaguar MkII. vs. Abarth - 2x25p
    3. 07.31. - Lakeside - Shelby Daytona vs. TVR Griffith - 2x25p
    4. 08.14. - Monza jr. - Capri 3100 vs. Pantera (gyári)- 2x25p
    5. 08.28. - LimeRock - Chevrolet Corvette (GTC65) 50p

    - a változtatás jogát fenntartom
    Ú, juteszembe, egyszer mentem egy nagyon primkó kis pályán, ilyen tojás alakú volt az egész (nem oválpálya). És csomó, eltérő járgánnyal mentünk. Ésugye a tojás aljában, kanyarban a nagykocsik szenvedtek, egyenesben viszont visszahozták a hátrányukat. Instant előjött a gtl eme szépsége.

    Ha a pályaazonosság marad, és szeretnénk htcm-ből csalogatni embereket, akkor sztem fontos, hogy elöbb legyen a gtl-es futam, és ne a htcm után kullogjon. Ha elöbb van a gtl, akkor az a htcm-esnek egy plusz lehetőség a felklészülésre, nem veszít vele. Ha késöbb, akkor hátrány, amiért nem a következő htcm futamra készül, "elfecsérelt idő".

    Addon kocsikat nagyon sajnálnám. Volt vmi Mustang Boss. Hogy azis milyen benga volt...

  13. #13
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Addon kocsikat nagyon sajnálnám. Volt vmi Mustang Boss. Hogy azis milyen benga volt...
    A már meglévő add-on kocsik maradnak. Hiszen a Volvo a TR4 a 912 mind azok.

  14. #14
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    A már meglévő add-on kocsik maradnak. Hiszen a Volvo a TR4 a 912 mind azok.
    Ű, hát, nekem ezek alapnak számítanak Bevallom férfiasan, talán alap, mezei gtl tartalommal nemis tudom mikor mentem, ha mentem egyáltalán. Valóban azt hittem ezek már default bennevannak. Máshol csak Altbier-en mentem keveset, ugye ott vmi iszonyú nagy pakkuk van. Lényeg, hogy nem ártana bővíteni, vagy cserélni a gépparkot. Tudom sok idő, sok paraméter, letesztelni, gumit, fogyasztást. Erre mondtam hogy nem kell a tesztelésnél 50 köröket belerakni, több pályán. Nem fogok megharagudni hogyha kiderül hogy valamelyik futam során, mittomén Chayka pályán a porsche sokkal kevesebbet fogyaszt, és emiatt nyer valaki elöttem olcsóbb kocsival, és a ponttáblázatban ferdülés lenne.
    Ha jól látom, egy lazább, könnyedebb, hígabb, több résztvevővel futó bajnokság, vagy egy szűkebb, de minőségibb, komolyabb bajnokság között lehet ingázni.

  15. #15
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Én sajnos nagyon elszálltam idővel a tavasszal.
    Csak azokra a pályákra tudok jönni, amiket már ismerek. Hál istenek elég sok van, de azért nem mind. Csak a futam napján tudok bezárkózni kicsit gyakorolni.
    A jövőben is vszinű így lesz ez. A szervert továbbra is piszkálgatom ha kell.
    AC-t nem tudom kipróbálom-e valaha, lehet hogy egyszer majd...

  16. #16
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Nekem is az a verzió tetszett jobban amikor előbb volt adott pályán a GTL és utána a HTCM futam. Ha esetleg lenne egy-egy pálya ami nem azonos a HTCM naptárral, de jó versenyt lehet futni rajta, az nem gond szerintem. A normál 60 perces futamokat jobban szeretem itt, mint a sprinteket, jó a taktika meg a box is izgalmas. A kredit rendszer szerintem teljesen jó.
    Sajnos a meló miatt sem a tavaszi sem az őszi szezont nem tudom teljesen végig tolni, de ez csak az Én egyéni problémám. Most még a HTCM is a GTL rovására ment, mivel a csapatpontokért küzdöttem a fiúkkal, ami kis időm volt azt a HTCM-be toltam. De ez nem azt jelenti, hogy az lenne a fontosabb, csak most így jött ki.
    A nyári kupa most necces költözés miatt, de amire tudok jövök.
    Az AC-ról:
    A gépem nem alkalmas a futtatására, teljesen újat kéne venni, de az nem mostanában lesz. Ezért is örülnék ha menne tovább a GTL, nekem még ez is új.

  17. #17
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Szerintem teljesen ok a rendszer, de egyszerűen nincs időm rá mostanában és úgy tűnik őszre sem javul a helyzet

  18. #18
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Azt hiszem, Csicsi és White nevében is beszélhetek, amikor azt mondom, hogy mi azért jöttünk tavaly ősszel GTL-ezni, mert a GTR2-es bajnokság érdeklődés hiányában megszűnt, a WTCC pedig nem volt alternatíva egyrészt a butított fizikája, másrészt a lebonyolítási módja miatt.
    Személy szerint engem nem hoznak lázba ezek a régi gépek, egyáltalán nem azért vagyok itt. Nyilván vezetési élményben sokkal, de sokkal többet ad, mint a Race, ezért nem is volt kérdés, hogy melyik bajnokságban fogom folytatni a GTR2 megszűnése után. Viszont számomra az elég sajnálatos, hogy egyre több sprint futam van és gyakorlatilag a hosszabb távú versenyeket teljesen kivették a versenynaptárból. A 60 perc sem elég hosszú, mert számomra az az igazi versenyzés, amikor min. 1,5 óráig kell végig koncentrálni. Nem beszélve arról, hogy egy 1,5 órás versenyen a hibákat is jobban ki lehet javítani...

    Ha beindul ősszel az AC, akkor oda jövök. Ha nem, akkor marad a GTL.

  19. #19
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Lassan rendeződnek majd körülöttem is a dolgok és jövök vissza!
    GTL futam mindenképp előzze meg a wtcc-t, úgy több embert fog vonzani. Lehet nehezebb vezetni,de akkor is több Muscle Car kellene,mert azt egymagában vezetve is élmény. Persze nem árt jó széles pályákra tervezni velük.
    Aztán a márkakupák is jók a bajnokságba illesztve. Bogár, Mini,stb...

    Taky telefonról

  20. #20
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Aztán még az is kérdés számomra,h van-e értelme a hendikep-nek!?
    Aki elől megy szenved a "szar" kocsival,aki meg a legjobb kocsival nyer,nem biztos,hogy ugyan olyannak értékeli a győzelmet,mintha egyenlő feltételek lettek volna...

    Taky telefonról

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Lassan rendeződnek majd körülöttem is a dolgok és jövök vissza!
    Na ez igazán remek hír, nagyon hiányoltunk már!

    Aztán a márkakupák is jók a bajnokságba illesztve. Bogár, Mini,stb...
    Nekem ebben a szezonban a kedvenc futamom az Alfa GTA márkafutam volt Laguna Seca-ban, óriás tolás ment végig, baromi jókat küzdöttünk, olyan volt mint egy WTCC futam, csak igaz autókkal, bokámig leizzadtam! Meg sokan is voltunk és pariban is voltunk egymással, abból a futamból simán lefutnék még 5-öt!

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán még az is kérdés számomra,h van-e értelme a hendikep-nek!?
    Aki elől megy szenved a "szar" kocsival,aki meg a legjobb kocsival nyer,nem biztos,hogy ugyan olyannak értékeli a győzelmet,mintha egyenlő feltételek lettek volna...
    Senki sem szenved szar kocsikkal (a Ford Faclon-ről és a GT40-ről nekem nem a szenvedés szó jut eszembe.. ), a handycap pedig csak minimális, aki jobb autót kap, az úgysem tudja kihajtani és örül ha egyáltalán követni tudja a gyengébb autókban ülő TOP pilótákat. Ahhoz, hogy ne kelljen hendycap, ahhoz egy stabil 30+ fős mezőnyre lenne szükség, vagy csak olyan könnyen terehelő autókkal menni, mint a fent említett Alfa, amibe nem törik bele senkinek a bicskája..
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 03. 18:03.

  22. #22
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Mostanában is csak funból jövök már,s ez nem fog változni ha megjelenek az ősszel és lesz valami,esetleg ha 3 hetente lenne futam akkor talán jobban tudnának azok tervezni akiknek szűk a 2 hét?nem tudni,sajnos meghatározó emberek mentek el és ők magukkal rántanak embereket is.
    jön ezerrel a corza hátha tolnak rá valami legends témát,de már ígyis akadna mivel menni,persze nem ez a téma csak megemlítettem mint opció-t.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    jön ezerrel a corza hátha tolnak rá valami legends témát,de már ígyis akadna mivel menni,persze nem ez a téma csak megemlítettem mint opció-t.
    Az esetleges platformváltás majd beszélünk akkor, ha aktuálissá válik, egyelőre minden next-gen béta, jelen pillanatban nincs reális alternatíva. Ha lesz, természetesen újratárgyaljuk kérdést, de ez most még korai.

    Temetni meg még kár a GTL-t, a Race07 is soha nem volt ilyen népszerű nálunk, mint ebben az évadban, és a GTL is minden korábbi részvételi rekordot megdöntött ősszel...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 03. 19:44.

  24. #24
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    A 320-as BMW-t is hajthatnánk...mennyit is forog, 11.000-et?
    Nem emlékszem pontosan,de bepisilős feeling!

    Taky telefonról

  25. #25
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Sajnos az elmúlt időszakban nem volt időm, utolsó pillanatos,nulla felkészüléses futamaim voltak. (Nulla pontokkal ) De indultam,mert mindig nagy élvezet.

    Az előttem szólók említették és én is egyetértek abban,hogy hosszabb versenyek nekem is jobban tetszenének (sprint futamok helyett).

    Group-os rendszer szerintem működik, de én is azt mondom,mint Szabi,az első Alfás kupás verseny az volt a csúcs.

    Mivel ahogy olvasom szinte mindenki időhiánnyal küszködik,így lehet hogy jó megoldás lenne hasonló kupás futamok,mivel szerintem az élvezeti értéke volt akkora a csaták miatt,mint egy GTC 76-os versenynek...és felkészülésben valóban a töredéke,és sokkal kiegyenlítettebbek lennének a köridők.

    Ha lesz következő szezon,én jövök,legalábbis megpróbálok mindig.

    A pályáknál én is szívesen látnék olyan igazi régi kergetőzős pályákat is,de ez nem igazán kivitelezhető a másik bajnokság miatt,ahogy olvasom. Így sem rossz,nem azért írtam.

    Összességében szerintem jól működtek a dolgok,nagy változtatásokra biztos nincs szükség.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •