Szavazás eredménye: Melyik autóval legyenek a hétvégi futamok?

Szavazók
48. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • BMW M3 GT2

    37 77,08%
  • Lotus Exos T125

    11 22,92%
Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 90 (90 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Tesztfutam #6

  1. #76
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Életkor
    31
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    stabilan 150 feletti volt a pinged most...máskor 20-30-at láttam ahogy írtad is...
    ha kolesz akkor mondjuk lehet más torrentezett (bár az is elég ha nem rendesen zártad be a torrentprogramot előtte és a háttérben seedelget...
    velem is előfordult már boxban érdemes lecsekkolni a saját pingedet...
    Okok, elnezest kerek es mostantol jobban odafigyelek ra.

  2. #77
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Életkor
    31
    Üzenetek
    147
    Valaki feltud tolteni replayt?

  3. #78
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Életkor
    42
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a neved a palyan? Igen olyan volt a festesem. Nem tudom nem torrenteztem es altalaban 20-30pinget ir nekem. Vezetekes netrol tolom de ingadozhat az adatatvitel.. (kolesz) Nekem a legtobb ember nem laggolt. En kemenyen ugraltam vegig? f*ck
    Itt van a Nick név alatt!
    Amúgy nem azért írtam mert olyan hatalmas probléma lett volna, mert a nagy ping ellenére, viszonylag kiszámítható volt, hogy hol vagy. Láttam már kisebb pingekkel jóval nagyobb ugrabugrákat is.
    simraceseries.com

  4. #79
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    Itt van a Nick név alatt!
    Amúgy nem azért írtam mert olyan hatalmas probléma lett volna, mert a nagy ping ellenére, viszonylag kiszámítható volt, hogy hol vagy. Láttam már kisebb pingekkel jóval nagyobb ugrabugrákat is.
    a nagy ping ebben a játékban nem az összevissza ugra-bugra miatt lehet zavaró igazán , hanem az ütközéseket nagyítja fel nagyon...apró kocctól is 20 métert repülhe az ember ha egy 200-as pingű emberrel találkozik....
    50 alatt teljesen jó, utána viszont hatványozottan rosszabb...

  5. #80
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Életkor
    31
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    Itt van a Nick név alatt!
    Amúgy nem azért írtam mert olyan hatalmas probléma lett volna, mert a nagy ping ellenére, viszonylag kiszámítható volt, hogy hol vagy. Láttam már kisebb pingekkel jóval nagyobb ugrabugrákat is.
    Bocs telorol vagyok igy nem lattam de mostmar latom Akos! Ma valami fun futam?

  6. #81
    Csaba Homonnai Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 06. 01.
    Üzenetek
    5
    Akartam én ide írni,hogy elnézést akit kiütöttem,de ebben a játékban valahogy hamar összeértek az autók,nemtodum hogy ping,lag vagy csak netkód(londonból versenyzem),de volt olyan hogy meg is álltam hogy visszaengedjem az illetőt,de aztán asszem neki is mentek és kiljebb ütötték a pályáról.Engem is ütöttek ki és sajnos nemtom mért de nem volt belső tükröm se,és nem láttam a mögöttem jövőket. LFS ből jövök,és ott nem voltak ilyenek gondjaim. Mégegyszer elnézést mindenkitől,ha esetleg indulok még versenyeken akkor megadom a kellő helyet,mert ez nem lfs
    Utoljára módosította: e2mustang; 2014. 06. 02. 19:34.

  7. #82
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg e2mustang írta Hozzászólás megtekintése
    Akartam én ide írni,hogy elnézést akit kiütöttem,de ebben a játékban valahogy hamar összeértek az autók,nemtodum hogy ping,lag vagy csak netkód(londonból versenyzem),de volt olyan hogy meg is álltam hogy visszaengedjem az illetőt,de aztán asszem neki is mentek és kiljebb ütötték a pályáról.Engem is ütöttek ki. LFS ből jövök,és ott nem voltak ilyenek gondjaim. Mégegyszer elnézést mindenkitől,ha esetleg indulok még versenyeken akkor megadom a kellő helyet,mert ez nem lfs
    mert ott egy embert akartál megelőzni de kettőt is kiütöttékl a célegyenes végén
    visszanéztem a replay a te szemszögedből és szimplán nem veszed el a gázt sokszor ha előtted van valaki hanem elkezded tolniolyan mint az AI
    kettőnket kétszer ugyanúgy ütöttél ki , simán túlengedted az autót , mi meg épp kigyorsítottunk volna...
    semmi gond , előfordul... csak sokkal türelmesebben kell ehhez hozzáálnni szerintem és le kell nyelni ha mp-kkel lassabb autó van előtted akkor is ki kell várni a pillanatot...engem is idegesít kicsit mikor pont jobb a kigyorsításom de mellette nem férnék el és ezért el kell emelnem a lábam a gázról ezzel veszítve aztán egy csomót az egyenes végére...de ez van...
    de tényleg semmi gond és remélem találkozunk még a pályán...

  8. #83
    Csaba Homonnai Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 06. 01.
    Üzenetek
    5
    elkérhetem énis a replayt?

  9. #84
    Lengyel Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 09.
    Város
    Salgótarján - Győr
    Életkor
    29
    Üzenetek
    31
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a résztvevőknek illetve a szervezőknek a tegnap esti futamot!

    CSak most látom, köszi a videót, jó visszanézni a csatározásokat, és hogy mennyire harcoltam a technikával, főleg a gumikkal!

  10. #85
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szervezés:
    természetesen köszönöm én is a lehetőséget h végül csak tudtunk indulni... DE:

    fél 6 és 6 között jeleztük ketten is h nem működik a nevezéses rendszer rendesen...vártam-vártam h mikor lesz valami reakció bármelyik oldalon, ts-re is fel-fel mentem h hátha megtudunk valamit...8 előtt 2 perccel jelent meg Szabi h megkérdezze minden rendben...
    volt bő 2 óra h ki legyen hirdetve rendesen (elvileg 4 liga szervezi közösen +facebook steam ,sg, prohardver stb , tehát felület lett volna rá bőven)h booking lesz és akkor nincs semmi kellemetlenség...

    a nevezéses rendszer hétközben jól működött, viszont úgy tűnik azzal nem bír megbírkózni h ha változtatni kell a szerver kondícióin...
    tegnap is volt aki elvileg nevezett a 8 órásra illetve oldalleállás ide-oda én pl szombaton sikersen neveztem 8 óraára.... egyik esetben sem indult el a server...
    fentebb leírtam h h lehet ezt egyszerűen kiküszöbölni....(gyakorlatilag fejlesztés nélkül a rendszer meglévő előnyeit kihasználva...)
    Szia, természetesen nagyon sajnáljuk a dolgot, szombaton és vasárnap napközben egyikünk sem volt gépközelben, mindkét este csak éppen hazaestem 8 előtt és egyáltalán nem voltunk rá felkészülve, hogy az egész héten hibátlanul működő rendszer épen most megmakacsolja magát. Szombat este a szolgáltatónknál voltak problémák, pont a legrosszabb félórában, így tőlünk függetlenül nem volt elérhető a nevezés funkció és kellett egy kis idő nekünk is, mire a zűrzavarban kitaláljuk mi legyen. Vasárnap meg nem tudom mi történt, nem én írtam a kódot, Laci meg épp kirándulni volt, így úgy kellett megoldani a helyzetet, ahogy tudtam.

    Szóval sorry mindenkitől aki készült és várta a hétvégi nagy futamokat, de nem sikerült csatlakoznia, mi sem így terveztük a dolgot.
    Azért szerencsére a szervert sikerült végül minkét este beröffenteni és voltak is szép számmal résztvevők is, a futamok is ahogy olvasom jók voltak.


    A kommunikációval kapcsolatban pedig nem véletlenül kérjük, hogy gyertek fel TS-re (legalább a nevezési idő alatt), ott nagyon gyorsan meg tudunk beszélni, vagy akár meg is oldani minden problémát. Ilyenkor egyáltalán nincs időm 28 helyre kiírogatni, hogy éppen mi helyzet, amit pedig vagy olvastok vagy nem. A közös szervezés jelenleg úgy zajlik, hogy minden héten előre megbeszéljük a társligákkal, hogy ki mit szervez és arra a napra a másik ligához küldjük versenyezni az embereket és közösen reklámozzuk a futamokat. De nem tudom mit segítene az rajtatok, hogy ha vmi gubanc van nálunk, akkor írunk mondjuk a VSR fórumába, azt mégis ki találná meg? Illetve nem véletlenül vannak így elosztva a futamok, mivel adott napon a társligáknál nincs senki, aki ráérne ezzel foglalkozni...

    Szóval én azt kérném mindenkitől, hogy mindig azon liga fórumán, facebook oldalán tájékozódjatok és kommunikáljatok, akinél éppen a futam van, emellett meg gyertek fel TS-re is és akkor már nem lehet nagy gond!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 03. 06:27.

  11. #86
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, természetesen nagyon sajnáljuk a dolgot, szombaton és vasárnap napközben egyikünk sem volt gépközelben, mindkét este csak éppen hazaestem 8 előtt és egyáltalán nem voltunk rá felkészülve, hogy az egész héten hibátlanul működő rendszer épen most megmakacsolja magát. Szombat este a szolgáltatónknál voltak problémák, pont a legrosszabb félórában, így tőlünk függetlenül nem volt elérhető a nevezés funkció és kellett egy kis idő nekünk is, mire a zűrzavarban kitaláljuk mi legyen. Vasárnap meg nem tudom mi történt, nem én írtam a kódot, Laci meg épp kirándulni volt, így úgy kellett megoldani a helyzetet, ahogy tudtam.

    Szóval sorry mindenkitől aki készült és várta a hétvégi nagy futamokat, de nem sikerült csatlakoznia, mi sem így terveztük a dolgot.
    Azért szerencsére a szervert sikerült végül minkét este beröffenteni és voltak is szép számmal résztvevők is, a futamok is ahogy olvasom jók voltak.


    A kommunikációval kapcsolatban pedig nem véletlenül kérjük, hogy gyertek fel TS-re (legalább a nevezési idő alatt), ott nagyon gyorsan meg tudunk beszélni, vagy akár meg is oldani minden problémát. Ilyenkor egyáltalán nincs időm 28 helyre kiírogatni, hogy éppen mi helyzet, amit pedig vagy olvastok vagy nem. A közös szervezés jelenleg úgy zajlik, hogy minden héten előre megbeszéljük a társligákkal, hogy ki mit szervez és arra a napra a másik ligához küldjük versenyezni az embereket és közösen reklámozzuk a futamokat. De nem tudom mit segítene az rajtatok, hogy ha vmi gubanc van nálunk, akkor írunk mondjuk a VSR fórumába, azt mégis ki találná meg? Illetve nem véletlenül vannak így elosztva a futamok, mivel adott napon a társligáknál nincs senki, aki ráérne ezzel foglalkozni...

    Szóval én azt kérném mindenkitől, hogy mindig azon liga fórumán, facebook oldalán tájékozódjatok és kommunikáljatok, akinél éppen a futam van, emellett meg gyertek fel TS-re is és akkor már nem lehet nagy gond!
    persze megértem én h senki nem ért rá foglakozni a szervezéssel kellő mértékben, bár ez nekem furán hangzik ennyi bába mellett...
    inkább csak arra akartam kilyukadni h vasárnap este 8-kor újból a "tűzoltással" kellett foglalkoznod , pedig napközben többször volt jelezve h még mindig gond van a nevezéssel , illetve szombat este is kiderült h nem csak az oldalleállás miatt nem működött a nevezés...
    ami magától nem oldódik meg és mivel aki ért hozzá nem ért rá ezért jó lett volna ha előre gondoskodtok a B-tervről...
    a többi fórum segítségül hívását pedig azért említettem meg , ha netán megint leáll az oldal, akkor van lehetőség máshol is jelezni a változást (elsősorban FB ami "közös" gyűjtőhely), ráadásul ehhez nem is kell hazaérnie a szervezőnek (mint TS-nél) hanem a strandról is tudja informálni a versenyzőket...

  12. #87
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Én egyetértek Laci előző hozzászólásával!!!

  13. #88
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    persze megértem én h senki nem ért rá foglakozni a szervezéssel kellő mértékben, bár ez nekem furán hangzik ennyi bába mellett...
    inkább csak arra akartam kilyukadni h vasárnap este 8-kor újból a "tűzoltással" kellett foglalkoznod , pedig napközben többször volt jelezve h még mindig gond van a nevezéssel , illetve szombat este is kiderült h nem csak az oldalleállás miatt nem működött a nevezés... ami magától nem oldódik meg és mivel aki ért hozzá nem ért rá ezért jó lett volna ha előre gondoskodtok a B-tervről...
    Szia, elnézést kérek, nap közben nem nagyon tudtam követni az oldalt, illetve nekem sajnos egyáltalán nem esett le, hogy szombat este a honlap leálláson kívül más probléma is volt, mert akkor nyilván készültünk volna "B" tervvel is.
    IT-vel foglalkozom, tudom hogy maguktól ritkán javulnak csak úgy meg a dolgok...

    A bábás hasonlatod nem teljesen passzol ide, inkább bába hiány volt, mintsem hogy sok lett volna belőlük.

    a többi fórum segítségül hívását pedig azért említettem meg , ha netán megint leáll az oldal, akkor van lehetőség máshol is jelezni a változást (elsősorban FB ami "közös" gyűjtőhely), ráadásul ehhez nem is kell hazaérnie a szervezőnek (mint TS-nél) hanem a strandról is tudja informálni a versenyzőket...
    Mivel a többi fórumot a kutya nem figyeli ilyenkor, így semmi értelme nem lett volna máshova írogatni, mert azzal is csak az idő megy el a megoldás rovására és jó ha 1-2 embert elérünk vele. Szombaton, mikor nem ment az oldal, akkor ki lettek írva a Masters facebook-ra az aktuális fejlemény, illetve a legjobb megoldás továbbra is, ha jöttök TS-re!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 03. 16:31.

  14. #89
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, elnézést kérek, nap közben nem nagyon tudtam követni az oldalt, illetve nekem sajnos egyáltalán nem esett le, hogy szombat este a honlap leálláson kívül más probléma is volt, mert akkor nyilván készültünk volna "B" tervvel is.
    IT-vel foglalkozom, tudom hogy maguktól ritkán javulnak csak úgy meg a dolgok...

    A bábás hasonlatod nem teljesen passzol ide, inkább bába hiány volt, mintsem hogy sok lett volna belőlük.



    Mivel a többi fórumot a kutya nem figyeli, így semmi értelme nem lett volna máshova írogatni, mert azzal is csak az idő megy el a megoldás rovására és jó ha 1-2 embert elérünk vele. Szombaton, mikor nem ment az oldal, akkor ki lettek írva a Masters facebook-ra az aktuális fejlemény, illetve a legjobb megoldás továbbra is, ha jöttök TS-re!
    semmi gond, van ilyen h nem ér rá foglalkozni valamivel az ember...a szabadidőtökből áldoztok rá h nekünk jó legyen és ezt nagyra értékelem (mégha sokszor kritikusként nyilvánulok is meg ) És ezt köszönöm, gondolom sokak nevében is...
    szimplán nem volt a vasárnapi dolog olyan elkerülhetetlen szerintem és ezt jegyeztem meg...elsősorban a jövőre nézve lehet akár tanulságos is...és nem felhánytorgatás volt a cél és remélem nem is úgy veszitek, vettétek...TS-re meg szoktam járni és már a mikrofont is előkapartam újra sokak nagy örömére

    még egy dolog aqmi kimaradt (talán hasznos is lehet): én a legutóbbi update óta nem indítottam saját szervert (így én nem is próbáltam), de azt olvastam h azóta van lehetőség server indításra steamen a tools fülön keresztül , így ha esetlegesen nem működik a nevezés , akkor sem kell feltétlenül hazarohanni a sszervezőnek , hanem akár telefonról tudja az ember kezelni a servert .

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    még egy dolog aqmi kimaradt (talán hasznos is lehet): én a legutóbbi update óta nem indítottam saját szervert (így én nem is próbáltam), de azt olvastam h azóta van lehetőség server indításra steamen a tools fülön keresztül
    Igen, a minap én is észrevettem, ha lesz időm kipróbálom, hogy működik...

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •