Szavazás eredménye: Nevezés a Tesztfutamra! (mindkét nap bejelölhető)

Szavazók
68. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Jövök, szombaton

    42 61,76%
  • Jövök, vasárnap

    30 44,12%
  • Most nem jövök, de legközelebb szeretnék..

    12 17,65%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 3 4 5 6 7
Találatok: 151 - 170 (170 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Tesztfutam #4

  1. #151
    Bende Imre Versenyző emerico logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    24
    kösz a szervezést. ez még alkalmatlan versenyzésre. várok, hátha. de ez eddig net kar pro hangulat

  2. #152
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117
    Na az A szerver befutója a következő ma nem ment el az áram sikerült feltölteni
    Csatolt képek Csatolt képek

  3. #153
    Toth Laszlo Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    7
    Köszönöm a ma esti futamot igazán jó volt.

  4. #154
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    hihetetlen h senki se használja a tükröt...
    4-5 alkalommal voltam valaki mellett, mindegyik alkalommal lazán rámhúzták...
    helyet kéne hagyni...
    publicon normálisabb a hozzáállás...

  5. #155
    Gaál László Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Üzenetek
    337
    Hát én elfáradtam... A 2. futamon már csak estem-keltem, inkább nem folytatom.
    Köszönöm a szervezést, jó versenyek voltak tegnap is meg ma is. Remélem lesz még ilyen.

    Ui.: azért ez az időmérő eredmény nem semmi
    gtrm-mug-q.jpg

  6. #156
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Köszönöm uraim a szervezést. Élveztem a fightokat, bár szoknom kell még ezt a mekit, de azért jó volt.
    Jövök máskor is

  7. #157
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Tényleg sok még a hiányosság, de kis körültekintéssel ilyen közepes távú versenyzésre igy is roppant élvezetes.
    Én mivel a BMW-t szeretem..mindkét nap azzal álltam rajthoz és a vártnak megfelelő küzdelem volt, a mclarenek hullottak minden irányban, végül a mai második futamot sikerült megnyerni Sipos Attila utolsó körös hibájának köszönhetően. Addig is igen komoly 46-os verseny tempót és 55-s quali köröket sikererült menni a bömivel és ezzel én elégedett vagyok.
    Utoljára módosította: Tilus; 2014. 05. 19. 01:27.

  8. #158
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Életkor
    42
    Üzenetek
    114
    "A" szerver Race 2 rajtrács:

    r2_grid.jpg



    "A" szerver Race 2 végeredmény:

    acs 2014-05-18 22-20-04-49.jpg
    simraceseries.com

  9. #159
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Jó volt ez, bár képtelen voltam koncentrálni, főleg a 2. futamon, pedig kezdtem ráérezni a dologra.
    Nagyon jó kis játék lesz ez, ha kész lesz, de remélem addig is lesznek még ilyen tesztfutamok!

  10. #160
    Sajnos sokan nem figyelnek, nem is úsztuk meg 1ik versenyt sem rajt utáni baleset nélkül.
    A másik bajom meg, hogy nagyon nehéz közvetlen valaki mögött menni, mert igen kevés lehetőség van a korrigálásra, ha az kicsit is máshogy megy.
    Többször is sikerült ezért csúnyán lecsúsznom az ívekről, ill kicsúszni. Azt hiszem ez egy új dolog számomra, mert eddig ezekket normálisan tudtam kezelni, de ez a játék ebben is más kicsit.
    Az egy más dolog, hogy olyan befékezéseket kellett kikerülni, amit csoda hogy megúsztam.
    Volt aki nagyon korrekt volt, de voltak tényleg public szerű amatőr hibák is, amik igen bosszantóak voltak.
    Mindenesetre élveztem, jó buli volt.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  11. #161
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos sokan nem figyelnek, nem is úsztuk meg 1ik versenyt sem rajt utáni baleset nélkül.
    A másik bajom meg, hogy nagyon nehéz közvetlen valaki mögött menni, mert igen kevés lehetőség van a korrigálásra, ha az kicsit is máshogy megy.
    Többször is sikerült ezért csúnyán lecsúsznom az ívekről, ill kicsúszni. Azt hiszem ez egy új dolog számomra, mert eddig ezekket normálisan tudtam kezelni, de ez a játék ebben is más kicsit.
    Az egy más dolog, hogy olyan befékezéseket kellett kikerülni, amit csoda hogy megúsztam.
    Volt aki nagyon korrekt volt, de voltak tényleg public szerű amatőr hibák is, amik igen bosszantóak voltak.
    Mindenesetre élveztem, jó buli volt.
    Túl sokan próbálták a McLaren-t BMW hosszú távon is kiváló volt, nagyon könnyen fogható a legneccesebb szitukban is. 3 futamot sikerült szinte teljesen hibátlanul végigtolni.

    Sajnos a rajtbaleseteket felerősiti ez az időnkénti "rakétakilövés" ütközés modell ami lácreakciót indit el..

  12. #162
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Túl sokan próbálták a McLaren-t BMW hosszú távon is kiváló volt, nagyon könnyen fogható a legneccesebb szitukban is. 3 futamot sikerült szinte teljesen hibátlanul végigtolni.

    Sajnos a rajtbaleseteket felerősiti ez az időnkénti "rakétakilövés" ütközés modell ami lácreakciót indit el..
    Na igen az ütközések igen "realisztikusak", de a kezdetükhöz kellett némi ütközés is, ami már nem a játék hibája.
    A BMW-t én is próbáltam, de az instabilitás ellenére az MP4 lejátszó nyert.
    Az is igaz, hogy a három gyors kanyarban a pálya közepén, körönként kellett egy miatyánk, hogy sikerüljön kipörgés nékül, lehetőleg full gázzal.
    Kétszer nem hallgatott meg az Úr.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  13. #163
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    129
    Egész héten a bömbivel teszteltem de aztán átváltottam a mp4-re.Ez ugyan jobbnak bizonyult egy körön de hosszútávon nem jött be.Az első futam vége felé már mintha nem is lett volna gumi a felnin.Maradtam volna a bmw-nél de mindig tanul valamit az ember. A második futamot pár kör után feladtam mert az elsőben kivette az összes energiámat a meki.Ugy tudom senkit nem hátráltattam ha igen sorry.Összességében jó volt igy első futamnak szeretnék még jönni!

  14. #164
    Idézet Eredetileg KTMNORBI írta Hozzászólás megtekintése
    Egész héten a bömbivel teszteltem de aztán átváltottam a mp4-re.Ez ugyan jobbnak bizonyult egy körön de hosszútávon nem jött be.Az első futam vége felé már mintha nem is lett volna gumi a felnin.Maradtam volna a bmw-nél de mindig tanul valamit az ember. A második futamot pár kör után feladtam mert az elsőben kivette az összes energiámat a meki.Ugy tudom senkit nem hátráltattam ha igen sorry.Összességében jó volt igy első futamnak szeretnék még jönni!
    Te azok közé tartoztál, akik korrektek voltak.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #165
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117
    Idézet Eredetileg KTMNORBI írta Hozzászólás megtekintése
    Egész héten a bömbivel teszteltem de aztán átváltottam a mp4-re.Ez ugyan jobbnak bizonyult egy körön de hosszútávon nem jött be.Az első futam vége felé már mintha nem is lett volna gumi a felnin.Maradtam volna a bmw-nél de mindig tanul valamit az ember. A második futamot pár kör után feladtam mert az elsőben kivette az összes energiámat a meki.Ugy tudom senkit nem hátráltattam ha igen sorry.Összességében jó volt igy első futamnak szeretnék még jönni!
    Én pont az ellentétét éreztem persze nem volt nehéz eddig 5 kör volt kb a mekiben és úgy vágtam neki a versenynek. Az 3-4 kör még ment is aztán éles helyzetben mivel előtte nem toltam neki már elvérzett a technika ill. én. Azért én, mert mindegyik helyzet kivédhető lett volna csak nem tudtam még vele mit kezdeni a kevés gyakorlás miatt. A verseny végére viszont kifejezetten jó volt sőt az utolsó 8-9 kör már mondhatni jó volt ott már csak kisebb hibák voltak amik bőven belefértek. Messze a legjobb körömet futottam vele a versenyen így ok volt bár a setupon még dolgozni kellene

  16. #166
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Életkor
    31
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg KTMNORBI írta Hozzászólás megtekintése
    Egész héten a bömbivel teszteltem de aztán átváltottam a mp4-re.Ez ugyan jobbnak bizonyult egy körön de hosszútávon nem jött be.Az első futam vége felé már mintha nem is lett volna gumi a felnin.Maradtam volna a bmw-nél de mindig tanul valamit az ember. A második futamot pár kör után feladtam mert az elsőben kivette az összes energiámat a meki.Ugy tudom senkit nem hátráltattam ha igen sorry.Összességében jó volt igy első futamnak szeretnék még jönni!
    Valoban en is ugy ereztem hogy elfogytak a gumijaim a vegere es nem is tudtam jo idoket futni. Ennek ellenere azt irta a progtam hogy 98%os maradt a gumim amit nem ertek.

  17. #167
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Életkor
    31
    Üzenetek
    147
    Jottok ma funolni valahova? pl mehetnenk egyet az f40el szamomra vezethetetlen

  18. #168
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Akinek esetleg megvan a szombati futamok végeredménye, annak megköszönnék, ha megosztaná!


    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Jottok ma funolni valahova? pl mehetnenk egyet az f40el szamomra vezethetetlen
    Assetto Corsa - Nyílt szerver!

  19. #169
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Utoljára módosította: Morgo; 2014. 05. 19. 20:53.


  20. #170
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Szombat A R2:
    Köszi, esetleg R1 is megvan valakinek?

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 3 4 5 6 7

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •