Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 49 (49 összesen)

Téma: Nyílt FunRace ötletelő

  1. #26
    Rácz Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 16.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    58
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, de az két hét múlva lesz. Közbe is lesz/kell még egy funrace.
    Amúgymeg formula autónál valamivel strapabíróbb guruló eszközt kéne találnunk Monacóba (nemkell tanknak lennie, de hasonlítson rá)
    Szerintem pont formaautóval lenne jó. Én évekig F1-essel mentem amíg nem váltottam ősztől és indultam el a mastersen és ezért is tudom, hogy pont ezekkel a gépekkel kihívás ott menni. Nincs más olyan kategória, ami igazán visszaadja a pálya karakterét.

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgymeg formula autónál valamivel strapabíróbb guruló eszközt kéne találnunk Monacóba (nemkell tanknak lennie, de hasonlítson rá)
    Mini?

  3. #28
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg rdani001 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem pont formaautóval lenne jó. Én évekig F1-essel mentem amíg nem váltottam ősztől és indultam el a mastersen és ezért is tudom, hogy pont ezekkel a gépekkel kihívás ott menni. Nincs más olyan kategória, ami igazán visszaadja a pálya karakterét.
    Igen, egyedül is épp elég nagy kihívás végigmenni, szűk szalagkorlát között. Egy kört is. Namost előzni is kéne (aza fun), ne akadjunk fent egymáson (nyitott kerék), egymást se kenjünk fel a falra. Funrace-re ilyen komoly gyakorlást igénylő kombót elég rizikós berakni. Úgy érzem, túl sokan nem érnénk körbe, lemorzsolódnánk, könnyen elvenné a kedvét az embereknek. Formulás autót inkább nagy, széles, szabad pályára raknék.

    Pl. mini lehet hogy jó ide. Azzal nem is kell villámreflex ide, és egy darabig bírja a gyűrődést. Lehet hogy egyedül dög uncsi azzal végigmenni Monaco-n, de csoportosan viszont lehet hogy pont jó.
    Talán 87-es WTCC pakk? Hangulatban is passzolhat...

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Pl. mini lehet hogy jó ide. Azzal nem is kell villámreflex ide, és egy darabig bírja a gyűrődést. Lehet hogy egyedül dög uncsi azzal végigmenni Monaco-n, de csoportosan viszont lehet hogy pont jó.
    Talán 87-es WTCC pakk? Hangulatban is passzolhat...
    87'-es pack szerintem túl erős ide, illetve az túl nagy FUN ahhoz, hogy ide "pazaroljuk" el, azokkal veretni,csapatni kell!

    Ellenben GTL-ben mentünk már Monacóban VW Golf-fal bajnoki futamot, hihetetlen nagy móka volt, nagyon jól illett a pályához is, Mini lehet hasonlóan nagy élmény lenne!



    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 05. 12. 01:49.

  5. #30
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Egy Audi R8 meccs? Pár napja megkergettem, nekem nagyon tetszett. Mondjuk nem tudom pontosan, melyik kieg. kell hozzá.

  6. #31
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Sziasztok!

    Mikor próbáljuk ki a Super Touringcar módot?

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  7. #32
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Egy Audi R8 meccs? Pár napja megkergettem, nekem nagyon tetszett. Mondjuk nem tudom pontosan, melyik kieg. kell hozzá.
    GTR Evo-ban van külön márkakupaként. Koenigsegg, meg tán Apollo isvan külön.
    Viszont a GTpro kategóriában is bennevannak ezek mind, több jó kocsival egyetemben. Sztem színesebb ha többféle autó van egy pályán. Ettől még lehetnek majd márkakupák.

    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Mikor próbáljuk ki a Super Touringcar módot?
    Egy picit túlságosan hasonló lehet aza géposztály mint a WTCC, HTCM, amivel sokat megyünk. Így elöször az attól eltérőebbekket próbálnánk ki (végre). De már többen is említettétk ezt a modot, lesz majd.

  8. #33
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    A márkakupákban "utcai" változatok vannak, és tudtommal ez az Audi az egyetlen gyári AWD kocsi a játékban. Elég nehéz -1560 kg! -, de tényleg érdekes a hajtás miatt. Ha nem is ennek, de sokan örülnénk egy 4wd autónak szerintem. A Skyline ( Nissan GT-R 34 ) nagyon jó mod, és Impreza/Lancer is van normális. (van ám normális rallycross pálya is )

  9. #34
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    A márkakupákban "utcai" változatok vannak, és tudtommal ez az Audi az egyetlen gyári AWD kocsi a játékban. Elég nehéz -1560 kg! -, de tényleg érdekes a hajtás miatt. Ha nem is ennek, de sokan örülnénk egy 4wd autónak szerintem. A Skyline ( Nissan GT-R 34 ) nagyon jó mod, és Impreza/Lancer is van normális. (van ám normális rallycross pálya is )
    Ha az AWD-t az R8-ra értetted, az téves. Nem quattro, direkt megnéztem a leírását. Ennek speciel nagyon örülök, de viselkedésében nekem nagyon fura volt. Nem akarom elhinni hogy ilyen bolondbiztos egy hátsókerekes R8...szóval érdekes. De lényeg a lényeg, hogy szerintem nagyon élvezetes terelni, főleg H váltóval.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    De lényeg a lényeg, hogy szerintem nagyon élvezetes terelni, főleg H váltóval.
    ezekben van még H-váltó?

  11. #36
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Ha az AWD-t az R8-ra értetted, az téves. Nem quattro, direkt megnéztem a leírását.(...)
    Pedig AWD
    (2008_Audi_r8.hdc:[DRIVELINE] / WheelDrive=FOUR)
    Amit a játékban az adatlapon ír, nem mindig mérvadó akár teljesítményről, tömegről, egyébről legyen is szó. Ráadásul a hajtás funkció kiírása egybites, azaz RearWheelDrive=1 vagy 0. Az awd melyik?

    (nagygáz bukótérben vagy homokban, és jól látszik)

    Sec váltó van benne, de te attól még használhatod máshogy

  12. #37
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Na, akkor jól éreztem. Fura is volt, mint feljebb írtam. Akkor így már nem is kell :P

    Amúgy ja, volt bennük RENDES váltó amikor megjelentek. Mára nem tudom meddig fajult a PDK/DSG melegség...

  13. #38
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Életkor
    33
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Mikor próbáljuk ki a Super Touringcar módot?

    Ha lesz ez a mód versenynaptárban szóljatok

  14. #39
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Érdeklődnék hogy az "unalomig hajtott" viszont az éles bajnokságban használatos vasakkal nem lesz semmi móka?
    Mert a nyári kupa ez a semmihez nem hasonlító Extreme cucc, a fun futamok meg mindig valami ilyen olyan gépekkel mennek... valami "szokványos" nem várható?


  15. #40
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődnék hogy az "unalomig hajtott" viszont az éles bajnokságban használatos vasakkal nem lesz semmi móka?
    Mert a nyári kupa ez a semmihez nem hasonlító Extreme cucc, a fun futamok meg mindig valami ilyen olyan gépekkel mennek... valami "szokványos" nem várható?
    Szia! De várható. Valószínűleg legközelebb egy tesztfutam keretében ahol a repülőrajtot illetve a q1-q2-s kvali rendszert tesztelnénk, amit ahogy nézem megszavaznak a HTCM8 Ötletelőben.


  16. #41
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődnék hogy az "unalomig hajtott" viszont az éles bajnokságban használatos vasakkal nem lesz semmi móka?
    Mert a nyári kupa ez a semmihez nem hasonlító Extreme cucc, a fun futamok meg mindig valami ilyen olyan gépekkel mennek... valami "szokványos" nem várható?
    A BTCC-s autók jók lesznek?
    Én ezekre várok!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  17. #42
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    A BTCC-s autók jók lesznek?
    Én ezekre várok!
    Linket tudsz dobni hozzá? ( Vagy a supertouringra gondolsz? )
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 07. 31. 11:31.


  18. #43
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Most akkor a következő héten gondolom a wtcc-s tesztfutam lesz brno-ban a fun futam. vagyis ezt inkább kérdezném...
    ?

  19. #44
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Most akkor a következő héten gondolom a wtcc-s tesztfutam lesz brno-ban a fun futam. vagyis ezt inkább kérdezném...
    ?
    Így van.


  20. #45
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Így van.
    Vág az eszem, mint a beretva!

  21. #46
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Linket tudsz dobni hozzá? ( Vagy a supertouringra gondolsz? )
    A supertouring-ra gondolok. Azok is BTCC-s autók!
    Egyébként a Nogrip-en találtam meg.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  22. #47
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    CSAK érdeklődés szintjén teszem fel a kérdést, hogy ezek a fun futamok az éles bajnokság megkezdésével végleg pihenő pályára kerültek?
    (Én személy szerint nagyon élveztem, illetve lehet most is beugranék szívesen ha lenne ilyen kötetlen bohóckodás a jelen állapotba ehhez több kedvem van mint komoly futamra készülni)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #48
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    CSAK érdeklődés szintjén teszem fel a kérdést, hogy ezek a fun futamok az éles bajnokság megkezdésével végleg pihenő pályára kerültek?
    (Én személy szerint nagyon élveztem, illetve lehet most is beugranék szívesen ha lenne ilyen kötetlen bohóckodás a jelen állapotba ehhez több kedvem van mint komoly futamra készülni)
    Csekély volt az érdeklődés, a végén jómagammal voltunk összesen ketten, így nem volt fun, és eme időmet, inkább az újabb szimek próbálgatására pazaroltam/pazarolnám. Inkább azokkal lehetne, vagy inkább azokkal próbálnék szervezni funfutamokat...

  24. #49
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Lenne egy javaslatom a FUN futamok újjáélesztésére.
    A pálya ötletelőnél felmerülő pályákon rendezhetnénk FUN jelleggel versenyeket, a szezonban használatos autókkal, a szokott 21 órai kezdettel akár más más napokon vagy kétszer is egy héten, hogy biztosan jó legyen mindenkinek.
    Egyrészt nagyszerű pályateszt, másrészt jó gyakorlás egymás ellen, a repülő rajtra stb...stb.

    Szerintem.


Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •