Szavazás eredménye: Melyik autóval legyenek a hétvégi futamok?

Szavazók
48. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • BMW M3 GT2

    37 77,08%
  • Lotus Exos T125

    11 22,92%
Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (90 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Tesztfutam #6

  1. #26
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.631
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    tied az 57-es idő nem?...
    nem hiszem h most összeakadhat mert én megmókoltam a neveimet és mostmár az oldalon illetve még ajátékban is barcalaci84-ként szerepelek..
    Nem veled van név azonosságban hanem az "eredeti" Nagy László-val. http://www.gtr-masters.hu/driverdeta...C3%A1szl%C3%B3
    Akivel te is "összeakadtál".
    Annak örülök hogy megváltoztattad a valós név mezőt, de a jelenlegi név nem felel meg szabályzatnak. Megkérlek hogy a szerint módosítsd majd.

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Sajnos pont a legrosszabbkor történt vmi a szolgáltatónkkal és nem volt elérhető az oldal és a nevezés funkció sem!

    A futam nem marad el, megy a szerver, booking-gal lehet belépni, gyertek TS-re is hogy tudjunk egymással kommunikálni legalább a nevezés alatt!

    Szerver pass: link

    Második szervert is indítunk annak aki az elsőről lemaradt...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 01. 11:15.

  3. #28
    Éppen hazaértem a második futamra, de látom csak ketten vannak fent, így most én ezt a futamot kihagynám.
    Mentem 1 kört, az is 59-es, szóval majd holnap.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #29
    Lengyel Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 09.
    Város
    Salgótarján - Győr
    Életkor
    29
    Üzenetek
    31
    Szuper volt a mai futam! Kisebb koccolások forgatások előfordultak, de ez benne van a pakliban, azt viszont sajnos nem nézem ilyen jó szemmel hogy sokan szinte 20/20x szélesítik a pályát.

  5. #30
    Németh Tomi Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Életkor
    38
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg daneepapa írta Hozzászólás megtekintése
    Szuper volt a mai futam! Kisebb koccolások forgatások előfordultak, de ez benne van a pakliban, azt viszont sajnos nem nézem ilyen jó szemmel hogy sokan szinte 20/20x szélesítik a pályát.
    Valóban jó volt a mai futam!
    Így utólag bocsi a koccanásért, valahogy hirtelen rád estem a kanyarban... pedig a kritikusabb kanyarokat és féktávokat szépen túléltük Az ütközéseken azért van még mit javítani, mert tényleg csak egy kis kocc volt és egyből mindketten mentünk szántani
    Holnap is jöhet valami hasonló jó verseny!

  6. #31
    Lengyel Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 09.
    Város
    Salgótarján - Győr
    Életkor
    29
    Üzenetek
    31
    Idézet Eredetileg Németh Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban jó volt a mai futam!
    Így utólag bocsi a koccanásért, valahogy hirtelen rád estem a kanyarban... pedig a kritikusabb kanyarokat és féktávokat szépen túléltük Az ütközéseken azért van még mit javítani, mert tényleg csak egy kis kocc volt és egyből mindketten mentünk szántani
    Holnap is jöhet valami hasonló jó verseny!
    Nem gond, tényleg nagyon pici volt a kocc, mégis pörögtünk forogtunk

  7. #32
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Köszönöm a résztvevőknek illetve a szervezőknek a tegnap esti futamot!
    Én nagyon élveztem végig, még úgy is h a verseny második felétől gyakorlatilag egyedül autóztam...
    Érdekes volt látni az eltérő gumitaktika hatásait is...
    Én soft-ot választottam ahogy szerintem a többség, de úgy néz ki a medium talán jobb választás lett volna...
    %-ban hiába mutatott jól a 9 kör környékén a 95 %, de hihetetlenül belassultam onnantól , bár koncentrálni se tudtam már úgy mikor nem voltak előttem közvetlen közel és mögöttm is csak a messzeségben...
    az elején Ulrich Tomival tudtam tartani a lépést és mögötte próbáltam feljebb lopakodni , azt hiszem Lengyel Danit egy kanyarban előztük meg mind a ketten és mégse volt kocc se...
    replay sajnos csak a 9.ik körtől van meg már töltöm is fel elsősorban a 6 7 8 poziciók csatáit rögzítettem , de mindenki képernyőre kerül
    addig egy videó a felkészülésről: (Csorosz Lacival soft gumin 20 körre tankolva egy 6 körös)

  8. #33
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    a tegnapi oldal probléma illetve az így meghiusuló nevezéses problémára lenne egy javaslatom:

    jelen állás szerint ugye csak 15 perccel az esti nagy verseny előtt tudunk nevezni (gondolom a szervert is át kell állítani 20 körre stb bár ezt lehet beállította automatikusan Barzó Laci)
    a javaslat tehát: a hétvégi nagy futamoknak legyen egy külön szervere (előre beállítva a booking 2perc 18 perc q-t illetve a 20 kört) szombat este 8 órás kezdéssel(ez csak is akkor induljon el, a felkészülést pedig tudjátok szervezni a többi szerveren ahogy eddig)... a futott prekvalifikációs időkkel lehessen bármikor nevezni erre az eseményre is bármikor a felkészülési időszakban, akár már pénteken vagy hamarabb is...(mondjuk lehetne húzni egy határt hogy este 7 óráig lehet rá nevezni (onnantól max B szerver vagy a kimaradó helyekre, persze A-ra is ha van ilyen)
    egyrészt tudnátok így h hány főre kell majd számolni, kell-e B szerver, illetve akik szeretnének megjelenni azok is jelezhetnék h meg fognak jelenni (leiratkozni persze le lehet ha mégis közbe jön valami) és az entry listbe is be tudnak így kerülni és egy ilyen kellemetlen oldal leállás sem zavarna be (hisz az független onnantól már az oldaltól ha nevezve vagyunk)...(pont a kritikus idópontba jött a leállás most , de egyébként az utóbbi napokban én többször is észleltem hasonlót rövidebb időszakokban)

    összefoglalva: a jelenlegi prekval oldal maradjon így ahogy most (fél óránként induló versenyek, lehessen rájuk nevezni stb)
    plusz legyen egy NEVEZÉS a NAGY FUTAMRA oldal is ahol külön lehet nevezni a rankapp által a felkészülés alatt futott időkkel (a verseny kezdete :szombat/vasárnap este 8 )
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2014. 06. 01. 09:13.

  9. #34
    Beke Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    31
    Sziasztok, sajnos én minden nap lemaradok a versenyekről, valahogy sosem érek haza időben

    Az online futamokat hogyan lehet rögzíteni ? Én nem látok replay opciót, vagy csak vak vagyok ?

  10. #35
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg sylence01 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, sajnos én minden nap lemaradok a versenyekről, valahogy sosem érek haza időben

    Az online futamokat hogyan lehet rögzíteni ? Én nem látok replay opciót, vagy csak vak vagyok ?
    verseny után a dokumentumok/assaettocorsa/replay könyvtárban találsz egy cr nevű fájlt(ez a legutóbbi versenyed replaye)...erről csinálj egy másolatot és nevezd át valamire és így következő játékindításnál be tudod tölteni ezt a replayt..)


    és itt az ígért videó a tegnapi versenyről 9.ik körtől:


    szépen látszik ki szélesít szándékosan állandóan

  11. #36
    Beke Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    31
    Köszi Laci

  12. #37
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    amúgy mivel a replay max mérete egyelőre csak 500 MB, jó lenne ha lenne valaki jófej jelentkező aki beülne spectator-ba a versenyre és rögzítené az eljétől (akár kommentálhatná is)...
    ha jól tudom az entry listbe be lehet rakni emebrt csak sima spectatorként...szerintem sokan szívesen vissza/megnéznénk a hétvégi esti futamokat...
    hátha vállalkozik rá valaki...

  13. #38
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    129
    Jó ez a kis videó,ma jövök én is!

  14. #39
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Szerintem a szervet nem kéne kivenni, hadd menjünk kis futamokat gyakorlás képen a verseny előtt. Kösz.

  15. #40
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    r

  16. #41
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a szervet nem kéne kivenni, hadd menjünk kis futamokat gyakorlás képen a verseny előtt. Kösz.
    természetesen szerintem se, az jó úgy ahogy van
    plusz kellene egy másik felület is ahol az esti 20 órás futamra lehet leadni a nevezéseket...
    márcsak azért is h ne vesszen el az entry list legnagyobb előnye...
    ha késve érek haza mondjuk 20.15-kor és nem voltam ugya az előző fél órában internetközelben, akkor is simán be tudok csatlakozni hisz pl reggel le adtam a nevezésemet, időm alapján pedig a rendszer besorol h melyik szerverre kerüljek...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2014. 06. 01. 11:28.

  17. #42
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    ahh bakker, tegnap este az a rumli, most meg mi, nincs szerver, nevezz, készülj

  18. #43
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Életkor
    31
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    verseny után a dokumentumok/assaettocorsa/replay könyvtárban találsz egy cr nevű fájlt(ez a legutóbbi versenyed replaye)...erről csinálj egy másolatot és nevezd át valamire és így következő játékindításnál be tudod tölteni ezt a replayt..)


    és itt az ígért videó a tegnapi versenyről 9.ik körtől:


    szépen látszik ki szélesít szándékosan állandóan
    Koszi a Replay-t nagyon klassz! A szelesitesre valaszul: Abban az ominozus jobbos kanyarban en addig maradtam palyan belul amig Panker Gergo meg nem elozott (kb a verseny 13.koreig). Nem akartam hogy meglogjon es lattam hogy nyer 1-2 tizedet abban a szelesitesben ezert en is kicsit szelesebbre vettem onnantol. Tettem ezt mert ezek meg tesztfutamok es csatazna akartam. De mostantol 1 kerek mindig belul marad majd. Lengyel Danieltol pedig megegyszer elnezest kerek a visszaelozes miatt az lehet sok volt. Egyebkent nagyon elvezetes csatat vivtunk. Peace

  19. #44
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a résztvevőknek illetve a szervezőknek a tegnap esti futamot!
    Én nagyon élveztem végig, még úgy is h a verseny második felétől gyakorlatilag egyedül autóztam...
    Érdekes volt látni az eltérő gumitaktika hatásait is...
    Én soft-ot választottam ahogy szerintem a többség, de úgy néz ki a medium talán jobb választás lett volna...
    %-ban hiába mutatott jól a 9 kör környékén a 95 %, de hihetetlenül belassultam onnantól , bár koncentrálni se tudtam már úgy mikor nem voltak előttem közvetlen közel és mögöttm is csak a messzeségben...
    az elején Ulrich Tomival tudtam tartani a lépést és mögötte próbáltam feljebb lopakodni , azt hiszem Lengyel Danit egy kanyarban előztük meg mind a ketten és mégse volt kocc se...
    replay sajnos csak a 9.ik körtől van meg már töltöm is fel elsősorban a 6 7 8 poziciók csatáit rögzítettem , de mindenki képernyőre kerül
    addig egy videó a felkészülésről: (Csorosz Lacival soft gumin 20 körre tankolva egy 6 körös)
    Zsir volt. Ezt talán még jobban élveztem mint a tegnapi futamot.
    Am tényleg 95%tól a soft gumi belassul, de annyira hogy Ulrich Tomi a verseny felétől körönként 1 másodpercet adott. Nagyon határon kellett mennem a softon a végéig hogy megtartsam az előnyöm.Ha van még egy kör akkor lehet meg fog.
    Ugy hogy taktika sempontjából tökéletes ide ez a 20 kör.
    Én is jó ötletnek tartom azt hogy legyenek gyakorló(esti) szerverek, és a hétvégi nagy verseny szerverek.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a szervet nem kéne kivenni, hadd menjünk kis futamokat gyakorlás képen a verseny előtt. Kösz.
    Elindítottam, ha vki nevez, akkor indul szerver egészkor és félkor, nézzétek meg légyszi, hogy OK-e, köszi...


    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    ahh bakker, tegnap este az a rumli, most meg mi, nincs szerver, nevezz, készülj
    Az élet nem habos torta!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 01. 12:57.

  21. #46
    Horváth Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    19
    Sziasztok!

    A videót nézve az a kérdés merült fel bennem hogy ti bekapcsolt abs-el mentek? Vagy ennyire jó beállításaitok vannak, hogy ilyen mély féktávot tudtok venni és a kocsi ilyen stabil marad.

  22. #47
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Daninet írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A videót nézve az a kérdés merült fel bennem hogy ti bekapcsolt abs-el mentek? Vagy ennyire jó beállításaitok vannak, hogy ilyen mély féktávot tudtok venni és a kocsi ilyen stabil marad.
    Kikapcsolt ABS-el. De a Rankon is megnézheted

  23. #48
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Kikapcsolt ABS-el. De a Rankon is megnézheted
    azért is van ez a sok füst a videókbanABS-sel nem lenne sose

  24. #49
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Nálam megint valami nem jó. Az eventlist alján a nevezés táblázat alatt, a szokásos helyen nem jelenik meg az autó, meg a szavazási gombocska. Fölötte ott a lista , nevem, auto, idő stb. Mi lehet az ok?

  25. #50
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam megint valami nem jó. Az eventlist alján a nevezés táblázat alatt, a szokásos helyen nem jelenik meg az autó, meg a szavazási gombocska. Fölötte ott a lista , nevem, auto, idő stb. Mi lehet az ok?
    nálam se jó...
    nem jelenik meg alul a saját idős cucc amivel tudnék nevezni...

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •