Szavazás eredménye: Nevezés a Tesztfutamra! (mindkét nap bejelölhető)

Szavazók
68. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Jövök, szombaton

42 61,76%
  • Jövök, vasárnap

30 44,12%
  • Most nem jövök, de legközelebb szeretnék..

12 17,65%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (170 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Tesztfutam #4

Az élmenyem annyi, hogy a játék arra is képes, hogy a háttérben egy app elvigye a fókuszt a kormányzásról, azaz a játék fut, semmilyen ablak nincs előtte, de a kormányzás már nem reagál semmire, ill billentyűzet sem...
    Mondjuk erre már korábban rájöttem, de elfelejtettem kilépni az originből.

A másik meg az, hogy a 3-as gyors kanyarkombó végén volt valaki aki elvette a gázt, így nekem is el kellett, de éppen csak leemeltem a lábam, erre mentem ki a búzásba, úgy keresztbeálltam.
    Valószínű difi beállítási probléma, tehát van még mit tanulnom a setuppolásból.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    257
    De hogy miéééééért nem lehet fékezni az első kanyar előtt.... Valahova elkezdett zuhanni az autó folyamat, csak forgott. Mondom ok, akkor box, de közli, hogy álljak meg, hogy előhívjam a menüt. Ja kösz, akkor alt+f4.
    Utoljára módosította: KeCA; 2014. 05. 17. 22:00.

Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Város
    Veszprém
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.588
    Ez k.rva jó! Ezt a tiltásos baromságot kéne kivenni ,mert kikerültem Ákit ,hogy ne verjem telibe lemegyek a fűre és -5 mp.. hát nahh nooormális? Asszem fel kell fedezni ezt normálisan milyen appot érdemes kirakni miegymás. Talán érdemes lenne erről is írni egy összefoglalót,mint a GTL-Race -nél is van. nagyon jó kis game ez. Most amit vettem g27-et azzal meg a G25 -höz képest hááát más nahh!

Visszapillantót megtaláltam már csak a 30FPS-t kéne legalább 5-10 el feljebb tornázni és én már bódog leszek.. De erre majd körbelesek mivel . vsync ki-be vagy bluer vagy mi ki e vagy be stb.. Nahh jó ez bakker! Meg ez a Mugello-i pálya is jó. Most így 25 kör után ,már tetszett is
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Bende Imre Versenyző emerico logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    24
    a B szerver nem volt nagy tűz, 9-en kovályogtunk a pályán. az időnkkel szerintem A szerver lett volna, de mindegy is.
    az ütközés model még mindig gyatra, a többi elég fini. bár folyamatosan kicsi TC-t érzek, pedig kikapcsolgatom

Komlósi Péter Regisztrált
    Üzenetek
    23
    Köszönöm a szervezést.

Ma mentem először az AC-vel. B-szerverre kerültem. Az első futamban kemény gumit raktam fel, de alig tudtam kicsúszás nélkül végig menni egy kört. A második futamra közepessel mentem ki (gumikopás alig), egy kisebb hibától elktekintve végig nyomtam. Sajnos a végére elfogytunk, de legalább nyertem egy versenyt.

Ami hiányzik:
    - középső tükör
    - oldalsó tükör normális felbontása
    - kevesebb lag
    - térkép
    - némi infó, hogy állok a versenyben
    - vezetési gyakorlat.

Azt hiszem ez utóbbit kivéve sokminden orvoslható, ha megismerem a progit. Pl. most a fórumban olvastam, hogy plusz appok is vannak.

Csizmadia Ákos Regisztrált
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    4
    Köszönöm a lehetőséget, van még mit tanulni Az autó viselkedése folyamatosan változott, a gumimelegedés és a gumikopás a végén annyira érezhető volt, hogy pár kanyarban alig fordult el az autó! Amúgy nagyon jól éreztem magam, egy jobb kormánnyal, valamilyen idevaló setuppal, és némi gyakorlással még jobban élveztem volna!

Köszi még egyszer!

Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.117
    Az első verseny elég jól sikerült nem mentem le a pályáról és tudtam védeni a pozíciómat is a gyenge default setup ugye csak védekezésre használható, mert erőből előzni ezzel nem lehet
    Ami a tapasztalatokat illeti, hát nem készültem a futamra, de így is jó volt a gumi kopást nem sikerült tesztelni, de az üzemanyag pont kitartott. A második versenyre már készültem setuppal az első tapasztalatai alapján és rápihentem egy vacsival. Ez volt a szerveren lévők szerencséje, mert tömegkarambolt okoztam volna a rajtrácson ragadt autómmal. 1 kör hátrányból sikerült indulnom sponzored by EON... 5 perc áramszünet után mindegyik eonos tutira egészséges lesz a családjával együtt.... Viszont be tudtam joinolni a setuppal már nem volt lehetőségem foglalkozni, mert a rajtrácsra rakta autómat így üzemanyag és go. 13. hely, de az elejével maradtam szinte végig.

Szeghy Roland Versenyző
    Üzenetek
    61
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    De hogy miéééééért nem lehet fékezni az első kanyar előtt.... Valahova elkezdett zuhanni az autó folyamat, csak forgott. Mondom ok, akkor box, de közli, hogy álljak meg, hogy előhívjam a menüt. Ja kösz, akkor alt+f4.
    Ugyanez , szem pont engem toltak rad..

Am. elso futamon hard al mentem de nagyon nem ereztem vele az autot,masodik futamon medium amivel vegig konstans koroket tudtam futni , gumikopast ha volt is kompenzalta a uzemanyagfogyasztas.

Groeger András Regisztrált
    Üzenetek
    7
    Köszönöm a szervezést! Akiknek kellemetlen pillanatokat okoztam, elnézést, sajnos mind az én hibám volt, nem foghatom semmire Az első futamon az első körökben T1 féktávot csúnyán benézve 2 embert is sikerült kivágni, másodikon pedig első kör T2 előtt nem figyeltem eléggé jobbra-hátra (hiába volt minden tükör bekapcsolva) és kész is volt a baj. hiába holéttér, számíthattam volna rá h lesz ott valaki.. Sorry még1szer, remélem legközelebb simább futamom lesz. Amúgy a játék online használható, remélem már csak jobb lesz!

ui: Amúgy FFB nektek is nyúlós lesz egy idő után? Frissen pályára jövet érezni h harap a gumi, 5-10 kör után viszont bepuhul, hiába van a kocsin új gumi.

Lengyel Dániel Regisztrált
    Város
    Salgótarján - Győr
    Életkor
    25
    Üzenetek
    31
    Köszönöm a lehetőséget a mai futamban, izgalmasakat csatáztam!
    Maga a szim. egy nagyon jó alap, de jelen állapotában még kicsit csiszolatlan gyémánt éles "ligázásra".
    Rengeteg pozitívum mellett, ami nekem nagyon hiányzik/rossz:
    (tudom early release, de JELEN állapotban):

-Ütközési modell. (Valaki egy picit megtol, de tényleg csak 1 picit lekoccint, máris pörgök forgok a sóderben)
    -Törés. Nem is értem igazából hogy miért nem foglalkoztak még vele eddig.
    -Időjárás. Bár az rfactor óta megszokhattuk a szikrázó napsütést, nekem nagyon hiányzik hogy legyen benne eső, szél, akár futam közbeni váltással is.
    -Box-szimuláció
    -Zászlózás
    -Multiplayer belépés/szerveren maradás
    -Szélárnyék

Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    38
    Üzenetek
    114
    Köszönöm én is a lehetőséget!
    Sajna csak a 2. futamra értem haza. Asszem a 6. helyről rajtoltam, de nem tartott sokáig, mert vki mögöttem elfelejtett fékezni, így az első kanyarig tartott az öröm. Tízen x helyről folytatva végül sikerült felkapaszkodni és végül egy 5. hellyel zárni. Megpróbálok holnap is jönni!

Tapasztalatok:
    -57 literrel és közepes gumikkal indultam, viszont jelentős kopást és gyorsulást/lassulást nem igen tapasztaltam.
    -Játékban lévő screenshot (F8) nem menti le az eredmény táblázatot (legalább is nálam nem egyik képen sincs rajta).
    -Replay fájl méretét a maximális 500 MB-ra állítottam. Futam után gondoltam megnézem, hogy mi történt a rajt utáni első kanyarban, viszont az 500 mega arra volt elég, hogy az utolsó 6 kör került csak rögzítésre.
    simraceseries.com

Horváth Dániel Regisztrált
    Város
    Győr
    Üzenetek
    19
    Én először játszottam serveren. Bocsánat ha kalimpáltam valaki előtt, még szokni kell a versenyt.
    Én lágy gumikon mentem nálam 7-8 kör után látványosan előjött a kopás, össze vissza csúszkált a kocsi. Bár lehet a kocsi beállításától is a gyors gumi kopás.
    Egy jó setuppal valószínű jobban ment volna.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.983
    Idézet Eredetileg komlosip írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a szervezést.

Ma mentem először az AC-vel. B-szerverre kerültem. Az első futamban kemény gumit raktam fel, de alig tudtam kicsúszás nélkül végig menni egy kört. A második futamra közepessel mentem ki (gumikopás alig), egy kisebb hibától elktekintve végig nyomtam. Sajnos a végére elfogytunk, de legalább nyertem egy versenyt.

Ami hiányzik:
    - középső tükör
    - oldalsó tükör normális felbontása
    - kevesebb lag
    - térkép
    - némi infó, hogy állok a versenyben
    - vezetési gyakorlat.

Azt hiszem ez utóbbit kivéve sokminden orvoslható, ha megismerem a progit. Pl. most a fórumban olvastam, hogy plusz appok is vannak.
    Akinek problémája van a lekörözéssel, vagy nem tudja hogy hol van és mit csinál.
    Kis segítség:
    http://www.assettocorsa.net/forum/in...ication.10226/

Kijelzi többek között a helyezést és a környező versenyzők nevét és távolságát időben.
    Nem próbáltam, ellenben Rombik nem csak lelkes de ért is hozzá, így nyugodtan merem ajánlani.
    Illetve akinek telepítve van az OV1 info abban is van hasonló funkció ha jólemlékszem.

Kovács Tomi Versenyző
    Város
    Sopron
    Életkor
    32
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Akinek problémája van a lekörözéssel, vagy nem tudja hogy hol van és mit csinál.
    Kis segítség:
    http://www.assettocorsa.net/forum/in...ication.10226/
    A leírás szeritn multiban pont nem működik.

Borsányi Péter Versenyző
    Város
    Hatvan
    Életkor
    54
    Üzenetek
    77
    Köszönöm a szervezést!

OV1-el a következő tapasztalataim vannak:
    - nem mutatja az üzemanyagfogyást, csak a beállított liter látható a futam végéig.
    - körszámlálón az első kor végéig a jó pozícióm látható, de a második körtől pedig mindig elsőnek mutat, bárhol is vagyok a mezőnyben.

Valakinek volt hasonló problémája??

Ezen kívül hol látható üzemanyagfogyás??

Szabó Szilárd Szervertag 2020 Sziszka logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.310
    ov1-et használtam énis, nekem az üza kjelzés jól működött, viszont a helyezés nem, és a gumikopás is érdekes volt. MED gumik végig 99-100% a SOFT kvalin viszont ment lefelé.
    Azmeg hogy páran előzésként a másik kipenderítéét értik, az nem a játék hibája, mondjuk ha jobb az ütközésmodel lakkor lehet nincs baj a dolgokból...mert nem tűnt vészesnek..sajna visszanézni ugye nem tudom.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.983
    Idézet Eredetileg KommyKT írta Hozzászólás megtekintése
    A leírás szeritn multiban pont nem működik.
    Köszi, hajnali háromkor már nem nagyon láttam el a monitorig.

Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.983
    Idézet Eredetileg peti60 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a szervezést!

OV1-el a következő tapasztalataim vannak:
    - nem mutatja az üzemanyagfogyást, csak a beállított liter látható a futam végéig.
    - körszámlálón az első kor végéig a jó pozícióm látható, de a második körtől pedig mindig elsőnek mutat, bárhol is vagyok a mezőnyben.

Valakinek volt hasonló problémája??

Az eröltett megjelenés miatt a multiplayer kliensben több adat is sérült vagy eltünt. Pl a szektor időket sem kezeli egyenlőre.
    Ezeket a hiányosságokat remélhetőleg az update-ek javítják.

Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.400
    Eredetileg nem akartam égetni magam, de aztán úgy gondoltam feltöltöm a tegnapi 2. versenyt. Miután csak az látszik, amit én is láttam, így kevésbé érdekes. Megvágtam persze, az über bénázásaimat kivettem belőle. Nem ám röhögni rajtam!
    A rajt borzalom. Hogy tudták ilyen hülyén megoldani? Nekem is hiányzik, hogy nem tudom ki, hogy áll. Pl. volt aki lekörözött volt, de lehet nem is vette észre. Se zászló, se semmi. Mondjuk örültem, hogy nem engedett el, nem arról szólt a tegnap este. Az előttem szólók által említett appokat ki fogom próbálni. Zavar, hogy besötétül hátranézéskor, az a nyomorék tükör is becsapós. A piros nyíl segíthetne, de bazi szokatlan, el is felejtem figyelni. Ez az apposdi sem tudom milyen lesz a végére, de ha nem lehet gombra kirakni a működtetésüket (tényleg, lehet egyébként egy appokat gombra rakó appot csinálni?), akkor semmit nem fog érni a sok app.
    Sok dolog hibádzik még, de azért már jó móka most is. Ha normálisabb ütközésmodell lenne, kevesebb probléma lenne. Elfelejtettem, hogy a pályára visszajövetel még sehol nem fájt ennyire, mint itt. Jól megcsinálták, csak szokatlan és sok a kínlódás, bénázás. Hozzá kell szokni, hogy nem lehet padlót nyomni rögtön. Én is úgy érzem, mintha működne a kipörgésgátló, hiába kapcsolom ki, de nem mindig. Néha lassúnak is érzem az autót kigyorsításkor. Nem értem.
    Ja és ne idegeskedjetek annyit, mert árt a szépségnek.

Utoljára módosította: Morgo; 2014. 05. 18. 09:49.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.144
    Ma este is lesz futam, este 6-ig lehet még nevezni a fenti szavazáson!

Aki nem fut időt a Masters Rank szerint az nem kerülhet az erősebb szerverre.

Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    38
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Eredetileg nem akartam égetni magam, de aztán úgy gondoltam feltöltöm a tegnapi 2. versenyt.
    Akartam is kérdezni, hogyan sikerült a teljes távot rögzíteni, de amikor az elején meghallottam a TS-n való "beszólásom" a rajttal kapcsolatban, akkor lejött, hogy realtime-ban vehetted fel.
    Videó legalább abban segített, hogy most már tudom (nem mintha számítana), hogy Lengyel Úr volt az, akinek nem sikerült az elején a helyes féktáv.

Idézet Eredetileg peti60 írta Hozzászólás megtekintése
    Az alap appokknal a listában lévő legfelső (asszem base v. main az app neve), annál látható az aktuális üzemanyag szint. Igaz csak egy csík látható, tehát pontos adatokat ebből sem lehet megtudni.
    simraceseries.com

Lengyel Dániel Regisztrált
    Város
    Salgótarján - Győr
    Életkor
    25
    Üzenetek
    31
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    Videó legalább abban segített, hogy most már tudom (nem mintha számítana), hogy Lengyel Úr volt az, akinek nem sikerült az elején a helyes féktáv.
    Elnézésed kérem érte, illetve a másik kollégáét is! Bár a videón látszik hogy nem a féktávval volt baj, mert előbb kezdtem fékezni mint Te, hanem egyszerűen blokkoló fékezésetekre nem tudtam már elég hirtelen reagálni.

Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Üzenetek
    1.159
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

Tegnap nem indultam , mára meg nem tudok már átszavazni. De ma este jönnék ha lehet.

Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

Én jönnék, de újra szavazni nem tudok

Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Eredetileg...
    Elég jól fekszi az utat ez a McLaren, a bódé 2 emelet magasan repül éppen, de a kerekek még akkor is a földön tapadnak! (0:43) Lesz ezzel még meló rendesen... Gondolom maga a törésmodell, az tök más mint ez ami kezeli a kontaktokat. Egyébként most hogy már majdnem 1.0-nál járunk számozásban, nincs valami info mikor lesznek pl ezek befejezve ?

Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •