Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (37 összesen)

Téma: HGTLM9 - Porto

  1. #1
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181

    HGTLM9 - Porto

    Kedves Versenyzőink!

    Az előző futamok mozgalmas és igen erős gépei után kicsit pihentetjük az erős autókat. A következő futamunkon Porto-i pályán a kergetjük egymást és a GTC-65 csoport gyengébb de igen nagy vezetési technikát kívánó autóit.

    volvop1800.jpg
    kép forrása: http://www.v-performance.com/

    7. Futam: Porto
    Verseny ideje: 2014.05.08, csütörtök
    Verseny stílusa: normal
    Nevezési határidő: 20:00
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: 30 perc
    Futam hossza: 25 kör
    Rajt típusa: álló rajt
    Üzemanyag fogyás: !! 2x !!
    Bokszkiállás: nincs korlátozva

    HGTLM9 Tavasz - Car & Track Pack: LETÖLTÉS
    HGTLM9 Tavasz - Car Pack 1.1 Pack: LETÖLTÉS


    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!
    lobby: Altbierbude (beállítás)
    szerver: GTR-Masters.hu #1
    jelszó: a mindenkori szerverjelszó


    Választható autók a HGTLM9 - Group besorolások topikban közzétett táblázat szerint:

    Figyelem, a Jaugar E-Type-ból csak az 1160 kg-os Coupe verzió használható!
    (Részletes leírás a Versenyszabályzat 3. pontjában)



    A Bajnokság főtopikja:
    HGTLM9 - Tavaszi Szezon


    Indulási feltételek és szabályzat: HGTLM9 - Versenyszabályzat
    GT Legends beszerzése: GTL digitális kiadás
    Csapatnevezés: HGTLM9 - Nevezés

    Futam előtti előkészületek: pár jó tanács a felkészüléshez
    Ajánlás előzésekhez: GTL Driving Aid
    GTL Tudástár: Tippek, trükkök, beállítások



    A szerver él, lehet futni a köröket...
    Pedal to the metal!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 08. 17. 05:43.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Íme egy kis segítség az autóválasztáshoz:

    Lotus Cortina, Alfa Romeo GTA, Porsche 912, Volvo P1800
    Igazi hamisítatlan európai versenyautók, a rendkívül fordulékony és kezes futóműhöz egy korrekt motor társul, csak úgy falják a kanyarokat. A motorban van erőtartalék, de nem túlméretezett, így is lehet azért ide-oda pakolgatni a feneküket, de nem kell attól félni, hogy minden pillanatban ki akarnának törni! A gumikkal és az üzemanyaggal is nagyon jól gazdálkodnak, a kerékcsere általában nem szükséges az 1 órás futamokon, de azért a végén már észnél kell lenni velük a kopott papucsokkal. Ideális választás mindenkinek!

    Triumph TR4
    Hasonlóan jól viselkedik, mint az előbb bemutatott autók, bár azoknál kicsit vadabb, sodródósabb vezetési stílust követel meg, a hibákat is kevésbé tolerálja, így rontani is könnyebb vele, illetve a gumit és a benzint is valamivel jobban majszolja, a hátsó papucsokat pedig hajlamos elmelegíteni. Nagyobb rutinnal rendelkező versenyzők kezébe ajánlott.

    Falcon, GT350
    A V8 bődületes erejének köszönhetően kigyorsításon mindenkit állva hagynak, féktávon és kanyarban viszont elvéreznek. Fordulni alapvetően nem is nagyon lehet velük, csak ha az ember ügyesen kanyar előtt behintáztatja a gépet és kanyar során végig folyamatos enyhe driftben tartja. Féktávon ne akarjuk előzni V8-cal és készüljünk fel rá, hogy a többi autó 20-30 méterrel később fog fékezni nálunk és a kanyarokban is le fognak tolni az útról.. az egyenes azonban a mienk lesz! Fontos még tudni, hogy a V8 mind a gumikat és mind a naftát két pofára zabálja, ezért a Box-ban sok időt fogunk eltölteni, és az 1 órás futamokat csak nagyon kivételes esetben lehet csak érdemes megpróbálni kerékcsere nélkül teljesíteni, de az már az életveszély kategória! A V8 egy életérzés, minimum bolondnak kell lenni hozzá, de szerencsére vagyunk itt páran!

    Austin Mini Cooper S
    Az egyetlen első kerekes autó a mezőnyben, de a virsli gumiknak és a rövid tengelytávnak "köszönhetően" kissé máshogy viselkedik, mint a Race-ből megismert modern túraautók. Az eleje könnyen elkapar, féktávon a hátulja meg hajlamos "beelőzni" az elejét, ezért mind a gáz mind a fék adagolásakor finom mozdulatokra van szükség. Viszont ha az ember ráérez, nagyon gyors és elég hatékonyan bevethető a kis gép a nagyobb verdák ellen is, különösen, hogy gumival és üzemanyaggal is nagyon kíméletesen bánik. A vezetési élmény pedig utánozhatatlan!

    Austin Healey 3000
    Egy igazi angol telivér, jó futóművel és igen erős motorral, viszont kordában tartani már embert próbáló feladat, mert folyamatosan birkózni kell vele és bármikor kiszaladhat a kezünk alól. Ez egyik legjobb gép a mezőnyben, de a versenyt be is kell tudni fejezni vele. Hogy a gumi mit bír, az csak a sofőr lábától és stílusától függ.

    Jaguar E-Type Coupe
    Minden bizonnyal a leggyorsabb autó a kínáltban, viszont a vezetése is a legnehezebb, nem egyszerű az ívekre terelni a nagymacskát, folyamatosan hintáztatni kell, hogy doromboljon. Figyelem, a futamainkon csak a 1160 kg-os "Coupe" verzió használható!


    A kocsikról további infókat itt olvashattok: GT Legends Driving Guide


    Itt egy kis kedvcsináló videó arról, hogy mi vár rátok a futamokon!





    Setupolás:
    A kocsik alap settel kissé alulkormányzottak, ezen kis állítgatással lehet segíteni, illetve kérjetek bátran setup-ot, vagy segítséget a vén rókáktól!
    Ökölszabályok alulkormányzottság csökkentésére ("fickósításra" ):

    • negatív kerékdőlés növelése, első negatív kerékösszetartás növelése
    • felfüggesztés elől puhít, hátul keményít
    • stab elől puhít, hátul keményít
    • diffi és coast csökkentés
    • fékerő hátrébb helyezés
    • utánfutás/caster negatív növelése

    Csatolok néhány set-et (link), fontos, hogy a letöltött setup-okban a steering lock/kormányszög/kormányzár értéket mindig a saját kormányunk elfordulásához és a saját ízkésünkhöz kell igazítani!


    Help: Kocsik és pályák feloldása
    Box: A tankolás menete a GTL-ben
    GTL trükkök: Tippek, trükkök, beállítások
    GTL magyarosítás: Link
    HUD/Motec:
    XD


    Akinek bármi gondja van az online belépéssel, annak javasolt a GTL.exe-t közvetlenül indítani rendszergazda módban Steam nélkül. (Steam\SteamApps\common\GT Legends\GTL.exe)

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Csak UP a futamnak, ne hagyjátok a végére a készülést!

  4. #4
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csak UP a futamnak, ne hagyjátok a végére a készülést!
    én a felkészülés csúcsán vagyok...kihagyom

    okaimat nem sorolnám...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Ne feledjétek, hogy most is érdemes a prekvalon teperni a minél jobb köridőkért, hiszen a Group-onként elért legjobb eredménnyel is plusz esélyt lehet szerezni a fődíj megnyerésére, tehát megéri rátaposni a gázra!

    Eddigi prekval győzelmek:
    Tömöl Tamás: 3 db
    Fehér Zoltán: 3 db
    Horváth József: 3 db
    Szlodoba Gusztáv: 1 db
    Szabó Szilárd: 1 db
    Endrődi Zoltán: 1 db
    Pfennig Kristóf: 1 db
    Kelemen Dávid: 1 db
    Berecz Albert: 1 db
    Csicsmányi Tamás: 1 db


    Az aktuális büntetéseket itt, a Group besorolásokat pedig itt láthatjátok, illetve minden segítséget megtaláltok itt a topikban, ha vmit mégsem, akkor kérdezzetek bátran!

    Jó szórakozást!

  6. #6
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Nem tudom könnyebb autóknál hogy van, de a V8-akkal oltári nagy féktávot kell venni ha boxba akarunk menni. Erre majd figyeljetek! Illetve javaslom a lámpa felkapcsolását a box előtti egyenesek valamelyikében (azért még időben), annak aki boxba fog menni.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #7
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom könnyebb autóknál hogy van, de a V8-akkal oltári nagy féktávot kell venni ha boxba akarunk menni. Erre majd figyeljetek! Illetve javaslom a lámpa felkapcsolását a box előtti egyenesek valamelyikében (azért még időben), annak aki boxba fog menni.
    Jó ötlet

    (Ha még van lámpája... )

    Itt annyi perec lesz bakker
    Utoljára módosította: moneytoo; 2014. 05. 08. 19:11.

  8. #8
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Jó ötlet

    (Ha még van lámpája... )

    Itt annyi perec lesz bakker
    Tartok tőle én is. Mármint magamtól is.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #9
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    8.-tol leszek,kissé összekócolódott a hajam,ha nagy a baj lökjetek ki nyugodtan
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #10
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    nem lelem hogy van-e büntim esetleg erre a futamra?,mivel nem tudtam a prekvalin menni mehetek q-t?vagy csak utsónak indulhatok?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  11. #11
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    miváltozott a legutóbbi verseny óta mert nem tudok fellépni
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  12. #12
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    bocs de valami pálya hibával ledobált,már meg beenged
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #13
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Cola,

    Minden a szokásos helyen. Minden a szokásos. Semmi nem változott. 2 figyud van, de ezt is megtalálod itt

    Utolsó helyről indulhatsz.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2014. 05. 08. 20:14.

  14. #14
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    b@ssza meg,erről lecsúsztam.....

  15. #15
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    b@ssza meg,erről lecsúsztam.....
    Kár...

  16. #16
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    ahh a rajt jó volt csak féktávon megtoltam valakit,aztán párszor fejre raktam a gépet a boxban álltak a helyemen újabb csapás,már elég jól ment a körözés néha,majd a végén bekelett tolnom Mikkát mert intett hogy kifogyott:PPP
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  17. #17
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kár...
    Hát az, mert egész jó futam volt a pályához képest, elég sok túlélővel. opey:
    Volt pár mákom. Azt hittem sokkal több időt bukok a boxban, ha előttem voltak lekörözöttek, akkor sokat lassultam, és rosszkor is mentem boxba (későn). De aztán tudtam hogy a friss gumikkal még gyorsabb leszek és megfogom a Cortinákat, a kérdés csak az volt hogyan tudom megelőzni őket. Ők se nagyon kakaskodtam TT, és Zsolt. Bár TT mikor előztem azt nem gondoltam komolyan, csak fárasztás akart lenni de végül elengedted a nagy bálnát. Zsolt ellen jobban jött ki a lépés, szegény nem tudott védekezni se igazán.


    Moneytoo féltem a rövid váltódtól, q előtt láttam hogy azzal mész, és egy körön biztos jó volt, mert alig tudtam a pole-t megszerezni, melózni kellett rendesen, ejj milyenek vagytok. De aztán futamon úgy tűnt, vagy nem mered annyira nyomni, vagy hibázgatsz kicsiket. Dobri Szabi meg kár hogy nem jött, szerintem még ő is bekavart volna, ki nem hagyná.

    Jó futam volt remélem a többire is lesz erőm jönni.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  18. #18
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ahh a rajt jó volt csak féktávon megtoltam valakit,aztán párszor fejre raktam a gépet a boxban álltak a helyemen újabb csapás,már elég jól ment a körözés néha,majd a végén bekelett tolnom Mikkát mert intett hogy kifogyott:PPP
    Ez két futamra is elég nyűg nem ám egyre.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Az ördögbe...
    Az úgy kezdődött hogy kezdtem élvezni, kvali oké, start normál. Elején üldözőbe vettem egy cortinás bolyt. Éshát az utolsó sikán elötti jobbosnak a kijáratánál van egy kis kiálló falcsücsök. Azt oszt szépen a fenekemmel elcsatliztam, és bepörögtem, szembe forgalom, Ákos majdnem telibekap, de nemlett baj. Felfüggesztés kuka, azért mentem a legkorábbi boxkiállás lehetőségéig. Vkit pont utolértem, így asszem a 12kör végén jöttem ki a boxba. Készültem én mindenre, hajaj. Limit ideoda, üresbe. Alaposan megnéztem a menüben hogy mit is lehet ezen javítgatni, "felfüggesztés" 90mp, á kössz, mondom inkább nemkell látom hogy "body" csak 10mp, akkor az kell! biztos jobb lesz a kocsi tőle (fogadjunk ez csak lámpacserét takar). Grillcsirke nincs? Mindenre figyeltem a boxban, csak arra nem hogy a rátankolásnál, a meglévővel együtt számolja ki a benzin mennyiséget. Köszkösz. Királyvagy. Útközben rájöttem hogy itt gebasz lesz. Mondom én ki nem állok mégegyszer. Átváltottam ECO üzemmódba. XD-n láttam hogy ez biz nem lesz elég környezetkímélő, ezért szuper hibrid módba váltottam! Már mindent lekapcsoltam, körönként vagy +6mp-et kaptam magamtól. Tisztára úgy éreztem hogy egy Toyota Prius-t vezetek. Védeni kell a környezetet Ti állatok! Hogyfulladna meg, végén megcsináltam, 8litert spóroltam, jee, új dimenziók! Kört se kaptam.
    Ezmost banánhéj volt megint.
    Grat akik versenyezhettek
    Különben jó ötlet volt Nibit hagyni nyerni. Hátha visszaszokik...
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 05. 08. 23:11.

  20. #20
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ahh a rajt jó volt csak féktávon megtoltam valakit,aztán párszor fejre raktam a gépet a boxban álltak a helyemen újabb csapás,már elég jól ment a körözés néha,majd a végén bekelett tolnom Mikkát mert intett hogy kifogyott:PPP
    Hát igen , köszönöm még egyszer, néztem a replajt hogy buktál vele egy helyet. Bár engem meg bravúrosan megelőztél az uccsó kanyarban

  21. #21
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát az, mert egész jó futam volt a pályához képest, elég sok túlélővel. opey:
    Volt pár mákom. Azt hittem sokkal több időt bukok a boxban, ha előttem voltak lekörözöttek, akkor sokat lassultam, és rosszkor is mentem boxba (későn). De aztán tudtam hogy a friss gumikkal még gyorsabb leszek és megfogom a Cortinákat, a kérdés csak az volt hogyan tudom megelőzni őket. Ők se nagyon kakaskodtam TT, és Zsolt. Bár TT mikor előztem azt nem gondoltam komolyan, csak fárasztás akart lenni de végül elengedted a nagy bálnát. Zsolt ellen jobban jött ki a lépés, szegény nem tudott védekezni se igazán.


    Moneytoo féltem a rövid váltódtól, q előtt láttam hogy azzal mész, és egy körön biztos jó volt, mert alig tudtam a pole-t megszerezni, melózni kellett rendesen, ejj milyenek vagytok. De aztán futamon úgy tűnt, vagy nem mered annyira nyomni, vagy hibázgatsz kicsiket. Dobri Szabi meg kár hogy nem jött, szerintem még ő is bekavart volna, ki nem hagyná.

    Jó futam volt remélem a többire is lesz erőm jönni.
    Lehet, hogy én is bekavartam volna a végeredménybe, ha pályán tudok maradni.
    Sajnos fejfájással ültem le versenyezni és kicsit jójóztak a szemeim. Az időmérőn még csak-csak, de versenyen nár nem tudtam koncentrálni és egy picit előbb fordultam rá a halálsikánra és úgy átdobott a palánkon, hogy nem tudtam visszajönni a pályára.
    Utoljára módosította: White; 2014. 05. 08. 23:20.

  22. #22
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A qualin maradt benne valamennyi, de hagytam a fenébe, a terv az volt, hogy a Falcon-ok ellépnek, mi meg Csicsivel beállunk White mögé védekező pózba. Na ebbe a tervbe kavart be Jankó Zsolti...
    Az első körökben valahogy nem találtam a ritmust, ezért végrehajtottunk Csicsivel egy taktikai helycserét. Na utána meg ő nem találta a ritmust, olyannyira, hogy a halál sikánban fel is akadt, én meg épp hogy el tudtam menni alatta/mellette...
    Halál sikán - Dexter : 1 - 0
    Valamivel később White-ot is elkapta a sikán.
    Halál sikán - Dexter : 2 - 0

    Próbáltam ésszerű keretek közt nyomást gyakorolni Zsoltira, 5-7 mp-re voltam tőle, te közelebb nem tudtam férkőzni, nagyon egy tempót mentünk. Közben Joe-val is történt valami, így feljöttem a 3. helyre. A boxban Zsoltival együtt megelőztük Nibit, aki gyorsan utol is ért, tudtam, hogy nincs sok időm hátra.

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Bár TT mikor előztem azt nem gondoltam komolyan, csak fárasztás akart lenni de végül elengedted a nagy bálnát.
    Én se gondoltam komolyan, hogy sokáig előtted tudok maradni, úgyhogy az a kanyar se volt rosszabb alkalom az elengedésre, mint az azt követő egyenes például... Amúgy egy 6,5 méteres mozgó fallal a jobbomon elég nehéz volt értelmesen elfordulni abban a derékszögű kanyarban, ezért nem is erőltettem nagyon...
    Utána reménykedtem benne, hogy a Nibi - Zsolti csata miatt közel kerülhetek, de 4 mp-nél nem ment jobban... szóval az utolsó 3-4 körben hagytam a fenébe és inkább behoztam egészben a kocsit a dobogó alsó fokán...

    Ja, és
    Halál sikán - Dexter : 2 - 1

  23. #23
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Igazából minden összejött, hogy ne tudjak készülni, pedig nagyon tetszik ez a pálya. Egész héten mindig volt valami ebbe beleértendő a hétvége is. Ez kb annyit jelent, hogy kedden mentem 10-15 kört, meg futam előtt egy órát. Ennek lett meg a gyümölcse.

    Qualra összeraktam egy jó kört, de az eléjben az első 2-3 íven elfaragtam vagy 3 tizedet, csak a kör végén láttam, hogy jól sikerült. Utána nem erőlködtem tovább.

    Láttam Nibi hosszú váltóval megy, de anno és most is azt gondolom, hogy jobb a rövidebb - de majd mindegy.

    Gondoltam ha Nibi vissza jött, akkor jól is fog menni, de hogy ennyire...

    Igazából a rajtnál láttam utoljára. Nagyon szépen, gyorsan, precizen. Körönként kb ,5-1 secet kaptam.

    Kicsiket hibázgattam, de a legfőbb probléma, hogy nem tudtam ráállni az ívekre, mindig leestem. Vagy a kigyorson, vagy a féken. A 15 körben nem tudom mi a répa történt a sikánban cefet nagyot estem. Valahogy nem kanyarodtam be. Ott ment el Zsolti és TT, meg az összes futóm és króm alkatrész.

    Azután már semmi sem történt, biztosra mentem. Mihályi Zoli jött az Alfával. Osztottam a maradék előnyömet, hogy kitartson és ne kelljen a rom Fordot erőltetni, a kopott gumikon. Végül 4. helyen estem be. Mögöttem Zoli.

    Jó kis verseny volt, kár hogy nem tudtam alaposabban készülni, mert ez a pálya igényli a kört és hogy ilyen kevesen voltunk megint.

    Grat Nibi.

  24. #24
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    Jobban sikerült a verseny mint gondoltam. Az időmérőn sikerült ráérezni arra amire 2 napja nem. Jobb időt is mentem mint a prekvalin, bár így is sokat hagytam benne. De ez van mikor az ember nem készül a versenyre . 8. helyről indultam ha jól emlékszem.

    Rajt után hatalmas lendülettel Fehér Zoli és Vent Ákos ért mellém, nem kakaskodtam, óvatosra vettem inkább az első kanyart. El is mentek szépen. Majd megkezdődött a körözés, viszonylag zavartalanul mentem. Aztán lassan megérkeztem Vent Ákos mögé, elég sok körön szépen ott voltam, hol 1 másodpercen belül, hol kicsit nagyobb távolságra. Aztán hibázott 1szer Ákos, és sikerült elmennem mellette, na innentől kezdve Ő autókázott mögöttem, hol közelebb hol távolabb. Majd 1 körrel hamarabb kiment a boxba, ahol vesztett pár másodpercet velem szemben. A boxkiállás nekem is elég húzósra sikeredett, majdnem keresztbeálltam a boxutca előtt fékezéskor. Sikerült nagy sietségemben kb 6 körrel többet tankolnom, de inkább többet mint kevesebbet . A boxolás után Ákos 7-8 másodpercre követett, ekkor már kicsit nyugodtabb voltam, bár a sikánoknál mindig paráztam .

    A végére kezdtem közeledni Horváth Józsihoz, olyannyira hogy a célbe éréskor ott voltam teljesen a hátsójában . Ügyesen beosztotta az előnyét

    5. hely. Ez eddig a legjobb eredményem ebben a szériában és talán a legizgalmasabb versenyem. Kár hogy egyre kevesebben vagyunk (bár nekem sincs túl sok időm mostanában készülni a futamokra)

    Gratula Nibinek

  25. #25
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Ilyen készületlenül még sosem érkeztem. Mikor egy hete megtudtam, hogy remekül újra URH-ból indulhatok, azonnal értelmetlennek láttam minden erőlködést és elraktam a kormányomat, tulajdonképen el sem akartam indulni. Aztán mégiscsak beestem az utsó pillanatban, de rosszul választottam ide autót, a hibás karosszéria modell vastagon megbosszulta a falak között magát...
    Csak a büntimet jöttem letölteni. Szarul mentem, de legalább borzasztó lassan és párszor felakadt a kasztnim "láthatatlan" széle a falakon. Ez miatt pedig jártam a pályán kívül cukaharával, a pályán belül tetőn egy dupla leszúrt rittbergerrel és volt, hogy csak úgy falat fogtam és nem akart elngedni... Szóval nagyon szarul sikerült, de sokat hozott a sajnos nagyon gyér létszám miatt.
    Ellenben a Portói kávé isteni volt!!!
    Porto_café.jpg
    És van a pályához visszavezető út, annál a kis csücsöknél, ahol Kristóf elhagyta a pori hátsó lökösét!

    (és a bajnokság számomra itt véget is ért, eddig három nullás futammal és ma kipróbáltam, Nordon most sem tudok mért kört futni, mint tavaly sem, újfent kidob a szerver... Bár egy próbát még lehet tudok majd tenni, ha összejön, hogy leváltom a wifit ethernet kábelre...)
    Utoljára módosította: endrodiz; 2014. 05. 09. 13:01.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •