Szavazás eredménye: Mely autókkal versenyeznél online? (több válasz is adható)

Szavazók
120. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Street: Abarth 500, BMW 1M, BMW Z4, BMW M3 E30/E92

    51 42,50%
  • LotusCup: Elise, Evora, Exige...

    29 24,17%
  • TrackDay: KTM X-BOW, Lotus 2-11

    18 15,00%
  • Classic Supercar: Ferrari F40, RUF CTR Yellowbird

    20 16,67%
  • Supercar: McLaren MP4-12C, Ferrari 458, Ferrari 599XX, Mercedes SLS...

    38 31,67%
  • Hypercar: LaFerrari, McLaren P1, Pagani Zonda R

    12 10,00%
  • GT: BMW M3 GT2, Ferrari 458 GT2, Lotus 2-11 GT4, Lotus Evora GTC...

    69 57,50%
  • GT3: McLaren MP4-12C GT3, BMW Z4 GT3, Mercedes SLS GT3, Nissan GT-R GT3...

    79 65,83%
  • Formula: Lotus Exos T125, Tatuus FA-01

    27 22,50%
  • Classic Formula: Ferrari 312T, Lotus 98T, Lotus Type 49

    20 16,67%
  • Classic Touring: BMW M3 E30 Group A

    42 35,00%
Több válaszra voksolható szavazás
Találatok: 1 - 18 (18 összesen)

Téma: AC: Szavazás az autókról

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    AC: Szavazás az autókról

    Kedves Versenyzők!

    Rövidesen megjelenik az Assetto Corsa multiplayer módja, itt az ideje hogy beinduljon az online élet és hogy belecsapjunk a lecsóba!

    A következő szavazáson szeretnénk felmérni, hogy az Assetto Corsa kínálatából mely gépek a legvonzóbbak, legérdekesebbek a számotokra, melyeket szívesen hajtanátok online is?
    Voksolni egyszerre több kategóriára is lehet, mindre ami csak tetszik és ha egy-egy kategóriából csak 1 vagy 2 konkrét modell izgatja igazán a fantáziátokat, akkor is nyomjatok egyet rá bátran! A szavazás persze nem mostanra vonatkozik, nincs is határideje, hanem úgy általában szeretnék felmérni a közérdeklődést.

    A szavazáson bárki részt vehet (reg szükséges), aki érdeklődik a Corsa után, és mi is arra buzdítunk mindenkit, hogy fejtésétek ki a véleményeteket mind a szavazógombokkal, mind itt a topikban!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 05. 03. 23:22.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    A szavazáson kívül jöhet ide minden csevej, vélemény, kérdés az autókról... a jövőben ez lesz az Assetto Corsa autóinak általános topikja.

    Addig is témaindítónak itt van azon verdák listája, melyek megjelenése a közeljövőben várható:

    Bejelentett:
    • Chevrolet Corvette C7 Stingray
    • Chevrolet Corvette C7.R
    • Classic Team Lotus 98T
    • Ferrari 458 GT2
    • LaFerrari
    • Lotus 2-11 GT4
    • Lotus Evora SR
    • Lotus Exige S
    • McLaren P1
    • Mercedes-Benz SLS
    • Mercedes-Benz SLS GT3
    • Nissan GT-R Nismo
    • Nissan GT-R Nismo GT3
    • RUF CTR Yellowbird


    Nem megerősített:
    • Aston Martin Vantage GTE
    • Audi R8 GT3
    • Audi Quattro Group B
    • RUF RGT-8
    • RUF ???
    • Nissan ???
    • Alfa Romeo 155 DTM
    • Alfa Romeo 4C




    További Assetto Corsa topikok: GTR-Masters - Assetto Corsa
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 05. 02. 22:05.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Na úgy látom szépen alakul a szavazás, annak meg külön örülök, hogy az egyértelmű GT dominancia mellett azért a többi verda is szép számú érdeklődésnek örvend... különösen az E30-as Bömbi!

    Viszont szerintem a Lotus-ok kicsit alul vannak értékelve (bizonyára a bőség zavara ), pedig pont azért, mert nem túl gyorsak, de jól és élvezetesen terelgethetők, ezért baromi jó kis pörgős, gyepálós futamokat lehetne velük menni..


    Mit szólnátok egy LadiesCup-hoz? Megbeszélek a lányokkal vmi nyereményt...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 05. 03. 11:18.

  4. #4
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na úgy látom szépen alakul a szavazás, annak meg külön örülök, hogy az egyértelmű GT dominancia mellett azért a többi verda is szép számú érdeklődésnek örvend... különösen az E30-as Bömbi!

    Viszont szerintem a Lotus-ok kicsit alul vannak értékelve (bizonyára a bőség zavara ), pedig pont azért, mert nem túl gyorsak, de jól és élvezetesen terelgethetők, ezért baromi jó kis pörgős, gyepálós futamokat lehetne velük menni..


    Mit szólnátok egy LadiesCup-hoz? Megbeszélek a lányokkal vmi nyereményt...
    jöhet! Meg a Lotus az ilyen úrvezetőknek ,mint én is vezethető De tényleg pl ha valaki, valami miatt nehezebben vezeti az erősebb dögöket, jók ezek a gyengébbek azért.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    De tényleg pl ha valaki, valami miatt nehezebben vezeti az erősebb dögöket, jók ezek a gyengébbek azért.
    Sztem a legjobb futamok mindig a kis gépekkel vannak (pl.: GT Legends - Alfa Romeo GTA), ahogy megyünk feljebb egyre inkább szétnyúlik a mezőny...

  6. #6
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem a legjobb futamok mindig a kis gépekkel vannak (pl.: GT Legends - Alfa Romeo GTA), ahogy megyünk feljebb egyre inkább szétnyúlik a mezőny...
    Hát tuti, hogy az Abarth 500sal hatalmas futamok lennének

  7. #7
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Csak a GT, többi mehet a kukába, mert semmit nem ér
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  8. #8
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    hát így hirtelen számomra eléggé megnőtt a kocsi választék december óta,peppet elhanyagoltam a tesztelést,de én is inkább valami olyanra gondolnék ahol valami 1 kategóriát tesztelhetnénk le vagy váltott héten mást,és akkor ez átölelhetne több tipust is és tudnánk utánna hova sorolni nagyjából,ha csak 1-1 kocsira fókuszálunk az rengeteg időt elvesz,persze ha a masters másban gondolkodik és 1 márka cup lenne a tovább,akkor az elől se zárkozok el csak húzzon az a kocsi
    de majd ha lesz hozzá tartalom egyenlőre semmi nincs mármint a multi rész,szal sok fog ezen múlni hogyan alkotják majd meg a jövőnket ugye
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Érdekes, hogy a Street kategória is milyen jól muzsikál... sztem jó kis zúzós futamok lesznek majd velük!

  10. #10
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Uhh, ezek a GT-s gépek elég szegényesek valahogy. Műanyag. Monza. Alig van inger. Kerékvetőkön meg néha olyan mesterkélten megdob, vagy kibicsaklik. Nem a megcsúszás. Mintha egy tégla lenne lerakva kerék elé. Persze sokféle kerékvető van a pályán, lehet jobban kell még ismerkedni velük.
    Viszont.
    M3-as (a group), kissebb pályán (Magione). Maga az autóversenyzés. Valahogy sokkal természetesebb, emberközelibb. Egyáltalán. Megcsúszik az autó! Játszani kell vele! Értem hogy mikor mit akar, miért dob meg. Nemvagyok nagy autóvezető az életben, de űű igazi atóban ülök! Lassabb az egész sokkal jobban felfogható, gyorsabban tanulható. A csaták meg nagyobbak, szorosabbak.
    Szó, a javaslatom hogy kis pályán, kis gépekkel is ismerkedjünk, ne egyből essünk neki a nagy kategóriáknak. Mondum ezt úgy hogy a szavazáson énis GT3-ra nyomtam.

    FPS nekem nem esett le semmenyivel multiban.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 05. 10. 00:55. Indoklás: mindent a helyére...:)

  11. #11
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    a Group A-t én is imádom ... főleg Mugelloban (bár ott mindent)

    a GT autók a legkönnyebben kezelhető autók a játékban, gyorsak is, minimális kontakt is beleférhet, illetve több azonos képességű autó...
    ezért ez a legjobb választás kezdetben szerintem ... főleg h sokan még most ismerkednek a játékkal...

    de egy GROUP A-s -t én is nagyon díjaznék...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 05. 10. 00:55. Indoklás: mindent a helyére...:)

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a Group A-t én is imádom ... főleg Mugelloban (bár ott mindent)

    de egy GROUP A-s -t én is nagyon díjaznék...
    A szavazást elnézve ezzel a véleménnyel nem vagytok egyedül, sőt az egyik szerverünk most eleve egy ilyen kombóval megy!

  13. #13
    Ahogy nézem KTM X-BOW és Mugello is nagy népszerűségnek örvend :-)

  14. #14
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Tegnap rátaláltam, hogy hol kell kikapcsolni a különböző segítségeket. Így az F40 S3-nál kikapcsoltam mindent, az abs-t és a tracktion controllt is. Hát igencsak más lett az autó. Már egyáltalán nem volt kezes. Nem nagyon lehetett ráállni a gázra kigyorson.

    Mentem pár futamot a fenn lévő srácokkal. Az időm is jelentősen lassabb lett. Kb 1-1,5 seccel körönként. Fékezésnél blokkolt a kerék, igen könnyen, és a másik gondom a difi fékereje (nekem) túl erős, így többször is pördültem qualon.

    Versenyen végül már sikerült végig vinni pördülés nélkül, de csak 51-s időkkel.

    Amint kikapcsolja az ember tényleg egy rohadt vadállat lesz, irgalamtlan hosszú fékúttal. Olyan mint egy tégla. Megy megy mint az állat, de nem áll meg és nem kanyarodik be.

    Tetszik.

  15. #15
    Szeghy Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Üzenetek
    61
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap rátaláltam, hogy hol kell kikapcsolni a különböző segítségeket. Így az F40 S3-nál kikapcsoltam mindent, az abs-t és a tracktion controllt is. Hát igencsak más lett az autó. Már egyáltalán nem volt kezes. Nem nagyon lehetett ráállni a gázra kigyorson.

    Mentem pár futamot a fenn lévő srácokkal. Az időm is jelentősen lassabb lett. Kb 1-1,5 seccel körönként. Fékezésnél blokkolt a kerék, igen könnyen, és a másik gondom a difi fékereje (nekem) túl erős, így többször is pördültem qualon.

    Versenyen végül már sikerült végig vinni pördülés nélkül, de csak 51-s időkkel.

    Amint kikapcsolja az ember tényleg egy rohadt vadállat lesz, irgalamtlan hosszú fékúttal. Olyan mint egy tégla. Megy megy mint az állat, de nem áll meg és nem kanyarodik be.

    Tetszik.

    Játékban nálam ki van kapcsolva minden segítség, de amikor belépek egy mapra akkor fék segítséget külön ki kell kapcsolnom minden alkalommal. / Van egy app "Electronics" ott lehet látni h be van e kapcsolva valami. /

    Am. Rank-on írja is az időknél h mi volt bekapcsolva..



  16. #16
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    ÖÖÖÖ, nem is tudom hogy kezdjem...
    Tudom és látom hogy a GT3 lesz a befutó kategória amivel majd a teszt bajnoki fog futni, de támadt egy "őrült" ötletem.
    Mivel javában készül a DLC csomag, amit remélem hamarosan ki is adnak, ahogy igérték, amiben ott lesz a 4-ik GT3-as kocsi is (Nissan GTR GT3).
    Arra gondoltam, hogy nem várjuk meg? Én személy szerint azzal is indulnék.
    Mert attól tartok, hogy lefutjuk a GT3-as teszt kupát (Nissan nélkül), és utána (a logika szerint) más szériát akarunk majd meghajtani, mert ugye egy új kocsi miatt nehogy má megint erre essen a választás

    Helyette mehetnénk egy 3-4 futam erejéig hosszútávú (második helyezett) GT2-es szériaval. A boxkiállást is ezzel gyakorolva.
    Csak egy ötlet, de mit szóltok hozzá?

  17. #17
    Bardócz Dávid Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Üzenetek
    58
    Jó ötlet, énis inkább a Nissant hajtanám a bajnokságban. Pedig azt se tudom milyen.

  18. #18
    Én meg remélem éles bajnokság lesz gt3-ból, és akkor nekem mind1 mi lesz a köv teszt. Pl vmi együléses.

    U.i.
    De azért remélem nem szerdán kerül kiírásra a csütörtöktől kezdődő teszt bajnokság.
    Utoljára módosította: nortsen; 2014. 11. 11. 22:03.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •