Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 42 (42 összesen)

Téma: Assetto Corsa Prekval

  1. #26
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az App hibásan kezel ez tény!ugye?
    Leirtam világosan h frissít, de nem zoldulok stb...
    Ha a nevemre kattintasz más felhasználót hoz fel nevezésnél... Ez is természetes, az App is rosszul kezel,és én nem olvasom el h mit írsz...LOL
    A GUI Id-mit szerencsére jól olvassa ki az App így különösebb problémát nem okozott eddig a dolog csatlakozás szempontjából...
    van,cáfolja meg..
    Azért stimmel a GUID mert a nevezési rendszer pontosan tudja hogy kivagy akár hány Nagy László van. Ugyan is a név nem számít! Tudom mert én írtam...
    A liga rendszerünk viszont egy teljesen más rendszer, ha rákattintasz a nevedre akkor egy keresést indítasz, ami a valós név alapján kidobja az első Nagy Lászlót, aki nem te vagy! Tehát ezért javasoltam hogy egészísd ki a valós neved valamivel hogy az egyedi legyen, akkor megoldódik ez a problémád is.

  2. #27
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Azért stimmel a GUID mert a nevezési rendszer pontosan tudja hogy kivagy akár hány Nagy László van. Ugyan is a név nem számít! Tudom mert én írtam...
    A liga rendszerünk viszont egy teljesen más rendszer, ha rákattintasz a nevedre akkor egy keresést indítasz, ami a valós név alapján kidobja az első Nagy Lászlót, aki nem te vagy! Tehát ezért javasoltam hogy egészísd ki a valós neved valamivel hogy az egyedi legyen, akkor megoldódik ez a problémád is.
    Laci! Ezen már rég túl vagyunk
    Én megertenem h Én nem maradhatok Nagy László,mert problémáim lesznek,mert se az App se az oldal nem jól kezeli...
    Mert ez a helyzet akárhogy kerulod vsurod csavarod... Az App se...ugye?
    Kioktatsz mikor mindketten tudjuk h van hiba...
    Nem is volt probléma, de a hülyének nézesse sikerült generalnod egyet...

  3. #28
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Laci! Ezen már rég túl vagyunk
    Én megertenem h Én nem maradhatok Nagy László,mert problémáim lesznek,mert se az App se az oldal nem jól kezeli...
    Mert ez a helyzet akárhogy kerulod vsurod csavarod... Az App se...ugye?
    Kioktatsz mikor mindketten tudjuk h van hiba...
    Nem is volt probléma, de a hülyének nézesse sikerült generalnod egyet...
    Ezt írtam neked 18 órakkor.
    Név probléma:
    A liga rendszer a neved alapján azonosít. Így ha szeretnél majd éles futamon részt venni akkor Pl kiegészítheted születési évszámmal, nick névvel, vagy bármivel ami egyedivé teszi.

    Nevezési probléma:
    Nincs köze a nevedhez, 100 Nagy László is lehet, nem okoz semmilyen gondot.
    Tegnap többször is kipróbáltam, nekem nem sikerült reprodukálni a hibát, akár hogy klikkelek elsőre nevez.
    Ha részletesen leírod a problémát talán kiderül hogy nálad mi a gond.
    Kb 2-perc be telt volna átírni. Most meg este 10 van...

  4. #29
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt írtam neked 18 órakkor.

    Kb 2-perc be telt volna átírni. Most meg este 10 van...
    Át is írtam a nevezés is egy kattintás, majd vissza saját névre és újra itt a probléma nevezésnél..
    Leíró h nem tudod reprodukálni, ezért nem létezik a probléma,és nincs köze amúgy a valós névnek a neveléshez...és nem olvasom el rendesen amit írsz...
    A példa szerint olyan mintha valami folytán csak van köze a nevezésnek a valódi névhez...
    Attól h valamit tagadsz, attól még létezhet, megha jó szándék vezérel is...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2014. 05. 24. 22:13.

  5. #30
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Át is írtam a nevezés is egy kattintás, majd vissza saját névre és újra itt a probléma nevezésnél..
    Leíró h nem tudod reprodukálni, ezért nem létezik a probléma,és nincs köze amúgy a valós névnek a neveléshez...és nem olvasom el rendesen amit írsz...
    A példa szerint olyan mintha valami folytán csak van köze a nevezésnek a valódi névhez...
    Attól h valamit tagadsz, attól még létezhet, megha jó szándék vezérel is...
    Sajnálom de olyan problémát amit csak nálad létezik és nem lehet reprodukálni, azt nem lehet javítani sem.

  6. #31
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom de olyan problémát amit csak nálad létezik és nem lehet reprodukálni, azt nem lehet javítani sem.
    pontosan...és nem is lehet elvárni...én se tettem...
    és szerintem az elején leírtam szerintem akkor még normális hangnemben, h "nálam" van egy ilyen hiba... ami éppen másnál is előjöhet esetleg, ezért is jelentettem...akkor is együtt tudtam volna élni vele , ahogy most is tudnék...
    még oda is írtam , h nem panaszkodásként írom és h köszönöm a munkád , mert működik amúgy faszán...
    szimplán rosszul esett h átment az egész abba h mivel nem tudod reprodukálni ezért nem is lehet ilyen bug és én vagyok a hülye , mert nem létezik probléma...
    pláne a tegnapi után , dél körül leírtam h szerintem nagyon rossz ötlet a kötelező reg amiről Szabi írt és szerintem kellene rövidebb booking is. a nevezés mellett..
    akkor is oltogattatok és kiderült h pont ilyen lett a rendszer... (pár percre válaszoltál rá és még akkor se mondtad el kerek perec h nem kötelező a reg mert van booking is...csak már este...úgyhogy addig martuk egymást...

  7. #32
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    pontosan...és nem is lehet elvárni...én se tettem...
    és szerintem az elején leírtam szerintem akkor még normális hangnemben, h "nálam" van egy ilyen hiba... ami éppen másnál is előjöhet esetleg, ezért is jelentettem...akkor is együtt tudtam volna élni vele , ahogy most is tudnék...
    még oda is írtam , h nem panaszkodásként írom és h köszönöm a munkád , mert működik amúgy faszán...
    szimplán rosszul esett h átment az egész abba h mivel nem tudod reprodukálni ezért nem is lehet ilyen bug és én vagyok a hülye , mert nem létezik probléma...
    pláne a tegnapi után , dél körül leírtam h szerintem nagyon rossz ötlet a kötelező reg amiről Szabi írt és szerintem kellene rövidebb booking is. a nevezés mellett..
    akkor is oltogattatok és kiderült h pont ilyen lett a rendszer... (pár percre válaszoltál rá és még akkor se mondtad el kerek perec h nem kötelező a reg mert van booking is...csak már este...úgyhogy addig martuk egymást...
    Laci azt állítod hogy azért nem működik jól nálad a nevezés mert rajtad kívül van más Nagy László-is. Tegnap megnéztem a forrás kódot és a név azonosság semmilyen problémát nem okozhat nevezésnél. Ha ezt te személyes sértésként kezeled, akkor sajnálom de nem segíthetek.

  8. #33
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Laci azt állítod hogy azért nem működik jól nálad a nevezés mert rajtad kívül van más Nagy László-is. Tegnap megnéztem a forrás kódot és a név azonosság semmilyen problémát nem okozhat nevezésnél. Ha ezt te személyes sértésként kezeled, akkor sajnálom de nem segíthetek.
    Akkor egyszerű véletlen h nálam Nagy Lászlókent bugzik...
    Onnan vettem sertesnek amikor már megint kioktattal... Probléma van nálam ez tény, szerinted nincs mert nem tudod megmagyarazni...
    Ha normálisan válaszolsz egyből akkor már pénteken is megkimeltel volna minket a vitazastol...

    Na mindegy, atirtam véglegesen a nevem, így működik egy kattintásra...
    Kösz a munkád megegyszer!

  9. #34
    Szőke Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 04. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Nagy levegőőőőőő...
    N Laci te mindig ilyen frusztrált vagy?
    Itt nincsenek ellenségek, ez egy baráti társaság.
    Ismerem Őt máshonnan is. Ott is volt "frusztráltság" néha, de ezektől függetlenül nem rossz srác.

  10. #35
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg aracco írta Hozzászólás megtekintése
    Ismerem Őt máshonnan is. Ott is volt "frusztráltság" néha, de ezektől függetlenül nem rossz srác.
    Valóban
    Ott egy moderátor stílusa verte ki a biztosítékot aki amúgy szinten jó srác, ahogy itt az adminok...

  11. #36
    Idézet Eredetileg aracco írta Hozzászólás megtekintése
    Ismerem Őt máshonnan is. Ott is volt "frusztráltság" néha, de ezektől függetlenül nem rossz srác.
    Szeret beszélni, azt látom. Mondjuk néha engem is elkap a hév, de mérlegelni kell mit ír az embern, mert az alapján ítélik meg, mivel itt még őt nem sokan ismerik.
    De ilyen ez, igazából nem akarok én ebbe beleszólni.
    Utoljára módosította: nortsen; 2014. 05. 25. 20:08.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Prekval problémák

    Sztem most már a ki oktatott ki kit vitát és a fogalom párbajt lassan át lehetne vinni vmi konstruktív irányba. Javaslom fátylat rá, és ha névazonosság elhárítása után van még új probléma, akkor kezeljük.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 05. 26. 09:39.

  13. #38
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    A hétvégi hibát javítottam, elindítottam a szervert.

  14. #39
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Arra mi a logika a rendszerünkben hogy egy lezárt prekval teljes eredmenyet megnezhessem?

    http://www.gtr-masters.hu/prequal/acksz
    Ezt a custom linket szeretném megnézni, lezárás nélkül. Nem tudom a számkódok mi aalapján generálódnak
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Arra mi a logika a rendszerünkben hogy egy lezárt prekval teljes eredmenyet megnezhessem?

    http://www.gtr-masters.hu/prequal/acksz
    Ezt a custom linket szeretném megnézni, lezárás nélkül. Nem tudom a számkódok mi aalapján generálódnak
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/acksz/full

  16. #41
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    ogeci, akarom mondani Köszi
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #42
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Arra mi a logika a rendszerünkben hogy egy lezárt prekval teljes eredmenyet megnezhessem?

    http://www.gtr-masters.hu/prequal/acksz
    Ezt a custom linket szeretném megnézni, lezárás nélkül. Nem tudom a számkódok mi aalapján generálódnak
    A klub versenyeknek létrehoztam egy különálló bajnokságot, aminek 122 az azonosítója. Az egyes futamok 01, 02 03... stb, lettek felvéve, így Barcelona lett http://www.gtr-masters.hu/prequal/12201/full
    Brnads Hatch
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/12202/full

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •