Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)

Téma: HGTLM9 - Porto

  1. #26
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen készületlenül még sosem érkeztem. Mikor egy hete megtudtam, hogy remekül újra URH-ból indulhatok, azonnal értelmetlennek láttam minden erőlködést és elraktam a kormányomat, tulajdonképen el sem akartam indulni. Aztán mégiscsak beestem az utsó pillanatban, de rosszul választottam ide autót, a hibás karosszéria modell vastagon megbosszulta a falak között magát...
    Csak a büntimet jöttem letölteni. Szarul mentem, de legalább borzasztó lassan és párszor felakadt a kasztnim "láthatatlan" széle a falakon. Ez miatt pedig jártam a pályán kívül cukaharával, a pályán belül tetőn egy dupla leszúrt rittbergerrel és volt, hogy csak úgy falat fogtam és nem akart elngedni... Szóval nagyon szarul sikerült, de sokat hozott a sajnos nagyon gyér létszám miatt.
    Ellenben a Portói kávé isteni volt!!!
    Melléklet 9716
    És van a pályához visszavezető út, annál a kis csücsöknél, ahol Kristóf elhagyta a pori hátsó lökösét!
    Pause Café, ötletes.

    Köszi a gratukat. Igazából hoztam amit szoktam (technikás pálya mindig feküdt nekem), egy két apróbb hibától eltekintve simán végigtoltam stabil körökkel, és ez nagyon jólesett a helyzetemben és ennyi kihagyás után. Jók voltak a csaták is, még ha sok nem is volt, de nem adtátok könnyen magatokat Cortisok. Illetve Fehér Norbi is jól ment, figyeltem folyamatosan a köztünk lévő távolságot reménykedve hogy a box után még megfoghatós közelségben lesz, de aztán ahogy írta perecelt egyet. Sajnálom, mert a Cortisokkal a boxból szép szorosan jöttünk ki, nagy volt.
    Kicsit módosítottam az ülés pozíciómon, amolyan Nascaros közelségben van, így könnyebb, de van hátránya is. A lényeg, hogy megpróbáltam úgy rendezni a dolgaimat hogy a futamra is jusson erőm, persze érzem a kezem rendesen (de már a héten a melótól is éreztem szóval sok különbség nincs), de azért most úgy tűnik, hogy belefér egy-egy futam ha odafigyelek magamra. Nordon szívesen mennék, majd készülés közben eldöntöm tudok-e jönni.
    Ahogy Kettel írta, szeretnék visszaszokni.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2014. 05. 09. 18:53.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #27
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Emberemlékezet óta nem végeztem ilyen jó helyen!

    A kvalin találtam jópár pontot, ahol még tudtam gyorsulni, így a 4. helyről indultam.

    A rajt rendben ment, és kivételesen egy normális első kört hoztam össze, miközben mögöttem Tömöl Tomi csinált egy-két apró hibát. Ennek következtében viszonylag stresszmentessé vált a helyzet, elöttem Fehér Norbi, és Joe távolodtak, mögöttem pedig kialakult egy kb 1 másodperces távolság.
    Egy komolyabb kétkerekezésen kívül nagyobb gondom sokáig nem is volt, egyszer Fehér Norbi hozta rám a frászt, amikor a nevét megláttam a "halál sikán"-ban, de rohadtul nem tudtam, hogy Ő hol is lehet. Az már csak a verseny után derült ki számomra, hogy a pálya mellett volt (már ami maradt belőle).

    Egyszer azután Joe is ekőttem termett a gyors sikán után, de amikor megekőztam volna, akkor valahogy felakadt a szalagkorlátban, és szabályosan elrepült mellőlem. Nem is értettem a dolgot, de a replay alapján Józsi is jól meglepődhetett, amikor a szegélykő kilőtte őt.

    Kb. itt kezdtem el félni magamtó, mert innentől sajnáltam volna eldobni ezt a versenyt. Idáig nem vacakoltam a "haláll sikán"-ban, innentől viszont egyre inkább tartottam tőle, és ez jelntkezett a köridőkben is.
    A box után vezettem a versenyt néhány körig, de Nibi nem bíbelődött sokat mögöttem Tömöl Tomival, így sorsom hamar megpecsételődött. Simán beért Nibi, és lenyomott az egyenesben.Az utolső két körben vigyáztam a gépre és simán begurultam a 2. helyen.

  3. #28
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Csak olvasgatom a beszámolókat......áááh még mindig nem hiszem el. Pont erről maradni le.

    Ahogy Nibi írta,én is ezeket a "falas" pályákat kedvelem a legjobban. És az egész tavaszi szezon során ez volt talán az egyetlen,amire készültem is úgy-ahogy.

    Mondjuk én a Porschéval mentem volna,nem tudom mennyire lett volna jó ötlet,de 2:17,xxx-es köröket simán lehetett volna tolni végig vele. (Köszi Joe a segítséget a beállításhoz ) Benzint,gumit nem fogyaszt,a box is rövid...szóval...talán lett volna esély valami jobb eredményre.

    Nagyon kíváncsi lettem volna mire jutok a Falconok és Cortinák ellen. Na majd legközelebb,ha lesz még valami hasonló pálya.

    Grat minden túlélőnek!

  4. #29
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    A legszebb, leglátványosabb (még életben és versenyben maradt) felborulásért járó díjat Gedő Miki nyerte.
    Repyben 607-től látható a jelenet, mely profizmusát mutatja, és cseppet sem zavartatva halad tovább.
    Bocs Miki, de tényleg szép volt, el kell ismerni.

    A többiek rosszabbul jártak, illetve teljesen más kategóriába sorolódtak.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #30
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Csak olvasgatom a beszámolókat......áááh még mindig nem hiszem el. Pont erről maradni le.

    Ahogy Nibi írta,én is ezeket a "falas" pályákat kedvelem a legjobban. És az egész tavaszi szezon során ez volt talán az egyetlen,amire készültem is úgy-ahogy.

    Mondjuk én a Porschéval mentem volna,nem tudom mennyire lett volna jó ötlet,de 2:17,xxx-es köröket simán lehetett volna tolni végig vele. (Köszi Joe a segítséget a beállításhoz ) Benzint,gumit nem fogyaszt,a box is rövid...szóval...talán lett volna esély valami jobb eredményre.

    Nagyon kíváncsi lettem volna mire jutok a Falconok és Cortinák ellen. Na majd legközelebb,ha lesz még valami hasonló pálya.

    Grat minden túlélőnek!
    Fene tudja.

    Ha nem esik le az ívről és jól gyorsít ki, akkor az egyenesekben nem mész semmire. Itt nem nagyon lehet előzni. Na szóval nem tudom.

  6. #31
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Fene tudja.

    Ha nem esik le az ívről és jól gyorsít ki, akkor az egyenesekben nem mész semmire. Itt nem nagyon lehet előzni. Na szóval nem tudom.
    Szabit ismerve és látva milyen köridőt írt bizony a boxban nagyon elkent volna. Hiába vagyok gyorsabb az egyenesben ha egy a tempónk és jócskánt előnyt szerzett a box után. Nekem a legjobbam az utolsó pár körben a friss gumikkal üres tankkal volt 17,7-es. Az elején bőven 18-as időket toltam kopott gumikkal benézegetett a 19-20-as is simán.
    Mondhatnám örülök hogy nem jött mert így meg tudtam nyerni, de persze ez így nem igaz, szóval nem félreérteni. De tény hogy nagyon nagy meccsek nem voltak mert az elején sok dolgom nem volt, csak menni kellett ahogy begyakoroltam. A végefelé meg a Cortik csak simán lassúak voltak az egyenesben, pedig szegények padlóig tolták a pedált az biztos.
    Szóval Szabit ismerve és tudva mit tud, megkavarta volna a dolgokat.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #32
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    A legszebb, leglátványosabb (még életben és versenyben maradt) felborulásért járó díjat Gedő Miki nyerte.
    Repyben 607-től látható a jelenet, mely profizmusát mutatja, és cseppet sem zavartatva halad tovább.
    Bocs Miki, de tényleg szép volt, el kell ismerni.

    A többiek rosszabbul jártak, illetve teljesen más kategóriába sorolódtak.
    Az is szép volt , na de a második ugyan is kettő is volt, a másodiknál berepültem a budik közé a boxokhoz, azt se tudtam hol vagyok, aztán láttam valami bójákat, -gondoltam arra lesz az irány. Át is mentem ez egyiken, mire az kitépte alólam a futóművet, mert betonból volt , viszont eszembe jutott a benyomni a limitert (erre nagyon büszke vagyok), rend a lelke mindennek, meg nehogy büntessen ... ejj be szép emlékek ...

    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ........... a boxban álltak a helyemen újabb csapás..............
    Vajon ki lehetett....?
    Utoljára módosította: mikkkka; 2014. 05. 10. 12:59.

  8. #33
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Ott kezdte meg Cola a tologatásod, vagy csak a végén?

  9. #34
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ott kezdte meg Cola a tologatásod, vagy csak a végén?
    Csak a végén

  10. #35
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Szabit ismerve és látva milyen köridőt írt bizony a boxban nagyon elkent volna. Hiába vagyok gyorsabb az egyenesben ha egy a tempónk és jócskánt előnyt szerzett a box után. Nekem a legjobbam az utolsó pár körben a friss gumikkal üres tankkal volt 17,7-es. Az elején bőven 18-as időket toltam kopott gumikkal benézegetett a 19-20-as is simán.
    Mondhatnám örülök hogy nem jött mert így meg tudtam nyerni, de persze ez így nem igaz, szóval nem félreérteni. De tény hogy nagyon nagy meccsek nem voltak mert az elején sok dolgom nem volt, csak menni kellett ahogy begyakoroltam. A végefelé meg a Cortik csak simán lassúak voltak az egyenesben, pedig szegények padlóig tolták a pedált az biztos.
    Szóval Szabit ismerve és tudva mit tud, megkavarta volna a dolgokat.
    Igaza van Joenak abban,hogy az egyenesben végem lett volna. Viszont én arra próbáltam volna játszani,hogy hiba nélkül végig hasonló tempóban menni,és a boxban hozni időt...és nagyjából az volt a terv,hogy megoldani,hogyan tudnék egyedül végigmenni egy versenyt,senkitől nem zavartatva. Itt a boxkiállásra gondolok,a verseny alakulásától függően.

    Joe kicsit rásegített a beállításban,és egyből 2:18,0-át mentem,és volt abban még. A Falcon gyorsabb volt sokkal,viszont a Porsche sokkal kezesebb...és hosszútávon egy ilyen pályán....Néztem Nibi és Joe Falconos körét,nem gyenge.

    Nem tudom mire mentem volna a kisautós stratégiámmal,lehet semmire ,ez is benne volt vastagon.

    Egy próbát mindenféleképpen megért volna. Na majd legközelebb.

  11. #36
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Lehetne kérni a verseny feltöltését a honlapra, mert szeretném a statisztikákat nézegetni... Ja, meg a pontverseny állását.

  12. #37
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Lehetne kérni a verseny feltöltését a honlapra, mert szeretném a statisztikákat nézegetni... Ja, meg a pontverseny állását.

    Bordiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •