Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (73 összesen)

Téma: Nyílt FunRace: Nordschleife (GT Club)

  1. #1
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603

    Nyílt FunRace: Nordschleife (GT Club)

    Kedves Versenyzők!

    Ezennel beindulnak a GTR-Masters szervezésében a nyílt futamok! Célunk egy rendszeres, állandó FunRace sorozat megrendezése megszokott időközönként a Race07-tel és hivatalos kiegészítőivel, de emellett persze szerepet kapnak majd érdekes és izgalmas addon pályák, és autók is! Nyitni próbálunk olyan új pályák, és versenygépek felé, amiket eddig különböző okok miatt még nem használtunk a bajnokságban, és nem az unalomig ismert, begyepesedett autókkal és pályákon mennénk csak!
    Az induló sorozat további motívációját, létrejöttét itt olvashatod.

    Első állomásunk a híres Nordschleife, és egy még sosem használt autóosztály a GT Club, olyan gépekkel mint az Aston Martin DBRS9, a BMW Z4 GTR, a Dodge Viper CC, a Vertigo Streiff és a Seat Cupra GT!



    Időpont: 2014. május 07. (szerda)
    Autó: GT Club (GTR Evolution)
    Pálya: Nordschleife (GTR Evolution) /Ugyanaz mint a következő HTCM futamon/


    Időjárás: Száraz
    Gyakorlás kezdete 20:00
    Időmérő kezdete:
    20:30
    Verseny kezdete: 21:00
    Versenytáv: 2 x 30 perc
    Benzinfogyasztás / gumikopás: normál / normál
    Rajt: állórajt mindkét futamon (második futamon fordított rajtrács)
    Segítség: Futamainkon minden vezetési segítség kikapcsolva, kivéve az automatikus kuplungot. Kötelező belső nézet nincs.


    Az induláshoz szükséges feltételek:


    • A Race07 alap szoftver és a GTR-Evolution kiegészítő.
    • Profil létrehozása a Race07-ben valós néven nemzetközi formában - ez fontos, nálunk mindenki az igazi nevén versenyez
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani pontosan azt, ami a Race 07-ben is a profilod neve. Ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap, ha fellépsz a szerverre. Bővebben itt: Névhasználat
    • Szerver: GTR-Masters.hu #3 (Ha megtelünk #2-es szervert is beállítjuk) - Jelszó: itt olvasható
    • Stabil internet kapcsolat, 180 ms alatti ping-gel. Ellenőrizni itt tudjátok (PingTest), a budapesti szerverrel teszteljétek.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, erről bővebben a Versenyzői kódexben olvashattok.
      Fontos eltérés a bajnoki futamainkhoz képest, hogy funrace-en ha valakit szabálytalanul előzöl meg, vagy véletlenül meglöksz hátulról, akkor ha a körülmények engedik, várd meg és add vissza a pozíciót!



    Várjuk észrvételeitekek, javaslataitokat a sorozattal kapcsolatban: Nyílt FunRace ötletelő!


    Ide ebbe a topikba pedig jöhetnek az általános kérdések és megbeszélni valók a futammal kapcsolatban, illetve a kevésbé rutinosabb versenyzőknek is szívesen segítünk megtenni a kezdő lépéseket, kérdezzetek csak bátran!

    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel és jó körözést mindenkinek!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on is!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 05. 07. 15:46.


  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Nyílt FunRace: Nordschleife - GT Club

    Fut a nyílt gyakorló szerver, bárki csatalakozhat a GTR-Masters.hu #3 szerverre, aki betartja a fent leírt feltételeket (regisztráció, névhasználat, stb...) és a fairplay alapelvei szerint közlekedik a pályán!

    jelszó:
    serverpass.jpg
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 05. 01. 16:12.

  3. #3
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    talán az automata váltót lehetne engedélyezni ,ha esetleg valaki mozgásában korlátozott az is tudjon menni. Azzal gyorsabb senki nem lesz.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 05. 02. 02:07.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    talán az automata váltót lehetne engedélyezni ,ha esetleg valaki mozgásában korlátozott az is tudjon menni. Azzal gyorsabb senki nem lesz.
    Beállítottam.

  5. #5
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    talán az automata váltót lehetne engedélyezni ,ha esetleg valaki mozgásában korlátozott az is tudjon menni. Azzal gyorsabb senki nem lesz.
    Engem a kormányzás jobban akadályoz.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  6. #6
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Engem a kormányzás jobban akadályoz.
    Engem meg a Race07...

  7. #7
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Engem meg a Race07...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Nah, GTL-esek hátrébb az agyarakkal
    Leszmajd retro expansion, meg láttam F1 legends (GPL szerű), és régi DRM (pre DTM széria) modokat is. Talán majd ott viríthattok.

    Ex masters-es bajnokok kormány nélkül is jöhetnek (ha azaz akadály)

  9. #9
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Engem a kormányzás jobban akadályoz.
    Nem is rád gondoltam, hanem anblokk.
    Jut eszembe írtam vagy 1 hónapja privit majd lesd meg.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #10
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is rád gondoltam, hanem anblokk.
    Jut eszembe írtam vagy 1 hónapja privit majd lesd meg.
    Az nem rémlik.
    De én is írnék ha nem lennél tele.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  11. #11
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem rémlik.
    De én is írnék ha nem lennél tele.

    orvosolva
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #12
    Juhász Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Város
    Kenderes
    Életkor
    31
    Üzenetek
    3
    Jó móka lesz

    // Kötelező cockpit nézet marad? (én elvagyok így is, de ha már automata váltó is van.. )

    És egy kis ráhangolódás:

  13. #13
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    na ez aztán a mega kemény. itt felejtsd el egy pillanatra hol is vagy a pályán.
    remélem mi nem ilyen körülmények között megyünk.

  14. #14
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg juhaszattee írta Hozzászólás megtekintése
    Jó móka lesz

    // Kötelező cockpit nézet marad? (én elvagyok így is, de ha már automata váltó is van.. )

    És egy kis ráhangolódás:
    Nincs kötelező cockpit nézet beállítva, a video meg brutál


  15. #15
    Kovács Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 05.
    Üzenetek
    32
    üdvözlet.

    nekem meg van a gtr evo pack viszont a gyakorló szerverre nem tudok csatlakozni, mert a gt club mellett jelez egy unknown categoryt is. ez egyedi probléma lehet?

    köszi előre is.

    üdv

  16. #16
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg subaruwrc írta Hozzászólás megtekintése
    üdvözlet.

    nekem meg van a gtr evo pack viszont a gyakorló szerverre nem tudok csatlakozni, mert a gt club mellett jelez egy unknown categoryt is. ez egyedi probléma lehet?

    köszi előre is.

    üdv
    Hali.
    3-as szerverre igen, csak a hivatalos evo-s pack szükséges, úgy van beállítva. Nincs fent a gépeden egyéb mod, ami mondjuk a GTClub-ból elvesz, vagy kivesz? Valami ilyesmi kavarhat be.
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 05. 05. 16:12.

  17. #17
    Kovács Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 05.
    Üzenetek
    32
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hali.
    3-as szerverre igen, csak a hivatalos evo-s pack szükséges, úgy van beállítva. Nincs fent a gépeden egyéb mod, ami mondjuk a GTClub-ból elvesz, vagy kivesz? Valami ilyesmi kavarhat be.
    Hali.

    úgy gondolom hogy nincs ilyesmi,ez a kategória tényleg elég ritkán használatos és nem is emlékszem rá hogy bármiféle mókolás lenne vele.
    1.2.1.10-es gtr injection játékkal próbálnék csatlakozni. a pálya és a kategória nekem meg van, csak az online szervernél a class unknown. nem igazán tudom kibogozni hogy mi lehet a bibi
    átmásoltam még egyszer a gtr evoból a kategóriát ide,látszólag minden stimmel.

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg subaruwrc írta Hozzászólás megtekintése
    Hali.

    úgy gondolom hogy nincs ilyesmi,ez a kategória tényleg elég ritkán használatos és nem is emlékszem rá hogy bármiféle mókolás lenne vele.
    1.2.1.10-es gtr injection játékkal próbálnék csatlakozni. a pálya és a kategória nekem meg van, csak az online szervernél a class unknown. nem igazán tudom kibogozni hogy mi lehet a bibi
    átmásoltam még egyszer a gtr evoból a kategóriát ide,látszólag minden stimmel.
    Átmásolni? Ezt nemnagyon értem, kézzel nemkell másolni semmit.
    Ha csak a hivatalos simbin-es kiegészítők vannak installálva a gépedre, akkor (elvileg) nem írhatja ki hogy "unknown", vagy csatlakozásnál olyasmit hogy "modifikált verzió fut a szerven".
    Ha egyéb zip-es addon mod-okat másolgatsz, akkor könnyen előfodulhatnak ilyen anomáliák. Ilyenkor törölni kell őket, és megnézni melyik pakk okozza. Minden kocsinak van vmi userid-je, ami úgytudom 0-150 szám között lehet, és megeshet olyan modod van bemásolva, ami ugyanazt a számot tartalmazza, mint valamlyik GTClub-os járgány, és kilövik egymást.
    Ha nincs semmiféle addon, mod a játék könyvtárodban, akkor a steam-ben egy "file integráció ellenörzés"-t hajts végre. Néha a kiegészítőkön, többször is végig kell nyomkodni ezt, mindig talál újabb újabb file-t valamiért. És a indításnál, a játék főmenüjében, bal alul a GTR Evo-nak látszódnia kell.
    Esetleg próbáld meg más kiegészítővel indítani a játékot (stcc,raceon,race07), de elvilg mindegy melyiket indítot, de hátha. Én a race07-et szoktam.
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 05. 05. 18:25.

  19. #19
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg juhaszattee írta Hozzászólás megtekintése
    Jó móka lesz

    // Kötelező cockpit nézet marad? (én elvagyok így is, de ha már automata váltó is van.. )

    És egy kis ráhangolódás:

    Jézusom!!! Szegény!!!
    Én a kör végén mondtam volna hogy elmentek ám a p**sába aztán kiszálltam volna.
    Brutális nagyon!
    Ezen a pályán éjjel és esőbe, ennél nagyobb szívás a világon nincs.

  20. #20
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg subaruwrc írta Hozzászólás megtekintése
    üdvözlet.

    nekem meg van a gtr evo pack viszont a gyakorló szerverre nem tudok csatlakozni, mert a gt club mellett jelez egy unknown categoryt is. ez egyedi probléma lehet?

    köszi előre is.

    üdv
    nekem régebben volt gondom gt osztállyal multiban, és kiderült, hogy az kavart be, hogy nekem telepítve volt a hivatalos Gt power expansion pack, a szerveren meg nem, ez bekavarhat.

  21. #21
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Jézusom!!! Szegény!!!
    Én a kör végén mondtam volna hogy elmentek ám a p**sába aztán kiszálltam volna.
    Brutális nagyon!
    Ezen a pályán éjjel és esőbe, ennél nagyobb szívás a világon nincs.
    Na, azért annyira nem kell sajnálni. Elég könnyen tudnék ennél is nagyobb szívást kitalálni bárkinek.
    Én a kör végén azt mondtam volva, hogy elmentek ám a p**sába, engem ebből a kocsiból nem vesztek ki amíg gurul.

  22. #22
    Kovács Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 05.
    Üzenetek
    32
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Átmásolni? Ezt nemnagyon értem, kézzel nemkell másolni semmit.
    Ha csak a hivatalos simbin-es kiegészítők vannak installálva a gépedre, akkor (elvileg) nem írhatja ki hogy "unknown", vagy csatlakozásnál olyasmit hogy "modifikált verzió fut a szerven".
    Ha egyéb zip-es addon mod-okat másolgatsz, akkor könnyen előfodulhatnak ilyen anomáliák. Ilyenkor törölni kell őket, és megnézni melyik pakk okozza. Minden kocsinak van vmi userid-je, ami úgytudom 0-150 szám között lehet, és megeshet olyan modod van bemásolva, ami ugyanazt a számot tartalmazza, mint valamlyik GTClub-os járgány, és kilövik egymást.
    Ha nincs semmiféle addon, mod a játék könyvtárodban, akkor a steam-ben egy "file integráció ellenörzés"-t hajts végre. Néha a kiegészítőkön, többször is végig kell nyomkodni ezt, mindig talál újabb újabb file-t valamiért. És a indításnál, a játék főmenüjében, bal alul a GTR Evo-nak látszódnia kell.
    Esetleg próbáld meg más kiegészítővel indítani a játékot (stcc,raceon,race07), de elvilg mindegy melyiket indítot, de hátha. Én a race07-et szoktam.
    valószínűleg a car id-val lesz probléma, elég sok custom mod van feltelepítve. köszi a segítséget

  23. #23
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Azt lehet tudni, hogy hány embert érdekel a dolog? Egy fun race is csak akkor jó, ha legalább kb. 10 induló van. Bár egy ilyen rohadt nagy pályán kéne legalább 30, hogy verseny is legyen... Valami nevezési lista, vagy ilyesmi jó lenne.

  24. #24
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Azt lehet tudni, hogy hány embert érdekel a dolog? Egy fun race is csak akkor jó, ha legalább kb. 10 induló van. Bár egy ilyen rohadt nagy pályán kéne legalább 30, hogy verseny is legyen... Valami nevezési lista, vagy ilyesmi jó lenne.
    Reméljük sokat!
    Nevezés igazából direkt nincs, elvégre egy nyílt futam aminek nem az a célja hogy napokat készülj rá csak versenyezz egy jót. Kevésbé körülményes ez így. Mondjuk valaki meglátja szerda délután aztán jön, nem kell nevezgetni.


  25. #25
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg subaruwrc írta Hozzászólás megtekintése
    valószínűleg a car id-val lesz probléma, elég sok custom mod van feltelepítve. köszi a segítséget
    http://living-simracing.blogspot.hu/...g-manager.html van ez a jó kis progi. Ezt felrakod, ha ez nem angol verzió a neten van az is , ezzel ki tudod egy kattintással venni a modokat és ugyanúgy vissza is rakni. Nem kell törölgetni. A pályákat is lehetne ,de azokat ne bántsd ezzel azt kézzel töröld, ha ki akarod venni.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •