Oldal: 4 / 37 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (905 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Nyílt Szerver!

  1. #76
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Melyik pályán?
    Szívem szerint. Mugello
    De mindegy csak legyünk minél többen... Az asszony estig nem jön haza

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szívem szerint. Mugello
    De mindegy csak legyünk minél többen... Az asszony estig nem jön haza
    Indítom...

  3. #78
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Sziasztok.

    Most próbáltam párszor valamelyik Masterses szerverhez csatlakozni, eljutottam a Join-ig, de az első autó betöltése után mindig kifagy a játék, nem tudok továbbmenni. Utána meg úgy jelzi a játék, mintha fent lennék a szerveren.
    Nem tudom hogy ez általános hiba, vagy csak nekem van most valamilyen gondom.

    Ráadásul meghülyült az Assetto Corsa, ahányszor elinditom a Steamot, mindig frissiteni akarja a játékot. Meg is teszi, de az újabb inditás után megint kiirja hogy frissités szükséges.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  4. #79
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Most próbáltam párszor valamelyik Masterses szerverhez csatlakozni, eljutottam a Join-ig, de az első autó betöltése után mindig kifagy a játék, nem tudok továbbmenni. Utána meg úgy jelzi a játék, mintha fent lennék a szerveren.
    Nem tudom hogy ez általános hiba, vagy csak nekem van most valamilyen gondom.

    Ráadásul meghülyült az Assetto Corsa, ahányszor elinditom a Steamot, mindig frissiteni akarja a játékot. Meg is teszi, de az újabb inditás után megint kiirja hogy frissités szükséges.
    A valamelyik szerver elég tág fogalom, van 7. Ha mondasz egy konkrét szervert akkor tudjuk ellenőrizni.

  5. #80
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Most próbáltam párszor valamelyik Masterses szerverhez csatlakozni, eljutottam a Join-ig, de az első autó betöltése után mindig kifagy a játék, nem tudok továbbmenni. Utána meg úgy jelzi a játék, mintha fent lennék a szerveren.
    Nem tudom hogy ez általános hiba, vagy csak nekem van most valamilyen gondom.

    Ráadásul meghülyült az Assetto Corsa, ahányszor elinditom a Steamot, mindig frissiteni akarja a játékot. Meg is teszi, de az újabb inditás után megint kiirja hogy frissités szükséges.
    Teljesen ugyanez volt nálam is. Lődd le a tűzfalat, vagy állítsd megkérdezéses módszerre és úgy próbálj joinolni. Ha felugrik egy ablak, akkor pedig add hozzá a kivételekhez.

  6. #81
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A valamelyik szerver elég tág fogalom, van 7. Ha mondasz egy konkrét szervert akkor tudjuk ellenőrizni.
    A Nullás és az Egyes szerverre próbáltam csatlakozni. Mindkét alkalommal akkor fagyott ki, amikor elvileg már a pályát betöltötte és az első autót töltötte be.
    Ha elinditottam a feladatkezelőt, akkor azt irta ki, hogy az Assetto Corsa exe leállt. Viszont maga a játék ment tovább, csak a multi része nem akart normálisan müködni.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  7. #82
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Most be tudtam menni, mentem is egy versenyt. Nem gondoltam hogy ha van fent élő versenyző, akkor is telerakja AI-val a pályát. Ők meg elég érdekesen közlekednek.

    Viszont nem ártana ha valahogy legalább az online versenyből ki lehetne venni a büntetést ha lecsúszol a pályáról. Igy elég fura, mert elég egy pici hiba és már számol is vissza a büntetés.

    Egyébként tetszett.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  8. #83
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Most be tudtam menni, mentem is egy versenyt. Nem gondoltam hogy ha van fent élő versenyző, akkor is telerakja AI-val a pályát. Ők meg elég érdekesen közlekednek.

    Viszont nem ártana ha valahogy legalább az online versenyből ki lehetne venni a büntetést ha lecsúszol a pályáról. Igy elég fura, mert elég egy pici hiba és már számol is vissza a büntetés.

    Egyébként tetszett.
    Közben én is megnéztem, folyamatosan mennek a versenyek. Valószínű nálad volt a probléma.

  9. #84
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Én olyat látok, ha pl. csatlakozni akarok az elsőhöz ami booking státuszban van , mégsem enged bookingolni, valami -a szerver épp nem aceptálja a bookingot- szöveggel, miközben a booking gomb aktív.
    Ezt a #0-ás is csinálja.

  10. #85
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Sziasztok!

    Indítottam egy BMW M3 E92-es Fun szervert ma estére, nyomunk pár futamot, gyertek, leszünk amennyien leszünk!

    Booking: 5 perc
    Qual: 6 perc
    Race: 5 kör

    Szerver: GTR-Masters #9 BMW Fun
    Pass: katt ide

    További infók: GTR-Masters Nyílt Szerver!


    Gyertek fel TeamSpeak-re is és mondjuk mikor lehet csatlakozni: GTR-Masters TeamSpeak!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 05. 12. 20:27.

  11. #86
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Indítottam egy BMW M3 E92-es Fun szervert ma estére, nyomunk pár futamot, gyertek, leszünk amennyien leszünk!
    Na, be is teltünk, indítottunk még egy szervert a #10-est!

    Holnap is nyomunk majd fun futamokat, ebbe a topikba lehet kérni mi legyen a menü!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 05. 12. 21:41.

  12. #87
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Életkor
    42
    Üzenetek
    114

    Thumbs up

    Köszönöm Urak a mai lehetőséget! Élvezetes csaták voltak.

  13. #88
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Eleinte volt még probléma, de amint kiismerte mindenki az autót és a pályát, már nagyon élvezhető futamok voltak, jó csatákkal. Köszönöm mindenkinek!
    Az este folyamán 2 frissítés is jött, ha így haladunk, akkor a hétem már kijön az 1.0 is . Az egyik után eltüntek a pályáról a guminyomok, meg nagyon belagolt mindenki. Aztán a 0.9.8-as visszaállított mindent "normális" állapotra. Most 80-90 közötti fps-em volt, a hétvégi 45-60-nal szemben, úgyhogy lehet, hogy ezzel is csináltak valamit (vagy csak az autó/pálya összeállítás miatt volt jobb).
    Az mondjuk miért van, hogy valaki felett piros és mások felett meg sárga háromszög van? Van ennek jelentése?
    Nincs valami app, ami kijelzi az autók közötti időkülönbséget? Meg az miért van, hogy még be sem érek a célba, már kiírja a végeredményt és elsötétül a képernyő?
    Kipróbáltam, hogy időmérőn másokra váltom a kameraállást. Valami forgó kamerát sikerült csak bevarázsolnom, viszont a futamra nem váltott vissza autómatikusan rám. Mire rájöttem és sikerült megtalálnom újra magamat, már mindenki a T1-en túl volt. (Innen volt igazán jó feljönni a mezőny elejébe.)
    Utoljára módosította: White; 2014. 05. 13. 09:43.

  14. #89
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Eleinte volt még probléma, de amint kiismerte mindenki az autót és a pályát, már nagyon élvezhető futamok voltak, jó csatákkal. Köszönöm mindenkinek!
    Az este folyamán 2 frissítés is jött, ha így haladunk, akkor a hétem már kijön az 1.0 is . Az egyik után eltüntek a pályáról a guminyomok, meg nagyon belagolt mindenki. Aztán a 0.9.8-as visszaállított mindent "normális" állapotra. Most 80-90 közötti fps-em volt, a hétvégi 45-60-nal szemben, úgyhogy lehet, hogy ezzel is csináltak valamit (vagy csak az autó/pálya összeállítás miatt volt jobb).
    Az mondjuk miért van, hogy valaki felett piros és mások felett meg sárga háromszög van? Van ennek jelentése?
    Nincs valami app, ami kijelzi az autók közötti időkülönbséget? Meg az miért van, hogy még be sem érek a célba, már kiírja a végeredményt és elsötétül a képernyő?
    Kipróbáltam, hogy időmérőn másokra váltom a kameraállást. Valami forgó kamerát sikerült csak bevarázsolnom, viszont a futamra nem váltott vissza autómatikusan rám. Mire rájöttem és sikerült megtalálnom újra magamat, már mindenki a T1-en túl volt. (Innen volt igazán jó feljönni a mezőny elejébe.)
    Na igen vannak még problémák rendesen.
    A piros/sárga háromszöget én észre sem vettem, ez engem is érdekelne.
    Időkülönbségre még nincs app, de minden bizonnyal hamarosan lesz, szóval nézegetni kell az ac fórumot. Elméletben lehet ilyet csinálni, bár én várnék valami gyárit is. Azt is mondtam B Lacinak, hogy király lenne majd egyszer(ha lesz bajnokság), ha a prequal eredményeket is be lehetne hozni in-game.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #90
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Eleinte volt még probléma, de amint kiismerte mindenki az autót és a pályát, már nagyon élvezhető futamok voltak, jó csatákkal. Köszönöm mindenkinek!
    Az este folyamán 2 frissítés is jött, ha így haladunk, akkor a hétem már kijön az 1.0 is . Az egyik után eltüntek a pályáról a guminyomok, meg nagyon belagolt mindenki. Aztán a 0.9.8-as visszaállított mindent "normális" állapotra. Most 80-90 közötti fps-em volt, a hétvégi 45-60-nal szemben, úgyhogy lehet, hogy ezzel is csináltak valamit (vagy csak az autó/pálya összeállítás miatt volt jobb).
    Az mondjuk miért van, hogy valaki felett piros és mások felett meg sárga háromszög van? Van ennek jelentése?
    Nincs valami app, ami kijelzi az autók közötti időkülönbséget? Meg az miért van, hogy még be sem érek a célba, már kiírja a végeredményt és elsötétül a képernyő?
    Kipróbáltam, hogy időmérőn másokra váltom a kameraállást. Valami forgó kamerát sikerült csak bevarázsolnom, viszont a futamra nem váltott vissza autómatikusan rám. Mire rájöttem és sikerült megtalálnom újra magamat, már mindenki a T1-en túl volt. (Innen volt igazán jó feljönni a mezőny elejébe.)
    A nevek feletti háromszögek szerintem a pingek alapján színeződnek el, mert ha jól láttam a nevek mellett a pingek is ott vannak. Ha jó pinged van, akkor zöld a háromszög, de nem tudom mikor vált sárgára, mikor pirosra.

  16. #91
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    A nevek feletti háromszögek szerintem a pingek alapján színeződnek el, mert ha jól láttam a nevek mellett a pingek is ott vannak. Ha jó pinged van, akkor zöld a háromszög, de nem tudom mikor vált sárgára, mikor pirosra.
    Ez tényleg lehet.
    Még a 0.9.6-nál csak háromszög és név volt az autók felett (legalább is így rémlik), aztán az este folyamán frissített 0.9.7-re és ott már változtak a hátomszög szinek és kiíródott a ping is a név mellé.

  17. #92
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Meg az miért van, hogy még be sem érek a célba, már kiírja a végeredményt és elsötétül a képernyő?
    Be lehet állítani, hogy a győztes célba érése után mennyi idő múlva legyen vége a futamnak. Mivel a hülye booking miatt muszáj pörgetnünk a dolgokat, ezért ez most 30 másodpercen van... ne tessék nagyon lemaradni!

  18. #93
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Be lehet állítani, hogy a győztes célba érése után mennyi idő múlva legyen vége a futamnak. Mivel a hülye booking miatt muszáj pörgetnünk a dolgokat, ezért ez most 30 másodpercen van... ne tessék nagyon lemaradni!
    Aha! Értem. Van azért olyan beállítási lehetőség, hogy (majd a jövőben bajnoki futamokon) mindenki átérjen a célvonalon?

    (Sosem voltam 4.-nél rosszabb helyen, de amikor kilöktek a T1-ig 2-szer is, meg amikor a mezőny után indultam kb. 20mp-cel, akkor azért sikerült kiesnem a 30mp-es határból. )

  19. #94
    Ha már problémák. Két érdekességet tapasztaltam (a többit már ismerem. )
    Az egyik, hogy elindult a race, és a boxból kijött valaki, aki egyből az első helyre állt be.
    A másik, hogy be akartam menni a pitbe, mert "húztam magam után a kereket", de elnéztem a box bejártatot, és továbbmentem a cél felé. Mivel nem akartam még 1 kört menni, nyomtam egy esc-et, és be a pitbe.
    Onnak szinte azonnal kijöttem (javított autóval), és a 4. helyen autóztam, ami szinte lehetetlen volt, azaz valamit elszámolt, vagy nem számolt a pit-el, szóval ez a pit dolog még teljesen el van cseszve.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  20. #95
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Aha! Értem. Van azért olyan beállítási lehetőség, hogy (majd a jövőben bajnoki futamokon) mindenki átérjen a célvonalon?
    Persze...

  21. #96
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    a tegnapi egyik futam replay-éből egy rövid videó :

  22. #97
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a tegnapi egyik futam replay-éből egy rövid videó :
    Klassz volt a végén a féktávom bocs érte

  23. #98
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Körkérdés: ma este mivel nyomjuk?

  24. #99
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Körkérdés: ma este mivel nyomjuk?
    Jó hát akkor ha senki, akkor döntök én!

    Lotus Exige 240R - Vallelunga!

    Első booking: 20:00-20:05, utána 20-30 perces ciklusokban!
    A futam előtti és utáni időt megnöveltem a tegnapi 30-ról 60 másodpercre, valamint kiszedtem a vágás lassítós büntetést!
    Ettől függetlenül a fairplay és a korrekt pályahasználat továbbra is alapvető elvárás! Szerverinfók a kép alatt...



    Booking: 5 perc
    Qual: 6 perc
    Race: 5 kör

    Szerver: GTR-Masters #9 Fun
    Pass: katt ide

    További infók: GTR-Masters Nyílt Szerver!


    Gyertek fel TeamSpeak-re is és mondjuk mikor lehet csatlakozni: GTR-Masters TeamSpeak!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 05. 13. 19:52.

  25. #100
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    ahh én még várok hátha ezt a bookingolást kiiktatják azt lehet normálisan csatlakozni bármikor nem csak megkötvebár nem rossz ez csak maga a verseny procedúrák túl rövidek így hogy komolyabban nekiüljek,majd ha lesznek hosszabb elképzelések akkor jobban rátapadok
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Oldal: 4 / 37 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •